Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 27. 6. 2006 14:14

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

další miminko

Tak se s vámi musím holky podělit o zprávičku která mi dneska ráno přišla:: Ahoj právě jsem se narodil  dudlik a jmenuji se Matýsek. Vážím 2740g styrka a měřím 47cm vissla
A to jsem včera kámošku potkala, měla první termín a dr ji říkala, že to vůbec nevypadá, že ať dorazí v pátek na vyvolání, že kluk bude mít skoro 4kg lol lol lol

Není tady

 

#2 27. 6. 2006 14:17

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: další miminko

No vidíš a pak věř doktorům big_smile  Kamarádce k Matýskovi gratuluju

Není tady

 

#3 27. 6. 2006 14:18

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: další miminko

Klaris, a já už myslela, že další miminko budeš mít ty, když jsem četla název příspěvku big_smile . Gratulujeme big_smile

Není tady

 

#4 27. 6. 2006 14:19

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: další miminko

Klaris, tak to by mě zajímalo, kde ty 4kg vzali big_smile big_smile big_smile kamarádce taky gratuluju - je to Matěj, Matouš nebo Matyáš? lol

Není tady

 

#5 27. 6. 2006 14:24

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: další miminko

Kamči já taky smile

Není tady

 

#6 27. 6. 2006 14:24

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: další miminko

je to Matěj a prý podle uz naměřily skoro 4kg roll

to Kamčitka: Já si ještě chvíly počkám lol lol lol jsem v pořadí big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#7 27. 6. 2006 14:25

Meggan
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 291

Re: další miminko

Tak já posílám Matýskovi kamarádku, narodila se včera mojí kamarádce, jmenuje se Zuzanka, míra 48cm, váha 3150cm tummenupp


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20718;121/st/20070317/dt/6/k/9ae0/preg.png

Není tady

 

#8 27. 6. 2006 14:28

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: další miminko

Tak aby ses nevdávala protože musíš big_smile big_smile big_smile big_smile . Tedy když nepočítám Aduš big_smile

Není tady

 

#9 27. 6. 2006 15:03

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: další miminko

Kamčitka napsal(a):

Tak aby ses nevdávala protože musíš big_smile big_smile big_smile big_smile . Tedy když nepočítám Aduš big_smile

To by asi všici koukali kdybych jim říkala že musím lol lol lol

Není tady

 

#10 6. 7. 2006 6:05

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: další miminko

Tak dneska o půl páté mi přišla sms - Jmeniji se Filípek dudlik , vážím 2270g a měřim 45cm.. Zatím nevím proč se dral tak brzy na svět, ale doufám že budou oba v pořádku a Filda to brzy dožene, měl přijít na svět až 4.8..
No zase o jednoho nápadníka víc tongue

Není tady

 

#11 6. 7. 2006 8:01

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: další miminko

teda kde ty těhulky kolem sebe bereš? Já nic v okolí sad nemám komu dávat maminky na čtení a věci na dědění sad

Matějovi i Filípkovi blahopřeji k cestě ven a Filípek vše určitě dožene big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#12 6. 7. 2006 16:01

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: další miminko

Klaris, ty nás zásobuješ ženichy big_smile novopečené mamince gratuluji...

Není tady

 

#13 6. 7. 2006 19:40

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: další miminko

Tak kámošce praskla voda předčasně tak jely neutral.. V nemocnici jí daly na tzv. hekárnu ještě s jednou a poslaly tatínka domu, že mu zavolají kdyby něco, ale že prý to bude dneska nebo spíš zítra, že není otevřená roll.. Za pět hodin mu volala že ji vezou na sál, za 10min byl v porodnici, ale porod bohužel nestihnul grater.. Malej je prý krásnej, čistej, ale je zatím v inkubátoru.. Bude prý ale hodně papat a rychle to všechno dožene tummenupp..Zítra jse jdu podívat na toho prdínka malinkatýho pussa.. Prý jsou oba v pořádku a zdravý tummenupp..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů