Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 21. 6. 2006 18:13

Talka
♥♥-----
Místo: BM

Proč????

Jsem v zoufalé situaci.Manžel si žije spíš jako kdyby byl sám a mě měl jen na vše co dělá služka.Po patnáctiletém manželství se změnil,tak že si skoro vůbec nerozumíme.Nikam mě nebere s sebou.Žije sám pro své potěšení a mě jen tím trápí.Ne,nechci být fůrie,která chce ho mít jen pro sebe.Nedá se s ním rozumně popovídat.Když příjde z práce,tak sedne k netu a píše si jen s někým a já už pro něj jsem zbytečná.Chodí spát až já usnu,abych náhodou po něm něco nechtěla.Dokonce jednou z něho vypadlo,že mu vadí můj věk.Takže asi jsem už u něj skončila.Co s tím.......poradí mi někdo???Díky.

Není tady

#2 21. 6. 2006 18:19

Dadida
♥♥-----
Místo: Ostrava

Re: Proč????

Talka napsal(a):

Jsem v zoufalé situaci.Manžel si žije spíš jako kdyby byl sám a mě měl jen na vše co dělá služka.Po patnáctiletém manželství se změnil,tak že si skoro vůbec nerozumíme.Nikam mě nebere s sebou.Žije sám pro své potěšení a mě jen tím trápí.Ne,nechci být fůrie,která chce ho mít jen pro sebe.Nedá se s ním rozumně popovídat.Když příjde z práce,tak sedne k netu a píše si jen s někým a já už pro něj jsem zbytečná.Chodí spát až já usnu,abych náhodou po něm něco nechtěla.Dokonce jednou z něho vypadlo,že mu vadí můj věk.Takže asi jsem už u něj skončila.Co s tím.......poradí mi někdo???Díky.

A kolik je Ti let, že mu vadí Tvůj věk???? Manželovi nic nechybí, tak proč by měl něco měnit...
Měla by jsi mu přestat dělat služku usch Mám kamarádku v přibližně stejné situaci a je z toho nešastná, ale nic proto neudělá, aby se to změnilo hmm

Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl....

Není tady

#3 21. 6. 2006 18:31

Talka
♥♥-----

Je mi už skoro čtyřicet.Ale on však věděl,že zestránem.Jsem tak zoufalá.Nechci od něj pryč,ale nechci aby mě nějak odhodil a nebo jen využil na práce a on si užíval.Víš to moc bolí.Jsem od něj starší o dva roky a on si myslí,že je krasavec a já jsem jen někdo???Vlastně nic.

Není tady

#4 21. 6. 2006 18:51

Dadida
♥♥-----
Místo: Ostrava

Talka napsal(a):

Je mi už skoro čtyřicet.Ale on však věděl,že zestránem.Jsem tak zoufalá.Nechci od něj pryč,ale nechci aby mě nějak odhodil a nebo jen využil na práce a on si užíval.Víš to moc bolí.Jsem od něj starší o dva roky a on si myslí,že je krasavec a já jsem jen někdo???Vlastně nic.

Jsi právě v nejlepších letech, Ty bláho!!! Tak se taky nějak zabav - zajdi s kamarádkama na kafe, do kina, ale hlavně neseď doma a nečekej, až se manžílek vrátí domů... Stejně si Tě nevšímá, je na internetu a přece ho nebudeš pořád obsluhovat, měj nějakou hrdost, hmmm...
Chlapi jsou ješitní a myslí si, že jsou neodolatelní, ale stejně jsou všichni stejní a když příjdou do toho blbého věku, tak se snaži si něco dokazovat a oblbuje mladé, ale stejně si myslím, že by neměnil, to co má - klídek, pořádek atd....
Musíš se vzchopit a né jen doma čekat a ubekovat, to v jeho očích opravdu budeš jen někdo...
Možná Ti to píšu drsně, omlouvám se, ale je to vlastně tak...
Kamarádka je na tom hůř, ona je o devět let starší, má s tím svým před svatbou, takže ta ještě může něco zásadního změnit - nevzít si ho hmm

Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl....

Není tady

#5 21. 6. 2006 19:05

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Jemu vadí, že jsi starší o dva roky? Tak to znám borce, co  jsou ve věkovém rozdílu 10 a pak sedm let. A jedno vím - svých žen si váží. Fakt je, že i těm ženským to dodává a vypadají moc hezky. To se na něj asi omylem zasmála někde nějaká kočička a pánovi narostla ramena roll Všichni přeci stárneme a čtyřicet - co to je za věk ???!!! Vždy to jsou skvělé roky. To je blázen..... Jdu číst dál. zaujala mne ta myšlenka, že někdo, kdo je o dva roky - de facto o nic - mladší než partnerka, dělá čumáky, že jako je stará. Strašný.

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#6 21. 6. 2006 19:16

Ilseli
♥♥♥----

Talka napsal(a):

Milá Talko, změnili jste se oba a oba jste se navzájem velmi ovlivnily. Věk 40, není vůbec žádný věk v poměru, co můžete ještě od života očekávat. Jen jste ve věku, kdy je dokázáno, že více přemýšlíte o tom, co  živod dal a co vzal. Buď v pohodě, kup si něco krásného na sebe, jdi si na kosmetiku, kup si nové noční prádelko, jdi si na orientální  břišní tance a nenech se vyvést jeho chováním. Přejde mu to, až uvidí, že TY jsi v pohodě, upravená a šastná. Někdy to chce více sebeobětování ale věř, vyplatí se Ti to. Je to jen problém přechodného věku a záleží na Tobě, jak se k tomu postavíš. Přeji vše dobré Il.

Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

#7 21. 6. 2006 19:16

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Talka napsal(a):

Talko, já mohu těžko radit, jak vylepšovat vztah, který trvá patnáct let, ale třeba je to svým způsobem vždy trošku podobné. Zkus se soustředit na sebe a vylepšovat si vlastní životní prostor a jakoby budovat svoji nezávislost. Nefixuj se na to, co dělá, s kým to dělá a co yb měl podle Tebe dělat.  Bude to čím dál horší. Zkus se trošičku pro něco nadchnout, čemu budeš věnovat Ty svůj čas.  Přestat dělat služku.  Můžeš se věnovat třeba nějakému sportu - buď podle okolí něco vybrat, podle kamarádek. Něco, co ti zabere čas a najdeš se v tom. jen to zkusit. Super je třeba jízda na kole - vyrazíš někam, ono tě to chytne, a pracuješ vlastně i sama na sobě, kolem tebe krajina, dívᚠse, je to fajn a super relax. Třeba zjistíš, že neplánuješ, abys koupila maso na řízky, ale že chceš další den jet tam a tam.... prostě se začni soustředit na to, co budeš dělat Ty a aby tě to bavilo. Ne  že on bude na tom prvním místě - kmitat, aby vše doma fungovalo. Možná, že když najednou něco nebude fungovat jako hodinky a Ty se uvolníš, on bude koukat. A hlavně to bude skvělé pro Tebe, uvidíš. A buď se to doma porovná a získᚠsi jeho větší úctu a zaujmeš a nebo  - jsi v krásném věku, myslím, že je spousta mužů, kteří by s Tebou rádi trávili čas. On si povídá na netu, najdi si také někoho na povídání. nevím, jestli je to dobrá rada, ale minimálně Tě to "zvedne" a prospěje to Tobě.  Je léto, třeba ovládni koupaliště s knížkou a plavej, já nevím, jsou to jen nápady..... Neobětuj svůj čas tolik jemu, vždy´t je tak krásně, ne? pussa

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#8 21. 6. 2006 19:59

Talka
♥♥-----

Netynko,díky za rady.Já mám ráda jízdu na kole,ale nějak se to vytratilo,protože jak mě začal trápit,tak jsem se uzavřela do sebe a už nejsem schopna si užívat.Ztratila jsem veškeré sebevědomí.Ale mᚠpravdu,začnu chodit na kosmetiku a ke kadeřnici a budu se sama radovat ze života.Já mám jen tu smůlu,že i když kamarádky jsou,tak buď někdo chodí do práce a nebo mají malé dítě.Já mám už velkou holku a do práce nechodím,jsem neustále doma.Jsem po těžké nemoci.Koupili jsem před půl rokem dům a on se začal opravdu divně chovat.Já pořád se snažím si domek upravovat ke svému a on mi skoro s ničím nepomůže a já těžké věci bych neměla.Nezajímá ho to.Ale já strašně ráda si to tady zvelebuji.Chci si užívat....ale holky jak???? Jsem zoufalá,že se už neumím ani bavit.Je mi 37 a já jsem za poslední období zestárla snad o padesát let.Vím že je to nejlepší věk,ale já to neumím ani využít.Jak se to dělá??? Jsem tak zaostalá.Je to tím,že nikam nechodím a už skoro ani usmát se neumím.Jak se to dělá??? Poradí mi někdo....Díky

Není tady

#9 21. 6. 2006 20:20

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Broučku, ale tohle Ti nikdo neporadí. Já bych se na Tvém místě zkusila vrátit k tomu kolu. vyjet si někam, vždy toznᚠa řekneš si a teď pojedu ještě tam, prostě se z toho radovat.  Jasně, že si můžeš třeba zvednout sebevědomí nějakým tím kadeřníkem, ženská se vždycky cítí líp, když se na sebe může podívat a říct si - je příjemná změna, dneska mi to ale sekne. Je to z ní pak i cítit, nějak to samo ovlivní chování. Prostě se tak trošku zkusit radovat. Ale to neudělᚠtím, že budeš chystat strategii, ale tím, že to prostě začneš páchat.  Podívej, moje kamarádka má v 37mi letech první mimčo. Má o dost mladšího přítele. Druhá má 16ti letého syna a v 39ti si pořídila s o dost maldším přítelem také děcko. Ale o ty děti nejde - to je jen ukázka toho, že jsi prostě pořád mladá, nenech ze sebe dělat plechovku a staré železo. kdo to říká, ten to je...třeba se nakonec hodí do starého železa spíš pán. Ono se to pak hromadí a všímᚠsi, co zase neudělal a co udělal a neměl dělat. fakt to chce přepnout sama na sebe. Záleží na tom, co Ti je blízké. Chlapské práce doma nedělej, třeba si všimne sám, že je třeba s něčím pohnout, když se nic nebude hýbat. Hlavně a´t jsi trošku šastná a ono se to začne hýbat. Pracovat na tom musíte samozřejmě oba, ale možná se Ti právě tak podaří rozhýbat ten hnací motůrek. Buď trošku optimistická !

Není tady

#10 21. 6. 2006 20:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ty mas nejspis velky problem se sebeduverou a sebehodnotou. Je tu spoustu pribehu, ve kterych poznas ten svuj.  Je to totiz stale stejne, jak pres kopirak...Nezajem partnera, vycitky, umiky, slovni i jine formy napdani, lhostejnost, nevera...
Zkus se inspirovat temi pribehy..a zacni treba tady: http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=7638

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#11 21. 6. 2006 20:36

Talka
♥♥-----

Netynko,připadá mi že mě znáš...víš pozoruji,že opravdu mᚠpravdu.Práce přenechám na manžela a já si budu užívat.Vím sama že já i když je mi tolik,tak se až tak nemusím užírat.Měla bych se více starat o sebe a hlavně pracovat na sobě,aby se mi zase vrátilo to SEBEVĚDOMÍ,které jsem těma urážkama ztratila.
U mě dítě nepřichází v úvahu....sice už jsem chtěla risk udělat,ale vlastně bych si ublížila.Zdraví je přednější,já ho mám i tak málo.
jen prostě nechápu proč se ti chlapi tak mění.Ženská by se přetrhla,aby se manžílek měl suprově,ale sama na sebe zapomíná.Budu se snažit opravdu trochu se změnit i já.
Proč může chlap jít na pivo a já sedím doma,Udělám taky to co on,zajdu na kávu s někým a bude to.
Díky za podržení.Já vím o tom,že bych měla to a to udělat,ale potřebovala jsem to i slyšet od druhých.
Pa

Není tady

#12 21. 6. 2006 22:52

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

Talka napsal(a):

Paneboze a to jsi jako stara???On ti pekne znicil sebevedomi ze?Takze holka od zitrka se pekne zacni malovat,upravovat,cesat a rokat si ze takhle vypadat ve 40 letech je prece betzva.A tomu tvymu hulvatovy klidne rekni ze je vul.Co si mysli ktera na nej nekde ceka??To je takovej model??Leda jestli neni milionar,to se na nej urcite nejaka 18tky nalepi.Samozrejme z "lasky".  dumbom

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#13 22. 6. 2006 6:37

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Talko, jestli je milionar, tak toz já si ho na nějaký ten pátek vypůjčím, očešu a vrátím lol Ale jinak a zmlkne.dumbom

Není tady

#14 22. 6. 2006 6:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Talko, já jsem o dost starší než ty a děti mám už z domova. Ale jinak je to něco podobného - pán má roky jenom práci, koníčky a televizi a tím to končí (u nás se navíc ještě pár let nemluví). Taky mě to trápilo - on všechno a já skoro nic, jen tu domácnost a zaměstnání. Nedávno mě pozval jeden starý kamarád na kafe. Dlouho jsme se neviděli, tak bylo o čem povídat a to bys děvče nevěřila, jak mi ten večer pomohl. (Pro zvědavky - fakt to začalo a skončilo jen tím kafem [img]ttp://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png[/img]). Najednou jsem zjistila, že si ještě dokážu normálně pokecat, zasmát se a vrchol všeho - že je mi úplně jedno, jestli si muž doma namaže chleba nebo ne... No, nenamazal, tak dostal večeři až v noci, když jsem přišla (protože té dokonalosti, abych šla s úsměvem rovnou spát, jsem ještě nedosáhla [img]ttp://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png[/img]), ale sama sebou jsem byla překvapená. Takže i taková malá změna denního stereotypu dokáže neuvěřitelné [img]ttp://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png[/img]

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#15 22. 6. 2006 14:40

Talka
♥♥-----

Holky,jste všechny moc prima a já vám moc za tohle povzbuzeníčko moc děkuji.Taky se mi líp dýchá.Bála jsem se jít na tohle forum už delší dobu,ale jsem ráda,že jsem se rozhodla.Manžílek je 35letý a myslí si,že všechny mladý se jen na něj pohrnou.Utrácí drahý prachy za to,aby mu ještě narostly vlasy a pořád se cpe těma jeho svinstvama.Taky se neustále prohlíží v zrcadle jak mu to sluší.Připadá mi tak neskutečně hnusnej.Mě si nevšimne,jen když hledá něco do pusy.Neustále si vypisuje a pak je nervní,že nic nestíhá.Deset let seděl doma na pr... a pak mi řekl,že já jsem si nepřála,aby chodil do práce.Taková hloupost.No a když začal chodit do práce,tak hned se vše změnilo...šatník a chování a taky se neustále pozoruje a dělá,že je borec největší.
Jenže mě nestačí namazat chleba.Já potřebuji cítit,že ještě jsem živá a že jsem ještě k něčemu a né jen jako ta služka.Potřebuji nějaké pohlazení jak na duši,tak i na těle.
Sex taky nějak zapomíná,a dost mi připadá,jako že když bych si něco k němu dobvolila,tak milostpána to otravuje.Život opravdu suprrrrr.

Netynko : Jo a tím milionářem..........ani náhodou.Půjčit bych ti ho mohla,ale víš akorát aby jsi mu nafackovala a on se probral.Protože já tohle nedokáži........Jsem děsnej srab!!! :-(((

Není tady

#16 22. 6. 2006 14:50

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Talka napsal(a):

přestaň mu dělat služku... když si chce žít tak, jako by byl sám, tak se vším všudy !
Do přípravku na vlasy bych mu nasypala něco užitečného lol , hadrům bych krapet  "pomohla"
a do jídla mu dala projímadlo..
Třeba by se zamyslel nad tím, že je někde chyba.
Držím palce ! (mám skoro stejného magora doma) Jediné dobré, co dělá je, že se věnuje dětem a ty
už to začíná silně otravovat.

Upravil(a) Frigo (22. 6. 2006 14:51)

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#17 22. 6. 2006 15:18

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Talko, víš co, Ty mᚠdoma normálního narcise. Dokonce věřím tomu, že mᚠobčas problém dostat se včas do koupelny.... No a nezačal si třeba různě upravovat i jiná místa mimo hlavu?  Netrap se s ním a jestli se neprobere a budeš vědět, že ten vztah pro tebe nic neznamená, a nebo pro něj, tak ho prostě vykopni a nebo se seber a odejdi.  Ježiš, to je ale narcis, to bych blinkala. ten by potřeboval místo přípravku na kštici jednu dobře mířenou po hlavě dumbom

Není tady

#18 22. 6. 2006 15:20

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Talka napsal(a):

Holky,jste všechny moc prima a já vám moc za tohle povzbuzeníčko moc děkuji.Taky se mi líp dýchá.Bála jsem se jít na tohle forum už delší dobu,ale jsem ráda,že jsem se rozhodla.Manžílek je 35letý a myslí si,že všechny mladý se jen na něj pohrnou.Utrácí drahý prachy za to,aby mu ještě narostly vlasy a pořád se cpe těma jeho svinstvama.Taky se neustále prohlíží v zrcadle jak mu to sluší.Připadá mi tak neskutečně hnusnej.Mě si nevšimne,jen když hledá něco do pusy.Neustále si vypisuje a pak je nervní,že nic nestíhá.Deset let seděl doma na pr... a pak mi řekl,že já jsem si nepřála,aby chodil do práce.Taková hloupost.No a když začal chodit do práce,tak hned se vše změnilo...šatník a chování a taky se neustále pozoruje a dělá,že je borec největší.
Jenže mě nestačí namazat chleba.Já potřebuji cítit,že ještě jsem živá a že jsem ještě k něčemu a né jen jako ta služka.Potřebuji nějaké pohlazení jak na duši,tak i na těle.
Sex taky nějak zapomíná,a dost mi připadá,jako že když bych si něco k němu dobvolila,tak milostpána to otravuje.Život opravdu suprrrrr.

Netynko : Jo a tím milionářem..........ani náhodou.Půjčit bych ti ho mohla,ale víš akorát aby jsi mu nafackovala a on se probral.Protože já tohle nedokáži........Jsem děsnej srab!!! :-(((

No to je idiot.Ale myslim ze to neni jen v tom ze ty jsi starsi.on je tak trochu zahledenej do sebe a neco si chce dokazovat takze by trapil i tu mladsi,protoze proste nad neho neni.Vykasli se na nej,ty jsi v nejlepsich letech a mas jeste plno casu si zivot poradne uzit.Pro jednoho vola nepromarnis svuj zivot.Dej mu taky najevo ze o nej uz nemas zajem (pokud to tak je) ,ne jen on o tebe a vyraz do sveta.Chlapu je dost a nejakej rozumnej se taky najde.Netvrdim ze so s tim "novym" musis hned slibovat lasku az do smrti ale takovej pritel do spolecnosti,na vinecko a i na ten sex by byl fajn co myslis?Moje mamka zmenila zivot v 45letech a ted je stastna,s chlapem,v domecku.narazila na nej v autobuse kdyz jela do prace.Taky byl zklamanej a rozvedenej.Svet nastesti neni plnej jen tech volu co si myslej ze se z nich kazda zenska po..re.Jak rikam,nejak naivni mladicka holka mozna ale ta teprve objevuje svet a pak to taky rozpozna,ale takova mlada holka ma daleko do zkusene zenske takze neves hlavu ,naber silu a dej mu najevo ze on uz v tvem zivote nic neznamena .

Není tady

#19 22. 6. 2006 19:25

Talka
♥♥-----

Suzy díky...je to hezky psaný......ale já jsem děsnej slaboch.Kamarádka mi píše neustále,že bych mu neměla prát a už vůbec vařit.Příjde domů z práce a sedne k netu a pak jde spát.....a to říká jak je zpocený a udřený.Ale jde SPÁT,to znamená bez vykoupání,ale jede do práce,ale to se ještě vysprchuje.Není nějak mimo.Tak jsem mu dnes hezky od podlahy pověděla,že když je takový frajer a chce být pořád supr..samá voňavka a supr učesy,tak by se měl taky jít než jde spát umýt.Že tu špínu pak peru a žehlím já a proč se raději nevykoupe večer.Mě se vyválí v čistým povlečení a pak až se vyspí,tak se jde koupat??? Mimo,že jooo.No je asi hodně zaslepený poslední dobou.

Holky já mít vᚠoptimismus.Jéé jak by se žilo hezky....ale nějak mi to prostě nejde.Nejde mi ani si někam vyjít,abych nemusela myslet na to co zase dělá.Protože on telefonuje pořád,pak si stěžuje že už nemá kredit,ale manželce nezavolá,že se zdrží a nebo že přijede později.No a nedej bože,že bych mu chtěla volat jáááá.To je hned oheň na střeše.Že ho kontroluji.Dokonce jsem dopadla tak,že se mu bojím poslat i tu blbou SMSku..tak takhle si mě ochočil.........co na to říkáte teď??? Jsem tupec,který neumí říct dost.Jenže já mu chci něco říct a on mi začne povídat,že mé slzy ho neobměkčí a že je to stejně na nic.Že se úplně zpletl,když si mě vzal.Že to co jsem,tak to je už od začátku,ale že jsem byla herečka.
Jááá které nevadilo,že chlap nedělá a že já po mateřské jsem se hnala do práce a chodila do ní i v neděli a on si hrál na tatínka...ale vše muselo být hotové.To není jak tatínkové.......vaří perou a uklízí.To néééé já chodila do práce z práce.Padala jsem do postele v jedenáct a ve čtyři jsem vstávala a on se musel budit na to,že má vozit na poslední chvíly holku do školky.Bože jak to píši,tak si uvědomuji,jaká jsem pro něj byla vždy služka a on si mě pěkně omotával kolem jeho prstu...abych dělala vše a on si jen hrál.A to trvá dodnes.Sice už si s dcerou nehraje,ale zase má jinou hračku.....kamarádky a čet!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

#20 22. 6. 2006 19:40

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

hele kočko, a není on zamilovaný? Nemá v nové práci nějaký objev?

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#21 22. 6. 2006 19:46

Talka
♥♥-----

Já nevím..ale to by mi zlomilo srdce...nežárlila jsem nikdy,ale až se mezi náma něco stalo,tak od té doby jsem žárlivá jako čert

Není tady

#22 22. 6. 2006 21:02

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Talka,neni ti pomoci asi dokud si sama se sebou neujasnis co k nemu citis.Hlavne si to neplet se zvykem ju?Pokud to co citis neni uz laska ale jen to ze jste kdysi prozily neco hezkyho,zbal si saky paky (a nebo ty jeho) a pryc.Zadost o rozvost a majetkove vyrovnani.Odpovim ti uprimne jako nezaujata osoba .Dela z tebe sluzku,kravu a nevim co jeste.Nemusi te ponizovat hnusnyma recma,on te ponizuje svym chovanim a jednanim,ktere ma do partnerskeho zivota daleko.Takze kdyz on nezije partnersky zivot proc by jsi ho mela dal udrzovat ty?Do toho jsem  presvedcena (muzu se i plest samozrejmne) zenekoho ma.Je to asi hnusny si to takhle cist ale premyslej,kdyz nam to tady pripada ze nekoho ma jen z tvyho popisovani tak tvymu blizkymu okoli to musi byt jasny uz asi davno kdyz vidi jak se chova.To jen ty si stale neco namlouvas.ale hlavne i kdyby nikoho nemel,tak jeho chovani stejne nasvedcuje vsemu ze uz dal nechce zit jako partner.Otec delal mamce neco podobnyho ale byl natolik slaboch ze ikdyz rikal v hadkach no tak pujdem od sebe ,ze by ten papir k rozvodu prvni neprinesl.Ne z lasky ale s pohodlnosti .Ver mi ze ted kdyz ho opustis,budes mit sice par krusnych mesicu ale pristi rok touto dobou uz se budes usmivat a mozna taky uz budes treba zamilovana.... wink

Není tady

#23 22. 6. 2006 22:06

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-

Jsi v situaci, kdy mᚠna vybranou:
1/ buď přijmeš jeho styl života a zařídíš se podle toho,
2/ nebo se budeš trápit a snažit se vmanévrovat ho zpátky. 

1/ Vzít to, jaké to je, znamená jít si taky za svými aktivitami, vídat se se svými známými, dělat, co tě baví, dbát na sebe, mít se ráda, někam se podívat, něco si užít. I kdyby to měly být jen kámošky, sport, kultura, posezení. Mᚠprávo mít i nějaký vztah jako ten pán, co s ním žiješ. Jsi rovnoprávný člověk. Mᚠtaky právo na to, aby se ten druhý podílel na vedení domácnosti a jejího chodu. Bude jasné, že až se i Ty budeš věnovat sobě, nestihneš to, co doposud. Buď veselá, směj se, zpívej si, SMSkuj a telefonuj. Na světě je pěkně. Tvůj muž to pochopil a Ty ne? A začni tím, že si pojedeš na zájezd, na relaxační pobyt, prostě pryč. Bude to mít výhod hned několik. Zotavíš se na těle i duši, zrelaxuješ, získᚠčas pro správný náhled a promyšlení postupů dalších. A zejména s ním a jasně mu dᚠnajevo, že tento způsob života se Ti zdá poněkud za vlasy přitaženým. Trvej na svém ne tím, že se budeš obhajovat a kuňkat někde v koutě pár naučených větiček. Sděl to jasně několika slovy a nepřipus diskusi.  A jednej. I kdybys pro začátek bloumala po městě, jela sama na kole, šla si zaplavat, do knihovny, do fitka. Jdi kamkoli, začni čímkoli. Už jen hloupá dlouhá vycházka s batůžkem Ti něco dá. Choď si domů taky podle svého. Jsi přece plnoletá?

2/ Pak mᚠdruhou možnost: Budeš za ním slídit, špehovat, prosit, fňukat, hysterčit, trucovat, vyptávat se, vyhrožovat, litovat se, shánět svědky, že není doma, lítat po příbuzných a stěžovat si u nich, zanedbávat se kvůli těm všem starostem, tahat z něho rozumy, s kým si píše a kam zas jde...Ztratíš poslední špetku svojí hrdosti a budeš za ním dolézat. Ustupovat mu v těch sobeckých manýrech, na svůj úkor se starat, aby doma bylo vše hotovo, i když to nikoho netankuje. Trápit se a strkat ho do rodiny, která ho nezajímá, do vašeho domova, který ho přestal bavit. Uzavřeš se do sebe. Budeš mít jediný cíl: jeho pozornost a přítomnost doma.

Rozhodnout se budeš muset sama, protože my tady nepoznáme, co ho vede tam, kde je. Má roupy, měl doma málo povinností, nudil se, nemáte si co říct, zamiloval se, něco nevyřešeného z minula... My prostě nevíme. Tak do toho! Chceš snad ještě žít? A nezapomeň: Čím víc se ponížíš, tím víc bude po Tobě on šlapat. Chceš to tak? Já bych nechtěla. Tak. A zejtra nám napiš, kde jsi byla, jak se Ti tam líbilo, koho jsi potkala a kam se zase vypravíš. Říkejme tomu služební hlášení. My si Tě tady zkontrolujeme!

Není tady

#24 22. 6. 2006 23:03

Talka
♥♥-----

Čím víc se ponížíš, tím víc bude po Tobě on šlapat....Tak kalupinko,tohle co jsi napsala,tak mě vzalo za srdíčko.Ano mᚠpravdu.
Budu si dělat co chci....ale musím říct,že dnešní debata na téma sprchování se povedla,právě je ve vaně a sprchuje se.Asi si to uvědomil,že nejsem jeho služka a do špinavé postele se mu taky nechce.
Ale zítra jsem si naplánovala,že od samého rána se budu věnovat všemu,jen né vaření.sednu si k videu a zkouknu to co mám nahraný a nikdo...NIKDO mě rušit nebude.

Není tady

#25 23. 6. 2006 6:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Hele, Talko, píšeš, že byl deset let doma - to mi trochu připomíná některé ženské, když se vrátí po mateřské do práce. Najednou zjistí, že existuje i něco jiného, než to, co měly doposud, občas zaslechnou nějakou tu lichotku... taky si začnou čechrat peříčka a zjišovat, že doma to není ono. Možná, že se kolem toho tvého taky provlnila nějaká číča, usmála se, zalaškovala (klidně i bez postranních úmyslů) a pán si začal myslet, jak je neodolatelný... Sice se mi zdá, že je u něj ještě brzo na druhou mízu, ale co víš... Ovšem taky se mu může stát, že bude šeredně zklamaný, až zjistí, že si na navoněného frajera hraje na špatném písečku :-D

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí