Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 6. 2006 12:44

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Můj milý? - a co dál?

Zdravím Vás všechny babinetky, čtu Vaše příspěvky a je to moc hezké fórum. Žiju pátým rokem s přítelem, ale poslední půl roku se chová divně. V lednu jsme se málem rozešli, protože si začal psát sms se svojí dávnou známou a podle svých slov "trochu tomu propadl". Zuřila jsem, ale došlo mi, že ho mám hrozně ráda a nechci ho ztratit. Dožadoval se prostoru, že prý jsem na něj příliš upnutá.... atd. Nevím, vždycky jsme dělali všechno společně a pak se to začalo nějak poslední rok hroutit. Nejdřív si s ní od loňských prázdnin psal - prý jako s kámoškou, pak už to asi bylo vážnější. U nás doma bylo nedýchatelno. Zuřila jsem, a tak toho nechal. (myslím) Poslední dobou si všímám, že se zase začíná chovat divně. Najednou uhýbá před mými doteky, ale je na mě stále milý, nechce se mnou spát, pokud to přijde z mojí iniciativy, pokud z jeho - je to o.k. Úplně se změnil, vždycky jsem měla ve vztahu navrch já, teď on mám pocit má navrch, poté co zjistil, že jsem nechtěla aby odešel za tou svou kamarádkou a rozešel se se mnou. Vím že jsme měli problémy, ale on nyní zřejmě cítí, že ho nechci ztratit a tak se mnou začal "cvičit". Před cca 3 nedělemi jsem zjistila, že zase píše jiné svojí známé :"jak se mᚠa co dělᚠpříští týden???" Nevím jak dál, chodili jsme do poradny, vždycky to vypadalo, že je to o.k., teď mám pocit, že se zase něco děje, zeptat se ho nemůžu, hned ze mě dělá hysterku. Poraďte co s ním babinetky.

Není tady

 

#2 29. 6. 2006 13:19

pavli
♥♥♥♥♥--
Místo: Valmez
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 713

Re: Můj milý? - a co dál?

Konvalinko, láska se nedá vynutit a každý má právo na to, rozhodnout se s kým chce žít. mᚠna to právo ty i tvůj přítel...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;104/st/20070315/n/Karin/dt/-6/k/8568/age.png

Není tady

 

#3 29. 6. 2006 13:29

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Můj milý? - a co dál?

Nesmíš na něm viset. Nesmí tě mít 100% jistou.
Pak ztrácí zájem.

Není tady

 

#4 29. 6. 2006 13:30

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Můj milý? - a co dál?

ano...taky se vzdělávám:-)))) a funguje to:-))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#5 29. 6. 2006 13:36

potvurkapodivna
Host

Re: Můj milý? - a co dál?

Začni se soustředit na sebe. Přemíra zájmu toho druhého "dusí". Zkus být taky trošku sobec a myslet v první řadě na sebe.

 

#6 29. 6. 2006 13:47

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Můj milý? - a co dál?

potvurkapodivna napsal(a):

Začni se soustředit na sebe. Přemíra zájmu toho druhého "dusí". Zkus být taky trošku sobec a myslet v první řadě na sebe.

Ahoj potvůrko, já se soustředím, jsem sama víc než kdykoliv před tím, chodím sama ven, s kamarádkami, on je z toho trochu (ale doopravdy jen trochu) nesvůj. Oznámila jsem mu, že jedu na aerobik k moři, ale nevím. Nevím co dělám špatně, mám pocit, že vším mi dává najevo, že pro něj nejsem dost dobrá - najednou - po 5 letech - bydlíme spolu, to přece nejde jen tak všechno zrušit, odpoutat se..... co myslíš

Není tady

 

#7 29. 6. 2006 13:48

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Můj milý? - a co dál?

Marky-23 napsal(a):

Nesmíš na něm viset. Nesmí tě mít 100% jistou.
Pak ztrácí zájem.

No, to se hezky řekne, ale hůře dělá po době společného bydlení, společných starostí, společných zážitků . Jak na to?

Není tady

 

#8 29. 6. 2006 13:55

potvurkapodivna
Host

Re: Můj milý? - a co dál?

Ahoj potvůrko, já se soustředím, jsem sama víc než kdykoliv před tím, chodím sama ven, s kamarádkami, on je z toho trochu (ale doopravdy jen trochu) nesvůj. Oznámila jsem mu, že jedu na aerobik k moři, ale nevím. Nevím co dělám špatně, mám pocit, že vším mi dává najevo, že pro něj nejsem dost dobrá - najednou - po 5 letech - bydlíme spolu, to přece nejde jen tak všechno zrušit, odpoutat se..... co myslíš

Víš, mám pocit, že čím víc se ženská snaží, tím je to horší. Chce to být milá, přívětivá, ale nepodlézat, nedoprošovat se a být samostatná. Je to těžké. Ženy většinou po nějaké době vztahu sklouznou do určitého druhu závislosti, která postupem času začíná našemu partnerovi vadit.

 

#9 29. 6. 2006 14:15

citrix
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: Můj milý? - a co dál?

Konvalinko, to, co prožíváte ve vztahu s přítelem mi přijde vcelku blízké. Velmi podobnpu situaci jsem řešila i já se svým partnerem. Po dvou letech společného bydlení, začal arosvcelku často vyhledávat své bývalé kamarádky na "popovídání u kafe". Rozebírala jsem s ním, proč tu potřebu má!!! Takže, mužské vysvětlení této situace: "šel zjistit, co mu ve vztahu se mnou chybí, na základě příjemného povídání s těmi ostatními". Drsné, ale upřímné. Zkrátka, přesně, jak píšou ostatní babinetky, začíná mu vadit moje postupná závislost na něm a žití jeho životem, starostmi,atd., více, než těmi svými. My ženy umíme dokonale potlačit své zájmy, v domnění, že pokud plně propadneme jen zájmu o nᚠvztah, bude to fajn. A to fajn vůbec není, pro naše partnery tím ztrácíme na přitažlivosti přílišnou nahotou a průhledností a posléze závislostí...a ty kamarádky jsou veselé, plné energie, jiných zájmů-prostě jsou tak své, nabité a nezávislé (samostatné)..proto tolik přitažlivé! Neznamená to, že Tě chce opustit, ale že po Tobě chce to, co zažívá u těch kamarádek. BuĎ milá, příjemná, pozitivně nabitá, sexy, trochu záhadná a hlavně, nějaký čas ho nezahaluj starostmi a vyznáními, jak ho miluješ...potřebuje Tě opět trochu dobývat a chytit jiskru v oku, když se na Tebe podívá :-)! Je to náročné, ale uvědom si, že muži velmi vnímají rozdíl mezi "mít a být". A chtějí především být a žít!!! ono po pěti letech vztahu už té euforie tolik nezažívá, když se vrací domů a určitě nemᚠv očích obdivný výraz se sexuálním podtextem v oku, což ty kamarádky ano...rozumíš? já z toho taky nejsem zrovna nadšenákapitulation!

Není tady

 

#10 29. 6. 2006 14:17

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Můj milý? - a co dál?

Konvalinka napsal(a):

potvurkapodivna napsal(a):

Začni se soustředit na sebe. Přemíra zájmu toho druhého "dusí". Zkus být taky trošku sobec a myslet v první řadě na sebe.

Ahoj potvůrko, já se soustředím, jsem sama víc než kdykoliv před tím, chodím sama ven, s kamarádkami, on je z toho trochu (ale doopravdy jen trochu) nesvůj. Oznámila jsem mu, že jedu na aerobik k moři, ale nevím. Nevím co dělám špatně, mám pocit, že vším mi dává najevo, že pro něj nejsem dost dobrá - najednou - po 5 letech - bydlíme spolu, to přece nejde jen tak všechno zrušit, odpoutat se..... co myslíš

Konvalinko, píšeš, že jste dělali všechno spolu a že jste spolu pět let...Pět let a jen spolu...Nediv se, že je teď nesvůj jen trochu. Tolik let tě měl jistou...Nevím, jak jsi projevila, že o něj nechceš přijít, jestli jsi to přiznala i jemu...ale to ho taky posílilo v tom, že o tebe nemusí bojovat. Dál dělej, co tě baví, bav se s kamarádkami, najdi si koníčky, kup si psa....dělᚠto hlavně pro sebe. A taky si uvědom, proč ho mᚠráda a proč o něj nechceš přijít. Upřímně - dej si na jednu stranu, co ti dává, na druhou stranu, co bys potřebovala (obecně). Jakmile ti vyjde, že v hodně věcech je to jiné, než potřebuješ, mᚠasi problém se sebou. Nemᚠse dost ráda, nejsi sama sebou, podřizuješ se, jen abys dostala jeho lásku.....(nevím, jen tak mi bloudí myšlenky)....Proč tohle ženy dělají? Co mají za svůj vnitřní problém? (I já ho měla, teď vím, že to byl otec, který mi nedal v dětství lásku, podporu, pocit, že mám svou cenu...a já v manželství ustupovala a dělala mnohé proti svému přesvědčení, protože manžel, dnes bývalý, mi uměl říct "mám tě rád"....to jeho "mám tě rád" ale nestálo za to, neměl mě jako partnerku, spíš otrokyni, ale já bych za to "mám tě rád" dala cokoli....po psychoterapii jsem se zmátožila, odešla a rozvedla se...po 12 letech manželství a s 12 letým dítětem...a je mi konečně fajn, už nejsem ničí otrokyně.)

Není tady

 

#11 29. 6. 2006 14:25

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Můj milý? - a co dál?

citrix napsal(a):

Konvalinko, to, co prožíváte ve vztahu s přítelem mi přijde vcelku blízké. Velmi podobnpu situaci jsem řešila i já se svým partnerem. Po dvou letech společného bydlení, začal arosvcelku často vyhledávat své bývalé kamarádky na "popovídání u kafe". Rozebírala jsem s ním, proč tu potřebu má!!! Takže, mužské vysvětlení této situace: "šel zjistit, co mu ve vztahu se mnou chybí, na základě příjemného povídání s těmi ostatními". Drsné, ale upřímné. Zkrátka, přesně, jak píšou ostatní babinetky, začíná mu vadit moje postupná závislost na něm a žití jeho životem, starostmi,atd., více, než těmi svými. My ženy umíme dokonale potlačit své zájmy, v domnění, že pokud plně propadneme jen zájmu o nᚠvztah, bude to fajn. A to fajn vůbec není, pro naše partnery tím ztrácíme na přitažlivosti přílišnou nahotou a průhledností a posléze závislostí...a ty kamarádky jsou veselé, plné energie, jiných zájmů-prostě jsou tak své, nabité a nezávislé (samostatné)..proto tolik přitažlivé! Neznamená to, že Tě chce opustit, ale že po Tobě chce to, co zažívá u těch kamarádek. BuĎ milá, příjemná, pozitivně nabitá, sexy, trochu záhadná a hlavně, nějaký čas ho nezahaluj starostmi a vyznáními, jak ho miluješ...potřebuje Tě opět trochu dobývat a chytit jiskru v oku, když se na Tebe podívá :-)! Je to náročné, ale uvědom si, že muži velmi vnímají rozdíl mezi "mít a být". A chtějí především být a žít!!! ono po pěti letech vztahu už té euforie tolik nezažívá, když se vrací domů a určitě nemᚠv očích obdivný výraz se sexuálním podtextem v oku, což ty kamarádky ano...rozumíš? já z toho taky nejsem zrovna nadšenákapitulation!

Ahoj Citrix,

tvoje příspěvky jsem četla a říkala jsem si, no to je přesně ono. Já to chápu, snažím se být taková, jak mi řekla paní psycholožka - mám ho brát jako "kamaráda s nejasnou přítomností a budoucností" - připadám si místy jako cvok (s prominutím) - protože 5 let si koukáme jeden druhému do talíře, víme o sobě absolutně všechno, leze mi taky na nervy, že - místy jsem myslela, že už ho nemůžu ani vidět, ale pak co začala tahle komedie, protože on byl vždy zapálený jen pro své koníčky a se ženami to moc neumí, teď se začal naparovat jako kohout, čechrat si peříčka, bylo mi to líto. Najednou se chová jinak, pořád se vzhlíží v zrcadle, "zná svou cenu" (???), je naprosto sebejistý - takový nikdy nebyl? yikes a jak to dopadlo s vámi? Snažím se dělat záhadnou, mám jiný účes, volají mi mojí dávní kamarádi, jak jsem říkala, (je z toho trošičku mimo), ale přece jen s touhle komedií nepřestane, jako že je nedostupný, že se mu zrovna nechce, že nemá náladu, že ještě neví..... atd. atd. atd. A já tiše zuřím jak se vybavuje i s prodavačkou v obchodě - úsměvy - teda ne přede mnou, ale dovím se to. Asi jsem cvok. Chtěla jsem, aby si mě vzal, on najednou šok, celou dobu chtěl, teď zase ne, co to blázní s těmi zprávami. Že prý neví, že snad až mu bude 30 (za 2 roky... aj.) - a že jsem hádavá - to jsem byla - teď jsem to omezila, protože mi došlo, že si tím ubírám na hodnotě grater

Není tady

 

#12 29. 6. 2006 14:55

citrix
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: Můj milý? - a co dál?

Konvalinko, nejvyšší čas něco podstatného změnit a především nalézt "samu sebe" !!! U nás to dopadlo dobře, díky schopnosti komunikovat do hloubky o všem, ač je to mnohdy bolestivé. Oba dva jsme došli k jistému kompromisu, který se týká osobní svobody. Drahý si ji kousek odepře a já naopak značný kus zase přidám. Zamiloval se do mě, jako do energické, pozitivní ženské, co má spoustu nápadů a aktivit. A podívám-li se rok zpět, stává se ze mě hospodyňka na plný úvazek, co žije v mikrosvětě našeho bytu a baví se především naším vztahem- a je z otho značně rozladěná!!! a taková přece doopravdy nejsem, úplně jsem potlačila svou přirozenost a rozvíjení všech schopností a koníčků, které mám tolik ráda. A proto mi drahý utíkal jinam, aby se utvrdil, že mu právě tolik na mě chybí. Když přijdu z rozzářenýma očima domů a vykládám, co se mi povedlo, co jsem zažila...Pojala jsem ten vztah jako můj "úkol péče o domácnost" big_smile Musím se smát, protože muži chtějí od každého kousek, a žena, která dokáže skloubit obojí, je velmi přitažlivá a vyzrálá. Pracuju na tom tummenupp A pozor, pokud se Ti drahý začal čapýřit před zrcadlem, opravdu se cítí silním samečkem a chce být obdivován a je připraven lovit!!! Začni žít a myslet na sebe, dokud je čas! Uvidíš, jak si Tě zase začně partner vážit, když pocítí Tvůj rozkvět !!! a musí to vycházet z Tebe, zevnitř-telefony kamarádů jsou jen vnější provokace. Co kdybys opět začala dělat něco, po čem toužíš- se splněným snem rozkveteš (a budeš nabitá, krásná, přitežlivá a SVÁ).napiš zase...

Není tady

 

#13 29. 6. 2006 15:04

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Můj milý? - a co dál?

citrix napsal(a):

Konvalinko, nejvyšší čas něco podstatného změnit a především nalézt "samu sebe" !!! U nás to dopadlo dobře, díky schopnosti komunikovat do hloubky o všem, ač je to mnohdy bolestivé. Oba dva jsme došli k jistému kompromisu, který se týká osobní svobody. Drahý si ji kousek odepře a já naopak značný kus zase přidám. Zamiloval se do mě, jako do energické, pozitivní ženské, co má spoustu nápadů a aktivit. A podívám-li se rok zpět, stává se ze mě hospodyňka na plný úvazek, co žije v mikrosvětě našeho bytu a baví se především naším vztahem- a je z otho značně rozladěná!!! a taková přece doopravdy nejsem, úplně jsem potlačila svou přirozenost a rozvíjení všech schopností a koníčků, které mám tolik ráda. A proto mi drahý utíkal jinam, aby se utvrdil, že mu právě tolik na mě chybí. Když přijdu z rozzářenýma očima domů a vykládám, co se mi povedlo, co jsem zažila...Pojala jsem ten vztah jako můj "úkol péče o domácnost" big_smile Musím se smát, protože muži chtějí od každého kousek, a žena, která dokáže skloubit obojí, je velmi přitažlivá a vyzrálá. Pracuju na tom tummenupp A pozor, pokud se Ti drahý začal čapýřit před zrcadlem, opravdu se cítí silním samečkem a chce být obdivován a je připraven lovit!!! Začni žít a myslet na sebe, dokud je čas! Uvidíš, jak si Tě zase začně partner vážit, když pocítí Tvůj rozkvět !!! a musí to vycházet z Tebe, zevnitř-telefony kamarádů jsou jen vnější provokace. Co kdybys opět začala dělat něco, po čem toužíš- se splněným snem rozkveteš (a budeš nabitá, krásná, přitežlivá a SVÁ).napiš zase...

Ahoj Citrix, no to je dobré - že spolu umíte tak skvěle komunikovat. To my bohužel ne. Já bych mluvila, až by se hory zelenaly, ale on mlčí jako hrob. Mᚠnaprostou pravdu, začala jsem dělat věci, které mě baví, ale stejně jako u tebe, stávala se ze mě hospodyňka na plný úvazek, trochu jsem ubrala na plynu, chodím s kamarádkami na pivo, baví mě to - on pojede asi na 1 měsíc do jižní ameriky s kamarádem kvůli koníčku - celkem se těším, aspoň si trochu odpočinu. Nevím, čím to je, jinak to s těmi sms - to už asi bylo dřív - sice dřív chat, ic-čko - seznamka virtuální - ptala jsem se ho - co to znamená a dostalo se mi obligátní odpovědi - že nic, že je to jen zábava, že to nic neznamená. Co já vím, jak to doopravdy bylo, nebo je. Ne netu je často, jestli si s někým píše nevím, dříve jsem ho hodně kontrolovala a dělala žárlivé scény, to byl taky důvod, proč se mi asi začal vzdalovat, jenže jak asi reagovat, když kamarádka, která byla kámoškou po 8 let, pořád mezi nimi bylo takové pnutí, psali si celou dobu našeho vztahu s menšími či většími přestávkami - ¨pak se ona s tím svým rozešla a začala intenzivní komunikace - nejdřív jsem byla v klidu, potom si začal schovávat telefon, začal být úplně totálně duchem nepřítomný. Já myslela, že z toho zešílím. Jak jsem dělala před tím scény, tak potom jsem byla jako putička. (hloupé přirovnání, že) Měla jsem pocit, že žiju s mrtvolou. Všechno bylo fajn, a teď je to nahoru dolů, nahoru dolů.......

Není tady

 

#14 29. 6. 2006 15:19

citrix
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: Můj milý? - a co dál?

Nepotěším,to, co se zřejmě odehrálo s onou kamarádkou, bylo čistokrevné se zamilování z jeho strany. Muži začnou schovávat telefon až tehdy, když ví, že píšou něco, co nesmí být nalezeno. Pokud začne být doma duchem nepřítomný, myslí jen a jen na ni, a na misku vah dává Tebe a ji. Zvažuje, co dělat. Přidám-li k tomu jeho sebejistotu a krášlení, můžeš si gratulovat, pokud už je duchem přítomný. Vzpamatoval se. Pokud všechny příznaky trvají, rovnou mu dej vybrat- Ona nebo Ty. tak to prostě je...a začni s ním o tom mluvit!!!

Není tady

 

#15 29. 6. 2006 15:27

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Můj milý? - a co dál?

citrix napsal(a):

Nepotěším,to, co se zřejmě odehrálo s onou kamarádkou, bylo čistokrevné se zamilování z jeho strany. Muži začnou schovávat telefon až tehdy, když ví, že píšou něco, co nesmí být nalezeno. Pokud začne být doma duchem nepřítomný, myslí jen a jen na ni, a na misku vah dává Tebe a ji. Zvažuje, co dělat. Přidám-li k tomu jeho sebejistotu a krášlení, můžeš si gratulovat, pokud už je duchem přítomný. Vzpamatoval se. Pokud všechny příznaky trvají, rovnou mu dej vybrat- Ona nebo Ty. tak to prostě je...a začni s ním o tom mluvit!!!

Promiň Citrix, teď ti moc nerozumím, myslíš že je to tu zas?

Není tady

 

#16 29. 6. 2006 15:34

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Můj milý? - a co dál?

citrix napsal(a):

Nepotěším,to, co se zřejmě odehrálo s onou kamarádkou, bylo čistokrevné se zamilování z jeho strany. Muži začnou schovávat telefon až tehdy, když ví, že píšou něco, co nesmí být nalezeno. Pokud začne být doma duchem nepřítomný, myslí jen a jen na ni, a na misku vah dává Tebe a ji. Zvažuje, co dělat. Přidám-li k tomu jeho sebejistotu a krášlení, můžeš si gratulovat, pokud už je duchem přítomný. Vzpamatoval se. Pokud všechny příznaky trvají, rovnou mu dej vybrat- Ona nebo Ty. tak to prostě je...a začni s ním o tom mluvit!!!

No a ještě malý detail: jak s ním mám o tom mluvit? Mám pocit, že když o čemkoliv začnu, tak jeho odpověď je: Ty pořád všude vidíš, že mám všude ženskou, já žádnou nemám.....atd. Telefon už neschovává, je celkem v klidu, akorát se chová odtažitě, čechrá si ty peříčka, je sebejistý, říká mi, že mě má rád, ale když se iniciativně k němu mám já, odtahuje se - když si ho nevšímám - volá mi, píše, je samé uu ňuňu. Absolutně nevím, která bije, máme jet 10. července na dovolenou, ale nevím, jak teda tohle dopadne, mám pocit, že je mu to jedno, i když možná se tam těší, co já vím. Už se v něm nevyznám, je jako aprílové počasí. Chce být sám. a hlavně nic neřešit. Pak přijde, říká že bude hezké, až budeme mít jednou rodinu, že beze mne nemůže být. Já už ničemu nerozumím.

Není tady

 

#17 29. 6. 2006 15:48

citrix
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: Můj milý? - a co dál?

Konvalinko, myslím, že řeší zásadní dilema, proto ty zvraty. analyzuje a snaží se uvědomit, zda s Tebou chce prožít život, založit rodinu, atd. a jestli právě s Tebou...proto možná ty bouře, pokud do toho vstoupila i jiná zápletka v podobě ženské, co ho chce...Každopádně jeďte spolu na dovču a užij si ji celou bytostí. vypni od starostí a vnímej svého drahého očima, zda ho opravdu chceš ty...a nezapomeň  u toho být uvolněná, příjemná,milá...je to těžké, viĎ? jinak jsem se vrátila ke svému starému tématu "stále nové kamarádky na kafe" a nestačím se divit, jak blízko pravdy ty reakce byly...A propos, kolik vám je let?

Není tady

 

#18 29. 6. 2006 16:01

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Můj milý? - a co dál?

citrix napsal(a):

Konvalinko, myslím, že řeší zásadní dilema, proto ty zvraty. analyzuje a snaží se uvědomit, zda s Tebou chce prožít život, založit rodinu, atd. a jestli právě s Tebou...proto možná ty bouře, pokud do toho vstoupila i jiná zápletka v podobě ženské, co ho chce...Každopádně jeďte spolu na dovču a užij si ji celou bytostí. vypni od starostí a vnímej svého drahého očima, zda ho opravdu chceš ty...a nezapomeň  u toho být uvolněná, příjemná,milá...je to těžké, viĎ? jinak jsem se vrátila ke svému starému tématu "stále nové kamarádky na kafe" a nestačím se divit, jak blízko pravdy ty reakce byly...A propos, kolik vám je let?

Ahoj Citrix, mě je 26 jemu 28. Jak jsi psala - jak blízko pravdy ty reakce byly - myslíš jeho reakce??? Asi mě z toho trefí. On je chvíli jako med, chvíli jako jed. Obávám se jen těch jeho slečinek, nikdy takový nebyl, a teď najednou samá ženská ???? Připadám si jako cvok, jako kdyby měl pocit, že mu ujíždí vlak? Vadí mi nesmět se ho dotknout, vyjádřit že se s ním chci milovat, hned se odtahuje - že je unavený atd. atd. atd. Asi jsem cvok, tyhle hry neumím hrát. Nechci ho podvádět, ale místy si říkám, že si o to koleduje, abych mu taky ukázala, zač je toho loket..

Není tady

 

#19 29. 6. 2006 16:04

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Můj milý? - a co dál?

Všechno jenom kecy v klecy. V dnešní době nejsou chlapi , ale bačkory. Všeho se bojí, ženský s nimi musí jednat v rukavičkách, jinak se chudinky cítí býti dušeni, ježiš marja. Kde jsou ti "CHLAPI" s velkým "CH"? Vždyt dneska mají chlapi daleko větší mindráky než ženy, teď je to spíš o tom, že žena musí háčkat muže, aby byl vztah vpořádku. Nechtějí komunikovat a jak to chce žena, je hned hysterka. Konvalinko, naser mu do bot. To není chlap, to je chudáček co se cítí být utiskován, už je tebou prostě přežranej, tak chce jít o dům dál.

Omlouvám se, už mě nebaví pořád psychologicky řešit jak se má žena chovat. čím mladší generace, tím větší poserové. Pánové se bojí sňatku, aby se pak nemuseli dělit, pánové se bojí mít se ženou dítě, protože oni chudáčci neví, zda je to ta pravá, protože občas prostě vybuchne a hází talířema, prostě jsou to chudinky, co se k věci neumí ani postavit čelem. Prostě :-X!!!

Není tady

 

#20 29. 6. 2006 16:14

citrix
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: Můj milý? - a co dál?

Chomáčku, myslím, že jsi uhodila hřebík na hlavičku!!! Proč pořád psychologizovat, když Ti chlapi jsou generaci od generace pohodlnější, nezodpovědnější a rozmazlenější.vždy najít chlapa pro život, je pěkná dřina! zamilovat se a být nadšenej, to umí každý, ale žít něco pořádného a dlouhodobého, to je opravdu o těžké taktice ženy, jak je u toho udržet.a upřímně, už se mi taky nechce stále jen zkoumat, co pán potřebuje. začínám se v duchu docela osamostatňovat-a partner je nadšen.bezstarostně zase líže jen smetánku...!ale ti ještě mladší budou ještě horší,tak si ho přece jen s láskou opečovávám :-).

Není tady

 

#21 29. 6. 2006 16:29

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Můj milý? - a co dál?

citrix, tak ti díky za podporu. Tak jsem si tu vylila zlost a čekala jsem, že mě tu každý sepsuje. smile Díky moc. smile

Není tady

 

#22 29. 6. 2006 18:23

Honey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 340

Re: Můj milý? - a co dál?

chomáček napsal(a):

citrix, tak ti díky za podporu. Tak jsem si tu vylila zlost a čekala jsem, že mě tu každý sepsuje. smile Díky moc. smile

Když jsem si to přečetla,řekla jsem si "proč ta ostrá slova".Ale úplně jsem s Tebou cítila ten vztek.A ty slova někdy tak pomůžou.....to znám wink  móóc dobře smile

Není tady

 

#23 29. 6. 2006 19:40

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Můj milý? - a co dál?

Honey......díky i tobě. Někdy člověk má v sobě bolest a tak prostě řve. To je prostě to, co ti Chlapi v dnešní době neumí pochopit a hned jsme hysterky. Ale kdyby se tak uměli taky zamyslet, proč tak "řvem". Ale to ne, to ti raději každý psycholog řekne, že se mᚠsnažit ty jako žena, nemít tyto divné stavy. No jo, čert to vem. Těma hlodama tady nic nespasíme.

Není tady

 

#24 29. 6. 2006 19:46

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Můj milý? - a co dál?

jo, o hysterkách taky cosi slýchám... čím to asi tak bude?


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#25 29. 6. 2006 19:51

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Můj milý? - a co dál?

Holky, a uvědomily jste si, kdo dělá z těch, co mají být Chlapi, bačkory? ... No jasně, my - matky....toho se bojím nejvíc, že matky synů to posírají vlastně samy...
A souhlasím s váma, dneska chlapi pomalu nejsou. Jenže Pan by nám řekla "Jaká byla, takový přišel"....co to znamená? Že nejsou dnes ani ženy? Nejspíš ano...i já byla na jistou dobu celkem pořádným chlapem a dneska mi dá dost práce být zase žena...ta opečovávaná, hýčkaná, ta, která nezvládne vše, která muže láká.....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů