Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 24. 6. 2006 9:10

Andrejka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2370

tak jsem testovala...

ahoj holky, no testík byl samozřejmě negativní grater ale neházim flintu do žita, i když jsem moc zklamaná grater, tak možná že je 15. den od ovulace ještě brzy.. měla jsem test s citlivostí 25. Pokud MS nepřijde, tak si udělám další testík příští týden.. no jinak teplotka se pořád drží - dneska jsem měla 37,0 a bříško nebolí.. holky prosimvás po jaký době od ovulace vám vycházeli pozitivní testíky? kapitulation


http://tac.families.com/ezb/828984.png
andrejka.1313@seznam.cz
http://moje.dama.cz/img/uf176974.gif

Není tady

 

#2 24. 6. 2006 9:14

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: tak jsem testovala...

Andrejko, mělo by ti to vyjít a ukázat se výsledek cca 14 dní po ovulace. Ale někdy to může být déle, myslím, že tady holky říkali, že to tak je. Nicméně v tvém případě moje rada zní, jdi k dr a něco s těmi cykly proveď, protože můj Dr říkal, že při takhle dlouhých cyklech není vůbec ovulace. Asi bych být tebou už neměla nervy na takhle dlouhý cykly a na to neustále čekání. Je přece spoustu možností jak to řešit a dočkat se konečně vytouženého miminka. Moc ti to přeju a drž se. Jak svatba?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#3 24. 6. 2006 9:14

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: tak jsem testovala...

Andrejka.. napsal(a):

ahoj holky, no testík byl samozřejmě negativní grater ale neházim flintu do žita, i když jsem moc zklamaná grater, tak možná že je 15. den od ovulace ještě brzy.. měla jsem test s citlivostí 25. Pokud MS nepřijde, tak si udělám další testík příští týden.. no jinak teplotka se pořád drží - dneska jsem měla 37,0 a bříško nebolí.. holky prosimvás po jaký době od ovulace vám vycházeli pozitivní testíky? kapitulation

Andrejko prosimte test nevyhazuj a koukni na nej vecer!!! Kamoska taky takhle "otehotnela". Mela negativni a jeji kamoska zdravotni sestricka ji rekla, ze az prijde vecer z prace domu, tak at vynda test z kose a mela //.  A prohledla jsi ho poradne??? Ja bych ti ted doporucila moji svagrovou big_smile musis peclive studovat a natacet ho na slunicku a sebemensi stinek je pozitivni smile
Tak zkoumej a ja ti preju hodne stesti tummenupp


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#4 24. 6. 2006 9:23

Andrejka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2370

Re: tak jsem testovala...

kukuso já už takhle měla stín druhý čárky několikrát ale těhu jsem  nebyla grater

a Ládi minulej cyklus jsem měla ještě o mooooooooc delší než tenhle a OVU jsem měla potvrzenou doktorem.. a tenhle měsíc jsem ovu taky měla na 100% takže toho že neovuluju se nebojim.. já jsem řikala že po svatbě zajdu za Dr. at mi ty cykly srovná, ale ted nikam nepůjdu...mám i tak stresů ze svatby až nad hlavu.. Četla jsem že když se teplota drží nahoře víc jak 18 dní za sebou, tak je těhotenství potvrzeno i bez těhotenskýho testu na 100% - takže mi zbývaj ještě 3 dny vysokých teplotek tongue


http://tac.families.com/ezb/828984.png
andrejka.1313@seznam.cz
http://moje.dama.cz/img/uf176974.gif

Není tady

 

#5 24. 6. 2006 9:26

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: tak jsem testovala...

Andrejko ty testíky jsou snad prokletý. To snad není možný. Aspoň v tebe jsem doufala. Ale co teď není může ještě být. Tak ať ms nedroráží a třeba budeš těhulka. Teda Andrejko, že zatím nevyšla ani jedna z nás z adeptek je smůla.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#6 24. 6. 2006 9:27

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: tak jsem testovala...

Nikisko, měříš si BT? asi ne, že? kdy si zajdeš k Dr?

Není tady

 

#7 24. 6. 2006 9:27

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: tak jsem testovala...

Andrejko, máš SZ

Není tady

 

#8 24. 6. 2006 9:30

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: tak jsem testovala...

Lenulko neměřím. Já kdybych si jí měřila tak bych na to pořád musela myslet a to nechci. Ms pořád nikde ani náznak. V po zajdu k dr.

Upravil(a) Nikiska (24. 6. 2006 11:38)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#9 24. 6. 2006 9:39

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: tak jsem testovala...

Andrejko a když ti to neukaže ani za pár dnů tak to i s Luciáskem takhle zapijem a pojedem zase dál. Je to teď nějaký zakletý ten červen.  http://sirmi.ic.cz/smajl/13.gif


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#10 24. 6. 2006 9:40

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: tak jsem testovala...

Andrejka.. napsal(a):

kukuso já už takhle měla stín druhý čárky několikrát ale těhu jsem  nebyla :grater:

a Ládi minulej cyklus jsem měla ještě o mooooooooc delší než tenhle a OVU jsem měla potvrzenou doktorem.. a tenhle měsíc jsem ovu taky měla na 100% takže toho že neovuluju se nebojim.. já jsem řikala že po svatbě zajdu za Dr. at mi ty cykly srovná, ale ted nikam nepůjdu...mám i tak stresů ze svatby až nad hlavu.. Četla jsem že když se teplota drží nahoře víc jak 18 dní za sebou, tak je těhotenství potvrzeno i bez těhotenskýho testu na 100% - takže mi zbývaj ještě 3 dny vysokých teplotek :P

Andrejko neboj, to by nebylo abys ty jednoho dne neotehotnela. Ja vim ze me se to blaboli, ale ja ti opravdu ze srdce preju aby ses brzo dockala!!  Jenom zadny nerviky, zvedni hlavicku, utri slzicku a treba zajdi k mudrovi a at kouka neco delat! Pust se do toho!!! Drzim palecky. ;)


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#11 24. 6. 2006 10:16

sylviik
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: nedaleko Plzně...
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 5794
Web

Re: tak jsem testovala...

Ahojky Andrej, máš pravdu nesleduj neměř, nebo to bude ještě horší, vím o čem mluvím, já takhle čekala na druhou čárku skorem dva roky, takže jsem tich testíků použila požehnaně, a přitom poprvé to bylo do měsíce. Takže až se ti bude zdát že skoro nic nestíháš, že na nic nemáš čas, tak to přijde:). Já takhle měla před vánocema stres, nebyly korunky, dělala jsem brigádku aby byly alespoň nějaký, jezdila jsem domů večer nebo v noci, takže soukromých chviliček poskrovnu a zrovna v tu dobu se to po dvou letech povedlo naprosto nečekaně, takže hlavu vzhůru a drž se, ono se to povede.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/20936.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24711.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24712.png

Není tady

 

#12 24. 6. 2006 11:09

Miss
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2006
Příspěvky: 2833

Re: tak jsem testovala...

Andrejka este nie je nic stratene ja som testovala v den ked mi meskala menstruacia 1 den a hned sa taciarka neukazala, odniesla som ho do izby pozeram po chvili lepsie a nieco velmi jemne som tam zazrela, zavolala som muža a on užtu ciarku videl jasne, možno sa ti tam objavi neskor.Držím palce

Není tady

 

#13 24. 6. 2006 12:48

Štarmik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: západ
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 3888
Web

Re: tak jsem testovala...

Andrejko, neboj, ještě to není ztracený, já měla druhou čárku až 17 den od ovu a to ještě ne hned na ranním testíku, ale jak říkaj holky, večer jsem na něj znovu jukla a byla tam // a to jsem měla citlivost 20. Ty máš 25 tak bych ještě počkala.Všechno může být posunutý, hlavně když máš ted stres ze svatby smile Já se vdávala loni a přesně ve svatební den přišla ta mrcha, o 14 dní dříve, holt nervy a bylo po svatební noci smile takže nestresuj a snaž se těšit a užívat si ten překrásnej den, vždyt to bude poprvý a naposled smile hjarta

Není tady

 

#14 24. 6. 2006 13:30

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: tak jsem testovala...

Já jsem měla ovu vždy 12.den (30-32 denní cyklus) a asi 5 dní před MS jsem si udělala testík clear blue a vyšla druhá čárka hodně slaboučká a po delší době.

Není tady

 

#15 25. 6. 2006 22:54

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: tak jsem testovala...

Teda to je pech. Andrejko, nic nevzdávej a myslim, že můžeš být ráda že na svatbičku budeš netěhule, a budeš si to moct pořádně užít ( žádný zvracení atd...) A na svat. cestě na to vlítneta a hned bude dáreček. Teď jsi dost vystresovaná a to budoucí dítko to ví a tak čeká až budeš v pohodičče:-))


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#16 26. 6. 2006 7:13

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: tak jsem testovala...

Ahojky Andrejko, tak to mě mrzí, že to nevyšlo http://sirmi.ic.cz/smajl/27.gif, spoléhala jsem na tebe. V sobotu jsem celý den na tebe myslela http://sirmi.ic.cz/smajl/40.gif a říkala si: Tak a Andrejka se teď raduje ze dvou //  http://sirmi.ic.cz/smajl/45.gif
Andrej nezoufej, ono to vyjde. Já to nakonec dostala v sobotu ráno a co myslíš, byla jsem "ráda", protože mi to nevyjde na dovolenou. Jupí! http://sirmi.ic.cz/smajl/13.gif

Upravil(a) luciasek12 (26. 6. 2006 7:14)

Není tady

 

#17 26. 6. 2006 7:19

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: tak jsem testovala...

luci, Tobě mrcha přišla? ach jo, já jsem myslela, že s tou délkou metříku už Tě čekají jen //... ale jak píšeš, aspoň budeš mít klid na dovolenou a třeba si z tama i něco dovezete... wink
ale jsem dneska zvědavá, jaké zprávičky nám přinese Andrejka tongue

Není tady

 

#18 26. 6. 2006 7:25

Andrejka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2370

Re: tak jsem testovala...

Luci tak ti přišla mrcha? ach jooooo grater
no mě se teplotka pořád drží a podle toho, co jsem četla na www.rodina.cz - že 18 dní vysokých teplot=100% těhu, tak mi zbývá ještě jeden den.. vissla jestli budu mít zítra vysokou teplotku, tak.... visslabig_smile


http://tac.families.com/ezb/828984.png
andrejka.1313@seznam.cz
http://moje.dama.cz/img/uf176974.gif

Není tady

 

#19 26. 6. 2006 7:26

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: tak jsem testovala...

Ahoj holky...koukam, ze cerven asi nebude mit takovou urodu jako kveten...tak snad se to vylepsi po prazdninach, az se tady  vsechny vratime z hezke dovolene...smile

Andrejko, tak jak to vypadaaaaaaaaaaaaaaa...?????

Není tady

 

#20 26. 6. 2006 7:26

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: tak jsem testovala...

Andrejko, Ty už si asi s tím rozházeným cyklem ani nestihneš zajít vissla

Není tady

 

#21 26. 6. 2006 7:27

clare
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: České Budějovice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10977
Web

Re: tak jsem testovala...

Andrejko a ty jsi dneska nezkoušela testík?

Není tady

 

#22 26. 6. 2006 7:29

Andrejka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2370

Re: tak jsem testovala...

lenulka napsal(a):

Andrejko, Ty už si asi s tím rozházeným cyklem ani nestihneš zajít vissla

lol kéééééééééž byyyyyyyyyyyyyyy gloria


http://tac.families.com/ezb/828984.png
andrejka.1313@seznam.cz
http://moje.dama.cz/img/uf176974.gif

Není tady

 

#23 26. 6. 2006 7:29

Andrejka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2370

Re: tak jsem testovala...

clare já si ted dám s testíkem pohov - další zkusim asi v pátek nebo sobotu.. wink


http://tac.families.com/ezb/828984.png
andrejka.1313@seznam.cz
http://moje.dama.cz/img/uf176974.gif

Není tady

 

#24 26. 6. 2006 7:31

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: tak jsem testovala...

lenulka napsal(a):

luci, Tobě mrcha přišla? ach jo, já jsem myslela, že s tou délkou metříku už Tě čekají jen //... ale jak píšeš, aspoň budeš mít klid na dovolenou a třeba si z tama i něco dovezete... wink
ale jsem dneska zvědavá, jaké zprávičky nám přinese Andrejka tongue

Ahoj Lenulko, mrška přišla, ale musím říct, že jsem za to docela ráda http://sirmi.ic.cz/smajl/25.gif, protože na dovolenou jsem to fakt nechtěla, modlila jsem se jak o duši http://sirmi.ic.cz/smajl/47.gif. Už jsem se uklidnila, že to nevyšlo, teď už se těším na nové snaženíčko!!! http://sirmi.ic.cz/smajl/20.gif

Není tady

 

#25 26. 6. 2006 7:32

Andrejka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2370

Re: tak jsem testovala...

no jestli mě moje tělo klame a nejsem těhu, tak tu mrchu taky chci dostat co nejdřív abych jí neměla na svatbu usch


http://tac.families.com/ezb/828984.png
andrejka.1313@seznam.cz
http://moje.dama.cz/img/uf176974.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů