Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#101 12. 7. 2006 10:12

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Boží mlýny

Svas: My už jsme ten obchod zavřeli, lidi tam byli strašně zlý. A pak ty nový zákony atd. Ale to je vedlejší.
Mně tam taky přepadli. Na ulici nebyla samozřejmě ani noha. Nebudu to moc pitvat, taky nic moc příjemnýho.
Já ty chlapi dokonale popsala, byli dva. Ten jeden byl pokerovanej v celým obličeji, na ten ksicht v životě nezapomenu. Policajtům jsem řekla, co  si koupil za cigára, i peněženku a to, co jsem viděla, že má.
Toho jednoho mi přivedli až do obchodu, abych potvrdila, že to je on. Byl. Samozřejmě byl propuštěn. Nic nešlo dokázat...
Nejhorší bylo, že ON mi tam pak chodil denně, já jsem se tak strašně bála, pak jsem tam vůbec nemohla bejt sama.

Ale teda proti tomu, co ta chudák paní...to je úplně příšerný....Tak snad jí bude líp...hjarta

Není tady

#102 12. 7. 2006 10:20

Svas
♥♥♥♥♥--

Tak to se tedy nedivím, že ses v tom obchodě bála. Mně trvalo dost dlouho, než jsem tam byla schopná jenom vstoupit, abych ten binec uklidila. A vždycky tam musel se mnou někdo jít, prostě blok a nešlo to. Víš, mně prostě přijde příšerný, že ty se snažíš, vynakládᚠsvou práci a prostředky a co si budeme povídat, rozjet ten obchod stojí hodně peněz. A pak přijde nějakej hajzl a jsi to ty, kdo vycouvá, zavře, protože se bojí, o všechno přijde a ten šmejd je dokonale vysmátej a nikdo na něj nemůže.

Není tady

#103 12. 7. 2006 10:31

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Svas: Přesně tak, člověk nemůže bejt v klidu ve svým, v tom co si vydřel. Vklad mě stál skoro půl milionu, práce od rána do večera a pak ti to někdo zkazí. I tu chut' vůbec pokračovat. Ale já dopadla dobře, u tebe to bylo daleko horší, to se nedá srovnávat. Ale potkat dneska toho chlapa, tak se asi pos...  strachy.

Není tady

#104 12. 7. 2006 10:33

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))

to by mě zajímalo co by na tohle řekla Pan....jako že se člověk snaží postavit se na vlastní nohy vybudovat si pro sebe NECO a pak přijde nějakej hajzl...

Upravil(a) adra (12. 7. 2006 10:34)

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#105 12. 7. 2006 10:36

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

adra napsal(a):

to by mě zajímalo co by na tohle řekla Pan....

Mně ne, Adro. Na to může říct něco jen ten, kdo to zažil. Nemyslíš? Objektivní názor je trošku mimo. smile
Na tohle se totiž nic moc říct nedá. Co bys k tomu chtěla dodat?neutral

Není tady

#106 12. 7. 2006 10:49

adra
♥♥♥♥♥♥♥

no myslela jsem to tak že ne vždy právě má ona pravdu.
na všechno "zná" odpověd tak by mě zajímalo jak by vysvětlila proč se tohle někomu děje.

Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

#107 12. 7. 2006 10:53

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

adra napsal(a):

no myslela jsem to tak že ne vždy právě má ona pravdu.
na všechno "zná" odpověd tak by mě zajímalo jak by vysvětlila proč se tohle někomu děje.

Jednoduše řečeno, souhlasíš s tím, co jsem napsala. pussa

Není tady

#108 12. 7. 2006 10:59

adra
♥♥♥♥♥♥♥

áááááno:-))))  pussa jednoznačně

Není tady

#109 12. 7. 2006 11:13

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

holky, na tohle odpověď nejspíš nemá... nebožeby byla na dovče ? lol

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#110 12. 7. 2006 11:18

Jana22
♥♥-----

Stelička, niektoré baby moralizujú. Ja ti rozumiem, moje pocity k bývalému a tej jeho sú úplne rovnaké. Vôbec sa nehanbím za to, že ich nenávidím a pripadá mi nenormálne, aby som sa s tým skrývala a sama seba tlačila do polohy, ktorá mi je neprirodzená. Viem, že čas je najlepší lekár. Možno neskôr to budem vníma inak, ale teraz by mi tie mlyny urobili vežkú rados! Keby som mohla, tak im aj pomôžem. Myslím, že je zdravšie stres a zlos nejako vyventilova, aby si človek neprivodil žalúdočné vredy alebo ešte niečo horšie.

Není tady

#111 12. 7. 2006 11:23

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Jana22 napsal(a):

Stelička, niektoré baby moralizujú. Ja ti rozumiem, moje pocity k bývalému a tej jeho sú úplne rovnaké. Vôbec sa nehanbím za to, že ich nenávidím a pripadá mi nenormálne, aby som sa s tým skrývala a sama seba tlačila do polohy, ktorá mi je neprirodzená. Viem, že čas je najlepší lekár. Možno neskôr to budem vníma inak, ale teraz by mi tie mlyny urobili vežkú rados! Keby som mohla, tak im aj pomôžem. Myslím, že je zdravšie stres a zlos nejako vyventilova, aby si človek neprivodil žalúdočné vredy alebo ešte niečo horšie.

100% souhlasím.  Naopak si myslím, že ten, kdo toho kdo mu ublížil dál má rád a tvrdí, že je rád, že se to tak stalo, tak není normální nebo lže.

Není tady

#112 12. 7. 2006 12:25

pavli
♥♥♥♥♥--
Místo: Valmez

Frigo nenávist plodí jen další nenávist, to je začarovaný kruh.
tys přece musela svýmu chlapovi taky odpustit, když jsi ho vzala zpátky, ne?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;104/st/20070315/n/Karin/dt/-6/k/8568/age.png

Není tady

#113 12. 7. 2006 12:38

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

samozřejmě, že jsem mu odpustila...  Ale já se na NĚJ fakt moc nezlobila. Spíš mi štvala ta pinda, co se ho snažila ulovit - věděla, že je ženatý, sama si prožila to, že jí manžel opustil.... Já prostě nemohla pochopit, jak někdo (kdo to sám zažil) udělat druhému totéž. Myslím si, že to pak je sobec, který myslí akorát na sebe.
Navíc - jeho znám a myslím si, že opravdu dobře a vím, že on sám by to nezačal, prostě byl uloven.
Samozřejmě, že ho neomlouvám, ale ....

Není tady

#114 12. 7. 2006 12:46

potvora.nena
♥♥-----

Tak já vím taky o jedné, co u ní ty mlýny fakt zamlely... odtáhla manžela od rodiny se 4 dětma (jedno navíc postižené), v době, kdy byla manželka v porodnici s posledním... a pak ještě několikrát šla po ženatém... teď je několik let vdaná a to samé jí dělá jiná... už rok zápasí šíleným stylem o manžela... zatím zůstává, ale ona je s nervama na dně...
Tak doufám, že melou i v ostatních případech... na mého chlapa teď doráží baba, která žije 12 let s přítelem, se ženatým milencem otěhotněla v době, kdy zrovna otěhotněla jeho manželka a tak šla "chudák malá" na potrat, ale pořád to s ním táhne a teď ještě docela hnusně doráží na mého manžela, kterému to lichotí a tak s ní flirtuje... a na moje obavy reaguje, že má rád mě a že to byl jen flirt... a že přestal... ale ona se pořád hlásí a pokaždé nezapomene se něčím připomenout... leze mi mráz po zádech...

Není tady

#115 12. 7. 2006 12:54

kačaba
♥♥-----

Tak jsem se prokousala všemi příspěvky a taky bych se ráda zapojila do diskuse.Myslíte, že boží mlýny melou i v následujícím případě.
Muž si našel milenku.U mě nepochopení, u svého bratra a celé jeho rodiny, velké pochopení.Podporují ho v novém vztahu, vytváří mu zázemí, 1/2 roku mu posílali SMS, a ode mě odejde, že s nima a s ní bude šastný,nakonec mu nabídli bydlení u nich (ve městě 100 km vzdáleném) a muž odešel.Dnes tam hostí nejen muže, ale občas i jeho milenku a všichni jsou šastní, že se mě zbavili.
Plně chápu Steličku, i já jsem pronášela slova zloby. Vím, že muž je svéprávný, ale, když máte kolem sebe , tak silnou podporu, no nevyužijte to.........
A že bych já měla pocit, že za to můžu, tak to tedy nemám.

Není tady

#116 12. 7. 2006 13:19

Teru
♥♥♥♥---

Frigo napsal(a):

Jana22 napsal(a):

100% souhlasím.  Naopak si myslím, že ten, kdo toho kdo mu ublížil dál má rád a tvrdí, že je rád, že se to tak stalo, tak není normální nebo lže.

Ježíš holky, ale přesně tady o to jde! Přesně o to KDO je ten kdo ublížil! Skutečně nějaká cízí osoba a nebo vᚠvlastní manžel? To si myslíte, že ta milenka má nějaký kouzelný nápoj, kterým odloudí jinak skvělého manžela a otce rodiny? Jak by mohla (i kdyby se hodně snažila) odloudit někoho, kdo nechce být odlouzen?
jasně, je těžké si přiznat, že jste milovaly člověka, který vás asi až tak ne, když od vás odešel. Věřím, že je těžké nenávidět člověka, jehož tvář vidíte ve tváři svých dětí, se kterým jste prožily spoust let a kterému jste důvěřovaly, alw občas je třeba zapojit rozum.
Já nevěřím, že nějaká současná manželka vašeho BM má vítězoslavný pocit - to je vaše vlastní představa, kterou jste si utvořily na základě toho, že jste se rozhodly, že vᚠmanžel je něco jako první cena v souboji mezi vámi dvěma... já osobně si myslím, že současné manželce vašeho BM jste buď naprosto ukradené, protože vy nejste to, co ona ve vztahu k němu řešila či řeší, nebo jí je stejně nepříjmené se s vámi potkávat, jako je to vám.
V zásadě si tady rozvedené paní utvořily klub, ve kterém se vzájemně utvrzují v postoji, že BM je osel, který naletěl té strašné mrše, rozvracečce rodin, která udělala vše proto, aby vám ublížila a vaše děti připravila o otce. A pokud do toho klubu někdo přijde s názorem, že je to třeba jinak, pak prostě moralizuje a plácá nesmysly.
Každopádně já nevidím, že by tady někomu pomohlo slyšet - jéé, ty chudinko, ten tvůj osel taky naletěl nějaké harpii - naopak vidím, jak i ženy, které jsou rozvedeny již dlouho a navázaly nové vztahy, stejně stále řeší minulost, stále se vracejí k pocitum nenávisti a ublíženosti - zkrátka, jak, i když se tak tváříte, to rozhodně nemáte dořešeno. A jak vás potěší každé škobrtnutí, které potká novou paní Oslovou...
A je mi z toho moc smutno, rptože si říkám, jestli by se vám nežilo lépe, kdybyste tuto kapitolu uzavřely, odpustily... je to možné. Je možné odpustit člověku, který vám ublížil a věřte mi, že se pak cítíte mnohem lépe a mnohem lépe pak fungujete v novém vztahu.
Mně se s bývalým přítelem stala dost hrozná věc... a dokázala jsem se s tím smířit, odpustit mu a tím pádem na něj i zapomenout. Ba co víc, dokázala jsem vidět to pozitivní, co mi ona zkušenost vnesla do života dnes. A přitom to, co se stalo, nebyla pouze jednorázová záležitost a ze zdravotního hlediska jsem tím ovlivněna dodnes - a přesto vím, že mi nijak nepomohlo bývalého přítele nenávidět a sesílat na něj hromy blesky.

Ovšem každý jsme svého štěstí strojvůdce a pokud dáme přednost tomu brečet nad rozlitým mlíkem, místo abchom to utřely a příště pořídily mlíko v lepší flašce... není rady ani pomoci.

Když jsem trpěla obdobnými pocity jako vy aněkdo moudrý mi vykládal to, co já teď vám, jen jsem kroutila hlavou a nevěřila. Pak jsem to jednoho dne pochopila a říkám si, že když to mohla pochopit taková žába jako já, vy, dospělé ženské bytse to mohly pochopit taky.

T.

Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

#117 12. 7. 2006 13:24

Teru
♥♥♥♥---

Frigo napsal(a):

samozřejmě, že jsem mu odpustila...  Ale já se na NĚJ fakt moc nezlobila. Spíš mi štvala ta pinda, co se ho snažila ulovit - věděla, že je ženatý, sama si prožila to, že jí manžel opustil.... Já prostě nemohla pochopit, jak někdo (kdo to sám zažil) udělat druhému totéž. Myslím si, že to pak je sobec, který myslí akorát na sebe.
Navíc - jeho znám a myslím si, že opravdu dobře a vím, že on sám by to nezačal, prostě byl uloven.

Ach jo, opravdu je mi tě líto. Řekla bych, že rozvod určitě není to nejhorší, co tě v životě potkalo..

...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

#118 12. 7. 2006 13:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Frigo napsal(a):

Jana22 napsal(a):

Samozrejme, že pár dní po tom, čo ti niekto ublížil, mu nebudeš posiela kytice a ďakovné listy, ale keď cítim(a teraz to nemusí by prípad Steličky, ale povedzme, že ona to tu rozpútala...), že v niekom buble strašná zatrpknutos a nenávis niekožko ROKOV po tom, čo sa tieto veci stali, tak ho požutujem, lebo je jasné, že tým najviac škodí sám sebe. Ak má zlos, tak nech ju ventiluje, ale ak ju v sebe zbiera a pestuje si desaročia, praskne mu žlčník reta (Alebo aj horšie veci) Emócie sa dajú aj ovláda alebo trochu kormidlova a dospelý človek by to mohol zvládnu...

Poriadok je potešenie rozumu a chaos je slasou fantázie.“ Paul Claudel
Brita

Není tady

#119 12. 7. 2006 13:35

pavli
♥♥♥♥♥--

nějak se nám ta diskuse zvrhla v to, zda z něvěry vinit muže, nebo jeho milenku? :-) pořád si myslím, že ženáč (ne milenka!) má mít ohledy na svoji rodinu, děti, manželku, další příbuzné. to on s nimi žije, zná je a vidí jejich trápení. žena je (většinou :-)) schopna muže svést k jednorázovému sexu, ale věřím tomu, že pokud to onen muž dotáhne až k rozvodu, musí mít důvod i v původní rodině.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;104/st/20070315/n/Karin/dt/-6/k/8568/age.png

Není tady

#120 12. 7. 2006 13:43

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Teru napsal(a):

Frigo napsal(a):

Ach jo, opravdu je mi tě líto. Řekla bych, že rozvod určitě není to nejhorší, co tě v životě potkalo..

nepotřebuji litovat a ani sama sebe nelituji !
a rozvedená nejsem.

Není tady

#121 12. 7. 2006 13:51

pavli
♥♥♥♥♥--

100% souhlas s Teru

Není tady

#122 12. 7. 2006 13:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Teru: absolútny súhlas. Božie mlyny melú, ale nie podža našich/vašich želaní, ale podža trošku iných pravidiel. Až budete schopné zdvihnú zrak od malililinkatej škvrnky na svojom živote a do zorného uhla zaberiete obraz ako celok, uvidíte možno širšie súvislosti - a aj to, že vᚠživot je tiež len jediným dielikom puzzle...

Poriadok je potešenie rozumu a chaos je slasou fantázie.“ Paul Claudel
Brita

Není tady

#123 12. 7. 2006 13:55

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Frigo napsal(a):

Teru napsal(a):

Frigo napsal(a):

a rozvedená nejsem.

Frigo- Já tě nelituju lollollol     reta

Není tady

#124 12. 7. 2006 13:56

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

choysia napsal(a):

Frigo napsal(a):

Teru napsal(a):

a rozvedená nejsem.

Frigo- Já tě nelituju lollollol     reta

aspoň někdo lollollollol  Litovat sama sebe je pěkná blbost..

Není tady

#125 12. 7. 2006 13:58

Teru
♥♥♥♥---

Selima napsal(a):

Teru: absolútny súhlas. Božie mlyny melú, ale nie podža našich/vašich želaní, ale podža trošku iných pravidiel. Až budete schopné zdvihnú zrak od malililinkatej škvrnky na svojom živote a do zorného uhla zaberiete obraz ako celok, uvidíte možno širšie súvislosti - a aj to, že vᚠživot je tiež len jediným dielikom puzzle...

Tak už tady máme kluby dva big_smile gloria

...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí