Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#26 18. 1. 2008 21:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Re: Tajemství joni

Heluško,
tantrické semináře Katky jsou právě o SEBEPŘIJETÍ. Já sice nevím, zda někdo něco podobného dělá i na severní Moravě, ale pokud budeš hledat, někoho jistě najdeš.

Já osobě chci-li se naučit něco pro mne důležitého, tak hledám vždycky toho nejlepšího. Takže SRT se nejedu naučit do necelých 40 km vzdáleného Hradce Králové, ale až do Bratislavy.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#27 18. 1. 2008 22:19

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Díky Pan,
jen jaksi neumím posoudit kvality lidí zabývajících se Tantrou, protože neznám žádného, až tady na Babi padlo nějaké jméno. Ale na jaře by měl být ezot. fest, snad mi to letos konečně vyjde, Tantra tam bývá, jen jsem to v sobě něměla dostatečně předžvýkané a taky je to v mém bydlišti a asi by mi nedělalo dobře, že tam může být někdo známý- známá. Vím,vím, oni se taky přijdou učit a něco řešit, ale i tak bych raději v jiném městě.
Ještě si musím na tu myšlenku přivyknout a on jistě přijde ten očekávaný kopanec, který mě katapultuje až do přednáškového sálu. Tak mi to funguje a nemá cenu nic uspěchávat.

Není tady

#28 18. 1. 2008 22:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

No... já už radši na kopance moc nečekám, nerada bych zase skončila na JIPce a mažu radši v předstihu tam, kam cítím, že je to třeba smile

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#29 18. 1. 2008 22:54

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

No, nejprve se musím nějak živit a když zbude nějaká energie.....
Bohužel patřím mezi Ty, kteří potřebují soc. jistotu příjmu ne velkého, ale pravidelného. Nároky jsou vysoké a práce ve školství docela hodně náročná za "pět peněz". Mám to tak, že normálně žiju až o prázdninách.  Neumím z toho kruhu ven, ale už za pár let mě systém šoupne do penze.
Ráda bych byla akčnější, ale nejsem. Zkoumám to a vyskakuje mi něco ,s čím se fakt musím poprat . Všechno jsou to jen výmluvy. Někdo tam ve mně mi říká, že ostatní mají nárok a já nejsem dost dobrá. Tak jsem z toho trochu zkakánkovaná, ale je to venku

Dobrá, tak aspoň jasný signál, kopanců jsem taky dostala dost a na mnohé dobrovolně naběhla

Není tady

#30 18. 1. 2008 23:07

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Není tady

#31 18. 1. 2008 23:18

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Viktorko, jenže nemám s kým trénovat.

Není tady

#32 18. 1. 2008 23:25

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Heluška napsal(a):

Viktorko, jenže nemám s kým trénovat.

Zatím si to jenom zapamatuj, myslím, že až to na někom vyzkoušíš (alespoň něco...), tak už budeš mít... tummenupp

Není tady

#33 18. 1. 2008 23:32

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Pěkně to ve mně zraje, tak doufám, že budu i sklízet, až přijde čas

Není tady

#34 19. 1. 2008 0:12

Doubravka
♥♥♥♥♥--

Heluška napsal(a):

Někdo tam ve mně mi říká, že ostatní mají nárok a já nejsem dost dobrá.

Tak si s tím někým zkus promluvit. Myslím to vážně.
Anebo mu poděkovat, že ti někdy byl určitě ku prospěchu, ale teď už ho nepotřebuješ a dáváš mu volnost. Hezky se rozloučit a je to! smile

(Teda vím, že tak jednoduché to úplně není, ale dá se vcelku slušně komunikovat se svými podosobnostmi a leccos se o sobě dozvědět a vyřešit. smile

Není tady

#35 19. 1. 2008 1:07

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Doubravko,
a to už jsem toho dost uklidila a vymetla. Napadá mě Ivánek v Mrazíkovi, jak šel do světa. ...tak i mi maminka říkávala, s nikým se nehádej, starší pozdrav , poslouchej, nikomu neodporuj a mnoho jiných "cenných " rad.
Mé drahé nepostradatelné negativní programy si sebou vláčím a už jich mám fakt dost, stejně jako nablblé reklamy na prostředky proti kouření(právě běží).

Není tady

#36 19. 1. 2008 1:08

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Doubravko, určitě to udělám, ať se to povede nebo ne.

Není tady

#37 19. 1. 2008 10:49

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Doubravko, tak jsem toho někoho v sobě vyvolala a viděla ho jako malého kuželkovitého, holohlavého, prostě pana Kuželku. Komunikovat nechtěl, jen vrtěl hlavou. Tak jsem mu vymodelovala aspoň ruce a nohy a on si na mě dupnul. Odejít nechce, mluvit nechce, tak jsem ho začala likvidovat pozitivními afirmacemi na bolavé téma. Nerozpustil se, jak jsem doufala, jen někam zalezl.
Tak budu zkoušet dál.
Máš lepší radu, jak na to,aniž bych s tím někam šla?

Není tady

#38 19. 1. 2008 18:32

Doubravka
♥♥♥♥♥--

Heluška napsal(a):

Doubravko, tak jsem toho někoho v sobě vyvolala a viděla ho jako malého kuželkovitého, holohlavého, prostě pana Kuželku. Komunikovat nechtěl, jen vrtěl hlavou. Tak jsem mu vymodelovala aspoň ruce a nohy a on si na mě dupnul. Odejít nechce, mluvit nechce, tak jsem ho začala likvidovat pozitivními afirmacemi na bolavé téma. Nerozpustil se, jak jsem doufala, jen někam zalezl.
Tak budu zkoušet dál.
Máš lepší radu, jak na to,aniž bych s tím někam šla?

Heluško, ale to je přeci skvělý, pokud byl malej - to by neměl mít zas až takovou moc, ne?
(Příklad z vlastní praxe: takhle jsem se chtěla podívat na zoubek svému Cenzorovi, byl to takovej skřítek malej a blbnul mi po stole, nechtělo se mu odejít, ale nakonec jsem to nějak zvládla... a pak otázka - byl to skutečně můj Cenzor?... hm, povídali že mu hráli - ten skutečnej byl tákhle obrovskej, takovej nafouklej zavalitej pán a já na něm seděla jako na křesle... fuj...)

Ne, vážně, jestli je malej, tak to je fajn, jak ho tak popisuješ - Pan Kuželka - úplně se mi nabízí - vzít kouly a "shodit" ho...
Radit moc neumím, ale napadá mě pár věcí - jednak bychom určitě všechny svoje podosobnosti měli mít pod kontrolou a vědět o nich co nejvíce, tzn. snažit se je co nejvíc poznat - jak a proč a kdy.
Taky je neignorovat nebo nesnažit se jen vytěsnit. Ale spolupracovat. Každá tam je z nějakého důvodu a žádná není jen špatná nebo dobrá... Toliko všeobecnosti.

A k tomu tvému - jako co bys ho nazvala? (kritik? sabotér?) Nepřekvapuje mě, že nechtěl komunikovat ani odejít, taky to tak mám... co třeba zkusit... nevím, každý den ho trochu "ufouknout", postupně, jako když vypouštíš balónek... pak taky vždycky, když se v hlavě ozve ta jeho obehraná písnička "blablabla" - říct mu, ano, slyším tě, ale tentokrát tvou službu už nepotřebuju, děkuju a tohle si vyřeším sama a po svém... taky když se ti vždycky něco povede, vidět ho třeba dál a dál, menšího a menšího... Určitě taky sama na něco přijdeš, jsi šikovná.
Akorát mi právě bylo řečeno, že i k takovýmto "bastardům" se nemám stavět zády, ale vždycky poděkovat, protože někdy někde pro mě určitě udělali něco přínosného, ale teď už je prostě nepotřebuju, takže slušně požádat o odchod. smile

Není tady

#39 19. 1. 2008 21:54

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

Doubravko, budu zkoušet dál, vidím, že sis taky pěkně popracovala, tak děkuji za nabídnuté možnosti.

Není tady

#40 19. 1. 2008 21:56

Heluška
♥♥♥♥♥♥-

vůbec mě nenapadá, jakou funkci bych mu přiřadila, možná demagog

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí