Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 29. 6. 2006 14:26

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

sport kamoska

Ahojky, plno mych kamaradek se ponorilo do materskych povinnosti anebo to jsou pekny lenosky.Co takhle nejaka partacka na aerobic, sem tam na koupalko (pritel dela do odpoledne, takze v tydnu je nefunkcni)........... jsem z Pardubic

Není tady

 

#2 29. 6. 2006 14:38

Bára
♥♥♥----
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: sport kamoska

sandonorica napsal(a):

Ahojky, plno mych kamaradek se ponorilo do materskych povinnosti anebo to jsou pekny lenosky.Co takhle nejaka partacka na aerobic, sem tam na koupalko (pritel dela do odpoledne, takze v tydnu je nefunkcni)........... jsem z Pardubic

Škoda, že jsi tak daleko....mám stejnou zkušenost. Kamarádky na mateřské a nebo lenivky obecné. Znáš to. Já jsem z Ostravy, resp. kousek od Ov směrem k Frýdku.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;104/st/20060620/e/%2A/dt/-4/k/a98b/event.png

Není tady

 

#3 14. 7. 2006 10:16

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: sport kamoska

Bára napsal(a):

sandonorica napsal(a):

Ahojky, plno mych kamaradek se ponorilo do materskych povinnosti anebo to jsou pekny lenosky.Co takhle nejaka partacka na aerobic, sem tam na koupalko (pritel dela do odpoledne, takze v tydnu je nefunkcni)........... jsem z Pardubic

Škoda, že jsi tak daleko....mám stejnou zkušenost. Kamarádky na mateřské a nebo lenivky obecné. Znáš to. Já jsem z Ostravy, resp. kousek od Ov směrem k Frýdku.

To je skoda grater

Není tady

 

#4 14. 7. 2006 10:59

pájja
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2006
Příspěvky: 26

Re: sport kamoska

sandonorica napsal(a):

Ahojky, plno mych kamaradek se ponorilo do materskych povinnosti anebo to jsou pekny lenosky.Co takhle nejaka partacka na aerobic, sem tam na koupalko (pritel dela do odpoledne, takze v tydnu je nefunkcni)........... jsem z Pardubic

Ahojky, nedávno jsem se rozešla s přítelem a scháním kámošku sportovně založenou, se kterou bych jezdila na kole, na koupálko atd. Prostě zabila volný čas. Jsem taky z Pardubic.

Není tady

 

#5 16. 7. 2006 15:23

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: sport kamoska

Ahoj taky hledám kamarádku která mě sportovně ovlivní a donutí cvičit,ale vzhledem ke věku to asi bude problém -49let-ale líná nejsem jen mě to samotnou nemotivuje a tak by byla nejlepší asi paní  Šípková.jsem z Ústí nad Labem.už jsem to několikrát zkoušela ,ale tady asi taková není.Přistěhovala jsem se a tak kamarádka ze školy žádná.Alena

Není tady

 

#6 17. 7. 2006 9:09

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: sport kamoska

dzifdayly napsal(a):

Ahoj taky hledám kamarádku která mě sportovně ovlivní a donutí cvičit,ale vzhledem ke věku to asi bude problém -49let-ale líná nejsem jen mě to samotnou nemotivuje a tak by byla nejlepší asi paní  Šípková.jsem z Ústí nad Labem.už jsem to několikrát zkoušela ,ale tady asi taková není.Přistěhovala jsem se a tak kamarádka ze školy žádná.Alena

Ahoj,to je nahodou super, ze v tomhle veku chces byt aktivni. tummenupp U nas v Pardubich je docela dost moznosti, od in-line brusleni, ruznych druhu aerobicu spinningu......obcas zajdu rada sama, ale je lepsi, kdyz se jde ve dvou, to pak, kdyz se jedne nechce, tak ji druha donuti cool

Není tady

 

#7 17. 7. 2006 9:11

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: sport kamoska

pájja napsal(a):

sandonorica napsal(a):

Ahojky, plno mych kamaradek se ponorilo do materskych povinnosti anebo to jsou pekny lenosky.Co takhle nejaka partacka na aerobic, sem tam na koupalko (pritel dela do odpoledne, takze v tydnu je nefunkcni)........... jsem z Pardubic

Ahojky, nedávno jsem se rozešla s přítelem a scháním kámošku sportovně založenou, se kterou bych jezdila na kole, na koupálko atd. Prostě zabila volný čas. Jsem taky z Pardubic.

A muzu se zeptat kolik ti je? Mne je 25.Urcite se nejaky domluve nebranim, tady je muj mail, tak kdyz se ti bude chtit, tak muzes pisnout (marau@seznam.cz)l

Není tady

 

#8 17. 7. 2006 9:39

pájja
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2006
Příspěvky: 26

Re: sport kamoska

sandonorica napsal(a):

pájja napsal(a):

sandonorica napsal(a):

Ahojky, plno mych kamaradek se ponorilo do materskych povinnosti anebo to jsou pekny lenosky.Co takhle nejaka partacka na aerobic, sem tam na koupalko (pritel dela do odpoledne, takze v tydnu je nefunkcni)........... jsem z Pardubic

Ahojky, nedávno jsem se rozešla s přítelem a scháním kámošku sportovně založenou, se kterou bych jezdila na kole, na koupálko atd. Prostě zabila volný čas. Jsem taky z Pardubic.

A muzu se zeptat kolik ti je? Mne je 25.Urcite se nejaky domluve nebranim, tady je muj mail, tak kdyz se ti bude chtit, tak muzes pisnout (marau@seznam.cz)l

Je mně 27let. Poslala jsem Ti e-mail, tak se na něj můžeš mrknout. smile

Není tady

 

#9 17. 7. 2006 14:29

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: sport kamoska

pájja napsal(a):

sandonorica napsal(a):

pájja napsal(a):


Ahojky, nedávno jsem se rozešla s přítelem a scháním kámošku sportovně založenou, se kterou bych jezdila na kole, na koupálko atd. Prostě zabila volný čas. Jsem taky z Pardubic.

A muzu se zeptat kolik ti je? Mne je 25.Urcite se nejaky domluve nebranim, tady je muj mail, tak kdyz se ti bude chtit, tak muzes pisnout (marau@seznam.cz)l

Je mně 27let. Poslala jsem Ti e-mail, tak se na něj můžeš mrknout. smile

Sorry v ty adrese chybelo pismeno ......... maraul @ seznam.cz

Není tady

 

#10 18. 7. 2006 14:32

pájja
♥♥-----
Registrovaný: 12. 7. 2006
Příspěvky: 26

Re: sport kamoska

sandonorica napsal(a):

pájja napsal(a):

sandonorica napsal(a):


A muzu se zeptat kolik ti je? Mne je 25.Urcite se nejaky domluve nebranim, tady je muj mail, tak kdyz se ti bude chtit, tak muzes pisnout (marau@seznam.cz)l

Je mně 27let. Poslala jsem Ti e-mail, tak se na něj můžeš mrknout. smile

Sorry v ty adrese chybelo pismeno ......... maraul @ seznam.cz

Poslala jsem majlík znova, tak snad už na správnou adresu roll

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů