|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj,
jsem z Plzně a mám 3 letého chlapečka. Sháníme kamarády (ky) na písek a na pokec.
Není tady
Ahoj, mám 3 letou holku ale bydlím na jižní moravě, tak jestli budeš mít zájem tak si můžem občas třeba písnout. Kamarádek není nikdy dost
Není tady
Tazinek napsal(a):
Ahoj, mám 3 letou holku ale bydlím na jižní moravě, tak jestli budeš mít zájem tak si můžem občas třeba písnout. Kamarádek není nikdy dosthttp://animace.org/smiles1/original/G420022.gif
Ahoj,
to je bezva, že jsi napsala. Já mám Ondráška, už jsem ho dala od února do školky, ze začátku jsem tam byla vždycky chvilku s ním, aby si zvykl. Naštěstí si pro něj chodím po obědě. Zvládá to v pohodě. Hlavně přijde mezi děti, mě už se zdálo, že se doma nudí
Na Jižní Moravě jsem byla před 2 rokama, spali jsme ve Vranově nad Dyjí v penzionu při cestě do Chorvatska, byli jsme se podívat i na zámek, máte to tam moc fajn a oproti naší Plzni i příznivé ceny.
Co ta tvoje princezna? Jak zvládáte ta horka?
Není tady
misha88 napsal(a):
To já dětičky ještě nemám ale až pojedu přes plzeň tak se za vámi na písek klidně stavím a přiberu i tazínka...jsme holky bláznivý a bábovičky..to je naše
!
Ahoj Misho,
to nevadí, že nemáš dětičky. Já si ráda píšu s každým, tohle je poprvé, co mi někdo napsal
.
Kolik Ti je? A odkud jsi? Já jsem taky k dělání blbinek nepotřebovala mít baby, doteď když jdeme na písek mě zajímá jestli tam mají pořádnou houpajdu.
Není tady
Já mám Leničku a do školky půjde od září, už chodila v zimě asi 2 měsíce do školky u tchýně, ale pak se jí to tam dost zprotivilo a nechtěla tam chodit. Tak jsme ti nenutili když ještě nechodím do práce a po pár týdnech jsem se dozvěděla, že ta učitelka na děti pořád křičí a dost jim poroučí
. Tak jsem se přestala divit proč tam nechtěla. Od září jde tady u nás a tam jsou učitelky které učily ještě mě tak je znám a vím ,že tam na ni křičet nebudou
.
Já jsem byla s rodinou asi před 2 rokama na dovolené tam někde blízko tebe ta vesnička se jmenovala Rpety jestli to znáš?
(Míšo, Lenička má hodně báboviček kdyby ses nudila tak ti je klidně půjčí) 
Není tady
Tazinek napsal(a):
Já mám Leničku a do školky půjde od září, už chodila v zimě asi 2 měsíce do školky u tchýně, ale pak se jí to tam dost zprotivilo a nechtěla tam chodit. Tak jsme ti nenutili když ještě nechodím do práce a po pár týdnech jsem se dozvěděla, že ta učitelka na děti pořád křičí a dost jim poroučí
. Tak jsem se přestala divit proč tam nechtěla. Od září jde tady u nás a tam jsou učitelky které učily ještě mě tak je znám a vím ,že tam na ni křičet nebudou
.
Já jsem byla s rodinou asi před 2 rokama na dovolené tam někde blízko tebe ta vesnička se jmenovala Rpety jestli to znáš?
(Míšo, Lenička má hodně báboviček kdyby ses nudila tak ti je klidně půjčí)
Popravdě, já měla ze školky taky vítr, jak se k nim budou chovat, ale naštěstí v pohodě. Jedna učitelka je přísná a druhá hodnější tak to mají docela vyrovnaný. Mají za ředitelku, z doby, kdy já chodila do školky, takže ve věku mojí mami. V těhle vedrech chodí na zahradu a sprchujou se tam. Jinak mají obrovskou zahradu se spoustou prolézaček, takže s nima nemusí moc ven. Tu vesnici bohužel neznám.
Není tady
Tazinek napsal(a):
Já mám Leničku a do školky půjde od září, už chodila v zimě asi 2 měsíce do školky u tchýně, ale pak se jí to tam dost zprotivilo a nechtěla tam chodit. Tak jsme ti nenutili když ještě nechodím do práce a po pár týdnech jsem se dozvěděla, že ta učitelka na děti pořád křičí a dost jim poroučí
. Tak jsem se přestala divit proč tam nechtěla. Od září jde tady u nás a tam jsou učitelky které učily ještě mě tak je znám a vím ,že tam na ni křičet nebudou
.
Já jsem byla s rodinou asi před 2 rokama na dovolené tam někde blízko tebe ta vesnička se jmenovala Rpety jestli to znáš?
(Míšo, Lenička má hodně báboviček kdyby ses nudila tak ti je klidně půjčí)
Popravdě, já měla ze školky taky vítr, jak se k nim budou chovat, ale naštěstí v pohodě. Jedna učitelka je přísná a druhá hodnější tak to mají docela vyrovnaný. Mají za ředitelku, z doby, kdy já chodila do školky, takže ve věku mojí mami. V těhle vedrech chodí na zahradu a sprchujou se tam. Jinak mají obrovskou zahradu se spoustou prolézaček, takže s nima nemusí moc ven. Tu vesnici bohužel neznám.
Ahoj Misho,
mě je 28 let, to jsem ráda, že se ti to jméno líbí. Je to docela síla vymýšlet jména, my to řešili hlavně podle toho, kdo znal někoho s tím a tím jménem a jaký byl nebo jaká jména jsou v příbuzenstvu fakt nic moc. Já bych brala na koupačku nějakou pořádnou řeku. Tady jsou jenom rybníky a tam je spousta lidí, což já zrovna moc nemusím navíc s prckem nic moc. takže máme vaničku na balkoně a tam se chladí a já mám nohy v kýblu se studenou vodou.
Není tady
misha88 napsal(a):
Taky dobrý koupáno no Baru..
)!!
To nám tu teče Orlice,takže jsme naložený u splavu..je to sice ledárna,ale osvěží to....
To my si jen tak "předběžně" povídali o těch jménech s přítelem a bude to teda pěkný boj ti řeknu..každýmu se líbí něco úplně jinýho:)
to máš bezva, tady jsou 4 řeky, ale v žádný se nedá koukat. Na boj se připrav, já to taky řešila mnohem dřív, vždycky mě to bavilo. Jména jsme měli vybraný pro kluka 3 Ondra, Marek a Jakub. Pak měla kámoška Kubu a Marek byl kolega v práci, který děsně prudil, tak zůstal Ondrášek. Teď slavíme svátky všichni pohromadě, protože manžel je Martin, máme to hezky za sebou:)
nemáš mail, mě by se to líp psalo:D dík
Není tady
Barco, nemáš náhodou skype nebo ICQ ????

Není tady
Kdepak tě máme Barčo? 
Není tady
Tazinek napsal(a):
Barco, nemáš náhodou skype nebo ICQ ????
![]()
![]()
![]()
![]()
ahoj Tazínku,
promiň, že jsem nenapsala dřív, ale byla jsem teď týden na chatě
Mám mail a ICQ, napiš co Ti líp vyhovuje
Není tady
radši ICQ mám ho zadaný v registraci. Tak když tak pak napiš ju? 



Není tady
Tazinek napsal(a):
radši ICQ mám ho zadaný v registraci. Tak když tak pak napiš ju?
ahoj,
poslala jsem ti ho v soukromé poště, doufám, že to došlo. Nemám v tom tolik zkušeností, těším se.
Není tady
BarcaD napsal(a):
Tazinek napsal(a):
radši ICQ mám ho zadaný v registraci. Tak když tak pak napiš ju?
ahoj,
poslala jsem ti ho v soukromé poště, doufám, že to došlo. Nemám v tom tolik zkušeností, těším se.
st.
Ahoj,
nějak se můžeme dohnat:(. Jedeme teď na chalupu, v neděli večer budu na příjmu.
Měj se a pozdravuj od nás malou.
Není tady
Ahoj už tě tam mám v kontaktech tak se těším až si pokecáme
.
Jinak v sobotu odjíždím na týden na dovolenou
. Zatím se měj pa 
Není tady