Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 8. 2006 14:35

x256987
Host

Re: chlamydie

Caroline napsal(a):

Holky, jak jste vůbec poznaly, že máte chlamydie? Já už léta trpím na poševní kvasinkové a bakteriální infekce, jenže nikdy (!), i přes ládování všeho možného do sebe i dovnitř,  se mi nevyléčily (jen občas zánět poleví na intenzitě)...napadla mě souvislost s chlamydiemi, ale dr. o tom nechce ani slyšet. A na testy mě přitom neposlal!! Testy vám dělal gynekolog nebo jste šly na imunologii nebo ještě někam jinam?
Jak se projevuje zánět močového měchýře?

Zkus změnit doktora. Tenhle už ti podle všeho měl dost možností ukázat, co všechno (ne)umí...

 

#27 1. 8. 2006 14:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

No, já bych řekla, že to není ani tak o tom, že lékař něco neumí...ale pokud je z měnšího města, vzorky-stěry se zamrazují a čeká se, až je jich více, nebo hodně.....a  mrazem se tělíčka chlamydiií /je to malá žížalka s chapadly/ roztrhají a jsou z nich jen neživé kousky a závěr musí být - negativní. Pak lékař jako nemá co léčit, problém však zůstaává....Jen v několika laboratořích ČR se na ně může přijít...a navíc...během několika hodin mutují do jiné podoby.....na chlamydie pneumonie a tam se daji zjistit stěrem z plicního sputa

Není tady

 

#28 1. 8. 2006 18:40

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: chlamydie

Je to strašné, ale už moje tříletá dcerka má problémy s pipinkou. Nemá sice žádné výtoky, ale má takový bílý potah, který nejde pořádně ani smýt a sotva jí to s křikem (jejím) odstraním, za pár dnů je tam znovu. Zrovna dnes jsem v lékárně koupila dětský intimní gel Gyntima od Fytofontány. Uvidíme, chudák malá.

Není tady

 

#29 1. 8. 2006 18:55

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Káčo, mᚠplnou schránku, nejde ti nic poslat ! A co na to lékaři ??? To přece není normální......

Není tady

 

#30 2. 8. 2006 9:14

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: chlamydie

Už jsme byly u dětského gynekologa, doktorka si s ní chvíli hrála a povídala a pak ji nenásilně prohlídla pipinku. Dala nám nějaký roztok a mastičku. Zabralo to na týden a znovu. Holt je citlivá. Už jsem z toho zoufalá, kalhotky jí měním dvakrát denně, vyvařuju je a žehlím. Hygienu dodržujeme, dávám pozor kdy, na čem sedí....
Kupuju jí vitamíny s probiotiky, pipku jí omývám občas heřmánkem a nic.

Není tady

 

#31 2. 8. 2006 9:16

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: chlamydie

Jo a díky za upozornění-schránku už jsem si vyčistila.

Není tady

 

#32 5. 9. 2006 13:05

suši
♥------
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 5

Re: chlamydie

Aneri napsal(a):

Jistěže...každý jsme originál....na každého člověka působí bacily, bakterie, infekce a pod. jinak. Ano, hodně záleží na imunitě člověka ale i na rodinných dispozicích....., spíše jde o to, kde jsme je "nakoupili". Můj lékař říká...chlamýdie má každý a borelie se neléčí.....a tak jsem na umřití.

Milá Aneri,
už dos dlho sledujem túto diskusiu ale podarilo sa mi reagova až teraz. Presne viem ako sa cítiš, lebo ja sa cítim podobne už 7 rokov. CHlamydie sú vežmi odolné potvorky a keď im je najhoršie tak sa schovajú a v tom čase si lekári myslia že už ich vyliečili. Ale oni čakajú len sa svoj čas a ten hrá bohožiaž pre nich. ATB sú žiaž málo účinné, homeopatiká zas manipulujú výsledky. Viem čo hovorím - mám s tým bohaté skúsenosti. Jediná cesta ktorá tadeto viedie, je asi cez  posilňovanie imunity a to nie je len fráza. Je nutné si nájs poriadnu laborku - vy tuším takú máte v Brne - čítala som to na nete. Tam ti zistia kompletnú imunitu tela a nie len všeobecnú, ale aj monocyty D3 a neviem čo ešte, ktoré sú vežmi podstatné pre obranyschopnos tela. Ja nie som ani lekár ani odborník na chlamydie a borélie (na ktoré som bola mimochodom tiež liečná - ale tvrdili mi že ide len o falošnú pozitivitu) len vežmi dobre viem čo chlamýdie dokážu. Myslím, že si dos silná osobnos keď sa dokážeš s nimi takto " poprát" a na názory, že ide všetko cez lásku - ako to napísal tuším v inej rubrike nejaký mladý muž a akupunktúru - tak na to môžeš zabudnú. Ja mám lásky okolo seba dos - mám milujúcu a harmonickú rodinu, výbornú prácu, som veselý typ človeka a aj napriek tomu ma toto postihlo. Nesmieš sa však vzda a musíš bojova ďalej. Ja aj keď mi opuchnú klby a odpadávam tak aj napriek tomu si obujem lyžiarky a idem lyžova. Viem že je to vežmi ažké a depresívne a že si nevieš predstavi ako prežiješ takto svoj ďalší život ale určite ti zas bude lepšie. Prajem nám veža vytrvalosti. Suši

Není tady

 

#33 8. 9. 2006 15:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Milá Suši, děkuji za pochopení, nebráním se ničemu, jenže když mi imunoložka řekne, že jsem v pořádku a já vím, že to není pravda, tak mi nepomůže. Ale je to výborný nápad, za který ti moooc děkuji, dobírám ATB, pak budu čekat nějaký týden, mezitím seženu informace, příp. dám dotaz. Děkuji a přeji rychlé povzbuzení imunity a uzdravení !!!

Není tady

 

#34 10. 9. 2006 20:26

suši
♥------
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 5

Re: chlamydie

Aneri napsal(a):

Milá Suši, děkuji za pochopení, nebráním se ničemu, jenže když mi imunoložka řekne, že jsem v pořádku a já vím, že to není pravda, tak mi nepomůže. Ale je to výborný nápad, za který ti moooc děkuji, dobírám ATB, pak budu čekat nějaký týden, mezitím seženu informace, příp. dám dotaz. Děkuji a přeji rychlé povzbuzení imunity a uzdravení !!!

Aneri, napíš mi prosím a aké ATB berieš a či Ti zaberajú.  Ja sa momentálne pokúšam zvyšova si imunitu Beta Glukánom a Superdophilusom - no však uvidím čo to spraví. Zatiaž mám vežmi slabé výsledky. ďarž sa . Suši

Není tady

 

#35 10. 9. 2006 20:55

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Suši, pošlu ti soukromou zprávu

Není tady

 

#36 28. 9. 2006 11:32

suši
♥------
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 5

Re: chlamydie

Aneri napsal(a):

Suši, pošlu ti soukromou zprávu

Aneri ak chces vedie niečo viac o chlamýdiách pozri na www.chlamydie.info
Možno tú stránku aj poznáš. Nájdeš tam nejaké typy pre liečbu chlamydii entizolom. Pozri na to. Mňa to dos vydesilo.čau Suši

Není tady

 

#37 16. 11. 2006 19:06

IvanKa
♥♥-----
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 31

Re: chlamydie

ahoj holky, nevite nahodou jeslti se daji poznat chlamydie z bezneho kultivacniho steru? Nebo se musi primo na ne delat specialni?

Není tady

 

#38 16. 11. 2006 22:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Ivanko, dají se zjistit hlavně z krve i moče, ale některý urolog trvá na výtěru z močové trubice. Ale pozor na to, v laboratořích vždy neumí správně vyhodnotit ! Udělají ti stěr na gynekologii, ale můžeš jít i za obvodním, urologem, infekčním, ale i revmatolog by ti mohl udělat při podezření....všichni se mi smějí, že za vším vidím chlamydie a ony všude kolem opravdu jsou !

Není tady

 

#39 20. 11. 2006 14:19

IvanKa
♥♥-----
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 31

Re: chlamydie

Aneri napsal(a):

Ivanko, dají se zjistit hlavně z krve i moče, ale některý urolog trvá na výtěru z močové trubice. Ale pozor na to, v laboratořích vždy neumí správně vyhodnotit ! Udělají ti stěr na gynekologii, ale můžeš jít i za obvodním, urologem, infekčním, ale i revmatolog by ti mohl udělat při podezření....všichni se mi smějí, že za vším vidím chlamydie a ony všude kolem opravdu jsou !

Ja zadny podezreni nemam, zadne problemy a tak. Jen bych chtela mit jistotu. Vim,ze ty mrchy muzou byt kdekoli a nedat o sobe znat. Tak by me prave zajimalo, jestli by mi na ne prisli na gyn. prohlidce z ty kultivace, nebo by na ne museli delat specialni testy.

Není tady

 

#40 20. 11. 2006 16:19

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Ivanko, jestli nemᚠproblémy, nevím, zda ti lékař testy vůbec udělá, ale snad za peníze ano. To je, jako bych si chtěla udělat testy na žloutenku a nic nenaznačuje, že ji mám. Gynekologové se tím běžně nezabývají a mají z toho hrůzu, ale to bude tím, že o tom nic neví. Pokud na tom trváš, zavolej si a zeptej se, myslím, že k tomu přistupují různě...

Není tady

 

#41 20. 11. 2006 19:22

IvanKa
♥♥-----
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 31

Re: chlamydie

Aneri napsal(a):

Ivanko, jestli nemᚠproblémy, nevím, zda ti lékař testy vůbec udělá, ale snad za peníze ano. To je, jako bych si chtěla udělat testy na žloutenku a nic nenaznačuje, že ji mám. Gynekologové se tím běžně nezabývají a mají z toho hrůzu, ale to bude tím, že o tom nic neví. Pokud na tom trváš, zavolej si a zeptej se, myslím, že k tomu přistupují různě...

No mě jde totiž spíš o to zjistit, jestli jsem vůbec plodná.. I kdyz jsem se o dítě ještě nepokoušela, antikoncepci jsem vysadila nedávno a rozhodně děcko ještě neplánuji. Nějaká ta šance na chytnutí těch mrch určitě být mohla, to a si kdo chce co chce říká, když o nich dotyčný neví, tak se nechrání, že... Takže by mě to prostě zajímalo, než za dva, tři roky zjistit, že je mám už jakou dobu třeba a řešit to až takhle pozdě, cpát do sebe antibiotika a oddalovat pak zase těhotenství. Takže asi takhle ve zkratce proč to chci vědět....

Není tady

 

#42 21. 11. 2006 13:10

suši
♥------
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 5

Re: chlamydie

IvanKa daj si urobi texty z krvi- tie sú najistejšie alebo PCR, u nás na Slovensku testy z krvi stoja 540 a PCR 800 SK. Čiže nie je to najaká nákladná vec a ak navštíviš súkromnú laborku určite Ti to spravia. Ja to takto robím Vždy.

Není tady

 

#43 21. 11. 2006 23:05

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: chlamydie

ahojky holky tak já se též přidám do diskuze pokud mohu.... tongue
poslední dobou mě neustále trápí opakující se záněty moč. měchýře,o zánětech pochvy ani nemluvím...A až ted mi udělal lékař testy na chlamýdie tak jsem zvědav jak to dopadne, ale počítám i s nejhorším,čili že je mám,páč to už není normal... usch

a tak by mě zajímalo, jelikož mi gynlog doporučil na výtoky Tantum rosa,což jsou výplachy, zda si to mám v lékárně vyzvednout,když v jednom článku od Aneri píší:

Naprostý zákaz výplachů. "Výplachy nejsou na místě nikdy," říká dr. Workowská. Nejenže jsou neúčinné co do odstranění původce chlamydiové nákazy nebo její prevence, ale, jak říká. "mohou přispět k zanesení infekce do vyšších etáží pohlavního a močového ústrojí, kde mohou zapříčinit trvalou neplodnost." Po antibiotikách dochází k úplnému vyléčení v 95 % případů, důležitá je ale včasná diagnóza. Příznaky mohou být: výtok z pochvy, častější močení, pálení v močové trubici nebo v pochvě, tupé bolesti v pánvi, bolestivý styk, krvácení mimo měsíčky, silnější menstruace. Bohužel více než 80 % nákaz proběhne bez příznaků.  hmm tak co teď???? mad 

poradíte???


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#44 21. 11. 2006 23:24

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Eskymko - tak já bych asi počkala na výsledky ! Já osobně bych nespoléhala na jednoho, lékaře, šla bych i k urologovi. Vím, že některé laboratoře neumí testy vyhodnotit a v takové řitce, jako je Přerov se čeká na další odběry pacientů, aby to pak najednou vyhodnotili a to je špatné. Výtěry zamrazí a po těch 3-4 týdnech tam už NIC nemůžou najít !!! Nejlépe je dělají za železniční v Olomouci ! Ano, na chlamydie se většinou přijde v souvislosti s potížemi močového ústrojí,očí, klouby, nebo kůže.

Není tady

 

#45 21. 11. 2006 23:31

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: chlamydie

no on mi právě řekl,že než přijdou výsledky, tak mám používat to Tantum rosa, tak jsem z toho ted celkem jelen.. hmm
jinak byla jsem u urologa v Olmiku a ten mi tam našel tak max. stafylokoka, o chlamydiích ani zmínka... když se přiznám,tak o nich často slyším až ted posledních 14 dní,dřív jsem o nich ani neměla páru dumbom  a doslova valím bulvy na to, co to je za nepříjemný breberky... butter


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#46 21. 11. 2006 23:45

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Eskymko, není důležité, co našel, ale co hledal ! Pokud ti dělal testy na chlamydie a nejsou tam, tak je nenajdou ani v krvi, ani v moči. A to nejsou breberky, chlamydie řádně zalezou, je to mikroorganismus, který žije v makroorganismu /buňce/ nebo cystě ! Každá žena, která má cysty, je u ní předpoklad, že jsou to chlamydie...

Není tady

 

#47 17. 1. 2007 9:49

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: chlamydie

Na urologii mne chlamydie nenasly a na gynde jo, takze je fakt lepsi oblitat si vic doktoru. vissla

Není tady

 

#48 17. 5. 2007 16:36

Jaruska8
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 10

Re: chlamydie

Boze, ked to citam, tak mam z toho hrozu. Kukla som si vsetky tie stranky. Tie chronicke prejavy su sila. :sjuk


Nerob druhym to, co nechces, aby robili tebe.

Není tady

 

#49 17. 5. 2007 18:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Jaruško - není !!! Dá se to léčit, ale ne lékaři v ČR :-), já se léčím dle amerického stylu a už mám půl problémů, naše zdravotnictví je pouze byznys. Lékař mi píše měsíšně ATB za 4 tisíce, které si hradím sama, všichni mi říkali, že to nepřežiju...a žiju... a já se jich zbavuji , ale jinak se množí dál, a rozkašlávají se, a lékaři stále melou své....že se to neléčí. Neléčí, protože je to nákladné.....to je neštěstí. Nechají národ zanést infekcemi. Nejhorší je, že si to přinesete z práce, obchodu,tramvaje, odevšad, kde se pohybují lidé...a nejvíce od lékařů z čekáren !!! Neumí dělat ani testy...

Není tady

 

#50 17. 5. 2007 18:04

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chlamydie

Sandonorica - mᚠchlamydie přenášené pohl. stykem, musí se léčit i partner ! Našli ti je stěrem z dělohy, mᚠje na sliznici, to je dobře....že ti je vůbec někdo našel :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů