Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 7. 2006 8:22

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: chybi mi nejake vitaminy?

suzy napsal(a):

backy007 napsal(a):

suzy napsal(a):


No nestalo se mi nic,jen jsem otehotnela .big_smile  Bolesti mam jako by u vajecniku ale ted uz to boli i smerem nahoru do bricha.Uz asi 2 a pul roku beham po doktorech k vuli tem bolestem a ani na laparoskopii mi nic nezjistily.Az ted pred mesicem na gynekologii ultrazvuk ukazal ze mam nekolik myomu ,krecove zily a nerovnosti na deloze.z toho lekarka usoudila ze to bude od toho a ze mi budou muset delohu odebrat.Ale pred tim na gyn.laparoskopii nic "pry"nebylo. Verila bych tomu ze bolesti jsou od delohy protoze me to boli hodne tam dole,v oblasti vajcniku a podbrisku ale zarazi me ze uz mam i velke bolesti v oblasti bricha.Ach jo,vazne me to uz nebavi.A s tema psych.problemam me to taky napadlo tak jsem i vyhledala psychiatra i psychologa.Opravdu si nic nenamlouvam,bolesti mam skutecne.

Nemyslel som to tak, že si bolesti nahováraš, iba že pod psychickým tlakom... Stávajú sa i také veci.
Čo ma napadá: rakovina, nevydarený pôrod a z toho spôsobená otrava, hóóóóóóóóóóóóóódne predčasná menopauza lol
No, to posledné zrejme nie, ale tie 2 by mohli by vysvetlením. Alebo snáď - nebrala si hormonálnu antikoncepciu?

Rakovina grater grater  ? To neee ja mam malicky dite grater  antikoncepci neberu protoze mi nedela dobre.Porod jsem mela 12hodin a dost blbej ale to by snad uz melo byt vsechno zahojeny ne?Nekdy se mi delaji i modriny a padaji vlasy jsem nestastna z toho co mi je ale snad kdyz mi vemou tu delohu tak budu mit pokoj a bolesti prestanou.

Pravda, po tom vybraní sa uvidí.
Čo sa týka tej rakoviny, aj také sa stáva...
Čo sa týka toho zahojenia, tak to nemusí by pravda. Je rovnako tak možné, že za tie 4 roky ti tam niečo robilo neplechu a postupne to robí čím ďalej, tým horšie...


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#27 21. 7. 2006 15:34

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

backy007 co na to ricr ,snad ze mas pravdu ale doufam ze se pletes.Co je ale i pro me divny je to ze kdyz mam menses tak ty bolesti co mam skoro kazdodenne ustoupi.Uvidime co mi reknou v zari ale i tak diky za rady a zajem.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#28 25. 7. 2006 13:56

1Marie
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 198

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Suzy, přeju hodně síly , mít takovéhle problémy už 4 roky a pořád jen běhat po doktorech bez valného výsledku, to už musíš být na nervy. Prosím Tě, proč čekᚠna září? Proč nejdeš k nějakému jinému doktorovi? Když Ti ta tvoje doktorka nebyla 4 roky schopna pomoct, tak bych rozhodně nečekala a objednala se někam jinam. Tohle fakt není normální - pokud nejsou schopni Ti pomoct, mají Tě sami lifrovat jinam!
Nedej se odbýt!

Není tady

 

#29 25. 7. 2006 14:09

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

1Marie napsal(a):

Suzy, přeju hodně síly , mít takovéhle problémy už 4 roky a pořád jen běhat po doktorech bez valného výsledku, to už musíš být na nervy. Prosím Tě, proč čekᚠna září? Proč nejdeš k nějakému jinému doktorovi? Když Ti ta tvoje doktorka nebyla 4 roky schopna pomoct, tak bych rozhodně nečekala a objednala se někam jinam. Tohle fakt není normální - pokud nejsou schopni Ti pomoct, mají Tě sami lifrovat jinam!
Nedej se odbýt!

No na zari proto ze mam jit  na tu gyndu a bude se nejspis planovat ta operace protoze bolesti neprestavaji ani po tech lecich.A taky az v zari proto ze takovy vetsi operace se pry nedelaji v lete kdyz se to nemusi ze bych se spat ne hojila.Ale normalne se uz na tu oparci jako by tesim.zni to blbe ale privitam cokoliv jen at neciti zadnou bolest.To prece neni noprmalni mit kazdy den bolesti jako silny menstruace nebo nekdy jak porodni bolesti dumbom  pripadam si hloupe ,nevim uz k cemu to prirovnat,nekdy jsem tak unavena ze si rikam ze uz jsem se v celku naucila na ty bol.esti nereagovat a nekrcim se  a delam jako by nic ze si rikam ze to tak necham, protoze jsem k smrti unavena k litani po doktorech ,Ale ne nenecham ale uz mam vseho nekdy fakt dost.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#30 25. 7. 2006 19:39

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: chybi mi nejake vitaminy?

1Marie napsal(a):

Suzy, přeju hodně síly , mít takovéhle problémy už 4 roky a pořád jen běhat po doktorech bez valného výsledku, to už musíš být na nervy. Prosím Tě, proč čekᚠna září? Proč nejdeš k nějakému jinému doktorovi? Když Ti ta tvoje doktorka nebyla 4 roky schopna pomoct, tak bych rozhodně nečekala a objednala se někam jinam. Tohle fakt není normální - pokud nejsou schopni Ti pomoct, mají Tě sami lifrovat jinam!
Nedej se odbýt!

přes léto a horko se to nedělá, je obrovské riziko hnisání!!! Jen v neodkladných případech se to dělá přes léto, to by byla sama proti sobě.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#31 25. 7. 2006 19:42

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Suzy, vydrž, jsou tam takové vytvořené jakoby vazy a to strašně táhne, proto tě to moc bolí, po  operaci se ti opravdu uleví!!! To ti říkám z vlastní zkušenosti. A v létě se to opravdu nedělá. Na tohle ti nepomůžou ani vitamíny ani enzymy, jsou to už změny tkáně, až to odstraní bude ti líp. Držím ti opravdu palce a neboj!!!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#32 25. 7. 2006 20:17

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Bety napsal(a):

Suzy, vydrž, jsou tam takové vytvořené jakoby vazy a to strašně táhne, proto tě to moc bolí, po  operaci se ti opravdu uleví!!! To ti říkám z vlastní zkušenosti. A v létě se to opravdu nedělá. Na tohle ti nepomůžou ani vitamíny ani enzymy, jsou to už změny tkáně, až to odstraní bude ti líp. Držím ti opravdu palce a neboj!!!

Dekuji moc za povzbuzeni snad poprve jsem kapla na nekoho kdo pise ze ma taky takovou zkusenost.mela jsi taky velmi caste bolesti?Skoro kazdodenni?Jako by silna menstruace nebo tak neco? jsem uz zdeptana.Opravdu to prestane po operaci?Sice uz nebudu mit nikdy dalsi dite ale v tech bolestech moc trpim takze se asi proto rozhodnu.Jen mam pocit jaky by mi i trochu blby streva zaroven do toho protoze jsem velmi casto hodne nafoukla a zrovna dnes sme se s kamaradkou smaly kdyz jsm ji rikala ze kdybych vedela ze nejsem tehotna tak si myslim ze mam v brichu dite a ono se mi tam hybe big_smile  takovy tam mam asi bubliny nebo co.Jsem uz z toho vazne debil dumbom dumbom


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#33 26. 7. 2006 15:17

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Co se týká těch vlasů, nehtů a únavy, tak na to je dobrý zinek, selen a hlavně hodně vitamínu b. Mně se úplně ze všeho nejvíc osvědčil pangamin (pivovarské kvasnice) - to je "zázrak".

Není tady

 

#34 26. 7. 2006 15:45

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

janica napsal(a):

Co se týká těch vlasů, nehtů a únavy, tak na to je dobrý zinek, selen a hlavně hodně vitamínu b. Mně se úplně ze všeho nejvíc osvědčil pangamin (pivovarské kvasnice) - to je "zázrak".

vazne?Pangamin znam,opravdu si citila zlepseni a jsi si jista ze diky Pangaminu?za jak dlouho jsi prosim te pozorovala efekt?Nemyslim 100procentni zlepseni ale ze se neco deje.No ale nepribira se po nich??


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#35 26. 7. 2006 16:28

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: chybi mi nejake vitaminy?

suzy napsal(a):

vazne?Pangamin znam,opravdu si citila zlepseni a jsi si jista ze diky Pangaminu?za jak dlouho jsi prosim te pozorovala efekt?Nemyslim 100procentni zlepseni ale ze se neco deje.No ale nepribira se po nich??

To nevim, jestli se nepribira, obecně se to o béčku říká, ale to je asi stejné jako s HA.
Jinak začla jsem ho jíst pravidelně a pak jsem si jednoho dne uvědomila, že se mi už vůbec nelámou nehty a jsem nějak vitálnější či co tak jsem si to spojila s tím pangamínem. Nevím, ale žádnou jinou změnu jsem nedělala tak čím jiným by to bylo?

Není tady

 

#36 26. 7. 2006 16:30

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

janica napsal(a):

suzy napsal(a):

vazne?Pangamin znam,opravdu si citila zlepseni a jsi si jista ze diky Pangaminu?za jak dlouho jsi prosim te pozorovala efekt?Nemyslim 100procentni zlepseni ale ze se neco deje.No ale nepribira se po nich??

To nevim, jestli se nepribira, obecně se to o béčku říká, ale to je asi stejné jako s HA.
Jinak začla jsem ho jíst pravidelně a pak jsem si jednoho dne uvědomila, že se mi už vůbec nelámou nehty a jsem nějak vitálnější či co tak jsem si to spojila s tím pangamínem. Nevím, ale žádnou jinou změnu jsem nedělala tak čím jiným by to bylo?

Tak to bude tim .Asi to nejspis zkusim protoze nehty se mi momentalne lamou strasne ,musela jsem je ostrihat uplne na kratko a vlasy porad padaji.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#37 26. 7. 2006 20:48

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Měla jsem bolesti a pocit jakoby střevní kličkou neprocházela stolice ale byl to srůst. Po operaci to přejde, uvidíš, pokud je příčina jak píšeš.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#38 26. 7. 2006 21:42

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Bety napsal(a):

Měla jsem bolesti a pocit jakoby střevní kličkou neprocházela stolice ale byl to srůst. Po operaci to přejde, uvidíš, pokud je příčina jak píšeš.

Kez bys mela pravdu.Uz se na to dost tesim.Dik.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#39 26. 7. 2006 22:18

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Po porodu, ci operaci se casto stava, ze zacnou vypadavat vlasy. Je to stresem na telo, ale objevi se to az asi 4 mesice po te situaci. Jestli jsi hodne krvacela (ci krvacis) tak by to mohl byt nedostatek zeleza.

Pro jistotu je nejlepe brat jednou denne multivitamin (jednu tabletu denne) coz by mohlo pokryt vselijaky nedostatek, ktery se dost casto neukaze krevnim vysetrenim (na zjisteni vitaminu/mineralu v tele). Mela jsem take velke problemy s nehty a moc mne pomohl Biotin (z lekarny a neni drahy) 2x denne. Obsahuje vse co je nutne pro zdravy rust nehtu, vlasu a dobre pleti. Uzivala jsem ho tri mesice a vse se mi tak vylepsilo, ze jsem proste odjela do zahranici a na Biotin zapomela. Po ctyrech mesicich se zase problemy nesnesitelne objevily a ja si uvedomila, ze se mi to vlastne poprve zlepsilo Biotinem a ne casem. Zacla jsem znova uzivat Biotin a znovu jsem byla za 3 mesice ve vybornem stavu. Ted ho proste beru at ho potrebuji nebo ne a jasne je, ze nektery z tech mineralu mi v tele chybi a potrebuji ho vice. Po dalsich nekolika mesicich s Biotinem si nemam na co stezovat. Multivitamin jiz beru mnoho let, takze v tom to pro mne zadna zmena nebyla.  Nikdy jsem neverila, ze se nehty daji vyzivovat z nehtoveho luzka a ne jenom od korene, ale jak vidim tohle pomohlo a nemusela jsem ani cekat az vetsina nehtu odrostla (jen ty konecky). Vlasy mam take vporadku a plet bych rekla, na svuj vek, neskutecne vybornou. Kremy na plet nepouzivam zadne, takze je dost mozne, ze to Biotinem je.
To je moje zkusenost, ale myslim, ze neni mozne najit ten jeden jediny vitamin ci mineral, ktery to u ruznych lidi zpusobuje. Je proto nutne nabidnout telu sirsi vyber.
Hodne stesti.

Není tady

 

#40 26. 7. 2006 22:25

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: chybi mi nejake vitaminy?

A jeste neco: V pripade, ze opravdu dojde k tomu, ze ti nekolik(!!!) lekaru doporuci odstranit delohu (a ty si jiz dalsi dite neprejes), ujisti se na 100%, ze ti vajecniky zustanou. Ty jsou mnohem dulezitejsi nez deloha a s nimi nebudes mit predcasny prechod. Doufam, ze ti to tak vyjde a pak bys nemusela mit obavy, ze ti to nejak narusi zdravi.
Na bolesti ktere mas zkus Ibuprofen tablety (maji v lekarne za slusnou cenu).

Není tady

 

#41 27. 7. 2006 8:39

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Jarmila napsal(a):

A jeste neco: V pripade, ze opravdu dojde k tomu, ze ti nekolik(!!!) lekaru doporuci odstranit delohu (a ty si jiz dalsi dite neprejes), ujisti se na 100%, ze ti vajecniky zustanou. Ty jsou mnohem dulezitejsi nez deloha a s nimi nebudes mit predcasny prechod. Doufam, ze ti to tak vyjde a pak bys nemusela mit obavy, ze ti to nejak narusi zdravi.
Na bolesti ktere mas zkus Ibuprofen tablety (maji v lekarne za slusnou cenu).

Dekuji za rady  pro me je jakakoliv rada dobra a ja si ji cenim.Ten Biotin urcite zkusim a kdyz nepomuze tak pak ten Pangamin (mam strach ze po nem priberu smile  )    Vis ja nekrvacim ani nic takovyho,mam "jen "bolesti a krece a zadny ibalgin ani ibuprofen mi uz nepomaha.Mam i indometacin cipky ale zadna slava.Nekdy jsou bolesti mirnejsi,ale nekdy mam pocit ze rodim dumbom  z tech vlasu jsem nestastna a to jsem uz uzivala specialni tablety na vlasy)nevzpomenu si na nazev ale krabicka stala asi 500kc) a mam kvalitni vlasovy vody z lekarny a nic.Kdyz sahnu do vlasu pokazdy mi v ruce neco zustane.a ten Biotin ti pomaha na plet?je zajimavy ze v puberte jsem nemela zadne problemy s pleti a ted se mi delaji takove ty bolaky na brade a kolem nosu.Kdyz jsem to rikala na koznim tak rekl at prijdu z to budu mit.Jenze kdyz to mam tak nez se objednam a maji volno tak to zmizi.tak sem se na to vykaslala.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#42 27. 7. 2006 16:23

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: chybi mi nejake vitaminy?

suzy napsal(a):

Dekuji za rady  pro me je jakakoliv rada dobra a ja si ji cenim.Ten Biotin urcite zkusim a kdyz nepomuze tak pak ten Pangamin (mam strach ze po nem priberu smile  )    Vis ja nekrvacim ani nic takovyho,mam "jen "bolesti a krece a zadny ibalgin ani ibuprofen mi uz nepomaha.Mam i indometacin cipky ale zadna slava.Nekdy jsou bolesti mirnejsi,ale nekdy mam pocit ze rodim dumbom  z tech vlasu jsem nestastna a to jsem uz uzivala specialni tablety na vlasy)nevzpomenu si na nazev ale krabicka stala asi 500kc) a mam kvalitni vlasovy vody z lekarny a nic.Kdyz sahnu do vlasu pokazdy mi v ruce neco zustane.a ten Biotin ti pomaha na plet?je zajimavy ze v puberte jsem nemela zadne problemy s pleti a ted se mi delaji takove ty bolaky na brade a kolem nosu.Kdyz jsem to rikala na koznim tak rekl at prijdu z to budu mit.Jenze kdyz to mam tak nez se objednam a maji volno tak to zmizi.tak sem se na to vykaslala.

Tie problémy s vyrážkami môžeš ma kžudne i z liekov.


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#43 27. 7. 2006 20:38

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

backy007 napsal(a):

suzy napsal(a):

Dekuji za rady  pro me je jakakoliv rada dobra a ja si ji cenim.Ten Biotin urcite zkusim a kdyz nepomuze tak pak ten Pangamin (mam strach ze po nem priberu smile  )    Vis ja nekrvacim ani nic takovyho,mam "jen "bolesti a krece a zadny ibalgin ani ibuprofen mi uz nepomaha.Mam i indometacin cipky ale zadna slava.Nekdy jsou bolesti mirnejsi,ale nekdy mam pocit ze rodim dumbom  z tech vlasu jsem nestastna a to jsem uz uzivala specialni tablety na vlasy)nevzpomenu si na nazev ale krabicka stala asi 500kc) a mam kvalitni vlasovy vody z lekarny a nic.Kdyz sahnu do vlasu pokazdy mi v ruce neco zustane.a ten Biotin ti pomaha na plet?je zajimavy ze v puberte jsem nemela zadne problemy s pleti a ted se mi delaji takove ty bolaky na brade a kolem nosu.Kdyz jsem to rikala na koznim tak rekl at prijdu z to budu mit.Jenze kdyz to mam tak nez se objednam a maji volno tak to zmizi.tak sem se na to vykaslala.

Tie problémy s vyrážkami môžeš ma kžudne i z liekov.

No ty leky beru az ted a bolaky se mi delaji uz delsi dobu hmm


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#44 28. 7. 2006 15:09

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: chybi mi nejake vitaminy?

suzy toho přibírání se neboj já jsem po pangaminu nepřibrala nic a moje mamka, která ho užívá už snad přes deset let taky spíš zhubla než přibrala cool
a jinak taky hlasuji i pro biotin tummenupp
ono totiž hlavně to chce brát pravidelně a ty výsledky se dostaví až po delší době tak to hned nevzdávej, kdyby se náhodou nic nedělo styrka

Upravil(a) janica (28. 7. 2006 15:09)

Není tady

 

#45 28. 7. 2006 16:20

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

janica napsal(a):

suzy toho přibírání se neboj já jsem po pangaminu nepřibrala nic a moje mamka, která ho užívá už snad přes deset let taky spíš zhubla než přibrala cool
a jinak taky hlasuji i pro biotin tummenupp
ono totiž hlavně to chce brát pravidelně a ty výsledky se dostaví až po delší době tak to hned nevzdávej, kdyby se náhodou nic nedělo styrka

uz jsem si ten Biotin pripsala na papirek nakupu takze o vikendu si ho koupim.Dekuju rock


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#46 1. 8. 2006 17:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Nepanikár, s bolesami neporadím, ale veža vecí vyrieši prísun horčíka v kapsliach, pri strese a fyzickej námeh ho telo ptrebuje viac a keďže ho obsahujú veci ako kakao, banány, sója, apod. môže sa sta, že ho telo nedostáva dos. Mne sa osvedčila kombinácia horčík, vápnik, zinok. Inak, zinok je vyslovene odporúčaný na vlasy a nechty... A potom ešte vitamín S - smiech a sex


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 1. 8. 2006 21:18

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Selima napsal(a):

Nepanikár, s bolesami neporadím, ale veža vecí vyrieši prísun horčíka v kapsliach, pri strese a fyzickej námeh ho telo ptrebuje viac a keďže ho obsahujú veci ako kakao, banány, sója, apod. môže sa sta, že ho telo nedostáva dos. Mne sa osvedčila kombinácia horčík, vápnik, zinok. Inak, zinok je vyslovene odporúčaný na vlasy a nechty... A potom ešte vitamín S - smiech a sex

Vitamin S mam to je v pohode ale ty ostatni asi nejsou.ale td jsem si koupila Biotin a jeste mam ten Pharmaton Geriavit tak asi uz nemam si kupovat dalsi vitaminy ze?nebo to neublizi?Zase abych jich nemela moc lol


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#48 2. 8. 2006 17:39

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: chybi mi nejake vitaminy?

No hlavně si porovnej složení a nebereš v různých přípravcích to samý, je to zbytečné a být tebou bych počkala na tu operaci, myslím že se všechno odvíjí od toho, na to vitamíny asi nepomůžou.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#49 13. 4. 2007 20:47

piskota
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 42

Re: chybi mi nejake vitaminy?

suzy napsal(a):

Irenka21 napsal(a):

Zkus užívat Lecitin a chtělo nechat si napíchat pár injekcí B12 a Panthenolu.

A nejde to bez tech injekciiiii?

Rozhodne jde, protoze ty injekce se jiz nevyrabi :-). Informace k vlasum najdes na www.vlasy.cz je tam seznam vsech vitaminu a mineralu a take doporucene mnozstvi, nebo se podivej na test ruznych pripravku.

Není tady

 

#50 18. 4. 2007 11:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: chybi mi nejake vitaminy?

Pokud se te delaji modriny mas neco s krvi.Skus se domluvit s lekarem.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů