Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 7. 2006 14:43

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Umele mihlanice "TRSY"

Katka, myslis si ze 10% Tvojich mihalnic je vela??? Mne to pride zanedbatelne... Tuto aplikaciu poznam iba z pocutia. Takze v prvom rade sa nelepia umele trsy, ale z pravych vlasov! Hovori sa im tiez semipermanentne. Nevydrzi to dlho, neviem ci na lepenie pouzivaju super specialne lepidlo, ale bude dost podobne tomu klasickemu na umele mihalnice. A plus si na ne musis davat pozor pri odlicovani /pokial je to mozne/ i pri samotnom spani. Cize mozno pekny exekt, ale plno dalsich starosti...

Není tady

 

#2 24. 7. 2006 16:29

Ivulka
♥♥-----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 63

Re: Umele mihlanice "TRSY"

Já už jsem je měla 2x a byla jsem straaašně spokojená. Měla jsem kraví oči. smile

Jinak to jsou trsy umělých řas, můžeš si vybrat i délku. Aplikace se mi nezdála nijak náročná, možná trošičku to občas pálilo, ale fakt málo. Odličovat se můžeš normálně. Jenom ne olejíčkem nebo mastným, rozpouští totiž lepidlo. Při spaní jsem se také nijak nekontrolovala. smile Jen asi si nějak nežmoulat oči. Normálně používám dost tužky a řasenky, ale pri tomhle jsem nemusela vůbec nic, možná jen tužku dolní víčka. Dvakrát jsem to měla u moře a normálně se koupala a potápěla, i jsem si udělala potápěčský kurs. Nic se řasám nestalo.
Oni totiž odpadávají až když přirozeně odpadne tvoje řasa na kterou jsou nalepeny. No a když vypadne jedna ještě dobry, pak druhá a třetí, tak si ty moje pod tím vždycky vyplním řasenkou. A zase v poho.

Vydrželo to tak měsíc. S občasnou pomocí řasenky. No a když jsem to chtěla sundat tak jsem použila olejíček. smile


Znej míru v lásce, a je stálá, zmešká kdo otálí, i ten kdo cválá.
William Shakespeare

Není tady

 

#3 25. 7. 2006 5:54

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Umele mihlanice "TRSY"

Ivulko: zajimave. Napis o tom vic. Kde jsi to mela delane? Jsi z Prahy? a kolik to stalo?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů