Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 11. 7. 2006 15:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Boží mlýny

Skús to otoči a poveda si, že hlavne teda nech sú deti šastné a spokojné, trebárs trochu aj vďaka TEJ PANI, a gratuluj si, že sa otecko aj po rozvode o deti zaujíma a že to PANI neblokuje. Ja počúvam horory o takýchto prípadoch, takže si nemôžem pomôc, ale mne tá tvoja "rakovina"- žena BM nepripadá až taká príšera.  Zaželaj jej terajšieho - tvojho bývalého M- možno je to tá najhoršia pomsta...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#77 11. 7. 2006 15:40

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Boží mlýny

Hele, mé mlýny funguji v pátém roce od toho, co je třeba,aby mlely. Vím ,že to je dlouho, ale hlavně že fungují. Já se snažím žít v souladu se svým svědomím a vnitřním já. A věřím tomu, kdo mne hluboce ublíží a nemá k tomu důvod, tak tomu se to vrátí. A ne jednou se mne to už potvrdilo. Takže já v klidu čekám a nemusím ani nic dělat.

Není tady

 

#78 11. 7. 2006 15:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Boží mlýny

Práve, podža mňa sa to nejakými kliatbami akurát komplikuje... Ony si melú pekne po svojom, pomaly, ale isto... Ja som bývalému v najväčšom návale zlosti, keď ma ešte v rámci rozchodu pripravil o prachy, zaželala, aby sa mu to desanásobne vrátilo... a ono sa vrátilo... ešte teraz(po 6 rokoch) spláca JEJ dlhy... Ale som si istá, že na to si on zarobil aj sám, bez môjho prispenia, skrátka tým, že si vybral JU gloria

Upravil(a) Selima (11. 7. 2006 15:48)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#79 11. 7. 2006 16:11

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Boží mlýny

ALe ja som nepisala o kliatbách. Ja len nerozumiem, prečo by dajme to mne, niekto mal ubližovat bezdovodne. Ak si to dovolil, tak prečo by sa mu to nemalo vrátit. Naopak, koho som naozaj preklínala, dodnes mu nič nie je. Nie som si istá, či v dnešnej dobe kliatby fungujú.

Není tady

 

#80 11. 7. 2006 16:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Boží mlýny

Fungujú, vracajú sa tomu, kto ich vyslovil... A to, či ti niekto ublížil bezdôvodne, prenechaj vyšším silám, tie to majú usporiadané, neboj. To, že ty nevidíš či nepoznᚠdôvody ešte neznamená, že neexistujú. A ak ti fakt niekto vežmi ublíži, netreba preklína, každému sa raz vráti všetko, čo kedy urobil alebo povedal... Treba sa skôr stara o to, čo človek sám vypustí z úst alebo mysle...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#81 11. 7. 2006 17:02

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Boží mlýny

Selima napsal(a):

Fungujú, vracajú sa tomu, kto ich vyslovil... A to, či ti niekto ublížil bezdôvodne, prenechaj vyšším silám, tie to majú usporiadané, neboj. To, že ty nevidíš či nepoznᚠdôvody ešte neznamená, že neexistujú. A ak ti fakt niekto vežmi ublíži, netreba preklína, každému sa raz vráti všetko, čo kedy urobil alebo povedal... Treba sa skôr stara o to, čo človek sám vypustí z úst alebo mysle...

Já si to taky myslím...Pokud by to zak nebylo, tak pak se tady nemusí debatovat o těch Božích mlýnech.
A to jsou právě i ty zlý přání, podle mně, tedy.....smile

Není tady

 

#82 11. 7. 2006 17:58

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Boží mlýny

Zdravím všechny doskutující,

nečetla jsem zdaleka celou diskusi, ale musím říct, že první příspěvek od Steličky mne dost udivil... pokud jsem to pochopila správně, Stela byla vdaná, její manžel se zapomněl s nějakou slečnou a skončilo to tak, že ze slečny je paní a ze Stely rozvedená osůbka... omlouvám se, že se nedržím tématu, ale jaksi mi uniká, proč by za rozhodnutí tvého manžela měla pykat jeho současná manželka? Protože se stýkala s tvým mužem? Hm, a není to spíš tak, že když už se chceš na někoho zlobit, měla by ses zlobit právě na svého, teď už bývalého, muže? On je přeci ten, kdo by k tobě měl mít citové pouto, on je ten, kterému by mělo záležet na tom, aby ti neublížil. Proč by nějakou cizí ženu mělo zajímat, jestli tě to nebolí, že tvůj manžel je s ní? Když se o to nezajímal tvůj muž... co ty víš, co ji navykládal? Třeba tě vykreslil jako příšernou fůrii, jak s tebou trpí a pouze s ní je mu dobře... víš kolik ženatých mužů toto na mne zkouší??
Neměla bys spíše být té osobě vděčná za to, že si pro sebe nechala nevěrníka a tobě dala příležitost najít si pořádného chlapa? A není tohle velká příležitost? Neznám detaily, ale třeba vaše manželství nebylo až tak ideální, třeba to pro tebe byla příležitost, jak se od osudu něco naučit... já zatím vdaná nejsem, ale už jsem měla pár vztahů a dva několikaleté... a až teď jsem si uvědomila, že nepříjemnosti, které se mi v životě dějí souvisí hodně s tím, že v obou těch dlouhých vztazích dělám stejné chyby... které vedou ke stejným potížím... a ke stejnému bolení srdíčka. Ale díky tomu jsem pochopila, kde dělám chyby a co vlastgně chci... a taky jsem pochopila, že dokud budu dělat ty stejné chyby, budou se mi ty věci dít pořád a pořád dokola.

Byla jsem v situaci, kdy se mého přítele velmi intenzivně pokoušela zbalit jeho kolegyně... po večerech mu volala domů... dokonce i když jsem zašla za ním do práce, neustále se kolem něj vrtěla, jakoby omylem se jej dotýkala atp., vždy tak, abych to viděla, navíc si se mnou strašně chtěla pořád povídat (nevím, jestli nechtěla do trojky lol). Jasně, že jsem se necítila dobřea překřtila ji na tu "čubku", ale kdyby se stalo, že přítel "podlehne", byl by to on, koho bych vinila (kdybych měla tu potřebu vinit a svádět své životní prohry na okolí, nikoliv na své chyby), ale ji? Proč? Je to cizí osoba, očekávat u ní morálku nebo ohledy...

Nepochybně by mi bylo smutno, kdybych musela svým dětem vysvětlit, proč už s námi tatínek nebydlí, nepochybně bych byla hodně nšasntá, ale trápit se takovou dobu poté a ještě se ptát, zda bude potrestaná osoba, která měla nejméně důvod se zabývat tvými city, tvými dětmi, tvou rodinou... to se mi zdá podivné.

Já věřím, že Boží mlýny melou, ale ne způsobem, že všichni, co mi nějak ublížili budou potrestáni - spíše, že vše špatné, co se mně děje, je právě projevením oněch Božích mlýnů, které mne těmito lekcemi vedou cestou života...

Já vím, že sis tady chtěla přečíst slova útěchy, politování, stokrát říct již stokrát řečené a hlavně najít ujištění v tom, že ta hnusná mrcha, která ti odvedla manžela se bude jednou smažit za to, že nebrala ohledy na tvé city a tvou rodinu... ale tohle už sis přečetla stokrát a slyšela stokrát a evidentně ti to nijak neulevilo. Třeba se zamyslíš nad tím, co jsem napsala...


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#83 11. 7. 2006 18:17

barunka
♥♥-----
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 43

Re: Boží mlýny

Teru napsal(a):

Zdravím všechny doskutující,

nečetla jsem zdaleka celou diskusi, ale musím říct, že první příspěvek od Steličky mne dost udivil... pokud jsem to pochopila správně, Stela byla vdaná, její manžel se zapomněl s nějakou slečnou a skončilo to tak, že ze slečny je paní a ze Stely rozvedená osůbka... omlouvám se, že se nedržím tématu, ale jaksi mi uniká, proč by za rozhodnutí tvého manžela měla pykat jeho současná manželka? Protože se stýkala s tvým mužem? Hm, a není to spíš tak, že když už se chceš na někoho zlobit, měla by ses zlobit právě na svého, teď už bývalého, muže? On je přeci ten, kdo by k tobě měl mít citové pouto, on je ten, kterému by mělo záležet na tom, aby ti neublížil. Proč by nějakou cizí ženu mělo zajímat, jestli tě to nebolí, že tvůj manžel je s ní? Když se o to nezajímal tvůj muž... co ty víš, co ji navykládal? Třeba tě vykreslil jako příšernou fůrii, jak s tebou trpí a pouze s ní je mu dobře... víš kolik ženatých mužů toto na mne zkouší??
Neměla bys spíše být té osobě vděčná za to, že si pro sebe nechala nevěrníka a tobě dala příležitost najít si pořádného chlapa? A není tohle velká příležitost? Neznám detaily, ale třeba vaše manželství nebylo až tak ideální, třeba to pro tebe byla příležitost, jak se od osudu něco naučit... já zatím vdaná nejsem, ale už jsem měla pár vztahů a dva několikaleté... a až teď jsem si uvědomila, že nepříjemnosti, které se mi v životě dějí souvisí hodně s tím, že v obou těch dlouhých vztazích dělám stejné chyby... které vedou ke stejným potížím... a ke stejnému bolení srdíčka. Ale díky tomu jsem pochopila, kde dělám chyby a co vlastgně chci... a taky jsem pochopila, že dokud budu dělat ty stejné chyby, budou se mi ty věci dít pořád a pořád dokola.

Byla jsem v situaci, kdy se mého přítele velmi intenzivně pokoušela zbalit jeho kolegyně... po večerech mu volala domů... dokonce i když jsem zašla za ním do práce, neustále se kolem něj vrtěla, jakoby omylem se jej dotýkala atp., vždy tak, abych to viděla, navíc si se mnou strašně chtěla pořád povídat (nevím, jestli nechtěla do trojky lol). Jasně, že jsem se necítila dobřea překřtila ji na tu "čubku", ale kdyby se stalo, že přítel "podlehne", byl by to on, koho bych vinila (kdybych měla tu potřebu vinit a svádět své životní prohry na okolí, nikoliv na své chyby), ale ji? Proč? Je to cizí osoba, očekávat u ní morálku nebo ohledy...

Nepochybně by mi bylo smutno, kdybych musela svým dětem vysvětlit, proč už s námi tatínek nebydlí, nepochybně bych byla hodně nšasntá, ale trápit se takovou dobu poté a ještě se ptát, zda bude potrestaná osoba, která měla nejméně důvod se zabývat tvými city, tvými dětmi, tvou rodinou... to se mi zdá podivné.

Já věřím, že Boží mlýny melou, ale ne způsobem, že všichni, co mi nějak ublížili budou potrestáni - spíše, že vše špatné, co se mně děje, je právě projevením oněch Božích mlýnů, které mne těmito lekcemi vedou cestou života...

Já vím, že sis tady chtěla přečíst slova útěchy, politování, stokrát říct již stokrát řečené a hlavně najít ujištění v tom, že ta hnusná mrcha, která ti odvedla manžela se bude jednou smažit za to, že nebrala ohledy na tvé city a tvou rodinu... ale tohle už sis přečetla stokrát a slyšela stokrát a evidentně ti to nijak neulevilo. Třeba se zamyslíš nad tím, co jsem napsala...

:)No já si myslí, že na vině jsou oba a hlavně ta slečna nebo pani co odvedla otce od rodiny. Protože ženatý muž by měl být pro svobodné dámy tabu. Ale možná se pletu, že dnes je všechno jinak.neutralwinkwink


Moudrost mě pronásleduje, ale já jsem rychlejší.

Není tady

 

#84 11. 7. 2006 18:26

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Boží mlýny

Teru, barunka:
Já si zase myslím, že jste si to měly přečíst od začátku až do konce. Ona se tam přesně k tomuhle Stelička vyjadřuje...smile

Není tady

 

#85 11. 7. 2006 20:36

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Boží mlýny

Steličko, to chceš po zbytek života závidět, užírat se a nadávat na nespravedlnost světa? Není Ti líto takhle zabitýho času? Musíš se snažit a starat, abys byla v pohodě i ty. nejsi jediná, kdo je rozvedený. Nezlob se, ale na rozvodu jsi přece i Ty měla nějaký podíl. ne jen on. A souhlasím s názorem, že HLAVNĚ ON A TEPRVE PAK ONA měli brát ohled na tebe a děti. On byl Vaší součástí! Proč stojíš o muže, o kterém víš, že Tě podváděl? Nikdy bys neměla klid, že to zase neudělá! Vrtala by ses v tom. jako se vrtᚠteď. Vykašli se na to. Nic tím nezměníš a vrátí se Ti to jako bumerang. Proč je nenávidíš?  Tahle diskuse je zbytečná. Mᚠv sobě něco, co Ti brání, abys přijala věci, jaké jsou. Tvé manželsví skončilo. Buď se s tím popasuješ, nebo se Ti pro tvé věčné nářky, výčitky a stížnosti obloukem všichni vyhnou. Žij. Znovu se nenarodíš. Přivolávat na někoho nemoci je hloupé a marné. přivodíš si něco sama, protože se trápíš něčím, co nezměníš. To mi věř. Radši změň přístup. prospěje Ti to. Pak jednou zjistíš, že ty mlýny melou... a mávneš nad tím rukou. A TO BUDE  PRÁVĚ TA CHVÍLE, KDY VYHRAJEŠ SAMA NAD SEBOU. PAMATUJ SI TO.

Není tady

 

#86 11. 7. 2006 21:18

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Boží mlýny

choysia napsal(a):

Teru, barunka:
Já si zase myslím, že jste si to měly přečíst od začátku až do konce. Ona se tam přesně k tomuhle Stelička vyjadřuje...smile

Tak jsem si to přečetla od začátku až dokonce a můj názor to nijak nepozměnilo... mimo to, že jsem zjistila, že ta strašná mrcha nebyla pouze jedna, ale byly to dvě strašné mrchy... naštěstí tu první už STela nenávidět nemusí, nebo tu již osud evidentně potrestal... zatímco ta druhá mrcha jen kvete a rakovinu na ní... ano ano dumbom


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#87 11. 7. 2006 21:31

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Boží mlýny

Teru, Kalupinko, tady přeci v podstatě nešlo o to, jestli se Stelička vyrovnala nebo nevyrovnala s tím, že její bm je nebo není kurevník. Ona si jen posteskla, ale spíš tak na okraj.
Boží mlýny byly myšleny všeobecně, alespoň si to myslím, jak jsem jí měla možnost poznat.  Myslím, že je to vcelku vyrovnaná a prima ženská a to, že to na ní občas padne
je vcelku pochopitelné.   Že toho Exsvého má celkem stále ráda také chápu, jinak by s ním neměla dvě děti...
Nevím, co jste prožily vy, ale soudit někoho za to, že nemusí novou manželku své ex, my připadá hodně tvrdé.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#88 11. 7. 2006 21:45

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Boží mlýny

Frigo, je vidět, že mě znᚠdobře. Ano, chtěla jsem obecně příběhy, kdy Boží mlýny zamlely. Dopoledne to na mě padlo, jak píšeš, teď už jsem zase v poho. Prostě ten její vítězný posed a pohled mě vnitřně rozzuřil. Jinak a si ho nechá. Musela jsem se smát, když přijeli z dovolené a vysypávali děti, jak BM vystoupil z auta a první, co udělal, tak si  hltavě zapálil (celou dobu manželství nekuřák). Neměl svou věrnou přítelkyni šiltovečku a mi se ze čtvrtého patra naskytl nádherný pohled na jeho rozsvícenou plešku, z pod které trčí třiceticentimetrové cancourky v culíku. To mi nebylo ouvej, to mi bylo hezky veselo big_smile big_smile big_smile


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#89 11. 7. 2006 21:50

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Boží mlýny

Teru a kalupinka vzaly téma vážně a procítěně, dle mého na něj kvalitně zareagovaly.

Není tady

 

#90 11. 7. 2006 22:08

barunka
♥♥-----
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 43

Re: Boží mlýny

smile

Stelička napsal(a):

Frigo, je vidět, že mě znᚠdobře. Ano, chtěla jsem obecně příběhy, kdy Boží mlýny zamlely. Dopoledne to na mě padlo, jak píšeš, teď už jsem zase v poho. Prostě ten její vítězný posed a pohled mě vnitřně rozzuřil. Jinak a si ho nechá. Musela jsem se smát, když přijeli z dovolené a vysypávali děti, jak BM vystoupil z auta a první, co udělal, tak si  hltavě zapálil (celou dobu manželství nekuřák). Neměl svou věrnou přítelkyni šiltovečku a mi se ze čtvrtého patra naskytl nádherný pohled na jeho rozsvícenou plešku, z pod které trčí třiceticentimetrové cancourky v culíku. To mi nebylo ouvej, to mi bylo hezky veselo big_smile big_smile big_smile

Ahojky Steličko, Boží mlýny opravdu melou o tom vím své. Já bych Ti mohla vyprávět. Ale chtěla jsem Ti říci z vlastní zkušenosti třeba je na křivdu zapomenout nevracet se k tomu nebo potom to dlouho trvá než mlýny zamelou. A hlavně svým protivníkum přát jen to nejlepší. Vím je to hrozně těžké ale opravdu to funguje. Věř mi je to tak. Steličko, přeji Ti sluníčko v duši a klid. Uvidíš co se má stát to se stane. Měj se moc hezky. Bára:)smilesmile


Moudrost mě pronásleduje, ale já jsem rychlejší.

Není tady

 

#91 11. 7. 2006 22:50

Ynnej
♥------
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 14

Re: Boží mlýny

Stelička napsal(a):

Já myslím, že manželově první milence zamlelo. Ta se kolem něj motala v době mého druhého těhotenství, ale já raději byla slepá. Nějaké podezření bylo, ale asi pudem sebezáchovy jsem se v tom nerýpala. Po narození kluka, se kterým to ze začátku nevypadalo moc dobře, ta mrcha zintenzivnila, ale pak asi vlivem těch zdrav. a psych. problémů s miminem to manžel utnul. A ta potvora si honem nabalila jiného ženáče a porodila doslova do roka a do dne po mě. Chlap ji nechtěl, mlátil ji, teď je s jiným, má sice další dítě, ale ten její nový je vzhledově jak bezďák.
Časem, když se dozvěděla, že BM od nás odešel kvůli její nástupkyni (taky účetní ve firmě), že té druhé se to podařilo, tak mi zkusila zavolat, jestli můj muž ví, že jeho dcera slaví třetí narozeniny. Tak jsem ji ujistila, že pláče na špatném hrobě, ale rozhodně že tedy můj muž ví, že syn slaví čtvrté narozeniny.
Ironií osudu bylo, že obě děcka nastoupila spolu do první třídy. Vzhledově bych i věřila, že je holka jeho, ale platí na ni někdo jiný.

No, podle toho, co píšeš, bych řekla, že ty mlýny zamelou a možná nebudeš muset dlouho čekat. Stačí aby se vedle Tvého BM objevila nová účetní a ta jeho současná okusí stejného utrpení co ty. Buď nad věcí a dopřej jí to....


Co mě nezabije, to mě posílí.....

Není tady

 

#92 11. 7. 2006 23:01

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Boží mlýny

Hmm, jenže tahle si pořádně drží účetnickou židli, že to vzala i s manželskou postelí. big_smile


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#93 11. 7. 2006 23:12

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Boží mlýny

Stelička napsal(a):

Frigo, je vidět, že mě znᚠdobře. Ano, chtěla jsem obecně příběhy, kdy Boží mlýny zamlely. Dopoledne to na mě padlo, jak píšeš, teď už jsem zase v poho. Prostě ten její vítězný posed a pohled mě vnitřně rozzuřil. Jinak a si ho nechá. Musela jsem se smát, když přijeli z dovolené a vysypávali děti, jak BM vystoupil z auta a první, co udělal, tak si  hltavě zapálil (celou dobu manželství nekuřák). Neměl svou věrnou přítelkyni šiltovečku a mi se ze čtvrtého patra naskytl nádherný pohled na jeho rozsvícenou plešku, z pod které trčí třiceticentimetrové cancourky v culíku. To mi nebylo ouvej, to mi bylo hezky veselo big_smile big_smile big_smile

Steli, to musel být krásný pohled !  Už asi chyběl jen nějaký vrabčák nebo holub


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#94 12. 7. 2006 7:17

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Boží mlýny

Frigo napsal(a):

Stelička napsal(a):

Frigo, je vidět, že mě znᚠdobře. Ano, chtěla jsem obecně příběhy, kdy Boží mlýny zamlely. Dopoledne to na mě padlo, jak píšeš, teď už jsem zase v poho. Prostě ten její vítězný posed a pohled mě vnitřně rozzuřil. Jinak a si ho nechá. Musela jsem se smát, když přijeli z dovolené a vysypávali děti, jak BM vystoupil z auta a první, co udělal, tak si  hltavě zapálil (celou dobu manželství nekuřák). Neměl svou věrnou přítelkyni šiltovečku a mi se ze čtvrtého patra naskytl nádherný pohled na jeho rozsvícenou plešku, z pod které trčí třiceticentimetrové cancourky v culíku. To mi nebylo ouvej, to mi bylo hezky veselo big_smile big_smile big_smile

Steli, to musel být krásný pohled !  Už asi chyběl jen nějaký vrabčák nebo holub

Ani boží mlýny nemohou být dokonalé.


Mája

Není tady

 

#95 12. 7. 2006 9:34

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Boží mlýny

Holky, v noci jsem nemohla spát a vzpomněla jsem si na  10 let starý příběh, kdy ty boží mlýny - na které já moc nevěřím - opravdu mlely.
Měla jsem obchod, měla jsem ho jenom dva měsíce. Pak ho navštívil pán s pistolí v ruce. To, že ho vykradl, mi nevadí. Vadí mi to, že při tom tou pistolí roztřískal hlavu prodavačce a ještě ji znásilnil. Ty tři měsíce čekání na testy, jestli není nakažená HIV virem a ničím jiným, byly nejdelší v mém životě. Obchod jsem okamžitě zavřela a s podnikáním skončila. Po třech letech pro tu prodavačku přijeli do práce policajti, že ho chytli, pochlubil se někde v hospodě a někdo ho prásknul. Jenomže ona, jak byla v šoku, ho nepoznala. I když ho usvědčovaly otisky prstů a pachová zkouška, jsou to prý jen nepřímé důkazy, takže ho ihned pustili. Opět se opil a utopil se ve Vltavě. Vytáhli ho z vody v Praze u Palackého mostu.
Takže asi vážně zamlely. Nikomu smrt nepřeju, ale v tomhle případě nevím.

Není tady

 

#96 12. 7. 2006 9:42

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Boží mlýny

Svas: Ježiš, to je strašný. Tak to opravdu zafungovalo. I když nikomu nepřeju nic zlýho, tak takovej hajzl by měl sedět do konce života, za to, co udělal. Nebylo tohle pro něj svým způsobem vysvobození?

Není tady

 

#97 12. 7. 2006 9:51

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Boží mlýny

mám pocit, že takovejhle hajzl žádnými výčitkami netrpí, takže ty boží mlýny věděli co a jak správně zařídit..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#98 12. 7. 2006 9:51

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Boží mlýny

barunka napsal(a):

Ahojky Steličko, Boží mlýny opravdu melou o tom vím své. Já bych Ti mohla vyprávět......

Tak vyprávěj barunko, od toho je tu právě to fórum založené smile

Není tady

 

#99 12. 7. 2006 9:55

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Boží mlýny

choysia napsal(a):

Svas: Ježiš, to je strašný. Tak to opravdu zafungovalo. I když nikomu nepřeju nic zlýho, tak takovej hajzl by měl sedět do konce života, za to, co udělal. Nebylo tohle pro něj svým způsobem vysvobození?

Pro něj asi jo, ona se dodnes léčí na psychiatrii. Co já nemůžu pochopit, že ho klidně pustili. I když na něj měli otisky prstů z kasy a pachovou zkoušku, tak jsou to prý pouze nepřímé důkazy, na jejichž základě nejde nikoho zavřít. Po prvé v životě a doufám, že taky naposled, jsem se setkala s vyšetřováním kriminálky. Byli úžasní, milí, vstřícní, plni pochopení. Jenom ten jejich kapitán nemohl pochopit, proč jsem ten obchod ihned zavřela. Říkal, že se to stává, že to je prostě život. Já jsem ji tam ale našla, volala sanitku a policajty a prostě už si v životě na svědomí nikoho nevezmu. Chojsio, myslím, že ty mᚠs přítelem taky obchod, buďte hodně opatrní. Tohle se stalo v 15.30 v Praze na hlavní ulici.

Není tady

 

#100 12. 7. 2006 9:57

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Boží mlýny

choysio s čím kšeftuješ?? by se mi to třeba mohlo hodit..???


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů