Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 6. 2006 20:03

Anička
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 34

Línající kocour

Prosím o radu. Nᚠkocour hrozně líná. Nejdřív jsme mysleli, že se zbavuje chlupů po zimě, ale stále to trvá. Pokud si ho pohladíme, okamžitě máme plnou dlaň chlupů. Žere Kitekat v konzervě a granule. Jinak vypadá zdravě. Máte někdo podobné zkušenosti?

Není tady

 

#2 27. 6. 2006 15:53

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Línající kocour

Naše kočka taky hodně líná,  dáváme jí jenom granule a kočičí kapsičky, nic jiného ani nechce. Je bílá, takže chlupy jsou všude vidět. Přitom má srst krásnou, huňatou, vůbec není poznat, že tak hrozně líná.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#3 27. 6. 2006 16:15

Anička
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 34

Re: Línající kocour

Kocour je u nás už pátý v pořadí a u předchozích koček jsme se s tím nesetkali. Tak si říkám, jestli mu třeba něco nechybí. Navíc je línání opravdu hodně nepříjemné. Chvíli se to dá vydržet, ale celý rok to je na zblánění.

Není tady

 

#4 28. 6. 2006 7:47

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Línající kocour

Taky mne to docela zaráží, vždycky jiná kočka línala jen na jaře, ale teď je to prostě celý rok. Přitom fakt na jejím žrádle vůbec nešetříme. Ještě mi soudka - velká milovnice zvířat - poradila, abych zkusila granule PURINA.  Ale přemýšlím, že zajdu na veterinu.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#5 2. 7. 2006 20:29

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Línající kocour

Mám tři kluky a letos také nějak nechtějí s línáním přestat...hmm Nemyslím, že by za to mohlo krmění, spíš to bláznivé počasí, + -10° během pár hodin...roll Chce to česat a česat a česat...po vyčesání "vyhladit" a nejlépe každý den...smile Pak je to trochu snesitelnější.

Není tady

 

#6 18. 7. 2006 23:23

hodinka
♥------
Registrovaný: 17. 7. 2006
Příspěvky: 6

Re: Línající kocour

Mám stejnou zkušenost,kocourek má necelý rok je hezký stavěný,ale protože u měj převláda bíla barva tak je to všude vidět.Také si myslím, že za to může počasí, asi bude pořád horko a ti naší mazlíčci se toho potřebují zbavit.Takže česat,česat onten nᚠto má docela rád, no ani se mu nedivím
                                                                                                                    Jana

Není tady

 

#7 19. 7. 2006 7:36

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Línající kocour

Můj kocour je rezavo-bílý a jeho chlupy jsou taky všude. Mám už třetího kocoura a u těch předchozích nic takového nebylo. Taky jsem z toho špatná. Skočí do postele a je plná chlupů.

Není tady

 

#8 20. 7. 2006 12:09

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Línající kocour

Měla jsem stejný problém,  ale u psa. Od veterináře jsme dostali injekci s vitamíny. Vypadá to, že to hrozné línání se zmírnilo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů