Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 11. 9. 2006 9:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: ZOUFALÝ POCIT OSAMĚNÍ

Bea, mᚠteraz krízu, tá raz prejde. Kvôli rodičom si nelám hlavu, pomáhaj im, kožko vládzeš a kožko mᚠchu, ale nesahuj sa k nim - ja bývam z núdze u rodičov, ale len čo to pôjde, vypadnem preč. Asi sa zlepšia aj naše vzahy, momentálne sú už dos napäté. Myslím, že ak nie sú obe(alebo všetky) zúčastnené strany maximálne tolerannté a rešpektujúce, je viacgeneračné spolužitie utrpením pre zúčastnených. Za barák nie si zodpovedná, nebolo to tvoje rozhodnutie a ako sama správne píšeš, plánovanie pre budúce generácie je vežmi riskantné a málokedy vyjde...
Bývalý asi nie je bohviečo, ale ani s týmto problémom nie si sama - a navyše mᚠvydareného syna, čo je viac, ako môžem poveda napr. ja. A ako ti len závidím vlasntý byt, to si ani nevieš predstavi...! Ja keby som sa k nejakému dopracovala, budem ma šialené splátky asi 30 rokov(v Bratislave sú byty už len do osobného vlastníctva, obecných či štátnych je asi 30!! na celé polmiliónové mesto...), ale aj tak mi to stojí za to. Tak si byt pekne zariaď a povedz si, že na chvížku zatneš zuby a "zase bude líp".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů