Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 6. 2006 8:22

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Ahoj všichni,
včera se se mnou přítel po 8 letech rozešel, trpim jak pes a nevím, jak to přežiju. Já vím, přežiju, je vás tady hodně, co máte něco podobného za sebou. Ale to je teď pro mě slabá útěcha. Potřebuju ale asi útěchu, radu od vás - jak to přežít.
Teď jsem ve stavu, kdy jsem jakoby plná bolesti - asi to znáte, úplně hmatatelně jí cítíte tam uvnitř. Nevím jak dál.

Není tady

 

#2 29. 6. 2006 8:28

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, to si musí každý "vyžrat" sám a až do dna...
Asi tě neuklidní, že čas všechno spraví...:-(
Jiný lék na to není...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#3 29. 6. 2006 9:29

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barči- a víš proč- jiná ženská, nebo proč?

Drž se!

Není tady

 

#4 29. 6. 2006 9:39

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Já jsem také po rozchodu z dlouholetého vztahu, takže úplně rozumím, co cítíš. :-(
Nejsi v tom sama.
Myslím, že jsem už z toho venku, ale mám ještě občas "citové úlety" (nevím jak to popsat).
Je potřeba odpočívat, nabrat sílu a postavit se na vlastní nohy.
Nadchnout se pro nové věci.
Myslet na budoucnost a jít dál.
Věřit, že to bude fajn.
Musí si tím projít každej sám, jak píše Kvítko a čas to zahojí.
Hodně síly. :-)

Není tady

 

#5 29. 6. 2006 9:43

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Kvítko:
já vím, že jediný co pomůže, je čas... jen se potřebuju asi vypovídat. Nebýt na to sama. Nemám nikoho, komu bych si mohla vylít srdíčko.

Leila:
nevím proč, nebyla jsem schopná s ním mluvit. Ale kdybych si mohla tipnout, tak bych řekla, že asi má jinou... jinak by neodcházel. Ale to mi je tak nějak teď jedno, ten důvod proč - teď cítím prostě jen smutek, že odešel.

Není tady

 

#6 29. 6. 2006 9:45

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Marky a jak dlouho to asi trvá, než je člověk z tý nejhorší bolesti venku? Kde jsi našla tu sílu jít dál? Ono asi člověku nic jiného nezbyde, viď?

Není tady

 

#7 29. 6. 2006 9:49

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, jen se z toho vypiš...taky utíkám na babinet...

8 let je dlouhá doba...některá manželství ani tak dlouho nevydrží...

Přebolí to...(jsem nesnášela máti, když  mi tohle říkala...přebolí to a najdeš si jinýho - Já jinýho nechci...)
Téměř vždycky to přebolelo...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#8 29. 6. 2006 9:56

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Kvítko, já vím, rozumově tohle všechno vím, ale co naplat, teď ve mě křičí hlavně city a bolest a rozum pokulhává někde vzadu. Že to přebolí, to vím. Jen mám strach, že už zůstanu sama. Mám sebevědomí v háji, cítím se ošklivá, stará a navíc stydlivá, nesmělá - já mám strach, že proto si nikoho nenajdu a budu sama.

A tohle je moje první zkušenost s rozchodem. Byl to můj první kluk, první láska.

Upravil(a) Barborka (29. 6. 2006 9:57)

Není tady

 

#9 29. 6. 2006 9:58

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, vyraž do ulic, třeba se naskytne někdo, kdo ti sebevědomí zvedne !


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#10 29. 6. 2006 10:01

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, jak dlouho to trvá...??? Já se rouváděla po 4-letech manželství...a moc to nebolelo s BM vycházím dobře, malého 5let si bere celkem často...já si pak "narazila"ženatýho se kterým jsem "chodila" půl roku, pak rozchod a 4měsíce jsem se vzpamatovávala, pak jsme se dali dohromady,pak zase rozchod, a ještě znova dohromady, takhle celkem 3x.Pokaždé ten rozchod byl bolestivější...ted jsme se zase rozešli před měsícem.
Nejde o to že byl ženatý láska si nevybírá,neptá se...i když jsou oba svobodní nemusí jim to vyjít...tento vztah jsem brala jako povyražení a zábavu, sejít se, večeře, výlet sex, moc dobře se mi s ním povídalo, hlavně v odbdobí rozvodu mi pomohl, skočila jsem do toho rovnou a ani neměla čas si pofoukat bolístky po rozvodu..a ted to na mě padlo oboje a plnou silou...:-(((
a pecka přišla ted kdy jsem se dozvěděla že ženatý se odstehoval od rodiny, nevím co si mám myslet...jednině myslím na něj:-))) a žaludek mám jak na vodě.
ALe věci se hnuli a pokud se máme sejít tak se sejdeme. On má zvláštní chování ale musím si přiznat že nejsem ještě odmilovaná...stejně tak jako jsem ale připravaná na to že pokud bychom se měli sejít a mělo by to drhnout jdu od toho...
Ty Barborko, budeš smutná,bude to bolet.
NEzbývá  než codit mezi lidi, psát sem...a klidně breč, pomáhá to a očištuje...ale nemá cenu si něco nalhávat bude to těžký...
ty jsi ani nic netušila?


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#11 29. 6. 2006 10:09

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

Marky a jak dlouho to asi trvá, než je člověk z tý nejhorší bolesti venku? Kde jsi našla tu sílu jít dál? Ono asi člověku nic jiného nezbyde, viď?

S přítelem jsem byla 4,5 roku a rok jsme měli společnou domáctnost.

První týden jsem jen ležela a vše mě bolelo, jen jsem brečela a poslouchala hudbu ve sluchátkách na plný pecky.
Pak jsem se začla vypovídávat, ale bylo to dost zmatené, nesouvislé a pro okolí nepochopitelné.
(nějak si moc nevybavuji, co jsem mluvila a komu jsem co řekla).
Pak jsem začla číst, koukat na filmy, nakupovat, vracet se ke svým koníčkům....... chytla jsem chu do života a dokonce jsem se i radovala. Jenže mě naprosto vykolejila každá blbost. Byl to kolotoč nahoru a zase ke dnu.
Pak nastal smutek a opět nechu do života. Uzavření a hledání klidu.
Teď je to 6-7.týden a myslím, že stojím už pevně na svých nohou.
Jsem připravená jít dál, ale jsem ještě taková nesvá, nejistá.

Bude to dobrý, musíš věřit !!!

Není tady

 

#12 29. 6. 2006 11:09

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka napsal(a):

Kvítko, já vím, rozumově tohle všechno vím, ale co naplat, teď ve mě křičí hlavně city a bolest a rozum pokulhává někde vzadu. Že to přebolí, to vím. Jen mám strach, že už zůstanu sama. Mám sebevědomí v háji, cítím se ošklivá, stará a navíc stydlivá, nesmělá - já mám strach, že proto si nikoho nenajdu a budu sama.

A tohle je moje první zkušenost s rozchodem. Byl to můj první kluk, první láska.

Nezůstaneš sama!!!
Co se má stát, se stane a na tebe prostě čeká někde někdo jiný!!!

Že to byla první láska a první kluk, o to je to horší, ale budou jiní a na první lásky se nezapomíná.
Vem si z toho vztahu to nejlepší a usmívej se do světa na nové začátky...Další láska bude jěště hezčí, silnější, romantičtější...!


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#13 29. 6. 2006 11:10

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

adra napsal(a):

kdy jsem se dozvěděla že ženatý se odstehoval od rodiny, nevím co si mám myslet...jednině myslím na něj:-))) a žaludek mám jak na vodě.

Jak víš, že odešel od rodiny? A kam? K té druhé?


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#14 29. 6. 2006 11:55

Monika1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 255

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka: Nebuď smutná, usměj se na svět. Jak píší holky, bude dobře. Osm let je dlouhá doba a vím, jak tě to moc bolí. Teď začni chodit mezi lidi a najdi si nějaký koníčky. První láska vždy dlouho bolí (i když mě ne). Klidně tu napiš tvé problémy, babinetky ti pomůžou. Nebudeš v tom sama. Když ti bude smutno, tak mi můžeš napsat mail. Také mě opustil kluk, i když po dvouch měsících, a moc to bolelo. Teď se z toho snážím dostat a díky lidičkám tady na babinetu mi to občas jde. Držím palečky, aby bylo dobře.

Není tady

 

#15 29. 6. 2006 11:58

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Kvítko napsal(a):

adra napsal(a):

kdy jsem se dozvěděla že ženatý se odstehoval od rodiny, nevím co si mám myslet...jednině myslím na něj:-))) a žaludek mám jak na vodě.

Jak víš, že odešel od rodiny? A kam? K té druhé?

napsal mi sms a přihodil ještě pár informací o nasich společných známých a bydlí sám


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#16 29. 6. 2006 12:04

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, to je mi moc líto, vzpomínám, jak jsi tu nedávno řešila, jestli už mít mimčo nebo ne...
držínm palce, a to rychle přebolí a brzy ti zkříží cestu někdo jiný smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#17 29. 6. 2006 12:23

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

adra napsal(a):

Kvítko napsal(a):

adra napsal(a):

kdy jsem se dozvěděla že ženatý se odstehoval od rodiny, nevím co si mám myslet...jednině myslím na něj:-))) a žaludek mám jak na vodě.

Jak víš, že odešel od rodiny? A kam? K té druhé?

napsal mi sms a přihodil ještě pár informací o nasich společných známých a bydlí sám

A co ty na to?
Odepsala jsi?


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#18 29. 6. 2006 12:28

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

neznᚠmě??


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#19 29. 6. 2006 12:36

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

No, jestli jsi vydržela neodpovědět, tak jsi fakt dobráááá!!!
A jestli ne, tak jsi blbá, ale zamilovaná big_smile
Já to nikdy nevydržím, jsem blbá...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#20 29. 6. 2006 12:48

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Ahoj Barčo,

jsem na tom podobně   roll , 6 letý vztah , 3 roky manžeství  spoustu přecházení, iluzí a ideí, ještě nyní mi vyčítá, že nechápu proč jsem z těch jeho "kamarádek" dělala takový drama     kapitulation vzhledem k tomu že jsem s ním po tom všem zůstala, myslím, že jsem byla vcelku tolerantní lyssna jsme bez sebe, 4 měsíce, v dubnu tj. před 2 měsíci byl náznak vracečky ale zas se mnou zametl a utekl  grater nyní má měsíc maminku s půlroční holčičkou, denně s ní sedí na ICQ a vidí je max 1x týdně, jsme spolu dost v kontaktu, ale jsem z toho už moc vyčerpaná a unavená a vzdávám to albert  mám ho furt moc ráda,ale taky vidím jaký je a jak se ke mě chová a to nic hezkého není.  grater vzhledem k okolnostem se snažím žít dobře, tj. být co nejméně sama,  a pařit, pařit a pařit  storstark  je to sice náročné,ale rozhodně doháním to co s ním opravdu nebylo     tummenupp  žiju, žiju tak jak si to zařídím, nikomu nemůžu nic vyčítat a to je fajn  vissla  mám kámoše s kterým občas něco je a asi i bude a co bude dál  sova zkusím definitivně zapomenout, odstřihnout komunikaci a vše a začít se i psychycky opravdu starat jen a jen o sebe a půjdu dál - stejně si přijdu jak puberačka, i když jsme už plánovali dudlik tak se měj a bude lépe....sice jen občas,ale bude to lepší a lepší

Není tady

 

#21 29. 6. 2006 13:11

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Kvítko promin já jsem to myslela tak jestli nějsi z mého okolí že ses tak konkrétně přesně vyptávala, jednoduché stručné otázky...
napsala jsem mu :-((( jako proč mi to píše...a on na to  volal-měli jsme spolu 20-ti minutových rozhovor o všem a o ničem, prostě takový nezávazný povídání...
k našemu rozchodu mi řekl to že si to chtěl a musel v klidu vyřešit všechno sám potřeboval mít čistou hlavu...a nemyslet na nic jiného... takže si myslím že jsem pro něj nebyla zas tak duležitá jinak by mi to řekl...že chce odejít od rodiny...ono je to těžký já to po něm nidky nechtěla nebyla jsem ta která čeká až se rozvede, užívala jsem si to, teda většinou:-)) ale on ted  taky není pro mě tááák duležitej mám mini nadhled...
takže je sám a já najednou nevím jestli ho chci...prostě počkám jak se bude snažit on, já se nikam nepohrnu...


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#22 29. 6. 2006 13:46

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Já vím, že nejlepší by teď bylo se nějak zabavit, někam chodit něco podnikat. Když já nemám žádnou kamarádku a kam jít sama??? Kde najdu kamarádku a jak?

Není tady

 

#23 29. 6. 2006 13:50

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko jak to že nemᚠžádnou kamarádku??!!
kolik ti je? to jsi všechny opustila pro přítele a vztah nebo co??!!
nemusí to být hned kámoška ale aspon známá - dobrá...
a sama mužeš jít třeba do města nazmrzlinku posedět na lavičce, pokoukat po lidech...a vnímat atmosféru okolo tebe, život


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#24 29. 6. 2006 14:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborka, podža mňa by si mala najprv da priechod tomu smútku, normálne sa vyplač, požutuj(bože, ako som sa ja žutovala, ja som šikovná baba, ale najlepšie zo všetkého mi ide sebažútos) a potom, keď bude boles slabšia, skús vyjs medzi žudí, hoci aj smaa ,alebo so susedou, kolegyňou(zistíš prequapene, kožko žudí žije single alebo skoro ako single-aj keď sú zadaní) a zapíš sa na nejaký kurz, aby si bola nútená pravidelne niekam dochádza, stretáva sa s žuďmi, atď.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#25 29. 6. 2006 14:06

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Rozešel se se mnou - jak to přežiju?

Barborko, nějakej kurz, cvičení... a chodit tam i když se ti nechce. Tak jsem to dělala já - šla jsem i když jsem věděla, že jsem úplně mimo a někdy se mi stalo, že mi i tekly slzičky...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů