Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 6. 2006 11:14

eve1
Host

KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)

To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.

Je jedno, jestli bude  štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.

O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!

Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná  od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemᚠa myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.

Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50

ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.

 

#2 30. 6. 2006 11:19

milla
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2006
Příspěvky: 25

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

Ahojky. Určitě jsi napsala právě mně. Připadám si sama ve velkém městě. Manžel má své zájmy a děti už jsou z domu. Přišla jsem o práci a kamarádky se nějak vytratily. Není se komu svěřit, s kým se poradit a tak. Manžel nemá pochopení pro holčičí problémy.
Budu ráda, když mi napíšeš.
Nevadí, že nejsem z Plzně?

Není tady

 

#3 30. 6. 2006 11:24

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

m

Upravil(a) eve1 (30. 6. 2006 11:55)

 

#4 30. 6. 2006 11:29

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

milla napsal(a):

Ahojky. Určitě jsi napsala právě mně. Připadám si sama ve velkém městě. Manžel má své zájmy a děti už jsou z domu. Přišla jsem o práci a kamarádky se nějak vytratily. Není se komu svěřit, s kým se poradit a tak. Manžel nemá pochopení pro holčičí problémy.
Budu ráda, když mi napíšeš.
Nevadí, že nejsem z Plzně?

ahoj.
no škoda že nejsi tady odtud, je lepší, když se můžeme scházet


ale psát samozřejmě můžeš

nevíš, jak mám vymazat moje poslední psaní a jak se sem vkládají obrázky  - fotky do diskuse?pussa

 

#5 30. 6. 2006 11:30

milla
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2006
Příspěvky: 25

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

Koníčky máme podobné. Taky pěstuju pokojové kytky a zvířátka mám také moc ráda kromě hadů, z těch mám hrůzu.
Cestování by mě bavilo moc, kdyby bylo dost financí.
Byla jsem v Anglii a nedám na ní dopustit. Ráda bych tam jela zase.

Není tady

 

#6 30. 6. 2006 11:33

milla
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2006
Příspěvky: 25

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

Vymazat? Zkus UPRAVIT.

Jsem z KV. Dnes tady začíná festival. A samozřejmě opět prší.

Není tady

 

#7 30. 6. 2006 11:34

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

milla napsal(a):

Koníčky máme podobné. Taky pěstuju pokojové kytky a zvířátka mám také moc ráda kromě hadů, z těch mám hrůzu.
Cestování by mě bavilo moc, kdyby bylo dost financí.
Byla jsem v Anglii a nedám na ní dopustit. Ráda bych tam jela zase.

t omi povídej, všechno to dneska stojí na blbejch penězích:butter:

ptala jsem se na to vymazání a vkládání, nevíš?kapitulation

 

#8 30. 6. 2006 11:42

milla
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2006
Příspěvky: 25

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

dudlik

Upravil(a) milla (30. 6. 2006 11:44)

Není tady

 

#9 30. 6. 2006 11:54

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

upravit jsem dala a vymazala a stejně se to tady objevilo -chtěla jsem tam vložit fotku a nic

 

#10 30. 6. 2006 11:56

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

ve Varech jsem měla dědu,bydlel v Tuhnicích a teta u vindobony,ale už tam nikdo není.

 

#11 30. 6. 2006 12:33

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

pokud ještě budete mít zájem, je to taky fajn na dámě.cz -tam si taky můžete založit svoje diskuse,ale s tou větší možností, že si jí můžete krásně upravovat ,zkrášlovat a vkládat fotky a ostatní.

budete-li mít zájem a nenajdete mě tady, budu určitě tam.
Tady jsou moje diskuse na dámě.

v liště  nahoře vpravo najdete DISKUSE a ta se rozbalí:

tak pod   zvířata    -            EVELINA a zvířecí mazlíčkové
    pod   domov a bydlení    -    VÝMĚNA -prodej daruji( inzeráty)
    pod   zahrada            -    ZAHRADA a pokojové kytičky

    pod   zájmy a koníčky     -   Kreslení -šití -pletení -vyšívání aj.

     pod  cestování           - Krása z celého světa

    pod   zájmy a koníčky     - Cukrárnička J+E

    pod  zdraví               - BYLINKY a babské rady


jestli budete mít chu, zajděte.

 

#12 30. 6. 2006 14:30

milla
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2006
Příspěvky: 25

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

Musela jsem odběhnout vařit oběd.
Bydlím taky v Tuhnicích. Zkoušela jsem vložit fotku a taky se mi nepodařilo. Tak hezký víkend.

Není tady

 

#13 30. 6. 2006 16:52

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

milla napsal(a):

Musela jsem odběhnout vařit oběd.
Bydlím taky v Tuhnicích. Zkoušela jsem vložit fotku a taky se mi nepodařilo. Tak hezký víkend.

no jinde to vkládat umím,ale tady to nejde

kdyby si chtěla si třeba více popovídat, nechala jsem tady vzkazík, kde mám různé diskuse, tam jde všechno, obrázky ,pozadí a je to tam super,tak když budeš chtít, zajdi se tam podívat. ahoj

taky hezký víkend:supr:

 

#14 4. 7. 2006 12:13

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

koukám, že z Plzně pořád  nikde nikdo:butter:

Upravil(a) eve1 (11. 7. 2006 19:56)

 

#15 18. 7. 2006 13:35

Fantina
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 11

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

eve1 napsal(a):

ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)

To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.

Je jedno, jestli bude  štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.

O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!

Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná  od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemᚠa myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.

Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50

ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.

Ahojky, tak se hlásím do klubu, nejsem úplně přesně z Plzně, ale jsem tady denně v práci a  bydlím  "takřka na předměstí".

Není tady

 

#16 27. 7. 2006 16:02

eve1
Host

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

Fantina napsal(a):

eve1 napsal(a):

ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)

To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.

Je jedno, jestli bude  štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.

O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!

Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná  od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemᚠa myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.

Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50

ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.

Ahojky, tak se hlásím do klubu, nejsem úplně přesně z Plzně, ale jsem tady denně v práci a  bydlím  "takřka na předměstí".

ahoj

dostala jsem se sem až dneska

tak kdepak děláš? Ale píšeš, že z Plzně nejsi. Já bych teda raději kamarádku s kterou se můžu setkávat osobně, tady na internet zase tolik času nemám a spíše bych chtěla najít kamarádky se kterými se budeme pravidelně scházet.tummenuppbig_smile

 

#17 31. 7. 2006 10:58

Fantina
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 11

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

eve1 napsal(a):

Fantina napsal(a):

eve1 napsal(a):

ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)

To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.

Je jedno, jestli bude  štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.

O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!

Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná  od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemᚠa myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.

Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50

ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.

Ahojky, tak se hlásím do klubu, nejsem úplně přesně z Plzně, ale jsem tady denně v práci a  bydlím  "takřka na předměstí".

ahoj

dostala jsem se sem až dneska

tak kdepak děláš? Ale píšeš, že z Plzně nejsi. Já bych teda raději kamarádku s kterou se můžu setkávat osobně, tady na internet zase tolik času nemám a spíše bych chtěla najít kamarádky se kterými se budeme pravidelně scházet.tummenuppbig_smile

Ahoj,
tak  v tom problém nevidím,  jsem denně v Plzni, jsem mobilní a samozřejmě zde mám také kámošky, se kterýma  se normálně stýkám. Jsem na Borech, ale mám denně auto, takže není problém kamkoliv přijet.  Dávám také přednost normálnímu pokecání u kafíčka než vypisování přiběhů a přes víkend na netu vůbec nejsem.  Takže stačí se už jen domluvit.
Hezký den

Není tady

 

#18 31. 7. 2006 13:31

Fantina
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 11

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

lamido napsal(a):

Ahoj.

Já také hledám kamarádku z Plzně. Díky své práci mám známé po celé republice, ale v místě bydliště moc ne. Také nebydlím přímo v Plzni - 8 km od ní. Ale v Plzni jsem denně, jsem mobilní, a všechny mé "volnočasové" aktivity jsou stejně v Plzni.
Hledám kamarádku na pokec, ale i na různé aktivity - přednášky, kino, divadlo, někam posedět, zacvičit (potřebuju schodit nějaké to kilo), případně i na společnou dovču.
Konečně mám teď volný čas, který můžu trávit po svém. Děti odrostly, partnera nemám, takže mně nic neomezuje.
Jsem ale kuřačka. Přes všechny své znalosti o zdraví, alternativní medicíně atd. jsme se doposud nedokázala tohohle zlozvyku zbavit.
Když budeš chtít, odepiš.
J.

Ahoj Lamido,
seš na tom podobně jako já (děti a partner a tak), jinak já také sháním kámošku na pokec a také asi  na ty aktivity,  protože ty  poslední dobou nemám moc s kým provozovat, ostatní ženský buď lítaj kolem rodin a nebo tak nějak "vyhasly" a rezignovaly na život no a na to si myslím, že jsem ještě moc "mladá". Rozhodla jsem se, že než pořád někde poslouchat depresivní řeči, jak to všechno stojí za h..., to si raději sama doma něco přečtu nebo se naučím pár slovíček.  Kouření mně nevadí, já jsem dřív také kouřívala a ne málo,  to je věc každého!
Takže co dál....... Mohl by se nám ten plzeňský kroužek pěkně rozjet !!
P.

Není tady

 

#19 7. 8. 2006 9:05

Bronislava
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2006
Příspěvky: 179

Re: KAMARÁDKY z PLZNĚ v nejlepším věku

eve1 napsal(a):

pokud ještě budete mít zájem, je to taky fajn na dámě.cz -tam si taky můžete založit svoje diskuse,ale s tou větší možností, že si jí můžete krásně upravovat ,zkrášlovat a vkládat fotky a ostatní.

budete-li mít zájem a nenajdete mě tady, budu určitě tam.
Tady jsou moje diskuse na dámě.

v liště  nahoře vpravo najdete DISKUSE a ta se rozbalí:

tak pod   zvířata    -            EVELINA a zvířecí mazlíčkové
    pod   domov a bydlení    -    VÝMĚNA -prodej daruji( inzeráty)
    pod   zahrada            -    ZAHRADA a pokojové kytičky

    pod   zájmy a koníčky     -   Kreslení -šití -pletení -vyšívání aj.

     pod  cestování           - Krása z celého světa

    pod   zájmy a koníčky     - Cukrárnička J+E

    pod  zdraví               - BYLINKY a babské rady


jestli budete mít chu, zajděte.

Nevím jestli se můžu připojit protože jsem ze Zlína ale můžu potvrdit ,že na dámě je to vážně dobré.jsem tam taky registrovaná.A pak taky neví čemu říkáte nejlepší roky .Tak pokud tady svámi můžu zůstat dejte vědět.http://diskuse.dama.cz/e/e304.gif


http://sirmi.ic.cz/cara/155.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů