Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 24. 5. 2007 19:56

foxy
♥♥-----

Re: chlamydie

Právě - nedělá se na něj screening, protože je drahej. přitom je velká promořenost obyvatel, protože ty brebery nemusejí způsobovat žádné potíže...

Není tady

#52 1. 6. 2007 20:54

bílá kočka
♥♥♥♥---

co jsou to vlastně chlmydie a výtoky a jiné nemoci se dočtete na stránkách  www.zdravcentra.cz

Kočka

Není tady

#53 10. 7. 2007 15:25

bílá kočka
♥♥♥♥---

: rock: lidi já asi zblázním nám se podařilo vyléčit chlamydie a candidu přírodní cestou teď už to můžu napsat a pustit ven,naši léčbu jste mohli a můžete sledovat na servru www.candida.unas.cz  bylo léčeno několik lidí i vám přejí uzdravení tak jako nám tummenupp

Kočka

Není tady

#54 10. 7. 2007 15:26

bílá kočka
♥♥♥♥---

rock ahoj kočka jdu oslavovat

Kočka

Není tady

#55 19. 7. 2007 13:15

natura
♥------

Jaká antibiotika a na jak dlouho jste je měly předepsaná, holky?? Je tu někdo, kdo je měl na celý měsíc??

Není tady

#56 21. 7. 2007 8:43

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Naturo - chce to opravdu se podívat na jiné weby. Dobrá je ta borelioza i chlamydie, hlavně číst. Já vím o lidech, kteří berou cca rok  a víc v kuse ATB dle Wheldonova protokolu, já je beru asi devátý měsíc. A zase, musí se brát makrolidová i tetracyklinová + mnoho doplňků, ale to už pak chce opravdu nastudovat !

Není tady

#57 27. 8. 2007 14:16

Maxmilián
♥------

Po nebolestivém testování přístrojem Salvia,
http://st.blog.cz/o/obchudek.blog.cz/obrazky/1622943.jpg
zda CHLAMYDIE skutečně útočí je možné použít přípravek
CHLAMYDI http://st.blog.cz/o/obchudek.blog.cz/obrazky/14744760.jpg

Není tady

#58 29. 9. 2007 22:13

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Aneri napsal(a):

Sandonorico - moc se neraduj - i negativní výsledek u chlamydií nemusí znamenat, že jsi se jich zbavila! Ony se většinou jen zaléčí spirochety, které mají 3 stádia a přemění se v chlamydie pneumonie. Ani stěr z děložního čípku negativní neznamená, že mᚠvyhráno ! Ale o tom lékaři nemají ani páru !

řekla bych, že antibiotika to zaléčí, homeopatika vyléčí.
Asi mᚠšpatného homeopata.  Zkus to s jiným.

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#59 29. 9. 2007 22:25

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Daniela M napsal(a):

Aneri napsal(a):

Danielo - když jsi tak chytrá - tak tady uveď, jak ti homeopatika /která přesně/ zbaví tělo chlamydiové  infekce, se kterou si neví rady ani americké laboratoře, pro jejich záludnost a mutaci a já osobně si to nechám patentovat !!! To bude asi tím, že chlamydie  nebude tvá parketa a jsi zdravá ! Osobně jsem zkoušela homeopatika na různé nemoci  a  nepomohly mi. Ale to je zase individiální.....

Aneri to musíš jít k tomu, kdo dělá klasickou homeopatii, ten se zabývá i tvými rodiči a tebou od početí.dudlik. Ono to totiž zase není tak jednoduché.  I tobě přeji aby jsi byla zdravá!hjarta

a ještě dodám ...  na každého může působit jiné homeopatikum, případně další přírodní léky, aby ho vyléčili.
Chce to jen sehnat dobrého člověka, co se tím zabývá a baví ho to. A věř, že to není ten, co má 20 pacientů za den, ale třeba jen dva tři.

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí