Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 12. 7. 2006 9:48

Pavča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 483

porodnice

Holky, chtěla jsem se zeptat, jaký máte názor, že bych chtěla rodit v porodnici, která je 50 km daleko. Jen po hlavní silnici nebo po dálnici, takže si myslím, že pokud nebude vyloženě nějaká kolize na silnici, tak tam jsme za 45 min nejpozději.
Mám porodnici ještě 15 km, ale tam rodit nechci. Nemám vyloženě nějaký důvod, jen taková intuice. Navíc  na tu vzdálenější znám jen dobré reference. Vím, že mám ještě čas, ale........ Díky za názory.


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;40;30/st/20070122/n/Eliska/k/8525/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;28/st/20080802/n/Vasicek/k/60fe/age.png

Není tady

 

#2 12. 7. 2006 9:56

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: porodnice

švagrová nedávno rodila v Kadani, což je pro ní dál, než Chomutovská porodnice a z důvodu pro který se rozhodla pro tu Kadaňskou, bych taky raději jela do tam...

Není tady

 

#3 12. 7. 2006 10:18

potvurkapodivna
Host

Re: porodnice

Jsem z Rakovníka a také mám vyhlídlou porodnici v Kadani. Nevím jestli je ta vzdálenost únosná, ale pořád lepší než rodit v naší příšerné nemocnici.

 

#4 12. 7. 2006 10:20

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 461

Re: porodnice

Ahojky, pokud se ti víc líbí ta vzdálenější porodnice, tak určitě neváhej. Podle metříku máš ještě dost času, takže uvidíš jak bude probíhat těhotenství a podle toho bych se zařídila. Já měla porodnici přímo v městě, ale stejně jsem jela rodit do 35 km vzdálené, tam jsem se cítila lépe a měla jsem na ni lepší reference. První miminko nikdy tak nespěchá, abyste tam nestihli dojet. Já tam byla do 1 hod po prasknutí vody (neměla jsem kontrakce) a to jsem ještě čekala než manža dorazí z práce a odveze mne a dcerce se stejně pak na svět moc nechtělo, tak jsme si pak počkali pár hodin. Myslím, že 50 km není tak daleko, hlavně bych ale opravdu počkala na průběh těhotenství a poradila se se svým gynekologem. Ten ti jistě dobře poradí. Tak hodně štěstí a bezproblémový porod, ale hlavně zdravého mimíska:gloria:
Míša


http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

 

#5 12. 7. 2006 11:01

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: porodnice

Misulinko21: jak které miminko big_smile Já jsem málem porodila doma... Ale překotný porod se moc nestává, jsem se vešla do 2%, co uvádějí v knize o mateřství.

Není tady

 

#6 12. 7. 2006 13:00

sylviik
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: nedaleko Plzně...
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 5794
Web

Re: porodnice

jj to je pravda, jak který, mě řekl dr. že na první jsem měla taky slušný skore, za tři hodinky se vším všudy byl malý na světě. big_smile Kéž by to teď bylo taky takový ....


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/20936.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24711.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24712.png

Není tady

 

#7 12. 7. 2006 13:54

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 461

Re: porodnice

Jé holky, tak to vám závidím. Já si počkala pěkných pár hodin - u dcery od prasknutí vody uběhlo 18 hodin, u syna jsem se těšila,že to bude rychlejší, ale bylo to stejné, od prasknutí vody to bylo tentokrát  14 hodin, a to mi u obou dětí pomáhali pak oxytocinem. Jo, jo zakletá pupeční šňůra, dcera ji měla 2x okolo bříška a syn pro změnu 2x okolo krku. Ale zvládli jsme to všechno v pohodě. Dnes už mi to tak nepřijde, jsem ráda, že je mám. Tak držím palce, ať to nemáte tak rychlé, abyste to do té porodnice v pořádku stihli a taky ne tak dlouhé. Pa pa:rodna:


http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

 

#8 12. 7. 2006 14:00

Evca
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 342

Re: porodnice

Pavčo neváhej. Ja to mam kosek do kterekoli porodnice v Praze a stejne sem radsi absolvovala 1,5h cestu do Vrchlabi. A musim rict, ze priste jedu znova, stalo to za to!


http://by.lilypie.com/OzHHp2/.png[/url]

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;28/st/20080506/n/Terezka/dt/6/k/7764/age.png

Není tady

 

#9 12. 7. 2006 14:07

Pavča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 483

Re: porodnice

Děkuji, potřebovala jsem se utvrdit. Mě totiž hodně lidí zrazuje. Ale manža stojí při mě. Zaveze mě, tak budu chtít.


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;40;30/st/20070122/n/Eliska/k/8525/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;28/st/20080802/n/Vasicek/k/60fe/age.png

Není tady

 

#10 12. 7. 2006 15:03

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: porodnice

PetroZ, co měla za důvod? Já budu rodit v Chomutově, od kamarádek, sestřenice a mé Dr. mam zjištěno, že už je to v naší nemocnici Ok. Spíš si ted moje bývalá spolužačka stěžovala na Kadanskou nemocnici. Ono je asi všude něco.

Není tady

 

#11 12. 7. 2006 16:14

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: porodnice

No staly se tam právě dvě za sebou neštěstí, ale nechci přidělávat starosti..

Není tady

 

#12 12. 7. 2006 16:25

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: porodnice

Jak to ted sleduju, tak vsude je neco sad . Miselinka nam napsala o Apolinari odkaz na clanek s fotkama a to byl tada hnus !!! Drzime si palce at to mame rychly,bez komplikaci a nic po sestrach a doktorech nepotrebujem, to budeme spokojeny vsude smile

Není tady

 

#13 12. 7. 2006 16:31

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: porodnice

Asi bych taky dala na intuici a zvolila sobe prijemnejsi porodnici. Ono je fakt, ze kazda porodnice ma proste neco. Je to asi hodne o stesti.
My zrovna byly s malou u toho Apolinare, naprostá spokojenost, ale spousta lidi si tam na to stezovalo.
Jinak my mely prekotny porod naopak...48 hodin visslabig_smile


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#14 12. 7. 2006 18:40

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: porodnice

No, já to tam i tak risknu! Myslim, že i hodně záleží na tom, jak rodička spolupracuje. Známá ted rodila v naší nemocnici a zrovna tam s ní rodila nějaká další holka, prý hystericky brečela,křičela, prý co tam předváděla bylo šílený, no a porodila prcka přidušenýho, absolutně prý nespolupracovala, to ví od sestřiček. Já se modlim, abych tam nějakou takovou hysterku nepotkala, já bych asi od tamtud zdrhla, jak by mě ta ženská tim křikem vyděsila. Naší nemocnici mam skoro za rohem, tak je to perfektní pak i pro návštěvy, no do porodu spousta času, třeba si to ještě rozmyslim, uvidíme:)
Koukám, že Blanka už to má za chviličku. Jak ti závidim Blani, už se taky mimíska nemůžu dočkat.

Není tady

 

#15 12. 7. 2006 20:09

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: porodnice

Tiffi napsal(a):

No, já to tam i tak risknu! Myslim, že i hodně záleží na tom, jak rodička spolupracuje. Známá ted rodila v naší nemocnici a zrovna tam s ní rodila nějaká další holka, prý hystericky brečela,křičela, prý co tam předváděla bylo šílený, no a porodila prcka přidušenýho, absolutně prý nespolupracovala, to ví od sestřiček. Já se modlim, abych tam nějakou takovou hysterku nepotkala, já bych asi od tamtud zdrhla, jak by mě ta ženská tim křikem vyděsila. Naší nemocnici mam skoro za rohem, tak je to perfektní pak i pro návštěvy, no do porodu spousta času, třeba si to ještě rozmyslim, uvidíme:)
Koukám, že Blanka už to má za chviličku. Jak ti závidim Blani, už se taky mimíska nemůžu dočkat.

No to mi povidej smile v tomhle vedru s tim pupikem je to uz strasne narocny dumbom vsechno me boli a vsude slysim :no a ted uz JEN cekat, ale to je snad to nejhorsi big_smile prave to cekani na konci dudlik

Upravil(a) Blanka LBC (12. 7. 2006 20:10)

Není tady

 

#16 12. 7. 2006 20:56

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: porodnice

Já jsem z Liberce a jeli jsme do Jablonce. Je to cca 20km a úplně v pohodě. Strašili mě, že u druhýho mimča jde vše rychleji a bylo to v poho. V 5h jsme tam dorazili a malá vykoukla na svět až v 9h. Tak se neboj, zvládnete to.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů