|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)
To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.
Je jedno, jestli bude štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.
O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!
Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemáš a myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.
Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50
ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.
Ahojky. Určitě jsi napsala právě mně. Připadám si sama ve velkém městě. Manžel má své zájmy a děti už jsou z domu. Přišla jsem o práci a kamarádky se nějak vytratily. Není se komu svěřit, s kým se poradit a tak. Manžel nemá pochopení pro holčičí problémy.
Budu ráda, když mi napíšeš.
Nevadí, že nejsem z Plzně?
Není tady
m
Upravil(a) eve1 (30. 6. 2006 11:55)
milla napsal(a):
Ahojky. Určitě jsi napsala právě mně. Připadám si sama ve velkém městě. Manžel má své zájmy a děti už jsou z domu. Přišla jsem o práci a kamarádky se nějak vytratily. Není se komu svěřit, s kým se poradit a tak. Manžel nemá pochopení pro holčičí problémy.
Budu ráda, když mi napíšeš.
Nevadí, že nejsem z Plzně?
ahoj.
no škoda že nejsi tady odtud, je lepší, když se můžeme scházet
ale psát samozřejmě můžeš
nevíš, jak mám vymazat moje poslední psaní a jak se sem vkládají obrázky - fotky do diskuse?
Koníčky máme podobné. Taky pěstuju pokojové kytky a zvířátka mám také moc ráda kromě hadů, z těch mám hrůzu.
Cestování by mě bavilo moc, kdyby bylo dost financí.
Byla jsem v Anglii a nedám na ní dopustit. Ráda bych tam jela zase.
Není tady
Vymazat? Zkus UPRAVIT.
Jsem z KV. Dnes tady začíná festival. A samozřejmě opět prší.
Není tady
milla napsal(a):
Koníčky máme podobné. Taky pěstuju pokojové kytky a zvířátka mám také moc ráda kromě hadů, z těch mám hrůzu.
Cestování by mě bavilo moc, kdyby bylo dost financí.
Byla jsem v Anglii a nedám na ní dopustit. Ráda bych tam jela zase.
t omi povídej, všechno to dneska stojí na blbejch penězích:butter:
ptala jsem se na to vymazání a vkládání, nevíš?

Upravil(a) milla (30. 6. 2006 11:44)
Není tady
upravit jsem dala a vymazala a stejně se to tady objevilo -chtěla jsem tam vložit fotku a nic
ve Varech jsem měla dědu,bydlel v Tuhnicích a teta u vindobony,ale už tam nikdo není.
pokud ještě budete mít zájem, je to taky fajn na dámě.cz -tam si taky můžete založit svoje diskuse,ale s tou větší možností, že si jí můžete krásně upravovat ,zkrášlovat a vkládat fotky a ostatní.
budete-li mít zájem a nenajdete mě tady, budu určitě tam.
Tady jsou moje diskuse na dámě.
v liště nahoře vpravo najdete DISKUSE a ta se rozbalí:
tak pod zvířata - EVELINA a zvířecí mazlíčkové
pod domov a bydlení - VÝMĚNA -prodej daruji( inzeráty)
pod zahrada - ZAHRADA a pokojové kytičky
pod zájmy a koníčky - Kreslení -šití -pletení -vyšívání aj.
pod cestování - Krása z celého světa
pod zájmy a koníčky - Cukrárnička J+E
pod zdraví - BYLINKY a babské rady
jestli budete mít chuť, zajděte.
Musela jsem odběhnout vařit oběd.
Bydlím taky v Tuhnicích. Zkoušela jsem vložit fotku a taky se mi nepodařilo. Tak hezký víkend.
Není tady
milla napsal(a):
Musela jsem odběhnout vařit oběd.
Bydlím taky v Tuhnicích. Zkoušela jsem vložit fotku a taky se mi nepodařilo. Tak hezký víkend.
no jinde to vkládat umím,ale tady to nejde
kdyby si chtěla si třeba více popovídat, nechala jsem tady vzkazík, kde mám různé diskuse, tam jde všechno, obrázky ,pozadí a je to tam super,tak když budeš chtít, zajdi se tam podívat. ahoj
taky hezký víkend:supr:
koukám, že z Plzně pořád nikde nikdo:butter:
Upravil(a) eve1 (11. 7. 2006 19:56)
eve1 napsal(a):
ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)
To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.
Je jedno, jestli bude štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.
O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!
Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemáš a myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.
Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50
ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.
Ahojky, tak se hlásím do klubu, nejsem úplně přesně z Plzně, ale jsem tady denně v práci a bydlím "takřka na předměstí".
Není tady
Fantina napsal(a):
eve1 napsal(a):
ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)
To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.
Je jedno, jestli bude štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.
O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!
Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemáš a myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.
Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50
ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.Ahojky, tak se hlásím do klubu, nejsem úplně přesně z Plzně, ale jsem tady denně v práci a bydlím "takřka na předměstí".
ahoj
dostala jsem se sem až dneska
tak kdepak děláš? Ale píšeš, že z Plzně nejsi. Já bych teda raději kamarádku s kterou se můžu setkávat osobně, tady na internet zase tolik času nemám a spíše bych chtěla najít kamarádky se kterými se budeme pravidelně scházet.

eve1 napsal(a):
Fantina napsal(a):
eve1 napsal(a):
ahoj, hledám tady nějaké super kamarádky, které mají zájem o opravdové přátelství. ( jedná se pouze o kamarádství, nic víc)
To znamená, že se můžeme bez obav vzájemně svěřit s různými problémy -když je člověku nejhůř, aby jí mohl zavolat.Nejraději všestranných zájmů a které chtějí trochu vypadnout ze stereotypu všedního života a život trošku žít a ne jen přežívat.Je možné třeba i společné podnikání.
Je jedno, jestli bude štíhlá nebo silnější, hezká nebo méně hezká -záleží na povaze, to je nejdůležitější.Preferuji nekuřačky.
O podrazy, faleš nebo pomluvy -to se mezi přátelství netoleruje!
Tak pokud se cítíš sama nebo nějak zanedbávaná od rodiny
a nebo vůbec nikoho nemáš a myslíš, že si ta pravá pro přátelství -OZVI SE, budu se těšit.
Na věku ani tak nezáleží, protože já se dokáži přizpůsobit jak dvacetileté tak padesátileté,ale asi by bylo nejvhodnější střední věk 38 -50
ALE JAK ŘÍKÁM, na věku nezáleží.Ahojky, tak se hlásím do klubu, nejsem úplně přesně z Plzně, ale jsem tady denně v práci a bydlím "takřka na předměstí".
ahoj
dostala jsem se sem až dneska
tak kdepak děláš? Ale píšeš, že z Plzně nejsi. Já bych teda raději kamarádku s kterou se můžu setkávat osobně, tady na internet zase tolik času nemám a spíše bych chtěla najít kamarádky se kterými se budeme pravidelně scházet.
Ahoj,
tak v tom problém nevidím, jsem denně v Plzni, jsem mobilní a samozřejmě zde mám také kámošky, se kterýma se normálně stýkám. Jsem na Borech, ale mám denně auto, takže není problém kamkoliv přijet. Dávám také přednost normálnímu pokecání u kafíčka než vypisování přiběhů a přes víkend na netu vůbec nejsem. Takže stačí se už jen domluvit.
Hezký den
Není tady
lamido napsal(a):
Ahoj.
Já také hledám kamarádku z Plzně. Díky své práci mám známé po celé republice, ale v místě bydliště moc ne. Také nebydlím přímo v Plzni - 8 km od ní. Ale v Plzni jsem denně, jsem mobilní, a všechny mé "volnočasové" aktivity jsou stejně v Plzni.
Hledám kamarádku na pokec, ale i na různé aktivity - přednášky, kino, divadlo, někam posedět, zacvičit (potřebuju schodit nějaké to kilo), případně i na společnou dovču.
Konečně mám teď volný čas, který můžu trávit po svém. Děti odrostly, partnera nemám, takže mně nic neomezuje.
Jsem ale kuřačka. Přes všechny své znalosti o zdraví, alternativní medicíně atd. jsme se doposud nedokázala tohohle zlozvyku zbavit.
Když budeš chtít, odepiš.
J.
Ahoj Lamido,
seš na tom podobně jako já (děti a partner a tak), jinak já také sháním kámošku na pokec a také asi na ty aktivity, protože ty poslední dobou nemám moc s kým provozovat, ostatní ženský buď lítaj kolem rodin a nebo tak nějak "vyhasly" a rezignovaly na život no a na to si myslím, že jsem ještě moc "mladá". Rozhodla jsem se, že než pořád někde poslouchat depresivní řeči, jak to všechno stojí za h..., to si raději sama doma něco přečtu nebo se naučím pár slovíček. Kouření mně nevadí, já jsem dřív také kouřívala a ne málo, to je věc každého!
Takže co dál....... Mohl by se nám ten plzeňský kroužek pěkně rozjet !!
P.
Není tady
eve1 napsal(a):
pokud ještě budete mít zájem, je to taky fajn na dámě.cz -tam si taky můžete založit svoje diskuse,ale s tou větší možností, že si jí můžete krásně upravovat ,zkrášlovat a vkládat fotky a ostatní.
budete-li mít zájem a nenajdete mě tady, budu určitě tam.
Tady jsou moje diskuse na dámě.
v liště nahoře vpravo najdete DISKUSE a ta se rozbalí:
tak pod zvířata - EVELINA a zvířecí mazlíčkové
pod domov a bydlení - VÝMĚNA -prodej daruji( inzeráty)
pod zahrada - ZAHRADA a pokojové kytičky
pod zájmy a koníčky - Kreslení -šití -pletení -vyšívání aj.
pod cestování - Krása z celého světa
pod zájmy a koníčky - Cukrárnička J+E
pod zdraví - BYLINKY a babské rady
jestli budete mít chuť, zajděte.
Nevím jestli se můžu připojit protože jsem ze Zlína ale můžu potvrdit ,že na dámě je to vážně dobré.jsem tam taky registrovaná.A pak taky neví čemu říkáte nejlepší roky .Tak pokud tady svámi můžu zůstat dejte vědět.

Není tady