Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#51 23. 1. 2009 18:54

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Kterému doktorovi se raději vyhnout???

Mendy napsal(a):

Tak se přidám.
1.Moje mamka byla minulý rok na operaci kyčelního kloubu a stalo se, že jí pan primář při operaci dal ten kloub kratší, takže jí po návratu domů začal vypadávat, šíleně jí to bolelo, tak jsme volali RZP, ti jí okamžitě odvezli a druhý den jí museli znova operovat. Samozřejmě na ní ten dokonalý primář křičel, že si za to může sama. Místo vysvětlení, jak k tomu došlo, se s ní nikdo nebavil. Takže musela podstoupit dvě operace během 14-ti dnů, díky chybě doktora.
---------------------------------------------------------------------------------
2.Můj tatínek zemřel jen proto, že jeho obvodní doktor nepoznal, že když ho bolelo na prsou, šlo o infarkt a ne o zánět průdušek, jak se doktor domníval a dal mu na to kapky na kašel. Za čtrnáct dní taka zemřel. sad

taky mě čeká ortopedická operace. Která to byla nemocnice, prosím?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů