Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 6. 2006 16:07

Ambra
Host

Máte někdo tip na dovolenou v ČR?

Ahoj holky, mám prosbičku. Rádi bychom s přítelem na přelomu července a srpna dovolenou. A jelikož už budu mít docela velkej pupek, tak se nám do zahraničí nechce. Tady jsme byli většinou na horách a jelikož na mě chození moc není už teď, tak je mi jasné, že za měsíc to bude ještě horší. Máte  některá vyzkoušený dobrý tip na dovku v ČR mimo hory? Díky moc za info.

 

#2 23. 6. 2006 17:56

ivagrun
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 243

Re: Máte někdo tip na dovolenou v ČR?

Je toho spousta, spíš si vyber něco, kam to nemᚠmoc daleko. Nebo aspoň pro mě bylo cestování autem ke konci těhu dost nepříjemný.
Tak třeba Český ráj, Adršpach, Český Švýcarsko, Pálava, Klatovsko, ... všude je krásně. My jezdíme tak, že si ubytování hledáme až na místě.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10600;126/st/20060507/n/Honzik/dt/6/k/6d72/age.png

Není tady

 

#3 23. 6. 2006 22:24

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Máte někdo tip na dovolenou v ČR?

Ambro nevim přesně jak se ty diskuze jmenovaly, ale už to tu holky mysllim dvakrát probíraly. Zkus pohledat. Našla bych ti to, ale bohužel nemam moč času, jsem tu vždy jen tak na hodinu po obědě a půl hodiny večer a mam co dělat abych vůbec stihla pročíst diskuze smile Promiň

Není tady

 

#4 24. 6. 2006 10:50

Ambra
Host

Re: Máte někdo tip na dovolenou v ČR?

Holky moc děkuju, Petro těch diskuzí jsem si nevšimla, tak na to určitě juknu, moc díky, že jsi mě na ně upozornila  tummenupp

 

#5 24. 6. 2006 13:26

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Máte někdo tip na dovolenou v ČR?

Ambro, www.mimisek.cz dělá pobyty i pro těhulky, ale koukám, že termín co nabízejí, tak to už budeš maminka smile Nicméně, dělají i pobyty pro rodiče s dětmi. My od nich pojedeme v únoru 2007 na Šumavu. Jinak teď v létě jedeme s www.infodomecek.cz na Vysočinu... Jinak kdybych byla těhulka, tak bych zajela do Jížních Čech nebo na Moravu. No, já jsem ve druhém měsíci byla na Šumavě (turistika a cyklo po horách), ale ty už seš krapet dál, takže bych se víc šetřila. Úspěšný výběr a hezkou dovolenou smile

Pro těhulky   
Kompletní příprava těhotných na porod:
1) cvičení pro těhotné (včetně aquaaerobiku)
2) nácvik poloh
3) teorie, rady
4) péče o miminko
5) diskuze, o kojení
6) poradenství,...
7) vše dle aktuálních potřeb nastávajících maminek
8) aromaterapie, masáže,...

Aktuální pobytový termín s programem:
16.-20.11.2005 (17.11. státní svátek) nebo 18.-20.11. (pouze víkend) - Hrotovice (okres Třebíč)

vhodné také i pro nastávající maminky, které děti již mají... pro děti připraven také bohatý program dle věku:
s plaváním miminek a batolat (od 5měsíců), ale i starších dětiček (do 12 let), cvičením rodičů s dětmi (od 1 roku), se cvičením pro maminky různých forem včetně aquaaerobiku, posilování,..., sportovním a relaxačním vyžitím i pro tatínky, babičky, hlídáním dětí od 5měsíců do 12 let a dalším bohatým programem (maškarní bál, minidiskotéka,...) 

Více info včetně foto ZDE

Není tady

 

#6 5. 6. 2013 9:07

tomas.kroupa.397
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2013
Příspěvky: 7

Re: Máte někdo tip na dovolenou v ČR?

Spousta tipů na výlet: http://www.justride.cz/tipy-na-vylet
Snad si vyberete tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů