|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Miškaa napsal(a):
Miškaa je zas skoro poslední co? To je teda vostudááá...:-)
http://www.misulele.estranky.cz
Čoveče ani jsem nic jiného od tebe nečekaláááááááá 
Není tady
Kamčitka napsal(a):
Miškaa napsal(a):
Miškaa je zas skoro poslední co? To je teda vostudááá...:-)
http://www.misulele.estranky.czČoveče ani jsem nic jiného od tebe nečekaláááááááá
Potforoo

Není tady
Tak jsem si dovolila dopsat také konečně web Kačenky, jsou tam hlavně fotečky, na nic dalšího moc nemám času
. Chybí mi akorát 3-5měsíc.
Jste vítání 
http://www.katerinka.estranky.cz
Není tady
http://zany.rajce.net/Misa/
Tak jsem zkopírovala všechny fotky do tohodle alba..........
Tak to tam Kamči můžeš připsat.
Není tady
přidala jsem pár foteček tak se jukněte teda jestli chcete www.martinekdoma2.estranky.cz
Není tady
Na tuto stránku http://zany.rajce.net/Misa/ jsem vložila poslední fotečky Michalky, tak můžete kouknout. 
Není tady

Taky máme pár nově přidaných foteček
Tak se můžete pokochat 



Není tady
Žanet Michalka je roztomilá, ona umí tak vykulit ty očiska

Není tady
alex krásné, popis Mikuláška jeho vítání občánků je naprosto úžasnej
My máme vítání občánků až prý v září, tak to už tam asi docupitáme 
mě se líbí vítání pro miminka v peřince a ne takhle
blbě vymyšlené 
Není tady
Misho, moc díky, Miška ty očiska vždy vykulí když se něco děje. Je to někdy sranda. Jinak vy všichni máte nádherné stránečky. Super popisky (já na to bohužel nemám časík) a skvělé fotečky. Moc se mi to líbí, ty dětičky tak ryste rostou
Letí to!!!
Není tady

Ahoj lidičky, tak jsme byli konečně na rande s Verunkou
a máme společné fotečky
tak se koukněte 



Není tady
Super.
Já už se taky těším jak se se všema sejdem.Jen já jsem trošku Yetti,tak mi tahle teplota moc nesedí,ale co bych neudělala pro mimíska,že? 
Není tady

Jituš, já dneska obhlížela vaše stránečky, Matouškovi to tam krásně sluší, je to fešák, fakt. V tom bazénku je jednička!!!



Není tady
alexxandra napsal(a):
Jituš, já dneska obhlížela vaše stránečky, Matouškovi to tam krásně sluší, je to fešák, fakt. V tom bazénku je jednička!!!
Dík, já to probírám postupně.Byli jsme pryč 14 dní a dá to fušku než to pročtu a prolistuju. 
Není tady

Romana napsal(a):
Holky, jak sem vkladate ty velke fotecky?
Romčo, já si musela vložit na radu Mishi, fotky (např.) do spolužáci.cz (našla jsem dokonce svoji bývalou třídu:-)), no předtím jsem je ve Photoshopu zmenšila, protože byly veliký. No a pak když jsem si na ně klikla pravým tlačítkem a dala zkopírovat adresu obrázku, tak tu jsem pak v nastavení a identifikace vložila mezi dvě značky [img]tady vložíš tu zkopírovanou adresu obrázku[/img]- no a pak jsem dalal odeslat a je to. Taky jsem se s tím nervovala
, protože z estranek mi to vůbec nešlo. Pak mi Misha poradila jiný server a pak to konečně šlo. Tak držím pěsti, ať to zvládneš 
Upravil(a) alexxandra (20. 7. 2006 13:59)



Není tady
Kamči připiš nám prosím tyhle stránky: http://matous.virtualserver.cz Díky moc.
Není tady
Není tady
Tak konečně se s webovečkama přidávám i já. No jooo, jsem brzda. Nějak nic nestíhám 
http://www.daniel.estranky.cz/
Není tady
Ahoj! Take jsme pridali nove fotky do fotogalerie naseho Ryu! 
Není tady
Není tady

Jojo, já se taky kochala, oběma
Mikulášek má velikou konkurenci 



Není tady
Ahoj završili jsme půl roku tak jsem vložila novou fotogalerii tak se kochejte.
Mimochodem Sakuro a jájino vaši hošíci jsou kouzelní.
Není tady