Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 27. 6. 2006 14:12

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Frigo : No teda ne že bych vám záviděla, kdepak, nad nealko neni storstark

mimčo (a dokud nezlobí) je lepší, než alko .. lol  A v tomhle vedru ?!?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#102 27. 6. 2006 14:14

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

Frigo napsal(a):

rovnou rum... , nač to kazit čokoládou lol

Mᚠrecht!!!! Ani nádobí nebudeš potřebovat, sama budeš zdrátovaná jak pekáč lollollol

Není tady

 

#103 27. 6. 2006 14:15

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Frigo : Já vím, že je... naší Terezku bych nedala ani za basu Jacka Danielse big_smile

(Jestli budete mít někdy čas a chu, tak mrkněte : http://mimiblog.wocis.net)

Není tady

 

#104 27. 6. 2006 14:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kdepak tchyně...

A co mám vařit já - téměř abstinent? Že bych je opila všechny a pak je se zájmem pozorovala??? (Něco jako švára hloubající nad knedlou?)  http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#105 27. 6. 2006 14:28

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Helena : To otázka. Tady se dneska řeší promil menu big_smile

Není tady

 

#106 27. 6. 2006 14:28

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Frigo : Já vím, že je... naší Terezku bych nedala ani za basu Jacka Danielse big_smile

(Jestli budete mít někdy čas a chu, tak mrkněte : http://mimiblog.wocis.net)

Už víš, že to bude Terezka ?  Mám taky jednu doma, už ale odrostejší, co se jí zapalují lejtka...


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#107 27. 6. 2006 14:31

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

helena napsal(a):

A co mám vařit já - téměř abstinent? Že bych je opila všechny a pak je se zájmem pozorovala??? (Něco jako švára hloubající nad knedlou?)  http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Zkus je opít příslovečným rohlíkem!!!  storstark

Není tady

 

#108 27. 6. 2006 14:32

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Frigo : Jj, na 95% holčička Terezka...a když kluk tak Pepík big_smile

Není tady

 

#109 27. 6. 2006 14:37

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Frigo : Jj, na 95% holčička Terezka...a když kluk tak Pepík big_smile

wocinko, Terezka je krásný jméno, taky jsem chtěla, ale má jí manžel, teda s jinou, tak jsem to změnila na Nelinku. Ještě bych jí potřebövala vyrobit dudlik

Není tady

 

#110 27. 6. 2006 14:42

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

choysia : No to je hned... my jsme si jeden měsíc řekli, že se pokusíme o mimi, tak jsem vysadila prášky no a další menses se už nedostavila  gloria

Není tady

 

#111 27. 6. 2006 14:47

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kdepak tchyně...

Wocinko, tak jsem jukla na ty vaše stránky. Máte oba krásný smysl pro humor, což je určitě bezva.
Neříkej mi, že nějakou srandičkou nespacifikujete i bratra ????
Tak už to nebude eventuelně Kubík, ale Pepík ???  lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#112 27. 6. 2006 14:51

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Frigo : Kubík už padnul, koukám, že jsme to tam ani nepísli... Nj, cožpak o to, s kýmkoliv jiným bych se domluvila naprosto bez problémů, jak říkám, problém je v tom, že mě pomalu už obtěžuje mu říct "dobrý ráno", prostě už na ty jeho glosy nemám nervy a manžela do toho tahat nechci... tohle bude muset jít cestou pomalýho teroru, teď letím pro to maso, už se moooc těším na večeři  gloria

Není tady

 

#113 27. 6. 2006 14:57

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

wocinko, budu na tebe myslet, aby se ti ta "večeře" náramně povedla. Pak nám písni. A nezapomen' Terezce koupit zmrzku. smile hjarta

Není tady

 

#114 28. 6. 2006 0:50

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Ahoj holky, teda musím se bez mučení přiznat, že humornou stránku mariášových brambor jsem ocenila až dneska a je to fajn začít den s úsměvem  tummenupp
Máte úplnou pravdu v tom, že pokud si tohle nechám líbit, tak je to můj problém. No a teď by mělo následovat nějaký revoluční předsevzetí, který zvrátí způsob našeho soužití a mě otevře cestu k lepším zítřkům... no, s tím ještě počkám, tanec na tenkém ledě není zrovna mojí parketou...
Eri : No manžel se tím nebaví, to určitě ne, jenže řekni sama, copak po něm můžu chtít, aby mezi náma lítal jako pingpongovej míček? hmm Jak už jsem se snažila nastínit výše, když mu něco řekne, tak to předrahý švagříček opatří špičkou a nějakou "vhodnou poznámkou" mi to hodí na hlavu. Problém je spíš v tom, že začínám pociovat nutkání ponoukat manžela proti jeho bráchovi... a plna studu přiznávám, že občas se neovládnu a udělám to...  sad

Nikdo přece po Tvém muži nechce, aby mzi Vámi lítal jako pinpongáč.
Já bych po svém muži chtěla maličkost, aby mě RESPEKTOVAL.
Tudíž, aby mě, alespoň v jeho přítomnosti, neměl nikdo šanci zneužívat jako svoji služku a boxovací pytel pro svoje nálady.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#115 28. 6. 2006 8:26

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Ahoj holčičky! Nepotěším vás sice líčením připálených ne-poživatin, ale ledy se přece jen hnuly, a to dost výrazně. Ale abych začala od začátku - včera odpoledne jsem nesla švagrovi do jeho pokoje vyprané prádlo - už slyším o husách, slepicích a jiné drůbeži a odvažuji se hájit pouze tím, že jeho svršky ležely v kuchyni už asi tak měsíc a nᚠjídelní stůl není sklad. No takže vejdu do jeho pokoje - a a strnu jak Lotova žena.  Už je to nějaký pátek, co jsem jeho "království" nenavštívila, takže jsem měla být připravená, ale... plocha celého pokoje pokryta vrstvou špinavého nádobí s mechovými očky plísně, ponožky, slipy, trička, čistý i špinavý, přeplněný popelníky, prázdné lahve od všeho možného... no prostě feácké doupě hadr.
Teď se sem moc moc hezky hodí ta otřepaná fráze o otřepané frázi a poslední kapce. Pokud můžu já mít dole uklizeno, uvařeno a bůhvícovšechno s břichem, co brání zdravému klackovi aby si zametl před vlastním zapatlaným prahem? Uvědomila jsem si, že v tomhle domě bude zanedlouho bydlet taky mimino a roztřásla se mi brada. Vzteky. Řekla jsem si, že nejsem ani matka ani vychovatelka - možná trochu alibisticky:/ ... Hned večer jsem všechno vylíčila manželovi, který byl na inkriminovaných místech naposledy taky před x týdny. Řekla jsem mu nejen že trvám na tom, aby se v horním patře našeho domu bylo možné pohybovat bez protichemického obleku, ale vylíčila jsem mu i jak se v naší "šastné" domáctnosti cítím. Vypadal překvapeně. Díky tomu, že jsem se snažila všechno nějak spolykat měl za to, že jde o klasickou "kočkovanou".
Nebudu vás dlouho napínat, povídali jsme si dlouho... Manžel mě ujistil, že zjedná nápravu. A začaly se dít věci. Nejdřív přišel dolů švagr s náručí špinavého nádobí a drhnul a cídil... potom, jak mi sdělil, promluvil svému bratříčkovi do duše. Pokud bude mít připomínky k mému vaření, vaří si sám. Ten samý postup bude uplatněn také v případě žehlení, praní, atd. Čekala jsem všechno, ale že švagr sklapne jako paraple, to ne... Dneska ráno se choval jako by nic, ale po snídani odnesl svůj hrnek do myčky... tAk si jen držím palce - myslím, že tohle je jen začátek dlouhé cesty, ale řekla bych, že máme dobře nakročeno

Není tady

 

#116 28. 6. 2006 8:34

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

wocinko: No to je tummenupp
Konečně se ten tvůj pohnul z místa. Jen tak dál, hlavně aby vám to tak vydrželo. Snad švagříkovi neotrne. smile

Není tady

 

#117 28. 6. 2006 8:35

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kdepak tchyně...

Wocinko, tak vidíš .. je to bezva, chtělo to tu správnou "poslední" kapku. Hlavně, aby to vydrželo.
Myslím si, že kdybys to všechno ještě chvíli trpěla, ke změně by určitě nedošlo.  Chce to vzít všechno do svých rukou hezky od začátku !  tummenupp


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#118 28. 6. 2006 8:52

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Kdepak tchyně...

tummenupp Wocinko, blahopreji a at mu uklizeni si po sobe uz vydrzi!!! rock

Není tady

 

#119 28. 6. 2006 8:54

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

No jak říkám, je to začátek, ale jak mě se líp dýchá! big_smile

Není tady

 

#120 28. 6. 2006 8:57

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Kdepak tchyně...

No vidíš hoka, že to šlo. Vítězství !!! tummenupp


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#121 28. 6. 2006 9:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kdepak tchyně...

Dobrýýýýýýý, holka. Gratuluju. Jen se svým obvyklým pesimismem dodávám "aby mu to vydrželo" - což ti samozřejmě upřímně přeju.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#122 28. 6. 2006 9:20

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Helena : No právě... aby mu (potažmo jim) to vydrželo... No ale tím, že jsou vyřčený určitý pravidla, kterým jsem nevdechla život já, mám dojem, že už nemám prázdný ruce a to je rozhodně úspěch, protože MĚ to teda vydrží

Není tady

 

#123 28. 6. 2006 9:37

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kdepak tchyně...

Wocinko, jasně - dávat chlapovi pocit, že vše vymyslel on !  Jseš chytrá holka tummenupp


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#124 28. 6. 2006 10:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Helena : No právě... aby mu (potažmo jim) to vydrželo... No ale tím, že jsou vyřčený určitý pravidla, kterým jsem nevdechla život já, mám dojem, že už nemám prázdný ruce a to je rozhodně úspěch, protože MĚ to teda vydrží

Jsem ráda že to tak dopadlo a vydrž!!!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#125 28. 6. 2006 14:42

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Kdepak tchyně...

Držím palce, všechno je o pravidlech, hranicích a důslednosti. Manžel stojí při tobě a to je fajn. Teď jen buď důsledná a hlídej si hranici. A když začne držkovat, vařečku do ruky a zdrhej wink


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů