Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 12. 7. 2006 20:40

Petricka80
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ostrava
Registrovaný: 4. 2. 2006
Příspěvky: 5259

Re: Růst bříška

No...já si myslela,jaké už nemám břicho a 2 kamarárky mi nezávisle na sobě řekly,že namě není nic vidět...tak jsem zase splaskla jak balon a kromě tvrdého podbříšku a vylezlého špeku...který tam byl pořád,ale ted jde videt vic,jak ho deloha vytlacuje..vlastne nemam nic..mam 1 kg nahore..ale pritom me už mimi začalo otukavat smile bricho nebricho,hlavne,at mimi tuká smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;93/st/20061228/n/Natalinka/k/54c5/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10758;107/st/20090630/n/Misanek/k/55d8/age.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;107/st/20140812/n/Ondrasek/k/389b/age.png

Není tady

 

#27 12. 7. 2006 20:41

venysek
♥♥♥♥---
Místo: LIBEREC
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 252

Re: Růst bříška

Ahoj holky, ja jsem po ranu plocha a behem dne se ze me stava sud...zadrzuju vodu a jsem nafoukla, tak to je videt...dnes jsem byla u dr. a deloha mi vystoupila z malé panve, takze ode dneska jsem tehotna viditelne(mela jsem zaklonenou delohu)...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;3;49/st/20070206/n/Danysek/k/d939/age.png
[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10004;30/st/20111026/k/7ef5/preg.png

Není tady

 

#28 12. 7. 2006 20:43

Petricka80
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ostrava
Registrovaný: 4. 2. 2006
Příspěvky: 5259

Re: Růst bříška

Venysku,.tak to je super.., smile hlavně,že dobře dopadlo to krvácení... šetři se !!! no... mě děloha dosahuje už skoro k pupíku,ale zatím no na mě nidko moc nepozná sad


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;93/st/20061228/n/Natalinka/k/54c5/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10758;107/st/20090630/n/Misanek/k/55d8/age.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;107/st/20140812/n/Ondrasek/k/389b/age.png

Není tady

 

#29 4. 8. 2006 20:47

xsonah
♥♥♥♥---
Místo: Benešovsko
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 473
Web

Re: Růst bříška

tak se mi zdá, že mi to bříško trochu asi roste, je fakt, že jsem špek tam měla pořád, ale spíš měkký, ted se mi zdá, že ho mám trochu tvrdší a nejde zatáhnout, je to možné


http://diskuse.dama.cz/img/19140.jpghttp://image.lafemmebonita.com/c/u377476.png
přítelovy stránky potápění www.willyteam.cz, mé stránky http://decora.webz.cz/

Není tady

 

#30 4. 8. 2006 22:08

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Růst bříška

Ahoj, zdá se mi, že zhruba od 20 tt bylo už poznat, že mám bříško.

Není tady

 

#31 4. 8. 2006 23:41

Miss
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2006
Příspěvky: 2833

Re: Růst bříška

tak toto riesim aj ja, lebo pohyby babetka citim dole asi 10cm pod pupkom nemalo by byt vyssie?boli ma z toho už vsetko, tiež nemam velke brusko este

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů