Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 23. 6. 2006 10:51

sandonorica
♥♥♥----

chlamydie

Zdraví všechny babinetky, trpím na zanety mocového mechyre:grater: a byla mi potvrzena chlamydiova infekce.Uzivala jsem ATB, Wobenzym a brusinky, tak snad to na kontrolnim vysetreni bude v pohode:vissla:.Mate s tema mrskama nekdo zkusenosti?

Není tady

#2 23. 6. 2006 12:54

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Re: chlamydie

Je jedno, jestli mᚠchlamydie tracho. nebo pneumo....je tro jeden hnus, je to podobné, jako spirochety borelií, mᚠto na celý život . Ty první patří k pohlavním nemocem infekčním, ty druhé se údajně v akutním stavu rozkašlávají, jako chřipka, ale to je úplně jedno - chce to imunologa, infekciologa a aspoň rychle  zaléčit , jinak je budeš mít  v chronickém stavu!!! A mᚠjen chlamydie? Nemᚠi borelie? Jdou většinou ruku v ruce.....a jakou paseku dovedou ...si ani nedovedeš zatím představit, protože jinak by ses o nich tak pěkně nevyjadřovala smile

Není tady

#3 23. 6. 2006 12:59

mauska
♥♥♥♥---

sandonorica napsal(a):

Zdraví všechny babinetky, trpím na zanety mocového mechyre:grater: a byla mi potvrzena chlamydiova infekce.Uzivala jsem ATB, Wobenzym a brusinky, tak snad to na kontrolnim vysetreni bude v pohode:vissla:.Mate s tema mrskama nekdo zkusenosti?

Bohuzel mam, dlouho jsem trpela na ruzne zanety a mela ruzne problemy, nez mi zjistili pozitivni chlamydie - chlamydia pneumonia, no a taky borelie.. mela jsem 6 tydnu ATB a uz od zari snad beru Wobenzym na podporu imunity. Od te doby jsem nemela zadny zanet. ALE: mame je skoro vsichni, takze lecit pomoci ATB by se meli jen pokud mame opravdu nejake problemy.

Upravil(a) mauska (23. 6. 2006 13:08)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png

09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

#4 23. 6. 2006 13:00

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

http://www.sexus.cz/clanek/1117-chlamyd … znama.html                                                          http://sex-vztahy.doktorka.cz/chlamydie … sna-nemoc/                                                         http://www.avicena.cz/clanky/neurologic … logie5.htm                                                   http://www.pacienti.cz/clanek.php?id=69       a další a další.....tak studuj a rychlé zaléčení !

Není tady

#5 23. 6. 2006 14:09

sandonorica
♥♥♥----

Vim, ze to jsou spis mrchy, ale treba kamaradce je taky objevili a po ATB a brusinkach byla uplne v pohode a do ted je.Myslim si, ze taky zalezi na imunite danyho cloveka.Ostatni testy na infekce jsem mela negativni.

Upravil(a) sandonorica (23. 6. 2006 14:12)

Není tady

#6 23. 6. 2006 15:28

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Jistěže...každý jsme originál....na každého člověka působí bacily, bakterie, infekce a pod. jinak. Ano, hodně záleží na imunitě člověka ale i na rodinných dispozicích....., spíše jde o to, kde jsme je "nakoupili". Můj lékař říká...chlamýdie má každý a borelie se neléčí.....a tak jsem na umřití.

Není tady

#7 23. 6. 2006 23:08

mauska
♥♥♥♥---

Aneri napsal(a):

Jistěže...každý jsme originál....na každého člověka působí bacily, bakterie, infekce a pod. jinak. Ano, hodně záleží na imunitě člověka ale i na rodinných dispozicích....., spíše jde o to, kde jsme je "nakoupili". Můj lékař říká...chlamýdie má každý a borelie se neléčí.....a tak jsem na umřití.

Teda ten Tvuj doktor je taky original dumbom

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png

09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

#8 24. 6. 2006 19:04

Daniela M
♥♥♥----

mauska napsal(a):

Aneri napsal(a):

Teda ten Tvuj doktor je taky original dumbom

Já už k doktorům dávno nechodím, mám svého homeopata.reta

Není tady

#9 24. 6. 2006 21:23

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Danielo - když jsi tak chytrá - tak tady uveď, jak ti homeopatika /která přesně/ zbaví tělo chlamydiové  infekce, se kterou si neví rady ani americké laboratoře, pro jejich záludnost a mutaci a já osobně si to nechám patentovat !!! To bude asi tím, že chlamydie  nebude tvá parketa a jsi zdravá ! Osobně jsem zkoušela homeopatika na různé nemoci  a  nepomohly mi. Ale to je zase individiální.....

Není tady

#10 27. 7. 2006 14:36

sandonorica
♥♥♥----

Tak jsem byla na kontrole a vysledek negativni, ani nevite, jak jsem rada, kdyz jsem cetla, ze nektery lidi se z toho nemuzou dostat. tummenupp

Není tady

#11 27. 7. 2006 15:10

Daniela M
♥♥♥----

Aneri napsal(a):

Danielo - když jsi tak chytrá - tak tady uveď, jak ti homeopatika /která přesně/ zbaví tělo chlamydiové  infekce, se kterou si neví rady ani americké laboratoře, pro jejich záludnost a mutaci a já osobně si to nechám patentovat !!! To bude asi tím, že chlamydie  nebude tvá parketa a jsi zdravá ! Osobně jsem zkoušela homeopatika na různé nemoci  a  nepomohly mi. Ale to je zase individiální.....

Aneri to musíš jít k tomu, kdo dělá klasickou homeopatii, ten se zabývá i tvými rodiči a tebou od početí.dudlik. Ono to totiž zase není tak jednoduché.  I tobě přeji aby jsi byla zdravá!hjarta

Není tady

#12 27. 7. 2006 16:48

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Sandonorico - moc se neraduj - i negativní výsledek u chlamydií nemusí znamenat, že jsi se jich zbavila! Ony se většinou jen zaléčí spirochety, které mají 3 stádia a přemění se v chlamydie pneumonie. Ani stěr z děložního čípku negativní neznamená, že mᚠvyhráno ! Ale o tom lékaři nemají ani páru !

Není tady

#13 27. 7. 2006 16:56

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Jedná se o infekční, bakteriální onemocnění, navzájem přenosné mezi savci (přenáší se mezi lidmi, mezi zvířaty, mezi lidmi a zvířaty  a opačně). Původcem je kokovitý mikroorganizmus, který se reprodukuje v cytoplazmě infikované buňky. Jeho velikost je 0,2 – 1,5 ľm.
Vývojový cyklus chlamydií je unikátní. Infekčním stádiem chlamydie je elementární tělísko (EB). Po jeho vniknutí do buňky hostitele se mění v retikulární tělísko (RB). Toto se v napadené buňce dělí a mění během 24 - 48 hod. opět v elementární tělíska, jejichž uvolněním z napadené buňky je vývojový cyklus chlamydie kompletní.  Elementární

Schéma vývojového cyklu Chlamydia trachomatis

tělíska se jednak uvolňují do prostředí (vysoká infekčnost) a jednak infikují další buňky napadeného jedince.
    Rod bakterií Chlamydia se v současné době taxonomicky třídí na čtyři druhy: Chlamydia trachomatis, psittaci, pneumoniae a pecorum. Pozornost odborníků humánní medicíny v současné době se soustředila převážně na Ch. pneumoniae. Stejnou pozornost je nutno věnovat i Ch. trachomatis  (i Ch. pecorum), které dle našeho zjištění perzistují v napadeném organizmu po celý jeho další život   a mohou být nebezpečnější než Ch. pnemoniae. Současná taxonomická klasifikace zřejmě není konečná.  Lékaři považují chlamýdie převážně za sexuálně přenosnou nemoc. Dle našeho názoru se jedná nejčastěji o respiratorní přenos kapénkovou infekcí, a to i v  latentním stavu, kdy zřejmě dochází k občasnému pomnožování chlamýdií v několika málo napadených buňkách. Následnou rupturou těchto buněk dochází k uvolnění elementárních tělísek do prostředí i organismu napadeného jedince. O tom svědčí promořenost celých rodin, ve kterých se akutní stav téměř nevyskytl.
    Chlamydie po vniknutí do těla hostitele  trvale přežívají - persistují jako nitrobuněčný parazit v buňkách některých orgánových systémů zvířat i lidí (16,19) a mimo jiné produkují do těla hostitele endotoxin (lipopolysacharid). Dle našeho šetření a pozorování způsobují lidem širokou a pestrou škálu trvalých, nejčastěji subjektivních (pocitových) převážně bolestivých, ale i jinak nepříjemných zdravotních potíží. U většiny postižených lidí se často jedná o současný výskyt více potíží

Není tady

#14 27. 7. 2006 16:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Chronický průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny),  zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy,  stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých  i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit   u některého z rodinných příslušníků.

Není tady

#15 27. 7. 2006 19:00

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Pokud se chlamydie neléčí současně i u sexuálních partnerů, (všech které dotyčný člověk má) jsou zpátky coby dup. Někteří lidé ani nevědí že je mají, nezpůsobují jim problémy, a přenášejí je na ostatní lidi. (je to začarovaný kruh - např. ona zjistí že má chlamydie, přeléčí se i s manželem, ale on má bokem milenku...a naopak...)

Strach je malá smrt...

Není tady

#16 27. 7. 2006 19:34

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín

Aneri napsal(a):

Chronický průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny),  zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy,  stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých  i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit   u některého z rodinných příslušníků.

Aneri, mᚠto pěkně nastudováné! Určitěw je mᚠtaky, co? Je to jen otázka imunitního systému!kapitulation

Není tady

#17 27. 7. 2006 21:14

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

No, Alane, budeš se divit, ale lékaři mi tvrdí, že je už nemám, že mám jen borelie a ty jsou ještě horší potvory, ale zajímá mě to, protože je to údajně  nejčastější infekce  liodstva a všichni lékaři tvrdí, že to má  až 90%  všech obyvatel a že to nic není. Já si to nemyslím.....

Není tady

#18 28. 7. 2006 12:14

Alan
♥♥-----

Aneri napsal(a):

No, Alane, budeš se divit, ale lékaři mi tvrdí, že je už nemám, že mám jen borelie a ty jsou ještě horší potvory, ale zajímá mě to, protože je to údajně  nejčastější infekce  liodstva a všichni lékaři tvrdí, že to má  až 90%  všech obyvatel a že to nic není. Já si to nemyslím.....

Milá Anerinko, nezáleží na tom co si myslíš Ty ale o čem jsou přesvědčení oni.  Mohou léčit jen to, co je jim dovoleno a co jim ukazují jejich tabulky. Nic víc, nic míň! Hot  jim  musíš věřit, nebo se léčit sama. smile

Není tady

#19 29. 7. 2006 11:23

Hela A
♥♥-----

Máte s nima nějaké zkušenosti?  Jak u vás probíhala léčba s chamydií ? Proč se u někoho tak drží a někdo je vůbec nevnímá?gloria

Není tady

#20 29. 7. 2006 11:50

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Obrazně řečeno, asi je fakt má velká část populace planety, někdo se s nima vypořádá díky antibiotikům a o zbytek se postará imunitní systém. Pokud se na ně přijde včas, je dobře, pokud jsou chronické, ...jen spí...a sem tam zlobí !!! Ale daleko horší jsou borelie -  jejich základ /spirochety/  jsou  na úrovni syfilidy  a AIDS /to je jen slabý odvar/, takže nepodceňovat a hlídat si je ! Jinak ATB,ATB a nic, než ATB dlouhodobě a kombinovat .

Není tady

#21 29. 7. 2006 13:58

Alan
♥♥-----

Aneri napsal(a):

Obrazně řečeno, asi je fakt má velká část populace planety, někdo se s nima vypořádá díky antibiotikům a o zbytek se postará imunitní systém. Pokud se na ně přijde včas, je dobře, pokud jsou chronické, ...jen spí...a sem tam zlobí !!! Ale daleko horší jsou borelie -  jejich základ /spirochety/  jsou  na úrovni syfilidy  a AIDS /to je jen slabý odvar/, takže nepodceňovat a hlídat si je ! Jinak ATB,ATB a nic, než ATB dlouhodobě a kombinovat .

ANERINKO, jsi zcela na omylu. ATB zcela oslabují imunitní systém. Na to přišli i lékaři, proto je také odmítají předepisovat na základě žádostí při zjištění borelii v 2 a 3 stadiu. Je nutno posílit imunitu.dumbom Děvče moje, vždy lékaři mají své limity a do těch se bolerie v 2 a 3. stadiu nevejdou.big_smilebig_smilebig_smile

Upravil(a) Alan (29. 7. 2006 13:59)

Není tady

#22 1. 8. 2006 9:46

vojanda
♥♥-----

Ahoj holky,já je měla taky-nevěrný přítel a pěkně jsem si s nima užila,5krát se mi vrátili,vždycky jsem s dalůším nálezem dostávala silnější antibiotika po kterých mi bylo akorát špatně,nakonec najednou byly pryč a jsem za to strašně vděčná.Současný přítel o tom ví a je velmi tolerantní,od té doby,co jsem je měla,ale hrozně trpím na záněty močových cest,piju brusinky,polykám brusinky a stejně nic,ani nemusím nastydnout,nevíte někdo co s tím?Mám za sebou kalibraci moč.trubice a užívám autovakcínu,ale stále to není ono...Poradíte?

Není tady

#23 1. 8. 2006 10:02

Caroline
♥♥-----
Místo: Praha

Holky, jak jste vůbec poznaly, že máte chlamydie? Já už léta trpím na poševní kvasinkové a bakteriální infekce, jenže nikdy (!), i přes ládování všeho možného do sebe i dovnitř,  se mi nevyléčily (jen občas zánět poleví na intenzitě)...napadla mě souvislost s chlamydiemi, ale dr. o tom nechce ani slyšet. A na testy mě přitom neposlal!! Testy vám dělal gynekolog nebo jste šly na imunologii nebo ještě někam jinam?
Jak se projevuje zánět močového měchýře?

Není tady

#24 1. 8. 2006 12:49

sandonorica
♥♥♥----

vojanda napsal(a):

Ahoj holky,já je měla taky-nevěrný přítel a pěkně jsem si s nima užila,5krát se mi vrátili,vždycky jsem s dalůším nálezem dostávala silnější antibiotika po kterých mi bylo akorát špatně,nakonec najednou byly pryč a jsem za to strašně vděčná.Současný přítel o tom ví a je velmi tolerantní,od té doby,co jsem je měla,ale hrozně trpím na záněty močových cest,piju brusinky,polykám brusinky a stejně nic,ani nemusím nastydnout,nevíte někdo co s tím?Mám za sebou kalibraci moč.trubice a užívám autovakcínu,ale stále to není ono...Poradíte?

Taky jsem na zanety trpela, zjistili mi uzkou trubici, dvakrat mi ji rozsirili, brala jsem Wobenzym, brusinky ATB a musim zatukat, ze me mocak nezlobi.Prave pri tech zanetech mi delali chlamydie a nasli mi je v moci.A nemas je jeste??Ja bych to totiz nezjistila, kdyzbych nemela moc.cesty, protoze po gyn. strance jsem byla bez priznaku.

Není tady

#25 1. 8. 2006 12:54

sandonorica
♥♥♥----

Caroline napsal(a):

Holky, jak jste vůbec poznaly, že máte chlamydie? Já už léta trpím na poševní kvasinkové a bakteriální infekce, jenže nikdy (!), i přes ládování všeho možného do sebe i dovnitř,  se mi nevyléčily (jen občas zánět poleví na intenzitě)...napadla mě souvislost s chlamydiemi, ale dr. o tom nechce ani slyšet. A na testy mě přitom neposlal!! Testy vám dělal gynekolog nebo jste šly na imunologii nebo ještě někam jinam?
Jak se projevuje zánět močového měchýře?

Zanet moc. mech. je pekny svinstvo.Vetsinou te řeže pri curani, mas pocit nafouknutyho bricha, chodis i nekolikrat za noc a nic moc z tebe nejde, presto mas porad pocit, ze mas plnej mocak.A kdyz uz je to rozjety, tak je ta moc kalna a dost zapacha.Nic prijemnyho dumbom Podle me by ti doktor nemel odmetat udelat test na ty potvory, zvlast kdyz mas vytoky, protoze tak se chlamydie projevuji a boli pritom obcas i bricho. sjuk

Upravil(a) sandonorica (1. 8. 2006 12:56)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí