Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#376 26. 3. 2012 15:59

majkafa
Host

Re: Boží mlýny

Stelička napsal(a):

Majkafo, myslím, že jsi Betyninu poznámku o bežném životě nepochopila... Měly jste jít ven, protože jste nekafraly o Božích mlýnech, ale o běžném životě... Alespoň takhle jsem si to přebrala zpětně já.

Domnívám se, že sis to nepřebrala tak, jak to myslela Bety. Ale mohu se také mýlit. smile

 

#377 30. 3. 2012 14:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Boží mlýny

mia napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Nevím, Pavlo, proč mají tu potřebu. A jelikož si nedají říct, tak se s nimi nestýkám, pokud se náhodně nepotkáme.
Boží mlýny mě berou. smile Vím, že to, že jsem se ženatým mužem, není úplně v pořádku. Ale vím, proč jsem s ním se vší zodpovědností, co to obnáší. Takže taky vím, že jestli je to skutečně špatně, možná mě nějaké boží mlýny čekají. Jsem si toho plně vědoma. Nechám Bohu, a to posoudí.

To se mi strašně líbí, jaks to napsala, Majko. Ano, uvědomuješ si realitu, ale jsi i ochotna za to platit - to je lidský a rozumný. Nejsme andělé, tak holt dokonalý zatím nebudeme, ale lekci jsme pochopili. tummenupp

a to mě to zase připadá jako čirý alibismus a snaha omluvit si to sama před sebou.....takhle by si mohl v podstatě zdůvodnit kdo chce co chce, jakoukoliv lumpárnu.......hmm

No veď mohol... čo samozrejme nijako nevylučuje následné výčitky svedomia, vedomie zodpovednosti a potom tie omiežané Božie mlyny. stolt

Upravil(a) Selima (30. 3. 2012 14:15)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#378 30. 3. 2012 14:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Boží mlýny

dusička napsal(a):

Protože je důležitý, jak žiju já. (každý by se měl zajímat přeci o sebe)
K čemu Ti to bude dobrý, že ten,kdo Ti ublížil, že na něho dojde. K čemu? Proč by si mu to měla přát.
Já chápu, že zoufalý lidi dělají zoufalý věci. Nechtěj žít, snaží se stůj co stůj udržet co se dá, ponižujou se atd.
Ale že by přáli někomu neštěstí?
JJ, možná to probleskne hlavou ,když je člověk hodně naštvanej, ale určitě jen minutku a neupíná se na to, a nečeká na to, kdy toho druhého člověka boží mlýny semelou.

Dusi, nemám zlomysežnú povahu, ale keď sa so mnou bývalý rozchádzal, a to dos dramaticky a s podrazmi, plus kašlala na svojho syna, pre ktorého bol jedinou životnou istotou, tak som mu fakt neželala nič dobrého. wink A naopak som číhala na to,čo zlého sa mu stane, aby bola na svete nejaká spravodlivos... Lenže vo chvíli, keď spravodlivos prišla, už mi bola fuck. fuckyou Už som uvažovala práve viac o sebe a o tom, ako pomôc mladému, než o tom, čo sa deje so starým. vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů