Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 30. 6. 2006 19:19

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

hypoteka + půjčky

xxx

Upravil(a) pupicek (15. 9. 2006 12:54)

Není tady

#2 30. 6. 2006 21:51

lenka.0323
♥♥-----

Re: hypoteka + půjčky

my jsme teď vyřídili v české spořitelně hypotéku šampion - přijatelné splátky, pokud chceme platit víc než je měsíční splátka, tak můžeme, úrok je po celou dobu splácení stejný, nemění se, jsme spokojeni.

Není tady

#3 1. 7. 2006 7:11

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

xxx

Upravil(a) pupicek (15. 9. 2006 12:54)

Není tady

#4 1. 7. 2006 9:07

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

pupicku posílám ti email s formulářem, pak ti to mohu vypočítat smile

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

#5 1. 7. 2006 9:40

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

PosÍLÁM ti mail a nastínění naší situace. Mocrkát děkuji.

Není tady

#6 1. 7. 2006 19:38

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

už jsem Ti napsala, musela jsem počkat, až Verunka usne, abych na to měla klid.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

#7 22. 8. 2006 12:00

Pipikoko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Řevnice
Web

Ahoj, usoudila jsem,že tohle asi bude nejlepší téma do kterého se mohu obrátit o radu kapitulation
S přítelem bychom rádi postavili domek, ale .... myslím,že narazíme na několik problémů o kterých by se ráda poradila s někým kdo už má v tomto ohledu nějaké zkušenosti, nebo tomu rozumí více než já - totální lajk dumbom
Rozhodujeme se mezi nabídkou využití hypo úvěru stavební spořitelny u které má přítel smlouvu (je to Modrá Pyramida KB) a nebo klasickou hypotékou. Ovšem vůbec netuším podle čeho se dá vybrat u které banky člověk vůbec dosáhne na hypotéku,která nespolkne všechny peníze co vyděláme?
Potřebovali bychom asi tak 2,5 mil, s tím,že tchyně (na kterou je mimo jiné i napsaný pozemek na kterém by se stavělo) slíbila,že bude "spoludlužníkem" (jestli je to správný název), ale vůbec netuším kolik musí oba doložit platy, aby vůbec takovou částku dostali? Navíc si nejsem jistá, zda nebude problém s tím pozemkem event. s věkem tchyně (52). Máte prosím někdo zkušenosti s takovýmto případem? Já už jsem docela zoufalá, jelikož se poslední dobou probírám stránkami bank kde studuju co je všechno potřeba, ale mám dojem,že tomu vůbec nechápu dumbombutter a jsem pořád na začátku. Moc bych uvítala nějakou alespoň malinkatou radičku kapitulation godlike Díky

http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/14170.pnghttp://img83.imageshack.us/img83/4078/99860767.th.jpg

Není tady

#8 22. 8. 2006 14:18

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

nám na 2 miliony stačí příjem 37000 Kč, máme nějakou rezervu, ale nemáme jinak žádné půjčky, ani novomanželskou. Ono taky záleží, jaká je to banka, jsou tam mírné rozdíly.

http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

#9 24. 8. 2006 8:20

Blanka1
♥♥♥♥---

Teď má Modrá pyramida akci, kdy můžete za určitých podmínek získat hypotéku za 3,99%, záleží na tom, jak dlouho máte už stavební spoření, jinak můžete využít i Hypoúvěr. Já bych vůbec nespěchala, jedná se o velkou částku, pátrala bych trochu po internetu, navštívila banky v okolí, získala co nejvíce informací a nechala si od všech zpracovat písemné simulace a podmínky a pak bych doma, v klidu všechno pěkně porovnala. V té simulaci je uvedeno kolik zaplatím na úrocích, jaké jsou poplatky atd. Ještě bych se zeptala, zda zrovna nemají nějaké akce - dá se tak např. na poplatcích ušetřit i pěkných pár tisíc.

Není tady

#10 24. 8. 2006 13:45

rogersova
♥♥♥♥♥--

pupicek napsal(a):

prosím je tady někdo kdo by se dobře orientoval v tomto sektoru a mohl mi pomoci a hlavně poradit?
Prosím napiště mi sz a nebo na pupicek@gmail.com
Předem moc děkuji.

obra se na Gepard finance.Mají pobočku v každém větším městě.Koukni na jejich internetové stránky a najdeš tam kontakty.Jsou to hypoteční makléři,spolupracují s více bankami a nabídnou ti produkt,který ti bude vyhovovat.

Není tady

#11 18. 2. 2007 12:05

valentacb
♥------
Místo: České Budějovice

Pipikoko napsal(a):

Ahoj, usoudila jsem,že tohle asi bude nejlepší téma do kterého se mohu obrátit o radu kapitulation
S přítelem bychom rádi postavili domek, ale .... myslím,že narazíme na několik problémů o kterých by se ráda poradila s někým kdo už má v tomto ohledu nějaké zkušenosti, nebo tomu rozumí více než já - totální lajk dumbom
Rozhodujeme se mezi nabídkou využití hypo úvěru stavební spořitelny u které má přítel smlouvu (je to Modrá Pyramida KB) a nebo klasickou hypotékou. Ovšem vůbec netuším podle čeho se dá vybrat u které banky člověk vůbec dosáhne na hypotéku,která nespolkne všechny peníze co vyděláme?
Potřebovali bychom asi tak 2,5 mil, s tím,že tchyně (na kterou je mimo jiné i napsaný pozemek na kterém by se stavělo) slíbila,že bude "spoludlužníkem" (jestli je to správný název), ale vůbec netuším kolik musí oba doložit platy, aby vůbec takovou částku dostali? Navíc si nejsem jistá, zda nebude problém s tím pozemkem event. s věkem tchyně (52). Máte prosím někdo zkušenosti s takovýmto případem? Já už jsem docela zoufalá, jelikož se poslední dobou probírám stránkami bank kde studuju co je všechno potřeba, ale mám dojem,že tomu vůbec nechápu dumbombutter a jsem pořád na začátku. Moc bych uvítala nějakou alespoň malinkatou radičku kapitulation godlike Díky

Dobrý den,
pokud už máte problém vyřešen, tak jste takřka za vodou. Pokud ještě řešíte, je možnost kombinované hypotéky (pochopitelně musí klient projít sítem registru, příjmu, atd). Tato kombinovaná hypotéka má velkou výhodu v tom, že klient splácí bance pouze úroky a vlastní jistinu platí sám sobě na kapitálovou životní pojistku. Je to v podstatě jednoduché, je třeba mít pouze kvalitní banku a pojišovnu. Ve finále je tato verze mnohem levnější než klasika. Vychází to takřka jako bezúročná půjčka. Konec konců, dá se na tuto verzi i už fungující klasika předělat. Bližší informace na mejlu:valentacb@volny.cz; V.Valenta, Č.Budějovice.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí