Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 5. 7. 2006 22:56

ŽANETKAB
♥------
Místo: SEVERNÍ MORAVA

Daruji kocourka

Daruji malého kocourka do dobrých rukou nejlépe do domku se zahradou.
Nový majitel ho 2 dny před odběrem odřekl a mi je líto ho nechat utratit!
Nejbližší útulek je přeplněný!!!
Bílošedomourovatý , kocour domácí obyčejný, rodokmen vesnický mazlík !
Nejlépe okres Nový Jičín, Ostrava, Opava.
Díky za pomoc!

Není tady

#2 18. 7. 2006 16:49

Mendy
♥♥♥♥♥--

Re: Daruji kocourka

ŽANETKAB napsal(a):

Díky za pomoc!

Škoda, že nejsi z Tábora:(

Není tady

#3 18. 7. 2006 19:29

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Mendy napsal(a):

ŽANETKAB napsal(a):

Díky za pomoc!

Mendy, ty jsi z Tábora ?  gloria  Já taky.  smile  Jednoho kocourka doma mám, nalezeneček Štístko, ale ten je už definitivně náš. Původně jsem si říkala, že ho vykřešeme z nejhoršího (byl v hrozném stavu, na 2x přeražený ocásek, v uších svrab, bříško nafouklé, všechny orgány šíleně nateklé .. ) a někoho vhodného mu najdem, ale přirostl nám k srdci svojí povahou, je to prvotřídní mazel, je u nás už měsíc a evidentně mu svědčí. Po nemocech ani památky, čilý, pěkně se zakulacuje a hlavně už objevil, kde panička spinká, tak každý večer kupky šupky ke mně na deku winksmile.  Ráno, když se mu zdá, že spím moc dlouho, tak přijde a mrouká na mě, jako že bych už taky mohla natáhnout ruku a pořádně ho podrbat.
V pátek ho čeká "malý" zákrok, přijde o svou klučičí okrasu a bude už jen kocour dle jména, ale je to nutné, udělali jsme z něj "byáka", nechodí ven (jsme v paneláku).
Ještě máme dvě ušlechtilé čičiny, doslova šlechtičny, ale kam se hrabou na Štístka. Pokud jednou budu zase řešit, jaké kočičí plemeno si vybrat "na mazlíka", bude to zaručeně někdo z venčí, nalezenec, nebo někdo z kočičího depozitáře. Protože to vidím u Štístka, jeho vděčnost a důvěra vůči nám je bezmezná a mazlivost neukojitelná smile.

Není tady

#4 18. 7. 2006 19:55

Mendy
♥♥♥♥♥--

Ela.. napsal(a):

Mendy napsal(a):

ŽANETKAB napsal(a):

Díky za pomoc!

Mendy, ty jsi z Tábora ?  gloria  Já taky.  smile  Jednoho kocourka doma mám, nalezeneček Štístko, ale ten je už definitivně náš. Původně jsem si říkala, že ho vykřešeme z nejhoršího (byl v hrozném stavu, na 2x přeražený ocásek, v uších svrab, bříško nafouklé, všechny orgány šíleně nateklé .. ) a někoho vhodného mu najdem, ale přirostl nám k srdci svojí povahou, je to prvotřídní mazel, je u nás už měsíc a evidentně mu svědčí. Po nemocech ani památky, čilý, pěkně se zakulacuje a hlavně už objevil, kde panička spinká, tak každý večer kupky šupky ke mně na deku winksmile.  Ráno, když se mu zdá, že spím moc dlouho, tak přijde a mrouká na mě, jako že bych už taky mohla natáhnout ruku a pořádně ho podrbat.
V pátek ho čeká "malý" zákrok, přijde o svou klučičí okrasu a bude už jen kocour dle jména, ale je to nutné, udělali jsme z něj "byáka", nechodí ven (jsme v paneláku
Ještě máme dvě ušlechtilé čičiny, doslova šlechtičny, ale kam se hrabou na Štístka. Pokud jednou budu zase řešit, jaké kočičí plemeno si vybrat "na mazlíka", bude to zaručeně někdo z venčí, nalezenec, nebo někdo z kočičího depozitáře. Protože to vidím u Štístka, jeho vděčnost a důvěra vůči nám je bezmezná a mazlivost neukojitelná smile.

Nejsem přímo z Tábora, jsem od Pacova, ale do Tábora jezdíme pravidelně každý týden nakupovat. Dneska nám umřel nᚠšesti letý kamarád-kocourek. Minulý týden se k nám zatoulalo kotě. My jsem milovníci zvířat, máme ještě tři pejsky. Já bych toho malého uzlíčka taky nedala, ještě minulý týden jsem sháněli někoho, kdo by si to koátko chtěl vzít, ale dneska už bysme ho nedali, je to nᚠmazel wink

Není tady

#5 22. 10. 2006 21:41

malytrpaslik
♥♥-----

Tak nᚠmilý kocourek už má měsíc nový domov!
Bydlí ve vedlejší vesnici u moc hodných lidí v domku se zahradou. Holčičce přejelo auto její milovanou kočičku a tak si přijeli pro kocourka. Pelíšek na spaní má v ložnici vedle postýlky své nové paničky!
" Každá příběh může mít dobrý konec!"

Není tady

#6 16. 11. 2006 10:23

Fatima
♥♥♥♥♥--

malytrpaslik napsal(a):

Tak nᚠmilý kocourek už má měsíc nový domov!
Bydlí ve vedlejší vesnici u moc hodných lidí v domku se zahradou. Holčičce přejelo auto její milovanou kočičku a tak si přijeli pro kocourka. Pelíšek na spaní má v ložnici vedle postýlky své nové paničky!
" Každá příběh může mít dobrý konec!"

Tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí