Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 30. 6. 2006 10:30

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Marikaa napsal(a):

Ahoj Barčo,

jsem na tom podobně   roll , 6 letý vztah , 3 roky manžeství  spoustu přecházení, iluzí a ideí, ještě nyní mi vyčítá, že nechápu proč jsem z těch jeho "kamarádek" dělala takový drama     kapitulation vzhledem k tomu že jsem s ním po tom všem zůstala, myslím, že jsem byla vcelku tolerantní lyssna jsme bez sebe, 4 měsíce, v dubnu tj. před 2 měsíci byl náznak vracečky ale zas se mnou zametl a utekl  grater nyní má měsíc maminku s půlroční holčičkou, denně s ní sedí na ICQ a vidí je max 1x týdně, jsme spolu dost v kontaktu, ale jsem z toho už moc vyčerpaná a unavená a vzdávám to albert  mám ho furt moc ráda,ale taky vidím jaký je a jak se ke mě chová a to nic hezkého není.  grater vzhledem k okolnostem se snažím žít dobře, tj. být co nejméně sama,  a pařit, pařit a pařit  storstark  je to sice náročné,ale rozhodně doháním to co s ním opravdu nebylo     tummenupp  žiju, žiju tak jak si to zařídím, nikomu nemůžu nic vyčítat a to je fajn  vissla  mám kámoše s kterým občas něco je a asi i bude a co bude dál  sova zkusím definitivně zapomenout, odstřihnout komunikaci a vše a začít se i psychycky opravdu starat jen a jen o sebe a půjdu dál - stejně si přijdu jak puberačka, i když jsme už plánovali dudlik tak se měj a bude lépe....sice jen občas,ale bude to lepší a lepší

Taky si myslím, že není správné ,aby měl přítel kamarádky. .. To je takový začátek konce. Co si o tom myslíte?


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 

#52 30. 6. 2006 10:33

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Slvinka napsal(a):

Ahoj, tak se taky hlásím do klubu sad!
Včera jsme se s přítelem po 4 letech rozešli... Byla v tom ženská, ale co mě na tom zaráží nejvíc, že jí zná jen 10 dní a nespal s ní... Nechápu, jak někdo dokáže zahodit 4 letej vztah kvůli takovýmu poblouznění... No, třeba jim to vyjde... Jsem teď taky na dně, díky, že tu jste!!!

Ahoj Silvinko! Můj přítel se se mnou málem rozešel po pěti a půl letech kvůli holce z chatu a z icq, kterou znal pár týdnů. Prej ho lákalo něco jinýho a popletla mu hlavu. Taky nechápu.


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 

#53 30. 6. 2006 10:43

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Ahoj holky cool  já nejsem žádná fúrie a kámošky chlapovi ráda dopřeju jakož i on mě mé známé, ale.....budu ráda když už s ním začnu chodit a on bude mít 1 či 2 stálé kamarádky, a né že bude sedět na ICQ a něco furt "hledat"  dumbom

Mluvili jsme o tom asi tak 2x vážně, dokonce jsem navrhla a se dohodnem na to co je "kamarádská komunikace" nechápal či nechtěl pochopit, že drahoušku, miláčku já kámošům fakt nepíšu  roll - ovšem to bylo bráno jako omezování mužské svobody.

Musím se usmát, v úterý jsem s nim mluvila     lyssna a říkal jak nechápe proč jsem to tak dramatizovala   big_smile a big_smile  sice mi lhal, v podstatě i nadával, ale  já to dramatizovala. A zakončil to tak, že škoda...jelikož Ty holky se mi vůbec nevyrovnaly - tak jsem mu na to řekla, to mᚠblbí když si rozvrátil vztah a Ty slečny za to ani nestály - za vztah jich měl 6x - kamarádek.

Není tady

 

#54 30. 6. 2006 10:59

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Ja se se svou první láskou, pak manželem rozešla/rozvedla,resp. jsme se rozešli po 7-mi letech. I tak mne to trvalo rok, než jsem se s tím nějak smířila-vnitřně.
Každý je jiný, někomu pomůže práce, někomu chlast,někomu náhradná osoba....(na truc a pomstu), někomu zakopat se pod zem, někomu jít ven a být s kamarádama. Já odjela pryč, 700 km...mne pomáha změna prostředí-totální (kdybych tam  zůstala, žeru se mnohem díl). Mᚠtolik starostí, že nemᚠčas pak myslet nato, co se stalo.... Kolektiv mladých by byl dobrý, mají jiné starosti-zasměješ se.
Mne i psaní-vypsaní se z problému. Ale možná by ti to měl vysvětlit, 8 let není měsíc, to nemůže jen tak beze slova....
Teď je každá rada drahá, čas ...rok...je dlouhá doba, hlavně to dostaň ze sebe. Vše špatné je k něčemu dobré....

Není tady

 

#55 30. 6. 2006 11:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Marikaa: Nie sú kamarátky ako "kamarátky". Moji partneri a frajeri väčšinou mali nejaké kamarátky, ale s BM som zažila aj to, že si "kamarátky" vodil do našej - vtedy spoločnej - postele. Ale to neznamená, že teraz budem chlapom zakazova akékožvek kamarátky, veď by som bola idiot, a čo keby mi on potom chcel zakáza kamošov? Hnala by som ho... Ja tiež potrebujem aj kamarátov mužksého pohlavia, aby mi trebárs pomohli objasni mužský pohžad na svet, alebo ma trošku skorigovali, keď už začínam sem-tam "quoka".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 30. 6. 2006 12:03

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Teď mi napsal smsku: "Mrzí mě, že jsi mne po tolika letech nechala odejít jen tak, bez vysvětlení a jakýhokoliv zájmu."

No jo, to je asi moje povaha. Byl to šok, nemohla jsem mluvit (kdybych mluvila, tak bych se
možná rozbrečela a já mám povahu, že nedávám najevo, že mě něco srazilo na kolena, že bych před někým brečela a ukázala mu tak, že mi ublížil), tak jsem to přijala, jako kdyby mi oznámil nějakou banalitu... A teď mu to vrtá hlavou, asi...

Není tady

 

#57 30. 6. 2006 12:23

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barčo,

být Tebou tak to nevidím jako nic jiného než prosté sdělení to mě naučilo soužití s BM   gloria do té doby než začne o Tebe usilovat a opravdu chtít něco řešit, bych se pokud možno moc nevzrušovala.

Můj BM mi do nynějška píše sms jak ho to mrzí, a že je to těžké, jak mě má ráda atd...ale nic řešit nechce a nebude a já jsem vždy za hlupáka co doufá v opak   hmm

Není tady

 

#58 30. 6. 2006 12:55

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Mariko,
né to já si to vůbec nijak neberu, nechci nic řešit nebo aby o mě usiloval. Můžeme si popovídat, to bych asi chtěla, po 8 letech se rozejít beze slov - to bych nechtěla. Jedno vím jistě, zpět už ho nechci, takže nic neočekávám.

Není tady

 

#59 30. 6. 2006 13:01

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Jsem zvědavá co budeš říkat až si s ním začneš povídat    big_smile a big_smile pokud nebudeš mít po 8 letech škubání...tak klobouk dolů tummenupp

Není tady

 

#60 30. 6. 2006 14:01

Monika1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 255

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, myslím, že tvůj bývalý si neuvědomil, co dělá. Jak říkáš, rozešel se s tebou po 8 letech a podle mně jen kvůli tomu, že mu nějaká holka popletla hlavu. Já bych si s ním asi promluvila a kdybychom došli k srozumitelnému závěru, tak bych s k němu vrátila. Víš, teď v sobě cítíš tu hořkost, ale srdíčko ho miluje (to si myslím já). Kdyby odešel podruhé, už bych se k němu nevrátila. Držím palečky a hlavu vzhůru.

Není tady

 

#61 30. 6. 2006 14:05

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

Teď mi napsal smsku: "Mrzí mě, že jsi mne po tolika letech nechala odejít jen tak, bez vysvětlení a jakýhokoliv zájmu."

No jo, to je asi moje povaha. Byl to šok, nemohla jsem mluvit (kdybych mluvila, tak bych se
možná rozbrečela a já mám povahu, že nedávám najevo, že mě něco srazilo na kolena, že bych před někým brečela a ukázala mu tak, že mi ublížil), tak jsem to přijala, jako kdyby mi oznámil nějakou banalitu... A teď mu to vrtá hlavou, asi...

Ahoj Barborko,

já to vidím tak, že pána trochu zarazilo, že jsi nedělala hysterické scény, nelezla po čtyřech a neprosila ho o návrat. Tohle je o uraženém mužském egu: Já se s ní rozejdu a ona nic????!!!!! Chtěl odejít, tak šel.. Jakýpak copak. Teď jsi na tahu ty. Já bych nic neodpovídala.

Není tady

 

#62 30. 6. 2006 14:05

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Moniko,
to si nemyslím, že by nevěděl, co dělá... Myslím, že tento stav je konečný, žádný návrat nehrozí. Z mé strany určitě. Já se teď jen musím trochu sebrat. Teď co potřebuju nejvíc, tak
jsou přátelé (musím nějaké najít, zkusit obnovit staré) a hlavně koupit si vlastní byt!!! Vlastní byt - to vím, že by mi pomohlo ze všeho nejvíc, teď jen musím obhlídnout situaci, jestli mi někde půjčí... nemáte nějakou radu? Nevím, možná by byl nejlepší nějaký finančí poradce?

Není tady

 

#63 30. 6. 2006 14:07

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

Moniko,
to si nemyslím, že by nevěděl, co dělá... Myslím, že tento stav je konečný, žádný návrat nehrozí. Z mé strany určitě. Já se teď jen musím trochu sebrat. Teď co potřebuju nejvíc, tak
jsou přátelé (musím nějaké najít, zkusit obnovit staré) a hlavně koupit si vlastní byt!!! Vlastní byt - to vím, že by mi pomohlo ze všeho nejvíc, teď jen musím obhlídnout situaci, jestli mi někde půjčí... nemáte nějakou radu? Nevím, možná by byl nejlepší nějaký finančí poradce?

Četla jsem, že jsi z Karlovarska. Právě ti začíná MFF, tak co vyrazit s kámoškama na nějakou party nebo do kina? Přijdeš na jiné myšlenky a může to být fajn tummenupp

Není tady

 

#64 30. 6. 2006 15:21

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Co stavební spoření?Takhle jsem si koupila byt já. A taky mi to docela pomohlo vyhrabat se z rozchodu. To budeš mít starostí se zařizováním, že si ani na žádnýho chlapa nevzpomeneš.
Ty rozchody jsou hrozný, já to taky znám, ale vždycky si říkám, že všechno špatný, co jsi kdy prožila, je jen proto aby ti to nějakým způsobem poučilo a posunulo dál. Hlavně se v tom nechce moc utápět.
A taky vím, že slepovaný vztahy nestojí za nic, ale jak už tady bylo řečeno, myslím si, že pán opravdu čekal nějaký zoufalý scény a když se tak nestalo, asi se zarazil a uvědomil si, co vlastně udělal.Možná bych mu ještě být tebou dala šanci, ale určitě bych ho trochu potrápila. Aby věděl, že dokážeš žít i bez něj.To zabírá.

Není tady

 

#65 30. 6. 2006 15:25

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

lulu,
tak to je přesný! Já teď tak zoufale sháním informace, kde a jak si půjčit na bydlení, že nemám ani čas uvažovat o rozchodu. Teď mám v hlavě jen bydlení a jsem pro změnu zase zoufalá z toho wink. Nevím, jak to udělat. Jaké mám možnosti, jestli vůbec nějaké možnosti mám... sama tomu moc nerozumím. Já bych si chtěla půjčit víc - na koupi bytu + něco navíc na koupi nějakých věcí (lednička, pračka, postel... však to znáte). A nevím jak to udělat. Ach jo...

Není tady

 

#66 30. 6. 2006 15:58

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Marikaa napsal(a):

Ahoj holky cool  já nejsem žádná fúrie a kámošky chlapovi ráda dopřeju jakož i on mě mé známé, ale.....budu ráda když už s ním začnu chodit a on bude mít 1 či 2 stálé kamarádky, a né že bude sedět na ICQ a něco furt "hledat"  dumbom

Mluvili jsme o tom asi tak 2x vážně, dokonce jsem navrhla a se dohodnem na to co je "kamarádská komunikace" nechápal či nechtěl pochopit, že drahoušku, miláčku já kámošům fakt nepíšu  roll - ovšem to bylo bráno jako omezování mužské svobody.

Musím se usmát, v úterý jsem s nim mluvila     lyssna a říkal jak nechápe proč jsem to tak dramatizovala   big_smile a big_smile  sice mi lhal, v podstatě i nadával, ale  já to dramatizovala. A zakončil to tak, že škoda...jelikož Ty holky se mi vůbec nevyrovnaly - tak jsem mu na to řekla, to mᚠblbí když si rozvrátil vztah a Ty slečny za to ani nestály - za vztah jich měl 6x - kamarádek.

Ehm, ehm - to mi teda něco těžce připomíná.

Není tady

 

#67 30. 6. 2006 17:10

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

Slvinko,
tak to je "divný", že už ti volal, že tě chtěl slyšet a že se o víkendu staví... to je jako by nebyl rozhodlej? Ale pro tebe, jestli ho nechceš zpět, to asi není dobrej nápad. Jen tě to bude víc bolet... Sejdeš se s ním?

Barborko, já tomu taky nerozumím... Je mi z toho na nic, podle mě se ani neozve, byl to asi nějakej zkrat... Já kdybych přišla ráno do koupelny, která byla plná holčičích serepetiček a najednou tam je jen voda po holení a jeden sprcháč, tak bych z toho byla asi taky hotová...
Pořád ho miluju, jestli se ozve, tak určitě ne proto, aby mi řekl, že se chce vrátit, to si myslím...
Ach jo, ti chlapi... sad


cool

Není tady

 

#68 30. 6. 2006 17:11

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

destinn napsal(a):

Slvinka napsal(a):

Ahoj, tak se taky hlásím do klubu sad!
Včera jsme se s přítelem po 4 letech rozešli... Byla v tom ženská, ale co mě na tom zaráží nejvíc, že jí zná jen 10 dní a nespal s ní... Nechápu, jak někdo dokáže zahodit 4 letej vztah kvůli takovýmu poblouznění... No, třeba jim to vyjde... Jsem teď taky na dně, díky, že tu jste!!!

Ahoj Silvinko! Můj přítel se se mnou málem rozešel po pěti a půl letech kvůli holce z chatu a z icq, kterou znal pár týdnů. Prej ho lákalo něco jinýho a popletla mu hlavu. Taky nechápu.

Hm, tak to bude asi dost podobný... Uvidíme, jak to všechno dopadne...


cool

Není tady

 

#69 30. 6. 2006 22:15

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

misa1234 napsal(a):

8 let, to je opravdu dlouha doba, to uz jste si toho spolu zazili. Jak jste oba stari? Meli jste v posedni dobe neschody? neutral

Miso1234,
jj 8 let to je celkem dlouhá doba. Ale neshody jsme neměli, alespoň dle mého... ale teď zpětně uvažuju, že jsem to mohla vypozorovat už dřív, že se něco děje. Protože jsou to odhadem asi 2,3 měsíce, co začal chodit do posilovny, líp se oblíkat - asi mi to mělo něco naznačit. Jenže kromě tady toho bylo vše v pořádku, nehádali jsme se, neměli žádný problémy, my si i po 8 letech psali denně zamilovaný sms-ky... no asi se holt uměl dobře přetvařovat.
Je nám oběma 27 let. Já vím, vy řeknete, že jsem ještě mladá - ale já to tak nevidím. Přijdu si stará wink, jak a kde se v tomhle věku seznamovat? 30ti letých volných chlapů je míň než když nám bylo dvacet. Taky trvá než někoho potkáte a roky letí - zvl᚝ u ženský strašně rychle.

Ahoj Barborko, moc te zdravim. Pokud jste nemeli nechody, tak asi hledal divku s kterou se muze hadat, nebo co?To ze chlap chodi do posilovny, lip se oblikat, to by clovek mysles, ze to delal kvuli tobe. A ono ouha yikes  Je ti 27 let, to nejsi stara a prava laska te muze teprve cekat, urcite te ceka. Moji super kamosce je 30 let a nema pritele, ale mela rocni znamost a je tajne 5 let zamilovana, jenze je to kompikovany. Nic neni nemozny. big_smile  Prijdes si stara, protoze si mu dala 8 let a on se s tebou rozesel, nebude to tak nejak? grater  A kdo rika, ze musis mit starsiho? Ja jsem sice nikdy nechodila s mladsim, ale znam lidi, co to tok maji a funguje jim to.  Hlavne se do niceho nehrn zbesila. Jsi se s kamoskama nekam pobavit lol zapomenes chvilku na starost a bude ti lip. tummenupp
Drzim palce. sova

Není tady

 

#70 30. 6. 2006 22:17

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

destinn napsal(a):

Marikaa napsal(a):

Ahoj Barčo,

jsem na tom podobně   roll , 6 letý vztah , 3 roky manžeství  spoustu přecházení, iluzí a ideí, ještě nyní mi vyčítá, že nechápu proč jsem z těch jeho "kamarádek" dělala takový drama     kapitulation vzhledem k tomu že jsem s ním po tom všem zůstala, myslím, že jsem byla vcelku tolerantní lyssna jsme bez sebe, 4 měsíce, v dubnu tj. před 2 měsíci byl náznak vracečky ale zas se mnou zametl a utekl  grater nyní má měsíc maminku s půlroční holčičkou, denně s ní sedí na ICQ a vidí je max 1x týdně, jsme spolu dost v kontaktu, ale jsem z toho už moc vyčerpaná a unavená a vzdávám to albert  mám ho furt moc ráda,ale taky vidím jaký je a jak se ke mě chová a to nic hezkého není.  grater vzhledem k okolnostem se snažím žít dobře, tj. být co nejméně sama,  a pařit, pařit a pařit  storstark  je to sice náročné,ale rozhodně doháním to co s ním opravdu nebylo     tummenupp  žiju, žiju tak jak si to zařídím, nikomu nemůžu nic vyčítat a to je fajn  vissla  mám kámoše s kterým občas něco je a asi i bude a co bude dál  sova zkusím definitivně zapomenout, odstřihnout komunikaci a vše a začít se i psychycky opravdu starat jen a jen o sebe a půjdu dál - stejně si přijdu jak puberačka, i když jsme už plánovali dudlik tak se měj a bude lépe....sice jen občas,ale bude to lepší a lepší

Taky si myslím, že není správné ,aby měl přítel kamarádky. .. To je takový začátek konce. Co si o tom myslíte?

Neni to vzdicky pravidlo? Ale ktere by se libilo, aby pritel chodil si posedet s kamoskou?  tongue

Není tady

 

#71 30. 6. 2006 22:18

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

destinn napsal(a):

Slvinka napsal(a):

Ahoj, tak se taky hlásím do klubu sad!
Včera jsme se s přítelem po 4 letech rozešli... Byla v tom ženská, ale co mě na tom zaráží nejvíc, že jí zná jen 10 dní a nespal s ní... Nechápu, jak někdo dokáže zahodit 4 letej vztah kvůli takovýmu poblouznění... No, třeba jim to vyjde... Jsem teď taky na dně, díky, že tu jste!!!

Ahoj Silvinko! Můj přítel se se mnou málem rozešel po pěti a půl letech kvůli holce z chatu a z icq, kterou znal pár týdnů. Prej ho lákalo něco jinýho a popletla mu hlavu. Taky nechápu.

Tady nejde o to, ze nekdo s nekym nespal, proste oba citili neco pekneho a je mozne ze jim to vydri. A melo to tak byt. A ty muzes mit taky sveho prince. No ne? tummenupp

Není tady

 

#72 1. 7. 2006 8:24

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

misa1234 napsal(a):

destinn napsal(a):

Slvinka napsal(a):

Ahoj, tak se taky hlásím do klubu sad!
Včera jsme se s přítelem po 4 letech rozešli... Byla v tom ženská, ale co mě na tom zaráží nejvíc, že jí zná jen 10 dní a nespal s ní... Nechápu, jak někdo dokáže zahodit 4 letej vztah kvůli takovýmu poblouznění... No, třeba jim to vyjde... Jsem teď taky na dně, díky, že tu jste!!!

Ahoj Silvinko! Můj přítel se se mnou málem rozešel po pěti a půl letech kvůli holce z chatu a z icq, kterou znal pár týdnů. Prej ho lákalo něco jinýho a popletla mu hlavu. Taky nechápu.

Tady nejde o to, ze nekdo s nekym nespal, proste oba citili neco pekneho a je mozne ze jim to vydri. A melo to tak byt. A ty muzes mit taky sveho prince. No ne? tummenupp

Hm, já to všechno chápu, ale po 10ti dnech se vykašlat na 4letej vztah, který, dle mého klapal, tak to prostě nedokážu pochopit... sad


cool

Není tady

 

#73 1. 7. 2006 10:36

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Slvinko, to je teda síla. To je mi fakt líto, vždyt' jste plánovali tu dovču a najednou konec? To je   dumbom
Tak pevný nervy  pussa

Není tady

 

#74 1. 7. 2006 15:42

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

choysia napsal(a):

Slvinko, to je teda síla. To je mi fakt líto, vždyt' jste plánovali tu dovču a najednou konec? To je   dumbom
Tak pevný nervy  pussa

Děkuju, jsem z toho fakt na dně... grater


cool

Není tady

 

#75 1. 7. 2006 15:45

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Slvinka: To věřím, tak někam vyraž, nebud' hlavně sama, jo?
Ono to bude zase dobrý. hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů