Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 6. 2006 10:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kdepak tchyně...

Kruci, wocinko, jsi těhulka, né? Tak si honem, ale honem najdi nějaký potíže, který sice tvoje těhotenství přímo neohrožují, ale jsou nepříjemné. Třeba že nemůžeš vařit, protože se ti od tepla u sporáku dělá špatně, že nemůžeš prát, protože se nemůžeš ohnout k pračce, že nemůžeš žehlit, protože ty pohyby ti nedělají dobře... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png. No a "Hoši, doteď jsem se starala já o vás, tak se teď starejte vy!" Užívej si to, těš se na miminko a jen s nohama nahoře koukej, jak bráchové makají. Případně jim občas poraď, co dát do játrových knedlíčků, nebo jim najdi ten správný kastrůlek http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png.
Měla bys to zvládnout a vydržet až do narození miminka, protože jestli to takhle půjde dál, mohla by ses od švagříka dočkat dobrých rad, kterak kojit a mazat pr... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#27 27. 6. 2006 10:22

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Kdepak tchyně...

Ještě bych to rozvinula - udělala bych si něco ledového k pití a sedla bych si s nohama na stole se slovy..
třeba "to miminko mi ale dává zabrat už teď a jsem ráda, že uvaříš za mně"  lol

tak koukám, že jsme měly s Helenou stejný nápad..

Upravil(a) Frigo (27. 6. 2006 10:23)


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#28 27. 6. 2006 10:24

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

choysia : Nj, mᚠúplnou pravdu, já moc dobře vím, že tohle je to nejnej a ještě jednou nejhorší co můžu udělat... jen je to tak svůdný... ale je fakt, že tudy cesta nevede... teda cesta k úspěchu.
Kéž bych ho dokázala ignorovat, to bych byla bez problému! Mým jediným obranným mechanismem je letargie, do níž se propadnu, pokud je někde nablízku...ale to víš, že každou glosu, kterou pronese, má u mě jako ve spořitelně. Právě proto musím potlačit i tohle "řešení", protože to prostě a zákonitě musí taky ven. Ten nápad s vařečkou, zástěrou a ostatníma rekvizitama se mi líbí čím dál tím víc, ovšem to by chtělo začít aspoň svíčkovou, aby si to někdo jako on, kdo umí vajíčka natvrdo a vajíčka naměkko - podle toho jak se povedou-vychutnal.  wink

Není tady

 

#29 27. 6. 2006 10:29

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

No vidíš, ta svíčková je výbornej nápad. A takovej domácí knedlík a maso tvrdý jako botka. No, jen at' si chlapi pošmáknou.   storstark   

                                               lollol:lol

Není tady

 

#30 27. 6. 2006 10:29

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Helena, Frigo : Holky to ne, to bysme byli do konce mýho těhotnění na chleboé pochoutce a vajíčkách  big_smile

Není tady

 

#31 27. 6. 2006 10:31

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Choysia : Asi na neděli koupím hovězí reta

Není tady

 

#32 27. 6. 2006 10:40

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Choysia : Asi na neděli koupím hovězí reta

tummenupp ten tak dál. Jestli mi něco vadí, tak je to kafrající chlap v kuchyni, který všechno ví nejlíp, a když přijde na věc styrka tak skutek utek. rock Jen a si tu svíčkovou hezky vyzkouší big_smile, ale pro jistotu si kup něco do zálohy storstark

Není tady

 

#33 27. 6. 2006 10:44

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

Paila napsal(a):

wocinka napsal(a):

Choysia : Asi na neděli koupím hovězí reta

tummenupp ten tak dál. Jestli mi něco vadí, tak je to kafrající chlap v kuchyni, který všechno ví nejlíp, a když přijde na věc styrka tak skutek utek. rock Jen a si tu svíčkovou hezky vyzkouší big_smile, ale pro jistotu si kup něco do zálohy storstark

Jo, do zálohy si kup, ale pak si to sněz třeba ve skříní, at' ti to nesežerou oni!!! lollol

Není tady

 

#34 27. 6. 2006 10:47

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Paila : No to se neboj, přece si nenechám zabít dítě strýčkovou kuchyní dumbom

Není tady

 

#35 27. 6. 2006 10:55

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Kdepak tchyně...

Vy v tom domečku nemáte každý svoje?Kuchyň, koupelnu.Po mých životních zkušenostech bych to nedělala.Hlavně každý svoje.Zaměř se na TY, manžel a mimi a o víc se nestarej.Švagr nebude mít potřebu si nikoho hledat.Po čase by se vyvrbily problémy i ve vašem vztahu , už teď jsi nespokojená.Tchýni to vysvětli a jestli je rozumná ženská , tak to pochopí a když jí švagr přinese prádlo, tak mu to určitě ráda vypere.Co by jsme pro své děti neudělaly.Tak se drž a konej.

Upravil(a) Romča (27. 6. 2006 10:58)

Není tady

 

#36 27. 6. 2006 11:04

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Kdepak tchyně...

Wocinko páni, tak to je docela síla. Na mě by to tedy švagříček zkusil jednou a už by letěl...když se mu nelíbí, jak vaříš, žehlíš, cokoliv - tak a si to dělá sám. Dobře, je blbý vařit jenom pro manžela, takže tedy dejme tomu lze uděla ústupek, což tedy neznamená, že ho nechᚠdo všeho ti kecat, ale co fakt nechápu proč by si mu měla prát, žehlit a uklízet ? To bych začala bojkotovat okamžitě.

Není tady

 

#37 27. 6. 2006 11:08

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Romčo, to je právě ono, že "nahoře" je prakticky jen jeho pokoj, zbytek "zázemí" má dole... no fakt je, že si teda opravdu nikoho nehledá, typickej PC závislák... no a jak říkám, zezačátku mi vážně připadalo normální, že se budu starat o oba - jenže teď vidim, že dělat z nás tří nějakým způsobem rodinu byla pěkná blbost, protože on si vlastně zadarmo přišel k bezplatnému servisu all inclusive (hádejte, kdo jezdí na nákupy...), za kterej není třeba naprosto nic vracet - co jen jsem si myslela? A žili šastně až do smrti?

Není tady

 

#38 27. 6. 2006 11:09

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Paila : No to se neboj, přece si nenechám zabít dítě strýčkovou kuchyní dumbom

smile  big_smile  lol cool tummenupp dudlik wink

Není tady

 

#39 27. 6. 2006 11:11

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Kdepak tchyně...

Wocinko tak mu hned dneska večer předestři nová pravidla - pereš si sám, žehlíš si sám, uklízíš si pokoj sám, na úklidu společných prostor ( koupelna, atd. ) se budeš podílet a dostaneš najíst, když nebudeš prudit.

Jo pak mám ještě jeden dotázek, přispívá švagřík nějak na domácnost nebo se nechává živit ?

Není tady

 

#40 27. 6. 2006 11:11

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Paila : To víš, nebýt mojí slabosti pro černý humor, tak mě odvezli už dávno...

Není tady

 

#41 27. 6. 2006 11:15

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Tiina : No nějaký peníze manželovi dává, ale do toho já nevidím... Mám mlhavou představu kolik by to tak asi mohlo být, ale vzhledem k výše popsaným okolnostem + internetu a milionu dalších "drobností" mi to nepřijde zrovna jako velká suma. No ale přece za ním nebudu po každým jídle chodit s kasičkou, proboha... Navíc manžel už de facto živí mě, protože jakožto studentka, navíc bez brigád, nemám zrovna konto ve Švýcarsku

Není tady

 

#42 27. 6. 2006 11:24

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Kdepak tchyně...

Wocinko ok, ko jenom jsem se ptala. Nemyslela jsem, že za ním mᚠpo každý jídle chodit s kasičkou a pokud to s ním má manžel nějak pořešené, tak je to asi v pořádku.

Není tady

 

#43 27. 6. 2006 11:24

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Kdepak tchyně...

Co se týče financí , tak ty jsi jeho žena a nemᚠse co ospravedlňovat.Ale proč by jste měli nějak přifinancovávat i švagra.Ty peníze si můžete užít jinak, pro sebe.Nenech to tak být.Manžel je asi taky takový dobrák a tvůj švagr manipulátor.Pročítej Babinet a určitě najdeš tolik moudra, že si dobře poradíš.

Není tady

 

#44 27. 6. 2006 11:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

Helena, Frigo : Holky to ne, to bysme byli do konce mýho těhotnění na chleboé pochoutce a vajíčkách  big_smile

Prd a vořech - ONI by byli na chlebu a vajíčkách, občas zpestřených točeňákem sad. TY si kup, co chceš a s úsměvem madony jim tvrď "No, já na to měla tak strašnou chu, ale nevěděla jsem, jestli byste to jedli... Když já mám teď takové divné chutě..." big_smile


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 27. 6. 2006 11:35

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Tiina a Romča : Ne, v pořádku, vlastně jsem to sem měla napsat hned na začátku, je dobře, že ses na to zeptala. Jak říkám - úplně přesně to nevím, ale i když jakés takés ponětí mám, tak tohle je opravdu to poslední, co bych chtěla řešit, brrr, ještě to tak. Manžel sice dobrák je, ale nevěřím tomu, že by si tohle neuměl ohlídat, to určitě ne...
Pročítám a jsem čím dál tím klidnější, nějak začínám mít pocit, že tohle neni ještě to nejhorší, co mě kdy potká a že to zvládnu, což je zcela nová a osvěžující myšlenka - holky, děkuju pussa

Není tady

 

#46 27. 6. 2006 11:41

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Helenko, ale co manža? Že by měl pseudotěhotenský potíže taky? Břicho by na to skoro měl, ale...  Já bych ráda dělala doma qočnu, jen kdyby to mělo ze strany mého švagra nějakou pozitivní zpětnou vazbu. Přece nechci žádný líbání rukou nebo vhazování okvětních lístků pod nohy, jenom obyčejný "děkuju", "nechceš s něčím pomoct"?

Není tady

 

#47 27. 6. 2006 11:44

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

wocinko, ty ještě sedíš u PC?  roll
Šup, pro tu svíčkovou, nečekej na neděli  big_smile vissla

Není tady

 

#48 27. 6. 2006 11:46

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

choysia : No zrovna si říkám, že jsem nějak unavená z toho vedra... gloria

Není tady

 

#49 27. 6. 2006 11:50

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Kdepak tchyně...

wocinka napsal(a):

choysia : No zrovna si říkám, že jsem nějak unavená z toho vedra... gloria

A to ti přeju wink protože to by mohl být  první impuls k činu. A taky je mi jasný, že ti to vrtá v hlavě.
Asi seš už pěkně kulatá, ne? Tak nebudeš skákat kolem plotny. Ale taková procházka k řezníkovi, to je balada. smile
Nezapomen' si dát zmrzku za odměnu....

Není tady

 

#50 27. 6. 2006 12:01

wocinka
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 152

Re: Kdepak tchyně...

Choysia : Mmm, ta zmrzka mě asi fakt vytáhne... Úplně to vidím před sebou : "Péo, mě je dneska nějak divně, ale koupila jsem takový pěkný maso... to víš, on Honza ani neví za jakej konec vzít vařečku - a ty seš takovej šikovnej, už dlouho pozoruju jak se ve vaření vyznáš, tak co kdyby ses toho dneska ujal?" vissla To by mohlo klapnout, ne? Potom bych to viděla na procházku ve dvou (s manželem samozřejmě) kolem řeky a doma se děj vůle boží

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů