Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 29. 6. 2006 14:12

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

adra napsal(a):

Barborko jak to že nemᚠžádnou kamarádku??!!
kolik ti je? to jsi všechny opustila pro přítele a vztah nebo co??!!
nemusí to být hned kámoška ale aspon známá - dobrá...
a sama mužeš jít třeba do města nazmrzlinku posedět na lavičce, pokoukat po lidech...a vnímat atmosféru okolo tebe, život

Ja taky nemam kamaradku...asi ne vsichni proste ty kamarady maji:( Jak radis jit sama na zmrzlinku...ja nevim me by to nepomohlo...je leto...vsude okolo na zahradkach zamilovani lide... sad


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#27 29. 6. 2006 14:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

No a čo, elementgirl, prečo a neteší, že aspoň niekto je šastný? veď určite aj ty si bola zamilovaná, a ešte nepochybne aj budeš... Prečo nezávidíš aj čojaviem - úspešným študentom, modelkám, veselým, bodrým tatíkom? Prečo sa všetci upínate presne na to, čo v tejto chvíli nemáte? Je tožko vecí, ktoré máte alebo môžete ma...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 29. 6. 2006 14:25

Monika1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 255

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka: Vím jaké to je, když člověk nemá kamaráda či kamarádku. Pokud ti to nedělá problém a bydlíš ve větším městě, kde se dá něco podniknout, tak někam vyraž. Můžu se zeptat odkud jsi?

Není tady

 

#29 29. 6. 2006 14:50

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko je pravda že každému pomáhá ěco jiného,mě moc bavilo si na tu lavičku sednout a pozorovat šrumec okolo...
jinak jsem se třeba přihásila na břišní tance...když se zapojíš do něšeho podobného-čehokoliv tak se tam nejlépe seznámíš s někým, kámoškou...a ještě budete mít společné téma:--))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#30 29. 6. 2006 15:03

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Nemám kamarádku, protože jsem se přestěhovala za přítelem a jednak jsme si vystačili sami (dnes vím, že je to hloupost) a když už jsme se s někým scházeli, tak s jeho kamarádama... neměla jsem nějak příležitost se poznat s nějakou holkou... Před rokem jsem se přestěhovala zase do dalšího města...
Vím, že bych měla někam vyrazit, ale nevím, jestli to sama zvládnu... představa, že jdu někam sama neni nic moc sad.
Jsem z Karlovarska.

Není tady

 

#31 29. 6. 2006 21:50

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, teď to bude zní blbě, ale chce to čas. Někomu stačí měsíc, někomu pár dní, někomu to sakra trvá, než se vybabrá z nejhoršího. Vezmi si z toho to, co Ti může prospět. Pouč se propříště. Obětovalas všechno vztahu s ním. nemᚠkamarádky, zřejmě ani koníčky, přestěhovala ses. Vezmi to tak, že tohle Tě posílí. vezmi to tak, že teď má k Tobě přístup nový vztah. Až se za čas znovu zamiluješ, řekneš si: Já byla ale hloupá! Vždy tohle bych neměla, kdyby se se mnou nerozešel! Někdy se stane, že musí přijít to horší, aby pak bylo líp. Buď ráda, že jste se rozešli teď a ne třeba za půl roku. Už to mᚠza sebou, teď koukej dopředu!  Začni tím, že si každý den najdeš, udělᚠnějakou radost. Malou. Třeba, že se dᚠdo řeči s někým cestou do práce, v obchodě, atd. zajdi si zacvičit, jeď na kole, projdi se. koukej kolem sebe, všímej si maličkostí, na které jsi dřív neměla čas... Všechny jsme tím spoň jednou prošly, všechny jsme to přežily. To jen dokud to je čerstvé, je to k nežití. Každým dnem to bude lepší. Udělej si generální úklid doma i v sobě. Věnuj se čemukoli hezkému, užitečnému. Ber to z té lepší stránky. Já vím, radí se to. Mluví se to. Pozvedávej, povzbuzuj sama sebe. Kup si něco hezkého, co Ti sluší. Všímej si, jak se na Tebe lidi, muži, dívají. Utrápená, ubrečená...přece po světě chodit věčně nebudeš! Začni každý den tím, že se na sebe usměješ do zrcadla. Jsi přece hezká a chytrá holka! Přečti si nějakou užitečnou knížku. A choď po světě s očima otevřenýma! Čeká Tě ještě spousta hezkých zážitků! Stará vůbec být nemůžeš. Nehloupni. Schválně, kolik, Pětadvacet? To bys za ty řeči zasloužila. Jsi mladá, mᚠvšechno před sebou. Když budeš chtít. Víš, co je na světě fajn lidí a kluků? Mraky, houfy, zástupy. když budeš doma fňukat, mineš je. Tak vyraž do ulic. Je léto, někam jeď. A vůbec - nejlepším lékem je práce! Přijeď za mnou na chalupu, je tam práce jako na kostele!
  A za týden, dva nám sem napiš, co jsi udělala, prožila  pozitivního, hezkého, povzbuzujícího. Víš, co říkala Coco Chanel? " Oklepat se... a jít dál!" Tak jdi a koukej na cestu!

Není tady

 

#32 29. 6. 2006 22:41

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

8 let, to je opravdu dlouha doba, to uz jste si toho spolu zazili. Jak jste oba stari? Meli jste v posedni dobe neschody? neutral

Není tady

 

#33 30. 6. 2006 7:48

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Ahoj, tak se taky hlásím do klubu sad!
Včera jsme se s přítelem po 4 letech rozešli... Byla v tom ženská, ale co mě na tom zaráží nejvíc, že jí zná jen 10 dní a nespal s ní... Nechápu, jak někdo dokáže zahodit 4 letej vztah kvůli takovýmu poblouznění... No, třeba jim to vyjde... Jsem teď taky na dně, díky, že tu jste!!!


cool

Není tady

 

#34 30. 6. 2006 7:56

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

:-(((((
ch bože 10dní?? ti chlapi, to je metla lidstva:-(((((


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#35 30. 6. 2006 7:58

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Hrůza, co? Já tohle prostě nepochopim... Neměla jsem ani sílu brečet... Nějak jsem to vycítila, ten poslední týden, ale ještě před 14ti dny byl na školení a odtud mi psal, že se mu stýská a miluje mě a pak ji asi někde potkal... Minulý rok byl ještě půl roku v Anglii, všechno jsme to zvládli a teď najednou taková pecka!!!


cool

Není tady

 

#36 30. 6. 2006 8:07

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

to jo Slvniko, to jsou věc který člověk nepochopí...mě když přišla sms že je konec tak jsem si sedla čuměla do prázdna...a nereagovala nijka, nestál mi za to...to prázdno bylo divný, v hlavě vymeteno...ale u mě přišla i úleva...byl totiž ženatej a já nenašla sílu to ukončit...je jedno jestli chodíš se ženatým nebo ne ta bolest z rochzchou je vždy stejná....je pravda že se svobodným to možná víc bolí...protže se jaksi "očekává" že je to vážná známost, která třeba jednou skončí u oltáře..u žentýho ne...to byla zábava...přesto to bolelo.
A co kdyy se vrátil k tobě a řekl že to byl omyl že tě miluje a víš jak se to říká v takových sitacích...vzala bys ho zpět??


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#37 30. 6. 2006 8:12

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Já si myslím, že bych ho zpět asi nevzala, strašně mi ublížil, nikdy jsem si nemyslela, že by tohohle byl schopnej... Včera jsem si sbalila pár věcí, nechala mu tam klíče a odešla... Budu si tam ale potřebovat ještě pro něco dojít, ale tomu chci nechat čas... Myslíš, že tak 3 týdny a pak mu napsat, že si potřebuju pro něco dojít???
Omlouvám se Barborce, že jí zasahuju do diskuze, ale nechtěla jsem zakládat novou, když je to o tom samém...


cool

Není tady

 

#38 30. 6. 2006 8:43

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Kalupinko,
moc ti děkuju, moc! Tohle asi přesně teď potřebuju. Prostě slyšet nějaký povzbuzení, že svět se točí dál a že všechno zase bude dobrý. pussa

Není tady

 

#39 30. 6. 2006 8:50

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

misa1234 napsal(a):

8 let, to je opravdu dlouha doba, to uz jste si toho spolu zazili. Jak jste oba stari? Meli jste v posedni dobe neschody? neutral

Miso1234,
jj 8 let to je celkem dlouhá doba. Ale neshody jsme neměli, alespoň dle mého... ale teď zpětně uvažuju, že jsem to mohla vypozorovat už dřív, že se něco děje. Protože jsou to odhadem asi 2,3 měsíce, co začal chodit do posilovny, líp se oblíkat - asi mi to mělo něco naznačit. Jenže kromě tady toho bylo vše v pořádku, nehádali jsme se, neměli žádný problémy, my si i po 8 letech psali denně zamilovaný sms-ky... no asi se holt uměl dobře přetvařovat.
Je nám oběma 27 let. Já vím, vy řeknete, že jsem ještě mladá - ale já to tak nevidím. Přijdu si stará wink, jak a kde se v tomhle věku seznamovat? 30ti letých volných chlapů je míň než když nám bylo dvacet. Taky trvá než někoho potkáte a roky letí - zvl᚝ u ženský strašně rychle.

Není tady

 

#40 30. 6. 2006 8:54

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Ahoj Slvinko,
tak to je mi líto. Tak to jsme "dvojka" viď? Můžeme pomalu založit klub opuštěných žen lol. Odkuď jsi? Jinak je to divné, aby po 10 dnech odešel... Jak víš, že se znají jen 10 dní? To se mi moc nezdá! Nezlob se, že to říkám. Ale neznám nikoho kdo by kvůli 10 dnům zahodil 4 roky. Většinou to bývá tak, že nějakej čas je s vámi obouma a teprve až si je jistej, tak odchází... ale že by si byl jistej po 10 dnech? No, je možný že prostě zblbnul a ani nepřemýšlel a je taky možný, že za chvíli mu to dojde a bude se chtít vrátit... Co bys dělala v tomto případě?

Není tady

 

#41 30. 6. 2006 9:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

misa1234 napsal(a):

8 let, to je opravdu dlouha doba, to uz jste si toho spolu zazili. Jak jste oba stari? Meli jste v posedni dobe neschody? neutral

Miso1234,
jj 8 let to je celkem dlouhá doba. Ale neshody jsme neměli, alespoň dle mého... ale teď zpětně uvažuju, že jsem to mohla vypozorovat už dřív, že se něco děje. Protože jsou to odhadem asi 2,3 měsíce, co začal chodit do posilovny, líp se oblíkat - asi mi to mělo něco naznačit. Jenže kromě tady toho bylo vše v pořádku, nehádali jsme se, neměli žádný problémy, my si i po 8 letech psali denně zamilovaný sms-ky... no asi se holt uměl dobře přetvařovat.
Je nám oběma 27 let. Já vím, vy řeknete, že jsem ještě mladá - ale já to tak nevidím. Přijdu si stará wink, jak a kde se v tomhle věku seznamovat? 30ti letých volných chlapů je míň než když nám bylo dvacet. Taky trvá než někoho potkáte a roky letí - zvl᚝ u ženský strašně rychle.

Never tomu, ja mám 38 a hovorila som si, že v mojom veku už snáď ani nemám šancu, chlapi, ktorí sú stále slobodní a bez dlhodobejšieho vzahu, tak sú buď čudáci alebo už na tom nechcú nič meni, ženatých som skúsila a skonštatovala, že ďakujem, neprosím, a čo teda? Babo raď... Ale povzbudím a: manželstvá sa(z môjho sebeckého pohžadu hyeny "našastie") rozpadávajú a ja som sa zoznámila so skvelým chlapom v rozvodovom konaní. Už bol duševne i fakticky vysporiadaný s rozchodom, ale ešte si nikoho nenašiel, pravdupovediac ani nehžadal, ale naši kamaráti boli takí odhodlaní nás da dokopy, až sme sa teda(obaja dos neochotne) zoznámili a zamilovali nakoniec ako puberáci. Asi som mala šastie, ale ako sa hovorí - šastie praje pripraveným. A na roky sa vykašli, to je len číslo v občianke(môžeš tvrdi, že ti ju niekto sfalšoval), ja sa teraz cítim lepšie ako pred 10 rokmi, keď som najprv robila gazdinú a sekretárku a aupairku a čojaviemčo a potom som zachraňovala nezachránitežné... Strá si tak, na kožko sa cítiš, a pokiaž na tebe roky nie je vidno(čo v 27 určite nevidno, to je vek, keď môžeš tvrdi, že ti je 20 a rovnako pokojne, že ti je 35 - nikto nič nepozná), tak sa na to úplne vykašli. Ja tvrdím, že kto si chce niekoho nájs, raz si ho určite nájde, len netreba príliš tlači na pílu, ale radšej si vychutna pôžitky singlovského života...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 30. 6. 2006 9:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Selima mco pěkně napsané s tím věkem:-)) díky:-)) a přeji mnoho štěstíčka vaší lásce

Upravil(a) adra (30. 6. 2006 9:19)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#43 30. 6. 2006 9:21

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Selima,
taky děkuju, hezky napsané a povzbudivé! Snad mᚠpravdu!

Není tady

 

#44 30. 6. 2006 9:35

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

Ahoj Slvinko,
tak to je mi líto. Tak to jsme "dvojka" viď? Můžeme pomalu založit klub opuštěných žen lol. Odkuď jsi? Jinak je to divné, aby po 10 dnech odešel... Jak víš, že se znají jen 10 dní? To se mi moc nezdá! Nezlob se, že to říkám. Ale neznám nikoho kdo by kvůli 10 dnům zahodil 4 roky. Většinou to bývá tak, že nějakej čas je s vámi obouma a teprve až si je jistej, tak odchází... ale že by si byl jistej po 10 dnech? No, je možný že prostě zblbnul a ani nepřemýšlel a je taky možný, že za chvíli mu to dojde a bude se chtít vrátit... Co bys dělala v tomto případě?

Ahoj Barborko, já tomu taky nemůžu věřit, ale řekl mi to... Prý jí poznal, když u nich byla v práci na stáži, je to tak 10 dní...
Nevím, co bych dělala, ale teď mi volal, ze služebního telefonu, já ani nevěděla, že to je on, protože jsem si hned včera jeho číslo smazala, prý mě chtěl slyšet a že se o víkendu zastaví... sad! Řekla jsem mu, že mě moc trápí a že nevím, jestli je to dobrej nápad... Fakt nevím, co chce...
Teď jsem ještě potkala jeho tátu, ptal se, jak je a já že nic moc a že mu on všechno řekne...! Byl z toho úplně paf, taky mi jeho rodiče přitostli k srdci, lepší tchány jsem si nemohla přát... A ještě jdu v 11 hlídat jeho synovce, jsem zvědavá, co řeknu jeho ségře, asi se zhroutim!!! grater No, buď silná, já se o to taky budu snažit!!!


cool

Není tady

 

#45 30. 6. 2006 9:43

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Jo a jsem ze Středních Čech, 50 kiláků od Prahy! TaK dáme někde na půli cesty spicha, ne? Myslím, že by se nás sešlo hodně sad... Já fakt nevím, co mám dělat...
Myslím si, že nebyl 100% rozhodnutej, taky o tom sám nezačínal (chlap, no), ale já to prostě na něm poznám... Říkal, že mi to chtěl říct už tak před 3 dny, já jsem si s ním o tom všem v klidu popovídala a pak jsem si prostě zabalila, nechala mu tam klíče a tradá... Snažil se mě líbat, hladit, ale to pro mě bylo ještě horší!!!
Teď po tom telefonátu zase nevím, na čem jsem! Nejlepší byla otázka: "Jak Ti je?" Co jsem mu proboha měla říct?
A on, že prý mu je děsně, měla jsem chu zařvat, PROBOHA, VŽDY SI ZA TO MَEŠ SÁM!!!!


cool

Není tady

 

#46 30. 6. 2006 9:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Slvinko, 10 dní je málo, ty si to zabalila trošku moc hŕŕŕ. Asi ten vzah už tak či tak za veža nestál, keď si si ani chvížku nepočkala a bez váhania vypadla. To ty si podža mňa vzdala ten 4-ročný vzah, nie on - a navyše bez boja...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 30. 6. 2006 9:51

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Tak to není, dělal tohle často... Měl změny nálad a vždycky, když to na něj přišlo, tak se chtěl rozcházet... To já byla ta, která za vztah bojovala, do vyčerpání... Ale tak před týdnem, když jsem začala pociovat ty změny, tak jsem si už řekla, už nikdy, no a nakonec se ukázalo, že v tom je někdo jiný!
Já vím, že jsem to možná teď vzdala moc brzy, ale já už na to prostě něměla sílu, snad mě chápeš...
Díky ale za názor, je to jeden z mnoho mých pocitů wink


cool

Není tady

 

#48 30. 6. 2006 10:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Tak ak to bol "zlepovaný" vzah, tak žiadna škoda. Ale veď okrem smrti nič nie je definitívne(a ja si myslím, že ani tá celkom nie), takže sa uvidí. Ale ty teraz hlavne zachraňuj seba. A rob to, čo radili Barborke, fakt to pomáha. Časom. Teraz platí - vydrža!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#49 30. 6. 2006 10:03

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Díky, budu se snažit!!!


cool

Není tady

 

#50 30. 6. 2006 10:13

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Slvinko,
tak to je "divný", že už ti volal, že tě chtěl slyšet a že se o víkendu staví... to je jako by nebyl rozhodlej? Ale pro tebe, jestli ho nechceš zpět, to asi není dobrej nápad. Jen tě to bude víc bolet... Sejdeš se s ním?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů