Oznámení

29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu

6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog

#1 17. 7. 2006 14:42

jaňulec
♥♥-----
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 35

Chorvatsko-Brist-vila Marko

Ahojky, za 14dní vyrážím s přítelem a kamarády do Chorvatska. Konkrétně malé městečko Brist, ubytovaní budem ve vile Marko. Byli jste tam někdo?? nebo třeba jen někde poblíž?? ráda uvítám všechny informace o tom, jaké to tam je, jaké pláže atd. Abych věděla, na co se připravit big_smile Díky

Není tady

 

#2 20. 7. 2006 7:29

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Chorvatsko-Brist-vila Marko

Ahojky, zajdi na www.chorvatsko.cz na diskuzní fórum, tam Ti rádi poradí, i já tam sbírala info, popřípadě o místu najdeš 100% už dřívější informace.


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů