Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 3. 11. 2009 22:43

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: čištění zubů

no to asi jo cool já se s nima moc neprdim, trávim čas lepšim způsobem než prosenim aby otevřeli pusu nebo spali nebo jedli nebo tak, ale to je fakt o nátuře matky než póze dítěte godlikegodlikegodlikegodlikegodlike

Není tady

 

#52 3. 11. 2009 23:01

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: čištění zubů

Mame zubarku v rodine,takze urcite jakmile se ukazi prvni zoubky,tak nejde o to,poradne vycistit,ale naucit dite,ze se neco takove v pusince deje, urcite vecer pred spinkanim rano staci udajne az od dvou let. Matyasek ma take jemne zazloutle zobky,ale udajne to u prvnich zoubku nic neznamena,ja mam take zuby zlute,pritom nekourim,nepiji kavu,je to proste geneticky dane. Jinak jak se meni obdobi vzdoru,tak se vecer take neptame, chytime ruce a zuby vzdy vycistime,jinak se obavam,ze se dite pravidelnosti nenauci. Ted se snazime dodrzovat i ranni cisteni. Co se tyka elektrickeho kartacku,mam stejne informace jako maminky,ktere jej plne zavrhuji. smile
Co se tyka plneni fisur,tak mi bylo receno,ze to je dobre jen pro deti,ktere maji hlubsi ryhy ve stolickach,ale jinak pry to nema kyzeny efekt,takze mi to nedoporucila plosne a u vsech zoubku,rikala,ze az budou venku,tak na ne jukne,ale udela jen ty,ktere budou nutne, tedy doplni radoby chybejici vrstvu skloviny.

Upravil(a) Slniečko (3. 11. 2009 23:02)


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#53 4. 11. 2009 10:18

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: čištění zubů

tak já taky tedy nasilim necistim zuby. zubarka samozrejme ze musim zaujmout atd... ale ono to ne vzdy dobre jde, a detska mi rek.a, zeto chape, ze to proste nemusi u kazdeho ditete byt nic lehkeho.
Proste, rano kdyz si cistim zuby, posmrdla si tam taky, dam 2x tydne trosku elmexu detskeho a ona ho tedy spis vycucava. kdyz se pokusim nacpat do pusy kartacek a cistit, zavre pusu a muzu se snazit jak chci,ale nerada bych ji to zosklivila tak, ze nebude chtit vubec. sad

Není tady

 

#54 4. 11. 2009 10:23

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: čištění zubů

Nám fluoridové tablety zubařka nedoporučila, fluor je pry v pitne vode, soli, umelem mlece(ktere mala pije), a take v te pasticce kterou jednou za cas pouzije. Prebytek fluoru neni zadouci.

Není tady

 

#55 4. 11. 2009 10:49

Janka77
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2009
Příspěvky: 71

Re: čištění zubů

Čekanko, mám to podobné. U nás zaručený recept: nediskutuji, do papulky kartáček strčim, vztek nepomáhá,  začneme pištět a to se už já můžu realizovat, takže než jí hysterák přejde, máme vypucováno. Čistíme ráno a večer, přes to vlak nejede.

Není tady

 

#56 5. 11. 2009 16:50

Tutule
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 16849
Web

Re: čištění zubů

Tada to jsou věci...
násilím bych zuby nečistlila (čistit zuby v leže na zádech a čistit stůj co stůj big_smile to mě rozesmálo), můj osobní pohled na věc, ale naštěstí Kika celkem spolupracuje, elmex jsme dostali od zubařky jako vzorek, sama ho doporučila, čistíme ráno nebo večer, někdy i 2x, když Kika sama chce, někdy si š*****á sama, já jí tam pak ještě trochu pojezdím, líp se čistí spodní, horní hůř, ale nějak to zvládáme, zubařka mi říkala, že prozatím stačí je naučit na ten rituál a jakoby očistit ten zubní plak, není třeba čistit důkladně 2-3minuty ze všech úhlů a stran jako u nás big_smile, kartáček na baterky máme už taky, ale zatím je v šuplíku.
Jo a tablety nám dal pediatr, ale zubařka je moc nedoporučuje, prý stačí fluord v jídle, vodě, soli a té pastě, sama svým dětem tablety nedávala.


http://www.tickerclub.com/cache/59dac1956b.png
http://www.tickerclub.com/cache/a003200884.png

Není tady

 

#57 6. 11. 2009 8:31

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: čištění zubů

tutle: jo to je stejne, detska mi dala ze jo fluro,alezubarka ne. dneska mala trosku spolupracovala, tedy hucela,ale nervala, nezdrhala a netiskla celisti, hold to chce cas:)zkusim oridit nejaky hezky kartacek na nozkach nebo tak.

Není tady

 

#58 6. 11. 2009 19:20

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: čištění zubů

Tutule škoda že nemám tvůj smysl pro humor, možná bych si to čištění občas i užila roll

Není tady

 

#59 6. 11. 2009 21:47

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: čištění zubů

Holky - já trošku jinak.
Neřešila jsem to - u kluků a neřeším ani u holky. čistili jsme každý den, někdy to odflákli, jindy dobrý. Ono stejně záleží a to hodně na genetický výbavě. Co si budem povídat. Hele, staršímu klukovi je 16,mladšímu 13 a nemaj ještě od zubaře šáhnuto.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů