Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 7. 2006 9:22

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Dovolená na splátky

Máte někdo zkušenost s dovolenou na splátky? A dali by mi to, když jsem na mateřské? A od jaké společnosti, s jakým splácením?

Není tady

 

#2 18. 7. 2006 9:32

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Dovolená na splátky

tak s tím nemám zkušenosti, neprodraží se to o moc?


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#3 18. 7. 2006 10:57

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Dovolená na splátky

Tedy nechci se nikoho dotknout, ale podle mě je braní si úvěru na dovolenou strašná blbost. Za týden je člověk zpátky a pak následujících x let platí jak mourovatej dluh + úroky. Imho to za to nestojí, to radši nikam nepojedu, než se kvůli tomu zadlužit.

Není tady

 

#4 18. 7. 2006 12:26

kijjo
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Dobříš
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7334
Web

Re: Dovolená na splátky

Káča napsal(a):

Máte někdo zkušenost s dovolenou na splátky? A dali by mi to, když jsem na mateřské? A od jaké společnosti, s jakým splácením?

Zkušenosti přímo nemám, ale pracuji u splátkové společnosti. Dovolenou na splátky si lidé berou, ale ne zas tak často. Naše společnost lidem (svobodným) na mateřské dovolené úvěry nedává. Mají nízký příjem, cca 3.600,-. Pokud si vdaná (nebo mᚠdruha), úvěr by ti mohl být poskytnut (po splnění podmínek banky).
Na otázky od jaké společnosti a s jakým splácením, je těžké odpovědět, záleží na tom, u jaké cestovky si dovolenou bereš a s jakými splátkovými společnostmi mají sjednanou smlouvu. Nejlepší je se informovat přímo v prodejně (na webu nebo i tel. cestovky).


http://lb2f.lilypie.com/sVYsp1.png 

             krása a zdravíMMB: ID 150189                  http://kijjo.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#5 18. 7. 2006 12:41

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Dovolená na splátky

Vdaná jsem, ale chci si to vzít jen já sama na sebe.
Kromě mateřské, mám ještě brigádu a tak celkový můj(!!) ,,příjem" je asi 8 000Kč.

Není tady

 

#6 18. 7. 2006 12:51

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Dovolená na splátky

Káča napsal(a):

Vdaná jsem, ale chci si to vzít jen já sama na sebe.
Kromě mateřské, mám ještě brigádu a tak celkový můj(!!) ,,příjem" je asi 8 000Kč.

Kaci promin mou zvedavost ale to jste se az tak doma nedohodly ze to resis takhle??


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#7 18. 7. 2006 13:01

kijjo
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Dobříš
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7334
Web

Re: Dovolená na splátky

Káča napsal(a):

Vdaná jsem, ale chci si to vzít jen já sama na sebe.
Kromě mateřské, mám ještě brigádu a tak celkový můj(!!) ,,příjem" je asi 8 000Kč.

Podle "našich" parametrů bys nevyšla ekonomicky. Příjem 8000,- a dvě vyživované osoby (1 dítě, manžel), to prostě nejde dohromady. Jak říkám, jedině s manželem coby spoludlužníkem......ale záleží na splátkové společnosti (každá má jiné parametry pro poskytnutí úvěru).


http://lb2f.lilypie.com/sVYsp1.png 

             krása a zdravíMMB: ID 150189                  http://kijjo.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#8 18. 7. 2006 13:16

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: Dovolená na splátky

Já jsem loni si vzala půjčku 15000kc a jela s 6letým klukem do Bulharska .Sice splácím ještě teď ale nelituji toho.Život je jen jeden a já byla u moře po 15letech ,v Bluharsku je dost věcí levnějších než u nás a kluk dodnes na to vzpomíná a za ten smích dítěte u moře mi to stálo se zadlužit.B

Není tady

 

#9 18. 7. 2006 13:42

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Dovolená na splátky

Beo, můžeš mi prosím napsat něco bližšího na soukromou, nebo mail? Zajímá mně vše. Od jaké společnosti, jaká cestovka, kam a v kterém měsíci. Kolik taky splácíš měsíčně. Díky.

Není tady

 

#10 18. 7. 2006 14:43

kijjo
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Dobříš
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7334
Web

Re: Dovolená na splátky

Beo, můžeš mi prosím taky napsat od jaké společnosti sis vzala úvěr? Zajímá mě to jenom z profesionálního hlediska...


http://lb2f.lilypie.com/sVYsp1.png 

             krása a zdravíMMB: ID 150189                  http://kijjo.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#11 1. 6. 2007 16:38

vesela.zofka
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 14

Re: Dovolená na splátky

Ahoj, mě se teda dovolená na splátky nezdá zrovna ten nejlepší způsob. Chápu, když si někdo koupí na splátky třeba něco do bytu, chápu drahé věci jako je třeba auto, ale dovolená? Přijde mi to jako nesmysl. Z dovolené v podstatě němᚠza týden nic kromě vzpomínek, které jsou určitě k nezaplacení, ale že bych kvůli tomu pak musela něco splácet? To asi ne... To radši zajedu jenom někam do čech, nebo jí prostě oželím a pojedu někdy jindy. A když už půjčit, tak ne od banky, ani leasingových společností, ale zkus to třeba od někoho známého a splácej mu to bez úroků, ale stejně se mi to moc nezdá. Tatínek mi vždycky říkal, že se musím smířit jenom s tím co mám a dělat něco pro to, aby toho bylo víc... smile A musí se nechat, že měl pravdu. Já jsem splácela svatební cestu jak mourovatá a to dokonce i po rozvodu. Bylo to pak takový, že už jsem si vlastně ani nepamatovala, kde jsem byla, ale navždy si budu pamatovat, jak mi z účtu každý měsíc mizeli peníze, které jsem po rozvodu potřebovala na jiné věci. Ještě je dobrý způsob si třeba o dovču zasoutěžit. Já to taky zkoušela, tak uvidím. Třeba se na mě usměje štěstí. Zkus to taky na www.3volution.cz. Myslím, že ta soutěž ještě probíhá... smile

Není tady

 

#12 1. 6. 2007 16:55

Simon
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 331

Re: Dovolená na splátky

já si myslím, že pro někoho je větší zážitek koupit si na splátky lednici a pro někoho je větší zážitek koupit si na splátky dovolenou. Já si dovedu představit, že bych do toho také šla, pokud bych po tom tak toužila.

Není tady

 

#13 1. 6. 2007 17:03

host5522
Host

Re: Dovolená na splátky

Simon napsal(a):

já si myslím, že pro někoho je větší zážitek koupit si na splátky lednici a pro někoho je větší zážitek koupit si na splátky dovolenou. Já si dovedu představit, že bych do toho také šla, pokud bych po tom tak toužila.

Lednici si podle mě nikdo nekupuje kvůli zážitkům.. :-))))Lednice ti slouží třeba 10 let, ale vzpomínky na dovolenou po letech setsakra vyblednou.

Dovolená na splátky je pro mě nesmysl.

 

#14 1. 6. 2007 18:47

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Dovolená na splátky

Každý máme v životě jiné priority, někoho si víc užije hezky zařízený byt, někdo bude mít raději starší stávkující ledeničku, ale zážitky z dovolené.. je  to i o tom, jak si člověk umí užívat života.
D o dovolené na splátky bych šla, ale tehdy, kdy bych věděla, že si to vážně umím užít a že jsem ochotná se uskromnit jinde. Pokud by mně mělo žrát, že jsem 14 dní u moře vyměnila za novou pračku, tak bych šla raději do pračky.
Každý to máme jinak a já to mám nejhůpř, pač já chci všechno ;o)))

Není tady

 

#15 1. 6. 2007 18:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dovolená na splátky

Když jsi schopná splácet splátky, tak proč jsi dosud na dovolenou neušetřila? No tak tento rok to vydrž a na příští rok si ušetři...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#16 1. 6. 2007 18:57

host5522
Host

Re: Dovolená na splátky

Fatima napsal(a):

Každý to máme jinak a já to mám nejhůpř, pač já chci všechno ;o)))

lollol

 

#17 2. 6. 2007 17:08

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Dovolená na splátky

Moje priorita to také není,ale vím že dovolené na splátky využívá dost lidí smile A pokud to využívají,asi to stojí za to:)
Káčo,užij si to smile

Není tady

 

#18 27. 6. 2007 12:59

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: Dovolená na splátky

Simon, přesně tak. Pro někoho je 1 pobyt u moře jednou dovolenou z několika dovolených za rok, pro někoho je to jediný, první a třeba i poslední pobyt u moře a vzpomíná na něj celý život.  Občas valím oči, když zjistím že existují stejně starý lidi, který se ze svýho města dostali třeba jednou do Prahy a dodnes z toho mají zážitek :-)  Možná jim trošičku ten pocit nepoznanýho a toho "poprvé" závidím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů