Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 22. 7. 2006 9:34

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Salek (Renča) má Verunku

Zdravím všechny maminy. Plním svoji otcovskou povinnost a oznamuji všem přítomným, že už to má Renča za sebou.dumbom Verunka hjarta se narodila včera večer chvilku po sedmé hodině. Obě jsou v pořádku. Já taky.storstark

Není tady

 

#2 22. 7. 2006 9:39

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Salek (Renča) má Verunku

Ježišíííí, já ji psala a nic big_smile tak proto tummenupp MOOOOOOC veliká gratulace a at jsou holky brzo doma a v pořádku. Určitě ji zavolám tummenupp tummenupp tummenupp Ještě jednou ze srdce blahopřeji a jen to nej nej do života Verunce a krásně prožité společné chvíle celé vaši rodině !!!!!!!!!!!!!!!

Tak si na nás nepočkala se lvíčkama big_smile to se dělá takhle předbíhat lol lol lol

http://www.gify.nou.cz/deti4_soubory/dite2.gif

Upravil(a) Blanka LBC (22. 7. 2006 11:26)

Není tady

 

#3 22. 7. 2006 9:39

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Salek (Renča) má Verunku

moooc gratuluju a ať Verunka dělá mámě i tátovi jen samé radosti wink

Není tady

 

#4 22. 7. 2006 9:47

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: Salek (Renča) má Verunku

Veliká gratulace storstark storstark storstark , vše nej celé rodince hjarta

Není tady

 

#5 22. 7. 2006 9:48

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Salek (Renča) má Verunku

blahopřejeme!!!!!! big_smile big_smile big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#6 22. 7. 2006 10:04

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Salek (Renča) má Verunku

Taky moooooooc gratuluju !!!!! hjartahjartahjarta
A smekám !!!! Rodit v tomhle vedru...to už je teda přímo nad lidský výkon !!!!! tummenupptummenupptummenupp

Ať Vám Verunka roste do krásy !!!!! smile


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#7 22. 7. 2006 10:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Salek (Renča) má Verunku

Je, já taky moc gratuluju, přeju hodně zdravíčka.
http://sirmi.ic.cz/kytka/109.gif


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#8 22. 7. 2006 10:43

evule 2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 2537

Re: Salek (Renča) má Verunku

Obrovská gratulace oboum holkám a at dělá Verunka rodičům samou radost . Teda Reni ty jsi na nás opravdu nečekala a máš krásnou račici .


http://lilypie.com/pic/081225/SHSW.jpghttp://b3.lilypie.com/ZfNkp1/.png

Není tady

 

#9 22. 7. 2006 11:05

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Salek (Renča) má Verunku

Velká gratulace mamince a novopečenému tatínkovi smile Ať vám dělá Verunka samou radost... Hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodince storstark

Není tady

 

#10 22. 7. 2006 11:09

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: Salek (Renča) má Verunku

No taky gratuluju a jen závidím, ona nás normálně všechny předběhla.....


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#11 22. 7. 2006 11:13

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: Salek (Renča) má Verunku

i já se připojuji  ke gratulacím!!! Hodně štěstíčka a zdravíčka,ať je z Verunky krásná holčička a dělá vám jen ajen radost!

Není tady

 

#12 22. 7. 2006 11:16

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: Salek (Renča) má Verunku

Taky zasílám obrovskou gratulaci ke krásné holčičce, které přeju hlavně moc zdravíčka a celé rodince spoustu štěstí a krásných chvil dudlik

Není tady

 

#13 22. 7. 2006 11:39

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: Salek (Renča) má Verunku

Hodne stesti Verunce preje Barunka. A ja gratuluju rodicum!!!!!


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#14 22. 7. 2006 11:40

Cecilka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1637

Re: Salek (Renča) má Verunku

Také se připojuji ke gratulacím!!!!! Buďte hodně šťastí a užívejte si nejkrásnějších chvil v životě!!!!!!


(FertilityFriend.com's boards, phpBB based boards, Invision Power Board, vBulletin...)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20070214/n/Eli%C5%A1ka/k/170e/age.png

Není tady

 

#15 22. 7. 2006 12:09

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: Salek (Renča) má Verunku

Veliké gratulace celé rodince k tak krásné události.Holkám hodně zdravíčka a spokojenosti.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#16 22. 7. 2006 12:40

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Salek (Renča) má Verunku

Maličkým rtíkům jenom úsměv a všem touhu žít pro druhého!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Velká gratulace k Verunce

Není tady

 

#17 22. 7. 2006 12:53

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Salek (Renča) má Verunku

I já se přidávám a mc gratuluju mamince i tatínkovi k narození Verunky a malé přeju hodně štěstí a zdraví do života

Není tady

 

#18 22. 7. 2006 15:04

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: Salek (Renča) má Verunku

Také my se přidáváme ke gratulacím! Hlavně hodně zdravíčka.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#19 22. 7. 2006 17:10

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: Salek (Renča) má Verunku

Byl jsem se za nimi podívat. Obě jsou v pořádku a maminka vás všechny pozdravuje. Já jdu opět za svými povinnostmi.

Není tady

 

#20 22. 7. 2006 17:54

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Salek (Renča) má Verunku

Přeju hodně štěstí Verunce a spoustu trpělivosti a lásky rodičům:-)) Moc a moc gratuluji


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#21 22. 7. 2006 19:43

Miss
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2006
Příspěvky: 2833

Re: Salek (Renča) má Verunku

Paráda aj ja už to chcem mat za sebou smile blahoželám!

Není tady

 

#22 22. 7. 2006 22:22

Světluška
♥♥♥♥♥--
Místo: Aš
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Salek (Renča) má Verunku

Jak tak koukám na metřík vidím,že si Verunka trošku pospíšila dudlik nicméně i přesto moc blahopřejeme a přejeme do života jen to nejlepší. A mamince a tátovi hodně sil a hodně mlíčka. smile

Není tady

 

#23 22. 7. 2006 22:31

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Salek (Renča) má Verunku

Veliké gratulace rodičům a jen samé radosti s Verunkou. storstark

Není tady

 

#24 22. 7. 2006 22:35

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Salek (Renča) má Verunku

Přejeme hodně štěstí a zdraví. Ať se vše daří.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#25 22. 7. 2006 22:54

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: Salek (Renča) má Verunku

Takyse připojujeme ke gratulacím.... tak další človíček na světě - hurááá, ať Verunka dělá jenom samou radost!!!!


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů