Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 28. 6. 2006 19:47

Pepa K
♥♥-----

Re: Borelioza

Petr10 napsal(a):

Danielko, já vím. Vzhledem k tomu, že to byla první antibiotika v životě, v mých 60 létech, tak to asi zabralo. Já to dnes považuji za prkotinu- před půl rokem přišla moje snacha ve 30 o jedno ňadro. Takže co to je borelka, srandička. Krásný večer přeji všem.

Petane, tak borelie nejsou v žádném případě brkotiny! Běž si přečít na www.borelioza.cz, co lidi prožívají a nenacházejí pomoci!

Upravil(a) Pepa K (28. 6. 2006 19:48)

Není tady

#27 28. 6. 2006 20:44

Petr10
♥♥♥♥---

Pepo, přečti, co jsem napsal. Já to dnes považuji u mně za prkotinu ve srovnání s rakovinou prsu co měla/má/ snacha, co zatím prodělala, protrpěla a prožívá.

Není tady

#28 29. 6. 2006 13:15

Venus
Host

Tak jsem byla včera u doktorky- 14 dní po kousnutí klíštětem- vypsala mi papír na odběr krve a skutečně  na něj mám jít až za dalších 14 dní - čili měsíc od kousnutí - až tělo bude mít vytvořeno vlastní protilátky. Zřejmě se boreloza pozná podle těch vytvořených protilátek, jak zareaguje vlastní imunitní systém...
Jen tak pro zajímavost .... Může si člověk -jeho tělo, který má velmi dobrý a silný imunitní systém , vyléčit borelku samo (to tělo) bez jakéhokoliv zásahu zvenčí?

#29 29. 6. 2006 14:25

Zaba4
♥♥♥----
Místo: Pardubická kraj

jeeeeeee tak to jsem asi neco pos.... pred par lety (2-3) jsemmela kliste a cerveny svedici flicek asi tak pul roku mozna vic, porad jsem si to skrabala ale doktory nesnasim (nebavi me cekat v cekarne a pod) tak jsem se na to vybodla, kdyz mi nic nebylo. A ted se docitam ze se to muze projevit az za par let....uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Není tady

#30 29. 6. 2006 15:25

Ilseli
♥♥♥----

Venus napsal(a):

Tak jsem byla včera u doktorky- 14 dní po kousnutí klíštětem- vypsala mi papír na odběr krve a skutečně  na něj mám jít až za dalších 14 dní - čili měsíc od kousnutí - až tělo bude mít vytvořeno vlastní protilátky. Zřejmě se boreloza pozná podle těch vytvořených protilátek, jak zareaguje vlastní imunitní systém...
Jen tak pro zajímavost .... Může si člověk -jeho tělo, který má velmi dobrý a silný imunitní systém , vyléčit borelku samo (to tělo) bez jakéhokoliv zásahu zvenčí?

V první fázi se doporučuje zaléčení antibiotiky. V další fázi zaléží jen a jen na imunitě postiženého. Další opakované podávání antibiotik jen oslabuje imunitní systém a navazuje na další zdravotní potíže. Proto veškerá léčba by se měla soustředit na podporu imunitního systému.

Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

#31 29. 6. 2006 17:10

Mendy
♥♥♥♥♥--

Moje sestřenice měla klíště a po něm jí nic nezůstalo, žádná skvrna. Asi za půl roku dostala silné horečky a nevěděla od čeho, až když se jí doktor ptal, jestli neměla náhodou klíště řekla, že měla a bylo to na světě. Vzali jí krev a zjistili boreliozu, teď je to rok a ona se pořád léčí, má bolavé klouby a někdy se nemůže postavit na nohy, pořád jí otékají.

Není tady

#32 29. 6. 2006 18:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Venus - já myslím, že pokud má člověk, jak ty píšeš, velmi dobrý a silný imunitní systém, nemusí pro něho borelioza nic znamenat. Až v případě oslabeného IS se ozve......a pak je to o to horší.....bor. burgdorferi jdou do kloubů, bor.garinie do nervů a bor.afrelie do kůže a vyskytují se v těle ve třech různých formách /v krvi, bunkách nebo cystách/  a mohou  bez léčby přejít ve sklerozu multiplex !

Není tady

#33 29. 6. 2006 18:36

Daniela M
♥♥♥----

Bolerie mi připadaji jakoby ze scifi. Skoro každý měl v životě klíště a skoro každému začne nějaká nemoc - je to z klíštěte? Mají kl횝ata vliv na nᚠzdraví a na nᚠvěk? Komu začnou bolet klouby může to být z nedostatku kloubního mazu, opotřebení kloubů, ale také z toho, že ho kdysi napadlo klíště a označkovalo ho svou přítomností! Borelioza v 2 a 3 fázi je v podstatě neléčitelná a každá léčba  ATB oslabuje další důležité orgány našeho těla. Jen silní jedinci, kteří vnímají souvislosti, pečují o svou imunitu, unikají jakoby načatému zhobnému postižení jménem borelioza.

Není tady

#34 1. 7. 2006 11:26

Pepa K
♥♥-----

Daniela M napsal(a):

Bolerie mi připadaji jakoby ze scifi. Skoro každý měl v životě klíště a skoro každému začne nějaká nemoc - je to z klíštěte? Mají kl횝ata vliv na nᚠzdraví a na nᚠvěk? Komu začnou bolet klouby může to být z nedostatku kloubního mazu, opotřebení kloubů, ale také z toho, že ho kdysi napadlo klíště a označkovalo ho svou přítomností! Borelioza v 2 a 3 fázi je v podstatě neléčitelná a každá léčba  ATB oslabuje další důležité orgány našeho těla. Jen silní jedinci, kteří vnímají souvislosti, pečují o svou imunitu, unikají jakoby načatému zhobnému postižení jménem borelioza.

Danielo, to je hotový hororový scénář!:

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí