Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 30. 6. 2006 22:30

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Hlenová zátka a porod?

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho po odejití hlenové zátky jste začaly rodit?!?! Díky moc! smile

Není tady

 

#2 30. 6. 2006 22:43

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: Hlenová zátka a porod?

Mišinečku, že by už????


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#3 30. 6. 2006 22:54

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Hlenová zátka a porod?

Ahoj Reny. Tak nevím. Bylo by to fajn, ale prý to může přijít až za pár dní. Sice v knížce píšou do 24h, ale praxe je asi u každého jiná. A jak ty??

Není tady

 

#4 30. 6. 2006 23:00

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Hlenová zátka a porod?

Ahojky, že by za chvíli nový klučínek???? Hlavně se mi pak ozvy jo!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#5 30. 6. 2006 23:14

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Hlenová zátka a porod?

Jo a ještě bych se chtěla zeptat, zda po odchodu hlenové zátky můžu mít pohlavní styk? Díky.

Není tady

 

#6 1. 7. 2006 0:22

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Hlenová zátka a porod?

Mišineček napsal(a):

Jo a ještě bych se chtěla zeptat, zda po odchodu hlenové zátky můžu mít pohlavní styk? Díky.

Panebože mišinečku já si nedokážu představit, že bych měla styk při hlenové zátce. Já tedy nevím, jestli je to vždy směs hlenua krve - ale mi odešla v 7ráno a za 12hodin byla malá na světě. Styk??? Jsem měla problém počůrat papírek sestřičce - jednak jsem si tam neviděla a jednak, no sám hlen big_smile big_smile

Není tady

 

#7 1. 7. 2006 1:47

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Hlenová zátka a porod?

Mne odesla ve ctvrtek odpoledne, dalsi kus v patek odpoledne a maly se narodil v sobotu vecer, ovsem za pomoci urychlovacich leku, ktere jsem dostala v kapackach - viz muj prispevek "Porod po japonsku". Nicmene po odejiti hlenove zatky v patek odpoledne me vecer chytly prvni bolesti a na spodnim pradle se objevila krev, takze styk byl opravdu to posledni, na co jsem mela naladu. Nejedna se ve tvem pripade o vytok? Jinak moje hlenova zatka nebyla s primesi krve.

Není tady

 

#8 1. 7. 2006 8:06

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Hlenová zátka a porod?

Mišineček napsal(a):

Jo a ještě bych se chtěla zeptat, zda po odchodu hlenové zátky můžu mít pohlavní styk? Díky.

Můžeš. Spermijky pomůžou děložnímu hrdlu k otevírání. wink

Není tady

 

#9 1. 7. 2006 10:07

Gabčulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 2238

Re: Hlenová zátka a porod?

Teda Mišinečku - jestli už je to ONO, tak držím všechno, co mám! tummenupp Drž se! wink


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/07/16/16/17/ht/ts0709tiao.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI0MzE0V7IGXDASoQKf36.png

Není tady

 

#10 1. 7. 2006 10:10

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Hlenová zátka a porod?

Holky, díky. O výtok asi nešlo, neb podle popisu z knížek a z internetu to vypadá na hlenovou zátku. Neb to byl dost hustý hlen a vyšel ze mě třikrát za ten den a pak už nic. Byl s příměsí, nevím zda krve, ale trochu tmavé to bylo, spíše jako sražená krev nebo jak bych to popsala. Pak už nic ze mě nevyšlo a ani dneska ne. Je to v pohodě. Bolesti jsme měla už předtím několik dní, jsem otevřená, ale jen málo a tak Dr mu pomáhal a prohmatával a prohmatával. To mě teda fakt bolelo, ale bylo to pro dobrou věc, co?!smilesmilesmile Řekl mi, abych několikrát denně si sprchovala břicho hodně teplou vodou. Ale to na Danýska moc nepůsobí a spíš mi to přijde, že se mu to líbí. Takže si ze mě jen dělá srandu.

Holky ještě jednou díky. Doufám, že to bude taky takhle brzo, jak tu píšete. smilesmilesmile Zatím pá

Není tady

 

#11 1. 7. 2006 12:11

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Hlenová zátka a porod?

Mě začala odcházet krvavá hlenová zátka ve 3 ráno a skoro ve 22:55 h. jsem porodila smile

Není tady

 

#12 1. 7. 2006 13:32

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Hlenová zátka a porod?

Mě odešla cca ve 2:45 a malej se narodil v 9:00

Není tady

 

#13 1. 7. 2006 14:19

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Holky co je to ta zátka? Já vždycky slyšela jen o vodě??? A kamarádka když rodila, tak taky mluvila jen o hodně vody.


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#14 1. 7. 2006 14:24

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: Hlenová zátka a porod?

markét,to je takový hlen a drží uzavřenou dělohu,když odejde je to příprava na porod:-) u prvního syna mi odešel věčer a ráno byl klučík na světě,ale u druhého to trvalo snad dva tři dny,ani už nevím,jen si pamatuju,že mi ten hled odešel dost brzy a já se už těšila a ono to pak trvalo ještě nějaký ten den:-)

Není tady

 

#15 1. 7. 2006 14:32

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Jo takže je to vlastně taková obrana před bacilama, aby se nedostali do dělohy, je to tak?A bolí když to odejde? A když praskne ta voda?


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#16 1. 7. 2006 15:01

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: Hlenová zátka a porod?

zátka nebolí a když odejde voda sama,tak taky ne. Mě píchali vodu u druhého až v porodnici a to bylo trochu nepříjemné,ale nic co by se nedalo vydržet:-)

Není tady

 

#17 1. 7. 2006 17:39

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Mišinečku tak jak to s tebou vypadá?No v každém případě to asi o víkendu bude, vid? tak přeju hodně štěstí a žádný problémy u porodu. Držim palce.


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#18 1. 7. 2006 19:53

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Tak kdyby to snad prislo, tak se drz, odpocivej, treba to jeste pocka,ale ted uz by to mimi zvladlo smile

Není tady

 

#19 1. 7. 2006 20:05

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Hlenová zátka a porod?

mě odešla asi 5 týdnů před porodem. Byla jsem celou dobu nachystaná na předčasný porod a pak jsem rodila až 39 + 1 big_smile
tehdy jsem se v jedné knížce dočetla 6 hodin, v druhé 6 dní a ve třetí 6 týdnů - asi to bylo překladem big_smile big_smile big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#20 1. 7. 2006 20:27

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Misha napsal(a):

mě odešla asi 5 týdnů před porodem. Byla jsem celou dobu nachystaná na předčasný porod a pak jsem rodila až 39 + 1 big_smile
tehdy jsem se v jedné knížce dočetla 6 hodin, v druhé 6 dní a ve třetí 6 týdnů - asi to bylo překladem big_smile big_smile big_smile

Ja si taky myslim ze to jeste zdaleka nemusi byt poplach, ale nikdy nevis big_smile uvidime, ja si na hlenovou zatku u prvniho porodu vubec nevzpominam, tak to ted taky kazdy den hlidam lol

Není tady

 

#21 1. 7. 2006 20:42

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Já si na zátku taky nevzpomínám.Mně praskla voda a bylo do odpoledne hotovo. dudlik

Není tady

 

#22 1. 7. 2006 20:54

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Hlenová zátka a porod?

Markét, taky v to doufám, že to bude teď o víkendu, ale břicho bolí , ale kde nic tu nic.sad Asi se urazil a nechce a jen trápí a trápísad Už aby to bylo, neb mě pořád napadá, zda je vše v pořádku, zda má vše, co potřebuje, zda to něco neznamená, když mám třeba bolesti nebo křeč a tak. Jsem už fakt hrozná.

Misho, tak to jsi mě moc nepotěšila. A já si říkala, že by to už mohlo být a zase nic. No, tak doufám, že nebudu přenášet. Tolik dní bolesti , to je fakt síla. A když začnu chodit, tak je to v pohodě. Teplá voda se mu asi taky líbí, vůbec to ty kontrakce nevyvolává. Ach jo:(sad

Holky díky. Já už bych fakt chtěla, aby to bylo. Čím je to déle, tak tím se o něj víc bojím. Taky mě štve, když mě bolí břicho nebo když mám křeč, neb je to pro nic za nic. Takže si mě asi fakt vychutnává. No, uvidíme, kdo z koho big_smilebig_smile

Není tady

 

#23 1. 7. 2006 21:21

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Neboj,ono to prijde tummenupp ,ja si vzpomenu na Sakuru a rikam si ze horsi to byt nemuze a kdyz to zvladla ona, sama v cizi zemi godlike , musim to sakra zvladnout taky ne big_smile

Není tady

 

#24 1. 7. 2006 21:27

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Hlenová zátka a porod?

Mišinečku jenže mě nic nebylo. Žádné bolesti ani cvičné kontrakce. Dočkej času, přenášet asi nebudeš a tyhle kontrakce ti pomůžou, zvykneš si na ten typ bolesti a pak budeš rodit jako já - 9 minut. Jen si ho hýčkej a užívej poslední kopance, mě pak po nich bylo hrozně smutno big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#25 1. 7. 2006 22:13

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Hlenová zátka a porod?

Mišineček napsal(a):

Markét, taky v to doufám, že to bude teď o víkendu, ale břicho bolí , ale kde nic tu nic.sad Asi se urazil a nechce a jen trápí a trápísad Už aby to bylo, neb mě pořád napadá, zda je vše v pořádku, zda má vše, co potřebuje, zda to něco neznamená, když mám třeba bolesti nebo křeč a tak. Jsem už fakt hrozná.

Misho, tak to jsi mě moc nepotěšila. A já si říkala, že by to už mohlo být a zase nic. No, tak doufám, že nebudu přenášet. Tolik dní bolesti , to je fakt síla. A když začnu chodit, tak je to v pohodě. Teplá voda se mu asi taky líbí, vůbec to ty kontrakce nevyvolává. Ach jo:(sad

Holky díky. Já už bych fakt chtěla, aby to bylo. Čím je to déle, tak tím se o něj víc bojím. Taky mě štve, když mě bolí břicho nebo když mám křeč, neb je to pro nic za nic. Takže si mě asi fakt vychutnává. No, uvidíme, kdo z koho big_smilebig_smile

No aby jsme se ještě nedivily jak to bude brzo. kamarádka byla u dr. ten jí řekl, že je málo otevřená, že tak za 4 dny. Tak ještě šli na oslavu tety narozenin, o půl 1 v noci se vrátili domů a o půl druhý jí praskla voda a ve 4hod byl malej na světě:-))
Určitě zítra napiš, ať víme jestli jsi ještě doma:-)) a nebo jestli už je vás víc...


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů