Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 28. 10. 2010 20:49

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Mala prsa

Dallea: Ba dokonce naopak, vzdychá, že nemůže mít všechny ženy světa a jak je která kde krásná.... No a tak furt dokolečka...

va va va A jaký jeho klad tuhle předváděnou psychohrůzu nevyrovnané povahy vyvažuje??? va
Viz:
Protože je to můj manžel a má taky klady

A jestli nebyl vychováván k taktnosti, to tedy ve stáří spánembohem a zlý pryč. To si ještě užiješ. neutral Už Ti někdo řekl, že s pokračujícími léty se vlastnosti člověka až tak příliš nezlepšují? hmm

Upravil(a) Tercila (28. 10. 2010 20:52)

Není tady

 

#52 30. 10. 2010 22:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mala prsa

Selima napsal(a):

Tak mu kžudne povedz, že s tožkými babami by si on ani neporadil... tongue so svojou výbavičkou... Nech okúsi na vlastnej koži, čo to je netaktnos.

big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 31. 10. 2010 13:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Mala prsa

Ja nechapu jak se nekomu nemuzou libit mala prsa.Mala prsa jsou pevna a vypadaji lip nez ty velke.Ja mam prsa velke, velikost kosicku D.Kdyz se na sebe podivam do zrcadla bez podprsenky nic pekneho na tom neni jen vytahane nezvhledna prsa.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#54 31. 10. 2010 17:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mala prsa

erem, prostě jsme každej jinej, každej máme jinej vkus. co by jsme proboha dělali, kdyby jsme měli všichni stejnej ? někomu se líbí holky, co mají hrudník jak dálnici, jinýmu prsatice, někdo má rád hubený, někdo tlustý. tak je to přece dobře, ne ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 1. 11. 2010 8:00

Blossom
Host

Re: Mala prsa

eremuruss napsal(a):

Ja nechapu jak se nekomu nemuzou libit mala prsa.Mala prsa jsou pevna a vypadaji lip nez ty velke.Ja mam prsa velke, velikost kosicku D.Kdyz se na sebe podivam do zrcadla bez podprsenky nic pekneho na tom neni jen vytahane nezvhledna prsa.

O rozmanitosti lidských povah, ale i vkusu a nečekané rozmanitosti lidských tužeb v oblasti přitažlivosti partnera/partnerky pro mě největší školou bylo kdysi pročítání seznamovacích inzerátů.
K mému tehdejšímu velkému údivu, našla jsem tam několik vážně míněných inzerátů typu: Hledám ženu s hodně povislými prsy.
A nebo mě tehdy velmi překvapil inzerát ve stylu:
Svůj inzerát myslím vážně, i když to pro mnohé z vás bude asi nečekané: Hledám pro vážný vztah ženu s amputovanou nohou. Velmi mě toto vzrušuje a láká, s takovou ženou bych chtěl žít celý život.
....a dál tam bylo ještě několik milých vět, bylo znát, že to není žert, a že to je zřejmě docela sympatický chlap, právě s touhou najít přesně takovou partnerku.

Dlouho mi ten inzerát tehdy nešel z hlavy. A pak jsem si řekla - no, není krásné to, že některé věci, obecně pojímané spíš jako nedostatek, a dokonce velký estetický nedostatek, někoho tolik přitahuje? Není krásná ta rozmanitost lidských pohledů a tužeb? Není krásné a pozitivní i to, že věci, které většinu populace spíše odrazují, pro někoho jsou natolik vzrušující? A není krásné, že vlastně každý, by se sebevětší "vadou na kráse" může být pro někoho právě touto "vadou na kráse" neskutečně přitažlivý?

A se ještě vrátím k jádru tématu:
Být chlapem, myslím, že by mi nevadily ani výrazně velká, ani výrazně malá prsa, když by partnerka byla jinak fajn a bezva ženská.
Ale určitě vím, že by mi strašně vadilo kňouravé nesebevědomé stvoření, neustále opakující, já vím, že vypadám hrozně,  a nelži mi, že se ti líbím, když já přeci vím, že jsem ošklivá a že mám příliš velká/příliš malá prsa  (zadek, nohy, uši, ruce,....a blablablabla...). To by mě fakt štvalo a dokonale odradilo a sněkým takovým bych být určitě nechtěla.

 

#56 1. 11. 2010 16:21

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Mala prsa

Blossom napsal(a):

Být chlapem, myslím, že by mi nevadily ani výrazně velká, ani výrazně malá prsa, když by partnerka byla jinak fajn a bezva ženská.
Ale určitě vím, že by mi strašně vadilo kňouravé nesebevědomé stvoření, neustále opakující, já vím, že vypadám hrozně,  a nelži mi, že se ti líbím, když já přeci vím, že jsem ošklivá a že mám příliš velká/příliš malá prsa  (zadek, nohy, uši, ruce,....a blablablabla...). To by mě fakt štvalo a dokonale odradilo a sněkým takovým bych být určitě nechtěla.

tummenupp Blossom mi mluví z duše. Asi nic není tak NEpřitažlivé jako ženská, která neustále řeší svůj zadek/prsa/vlasy/nadváhu. Chudáci chlapi, mít tohle doma, fakt. Já byla vždycky spíš statnější slovanský typ, ale nikdy jsem neměla potíže s tím, že bych se nelíbila. Naučila jsem se to nosit a pokud je ženská na světe ráda a sama se sebou spokojená, vždycky většinu chlapů přesvědčí, že je kočka wink

Moje maminka je teď šik dáma, váha tak akorát, spíš je štíhlá, ale pamatuju se, že když jsme byli se sestrou děti, byla trochu při těle. Teď už si váhu pečlivě hlídá. Nedávno jí v práci lichotil nějaký majitel kosmetické firmy, jaká je pěkná paní a konverzace se stočila na postavy. Maminka mu nakonec ukázala i nějakou fotku z doby, kdy měla o 15 kg víc než teď, on se na ni tak zadíval a pak jí řekl: Víš, ale tady na té fotce se mi snad líbíš ještě víc. Škoda žes tolik zhubla.

A taky si vzpomínám, jak mi jednou vyprávěl táta, s kým randil zamlada. I jedné holce říkal: "Víš, ta měla snad 100 kilo, byla fakt kus baby, ale byla s ní taková sranda, že jsme se o ni vždycky rvali. Ta nebyla nikdy sama".

Upravil(a) Ronja (1. 11. 2010 16:21)


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#57 3. 11. 2010 15:32

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Mala prsa

Malá/velká prsa. No já jsem měla před svým prckem taky takovou trošku "dálnici"...tehdy se tomu říkalo lentilky pod kobercem big_smile A pamatuju si, jak mi to vadilo. A proč? Stejně pubertální holky a kluci se mi smáli. Teď mám po malém prsa větší a byla bych asi nejšastnější, kdybych je měla stejné jako před tím.


A co se týká těch zamindrákovaných ženských...víte, ono za to někdy můžou i lidi kolem nich sad . Jako holka jsem byla hezký, štíhlá, 54 kilo. Po dítěti jsem přibrala 10 kilo a na bříšku a prsou mám spoustu strií. Není nic horšího, než to, že vás vaši partneři shazují.... "fuj, prosím tě, jdi se obléct", "ježiš, ty tam mᚠúplné krátery", atd.
Teď mám přítele úplně úžasného, co mi pořád říká, jak jsem krásná a že se mu mé jizvičky líbí. Sice mu to dá určitě taky fušku, ale já už se pomalu zlepšila a už nemám tak velké mindráky jako před tím.

Není tady

 

#58 3. 11. 2010 21:41

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Mala prsa

Kuřátko, já budu asi úplně, jak mimóza... ale mně se moje jizvičky po těhotenství taky líbí... mám je proto, že mám děti. Jsou hezký. Možná se přítel ani nepřemáhá. Je to... prostě hezký, no... smile
A abych nebyla moc offtopic, tak mám pěkná, malá prsa a jsem spokojená. Netvrdím, že to tak bylo vždycky, ale i v pubertě mi nějak bylo holek s velkými prsy líto. Jsou víc vidět, kluci na ně furt šmatali a každý to teda příjemný nebylo... oni za to pánové nemohli - hormony, no... ale už tehdy mi docházelo, že bych neměnila. Pak v dospělosti docvakly i ty další libůstky, jako bolesti zad, čumění úchyláků... Já můžu jít ven bez podprdy, což kvituju hlavně v létě a nikdo nic nepozná. I když gravitace je bestie big_smile, ale zatím bych řekla, že jsem v normě.
Když někdo někoho shazuje, je to bl.bec... Co s takovým. Blahopřeji k výměně... winksmile

Není tady

 

#59 4. 11. 2010 11:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Mala prsa

kuřátko, prosím tě, kam jsi na takový týpky chodila ? čučím jak puk teda roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#60 4. 11. 2010 12:45

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Mala prsa

Jé Pavli, to by ses divila kolik jich na světě běhá. A ne všichni jsou z Ostravy. Jednou mě balil týpek z Brna....měl už kolem 47 a člověk by si řekl, že má rozum. A když jsem mu vysvětlila, že je mi líto, ale nemám zájem, tak mi řekl, že si všimnul, že nejsem dokonalá a má takovou určitou "vadu", ale že je schopný to zkousnout, protože se do mě zamiloval big_smile  No mazec...

Není tady

 

#61 4. 11. 2010 13:30

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Mala prsa

Holky, ja byla zrovna vcera kupovat podprsenku, to byl teda horor. Prodavacka mi jich tam prinesla snad 20 a z toho mi sedela dobre jen jedna. Mit mensi prsa je podle me fajn, vzdyt jsou ted vsude k dostani ty vycpane podprsenky, tak o co jde?
Lepsi mensi prsa akorat do ruky nez velka a povisla jako mam ja usch.
Chlapum je to stejne uplne jedno, podle me vlezou s prominutim na vsechno.... kapitulation

Není tady

 

#62 4. 11. 2010 14:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mala prsa

Tak pre mňa po skúsenosti s maminou chorobou - zdravé prsia = pekné prsia. Jendo, aké vežké, aký tvar - hlavne ench sú bez nádorov. stolt A chlapi sú rôzni, to nie je o vlezení na všetko, ale o tom, že majú rozdielny vkus... a okrem toho, ženská nie je len chodiace prsia, ale aj ten zvyšok. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#63 12. 6. 2013 14:19

Zuzula
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2012
Příspěvky: 16

Re: Mala prsa

Ale když sama ženská z toho má dilema, tak je jasné, že se snaží aby to tak nebylo. Já jsem si koupila asi před měsícem tobolky reklama. Sice jsem tomu moc nevěřila,ale lákalo mě je vyzkoušet. Teď jsem hrozně ráda, protože se mi to konečně podařilo - mít plnější podprsenku a to bez vycpávek. Prsa mám plus mínus o číslo větší a jsem moc spokojená.

Není tady

 

#64 13. 6. 2013 9:34

Kateřina
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2013
Příspěvky: 33

Re: Mala prsa

Zuzulo, opravdu to funguje?! Tak to je fakt super. Prosím tě, napiš mi, které tobolky máš. A to se musí jíst pořád nebo jak to funguje?
Já jsem měla tak nějak normální prsa. Ale po dětech se mi úplně zmenšily. Sice tvarem jsou v pohodě, ale skoro nic tam už nemám hmm
Ty tobolky jsem ani nechtěla zkoušet, protože mi to přišlo, že to nemůže fungovat. Ale jestli jo, tak budu jíst cokoliv. Na plastiku nějak nemám finance. smile

Není tady

 

#65 13. 6. 2013 9:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Mala prsa

Holky, máte tu reklamu dobře vymyšlenou.
Zuzulo, cpeš ty své reklamy na různá vlákna. Už stačilo.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#66 14. 6. 2013 4:31

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Mala prsa

Kateřina napsal(a):

Ty tobolky jsem ani nechtěla zkoušet, protože mi to přišlo, že to nemůže fungovat. Ale jestli jo, tak budu jíst cokoliv.

Jíst cokoliv? A ty tomu věříš?
Prášky na hubnutí, krém na celulitidu, tobolky na zvětšení prsou lol lidská hloupost je nezměrná a lidi fakt věří kdečemu a sežerou každou hovadinu.
Prej taky prsa rostou po černým pivu


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#67 16. 6. 2013 12:57

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Mala prsa

Modroočka napsal(a):

Prej taky prsa rostou po černým pivu

Asi stejně jako po těch tobolkách big_smile
A náhodou, mně se malý prsa líběj... ale to je asi daný tím, že moje manželka má pětky... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#68 16. 6. 2013 13:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mala prsa

moje manželka má pětky...
... a já mám malý ruce http://fora.babinet.cz/img/smilies/reta.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#69 26. 9. 2016 23:31

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Mala prsa

ahoj, máte prosím nekdo zkušenosti s produkty od www.superprsa.cz? dekuji za info smile

Není tady

 

#70 27. 9. 2016 13:29

marinka455
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2016
Příspěvky: 63

Re: Mala prsa

ahojky, já mam, copak by tě zajímalo smile?

Není tady

 

#71 27. 9. 2016 14:30

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Mala prsa

a jaké mᚠzkušenosti- funguje je? a jaký výrobek by si mi doporučila ?

Není tady

 

#72 27. 9. 2016 16:03

marinka455
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2016
Příspěvky: 63

Re: Mala prsa

já jsem užívala jak kapsle tak krém..a kromě toho, že prsa mám plnější,tak mám i mnohem lepší pokožku...určitě to stojí za vyskoušení smile

Není tady

 

#73 27. 9. 2016 16:18

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Mala prsa

díky moc za info..a kolik balení jsi vybrala nebo jak dlouho jsi to užívala smile?

Není tady

 

#74 27. 9. 2016 16:45

marinka455
♥♥-----
Registrovaný: 26. 9. 2016
Příspěvky: 63

Re: Mala prsa

tedka užívám 3. měsíc smile

Není tady

 

#75 28. 9. 2016 22:42

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Mala prsa

ok, tak já to jdu taky vyzkoušet. snad uvidim zmenu smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů