Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 6. 2006 10:50

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: Matěj

mě by tedy zajímalo, proč ho ta máma nebo sestra nešly hledat hned, když se nevracel.. a pak, dveře přeci museli zůstat otevřené, ten klučina je za sebou asi těžko mohl zavřít... toho si nikdo nevšiml??? mě se to tedyx vůbec nelíbí, mojí dceři je 10 a když jde ve vlaku na záchod chodím s ní jako kvočna:-))


Není tady

 

#52 21. 6. 2006 10:58

Daisy
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 102

Re: Matěj

Ty záběry jsem neviděla, ale denně jezdím vlakem a vím, že jízda s otevřenými dveřmi není žádná vyjímka. Jednou se mému známému stalo, že čekal na peróně na příjezd vlaku a než vlak zastavil, někdo otevřel dveře, kterými toho známého srazil, ten to neviděl, protože stál zády.
Je jasný, že dětem se nedá pořád stát za zády ale jít s pětiletým dítětem na záchom ve vlaku plném cizích lidí je přece samozřejmost!!

Není tady

 

#53 21. 6. 2006 11:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Matěj

kornoutek napsal(a):

mě by tedy zajímalo, proč ho ta máma nebo sestra nešly hledat hned, když se nevracel.. a pak, dveře přeci museli zůstat otevřené, ten klučina je za sebou asi těžko mohl zavřít... toho si nikdo nevšiml??? mě se to tedyx vůbec nelíbí, mojí dceři je 10 a když jde ve vlaku na záchod chodím s ní jako kvočna:-))

Ty dveře mohl klidně někdo zavřít až potom, třeba i průvodčí, právě proto, "aby se nic nestalo". Protože se jezdívá i s otevřenými dveřmi, asi nikoho nenapadlo, že zrovna z těchhle prcek vypadnul.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#54 21. 6. 2006 11:10

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Matěj

Aneri napsal(a):

Noo, já bych řekla, že vina je více na matce....dítě přece nemá rozum a musíme ho do života teprve připravit...ono  bude chodit do školy, kde mu vysvětlí zákony přitažlivosti, rychlosti, světla...apod. Já bych řekla, pohodlná matka - měla zvednout  své pozadí a aspon postát v uličce...než syn vyjde z WC...nevím...když vidím ty děti - tak je to rodičama  - dlouhé vlasy,  středem hlavy modý pank kohout, 1 naušnice....a dítěti jsou 3 roky...co jsou to teď za mámy...nebo to jdeme do té Evropy? Asi jsem nemoderní, ne-li staromodní...

Samozřejmě, že měla zvednout zadek a jít s ním. Nejlepší je prostě vydržet do stanice. Já děcko ve vlaku na záchod nepustím i když je mu deset. A co mᚠproti barvě na vlasech? zrovna včera jsem nechala kluky obarvit - menší /10/ má modrý melír a velký /15/ má červený a zelený. Manžela mámel omývali, ale budou prázdniny, tak proč si neužít trochu odlehčení, že jo? Ale to nesouvisí s tímhle tématem.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#55 21. 6. 2006 11:13

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Matěj

nesovisí to s tématem ale ANeri to myslela asi všeobecně nicméně at si každý nosí na hlavě co se mu líbí, ale duležitý je to co má v hlavě.


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#56 21. 6. 2006 15:04

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Matěj

Aneri napsal(a):

Noo, já bych řekla, že vina je více na matce....dítě přece nemá rozum a musíme ho do života teprve připravit...ono  bude chodit do školy, kde mu vysvětlí zákony přitažlivosti, rychlosti, světla...apod. Já bych řekla, pohodlná matka - měla zvednout  své pozadí a aspon postát v uličce...než syn vyjde z WC...nevím...když vidím ty děti - tak je to rodičama  - dlouhé vlasy,  středem hlavy modý pank kohout, 1 naušnice....a dítěti jsou 3 roky...co jsou to teď za mámy...nebo to jdeme do té Evropy? Asi jsem nemoderní, ne-li staromodní...

Aneri,
názory jako tvoje mě vždycky znovu překvapí... Já mám tetování, piercing a chodím na ježka (červeného) a občas jsou lidi v šoku, že se o syna (v rámci svých schopností) dobře starám. Proč bych se proboha nestarala? Jak souvisí extravagantní účes s kvalitou rodiče???

Jinak bych se chtěla trochu zastat Matějovy mámy - buď by nechala samo jedno dítě, nebo dvě ostatní děti - to je skoro praš jako uhoď. Mrazí mě, když si vybavím situaci před dvěma týdny - syn šel ve vlaku "sám" na záchod (samozřejmě jsem hlídkovala, ale tak, aby mě pokud možno neviděl), čili při souhře dostatečnýho počtu blbejch náhod se mu to mohlo stát taky. A než se do mě pustíte, že jsem taky nezodpovědná, představte si situaci, kdy se matka rozhodne jít s Matějem, ale ještě chce třeba říct něco dalším dětem, čímž za ním nabere pár metrů skluz... což mu k otevření špatných dveří bohatě stačí. Chci jen říct, že podchytit VŠECHNA rizika asi fakt nejde.

Není tady

 

#57 21. 6. 2006 17:46

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: Matěj

Kubula napsal(a):

Aneri napsal(a):

Noo, já bych řekla, že vina je více na matce....dítě přece nemá rozum a musíme ho do života teprve připravit...ono  bude chodit do školy, kde mu vysvětlí zákony přitažlivosti, rychlosti, světla...apod. Já bych řekla, pohodlná matka - měla zvednout  své pozadí a aspon postát v uličce...než syn vyjde z WC...nevím...když vidím ty děti - tak je to rodičama  - dlouhé vlasy,  středem hlavy modý pank kohout, 1 naušnice....a dítěti jsou 3 roky...co jsou to teď za mámy...nebo to jdeme do té Evropy? Asi jsem nemoderní, ne-li staromodní...

Aneri,
názory jako tvoje mě vždycky znovu překvapí... Já mám tetování, piercing a chodím na ježka (červeného) a občas jsou lidi v šoku, že se o syna (v rámci svých schopností) dobře starám. Proč bych se proboha nestarala? Jak souvisí extravagantní účes s kvalitou rodiče???

Jinak bych se chtěla trochu zastat Matějovy mámy - buď by nechala samo jedno dítě, nebo dvě ostatní děti - to je skoro praš jako uhoď. Mrazí mě, když si vybavím situaci před dvěma týdny - syn šel ve vlaku "sám" na záchod (samozřejmě jsem hlídkovala, ale tak, aby mě pokud možno neviděl), čili při souhře dostatečnýho počtu blbejch náhod se mu to mohlo stát taky. A než se do mě pustíte, že jsem taky nezodpovědná, představte si situaci, kdy se matka rozhodne jít s Matějem, ale ještě chce třeba říct něco dalším dětem, čímž za ním nabere pár metrů skluz... což mu k otevření špatných dveří bohatě stačí. Chci jen říct, že podchytit VŠECHNA rizika asi fakt nejde.

Ta druhá dcera byla asi dost starší, protože matka píše, že sama pokračovala vlakem do Přerova, aby ho našla a potom jela taxikem domu, takže tu klidně samotnou nechat mohla, měla hlídat menší dítě... a pak se taky píše toto.....Matka chlapce tvrdila, že chlapec šel sám na toaletu až několik minut před Olomoucí. Jeho tělo však našli policisté při rozsáhlé pátrací akci v pondělí, týden po jeho zmizení. Leželo v kolejišti nedaleko obce Střeň, od níž je do Olomouce ještě 16 kilometrů jízdy vlakem. Vlak jede ze Střeně přes Štěpánov do Olomouce 13 minut. Odečteme -li zhruba jednu minutu jízdy k místu, kde bylo mrtvé tělo malého Matěje nalezeno, musela jej matka postrádat nejméně 12 minut.

Ona 12 minut nehledala své dítě??? no tak ta žádný zastání nezaslouží...


Není tady

 

#58 21. 6. 2006 17:47

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Matěj

ZE SEZNAMU:Dveře bývají za jízdy otevřené často
Zároveň upozornil na skutečnost, že matka pohřešovaného Matěje se vůbec neobrátila na zaměstnance ČD. "Vše nahlásila policii až několik hodin poté, co Matěj zmizel, a to zhruba v 18 hodin. Nás policie kontaktovala až ve 22 hodin. Kdybychom byli matkou požádáni o pomoc, vlak by byl odstaven ve stanici Olomouc-hlavní nádraží a okamžitě by začalo pátrání. Dříve by byla uvědoměna i policie, případně záchranná služba," tvrdí Ondrůj.

"Vlakem jezdím mezi Olomoucí a Zábřehem poměrně často a musím říct, že dveře bývají za jízdy otevřené a ne výjimečně. Pro mě je zcela nepochopitelné, že pětiletý klučina se po vlaku pohybuje sám. Co tam ta ženská dělala? Taková nezodpovědnost," řekl Právu ve středu na olomouckém hlavním nádraží ČD důchodce, který se představil jako Josef.


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#59 21. 6. 2006 18:29

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Matěj

No, když si vezmu, jak vlak hází a že mně samotné ve třiceti je nepohodlné tam chodit na toaletu, nepustila bych prcka samotného. Fakt že ne. Mohla s ním poslat aspoň tu starší dceru, když ji nechala pak jet vlakem samotnou dál a byla tak samostatná, že se tamodtud vrátila taxíkem.... Tohle byla příliš drahá nepozornost z její strany.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#60 21. 6. 2006 19:57

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Matěj

a to jeste nikoho nenapadlo, ze te matejovo mame stacilo jen kluka v chodbicce trochu postrcit spravnym smerem......,


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#61 21. 6. 2006 20:12

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Matěj

To je právě to, co Tě může napadnout jen v případě, že ty lidi znᚠa také jejich problémy. U normálních lidí a i podprůměrných maminek  by mne to nikdy nenapadlo. To je tak strašná představa, že...to prostě ne.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#62 21. 6. 2006 20:58

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: Matěj

Za smrt může matka a až pak dráhy.nechápu jak může v TV se chválit že její syn byl samostatný.Na to že byla doma a měl sourozence nemůsel být až tak samostatný.Cestovala jsem léta s děckem ve vlacích.a představa že dítě pětileté pošlu samotný na WC ve vlaku je nepochopitelná.Jednak že hygiena je příšerná a jak se sám umyje a pak je malý prcek nemůže na vše dosáhnout a vlak drnká může upadnout na špinavou zem.I kdyby dítě mělo 10let jdu s ním  na Wc třeba jen do chodbičky ale počkám na něj (co kdyby tam vešel nějaký úchyl)nebo si Matěj zamykal?Teď může matka začít makat už nemá malý dítě aby státu trochu vrátila ty tisíce co se dalo za pátrání.a jestliže jedu jen krátkou cestu můžu dítěti poručit že počká a vyčůrá se na peroně.Vím že u českých drah se jde na Wc jen při delších trasách pokud to vydržím.A matka nezapomene po drahách požadovat miliony za otevřené dveře .......Není ji proč tolik litovat zase taková skvělá máma nebyla když nechá chodit děcko po vlaku....

Není tady

 

#63 21. 6. 2006 20:59

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Matěj

Dita.L napsal(a):

a to jeste nikoho nenapadlo, ze te matejovo mame stacilo jen kluka v chodbicce trochu postrcit spravnym smerem......,

jo a užívat si života...  sad     snad to není zrůda...


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#64 22. 6. 2006 6:49

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Matěj

Mám názor naprosto stejný jako Bea. záchodky ve vlaku jsou všude stejné. dyž to drcne, spadnu skoro, ač třicítka, jako švestka. S dítětem bych tam šla. Jednak se tam může zamknout a nemusí mu jít otevřít dveře...a pak prostě celkově kvůli hygieně a...je to přeci dítě. A prostě to je v dopravním prostředku, který jede jistou rychlostí a náhoda je prostě blbec. Stejně jako bych s ním šla v letadle nebo v restauraci nebo nevím kde. A to, že mohou dráhy za otevřené dveře, to si zase tak nemyslím. Ty dveře jsou naprosto běžně dostupné všem a znám borce, kteří je pro horko klidně otevřou za stanicí. Ale chápu, že teď maminka potřebuje najít kohokoli, na koho  přesune díl zodpovědnosti. Předně ale měla vzít kluka a jít tam s ním. Tak jak by to udělala každá starostlivá máma. Důchodce Josef měl naprostou pravdu. Beztak to nebude trvat dlouho a policie se začne zabývat myšlenkou obvinění rodiče.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#65 19. 7. 2006 15:23

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Matěj

Policie obvinila matku pětiletého Matěje, který vypadl z vlaku
Policisté v pondělí obvinili matku pětiletého Matěje Chrásteckého z ublížení na zdraví. Hrozí jí až pět let vězení. Matěj se matce ztratil v červnu cestou ve vlaku. Tělo malého chlapce nalezli policisté po několikadenním pátrání u železniční trati. Ženě hrozí peněžitý trest nebo vězení až na pět let.

CO SI O TOM TRESTU MYSLÍTE?

Není tady

 

#66 19. 7. 2006 15:30

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Matěj

no, jednak si myslím, že už je potrestaná až až... ale druhak - kdyby takto někdo obvinil učitelku, která by měla na starost deset dětí a s jedním se jí stalo totéž, co s matějem, asi by se nad tím nikdo nepozastavoval... asi tak


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#67 19. 7. 2006 15:39

Paila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 412

Re: Matěj

tina napsal(a):

no, jednak si myslím, že už je potrestaná až až... ale druhak - kdyby takto někdo obvinil učitelku, která by měla na starost deset dětí a s jedním se jí stalo totéž, co s matějem, asi by se nad tím nikdo nepozastavoval... asi tak

HM, TAK TO MÁŠ PRAVDU.

Není tady

 

#68 19. 7. 2006 15:44

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Matěj

Na druhou stranu jsou všechny obdobné případy hodně poučné a je dobře, že se o nich ví.
Třeba ta popálená holčička v MŠ, které vzplál kostým na čarodějnice - to bylo pro mé povolání poučení jak hrom (svíčka na Vánoce se dávala při besídkách na stůl normálně). Učitelka 10 měsíců, ředitelka rok.

Nebo případ zabité holčičky v tělocvičně trampolínou, kterou shodily jiné děti. Tam myslím dostala ředitelka 2 roky a vychovatelka rok.

Rodiče na školky a školy tlačí, aby dělaly odpolední akce (pedagogové ve volném čase zdarma) a přitom pak nechají své děti řádit jak černá ruka - klidně jim dovolí na školní zahradě to, co my jim měsíce vtloukáme do hlavy, že bez dozoru dělat nesmí. Ale když se něco stane, hned svalují vinu a vyhrožují soudem. Ach jo, těžká situace.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#69 19. 7. 2006 15:53

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Matěj

Steli, teda musím s tebou souhlasit, co se týče těch odpoledních akcí.
Já měla jednoho syna v perfektní školce s perfektní organizací  a husa jsem druhého dala jinam (teda tam bylo jedno místo, jinde plno)
Měli dětský den a děcka tam lítaly jak střelené a navíc úplně cizí, nebo starší sourozenci. Takže třeba na nafukovací hrad se "maláčci" neměli šanci dostat...
Rodičům to ovšem zřejmě nevadilo, hlavně, že sedli a dali si párek a měli klid...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#70 19. 7. 2006 15:54

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Matěj

Co se týče maminky, na jedné straně má určitě podíl viny, na druhé přišla o své dítě, takže tím je vytrestaná do konce života!


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#71 19. 7. 2006 15:57

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Matěj

No a asi tak nějak to vypadá na našich akcích. Na čarodějnice jsem se 3 hodiny nezastavila, organizovala zábavu našim dětem i sourozencům, pod nohy se mi pletly batolata a rodiče s plnou hubou jen kdákali na lavičkách. Super byli jen ti rodiče, kteří došli v maskách - ti se zapojili i s dětmi. Ti pasívní měli jen připomínky.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#72 19. 7. 2006 16:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Matěj

O tom prípade viem málo, ale keď ste sa tu vrhali na matku - neviem, aké staré boli ostatné deti - tak som si spomenula na sesternicu (mimochodom, je to psychologička a dobrá psychologička, jej muž je psychiater) - ktorej sa narodili dvojičky a keď som sa raz bola s nimi doobeda prejs na ihrisko a videla som, ako je nemožné zvláda naraz dve deti, spýtala som sa jej, čo robí, keď sa jej každé diea(mali vtedy cca 2 roky) rozbehne inam. Odpovedala: Pomodlím sa a rozbehnem sa za tým, ktorému hrozí väčšie nebezpečenstvo... Výstižné, podža mňa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 19. 7. 2006 23:59

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Matěj

Selima napsal(a):

O tom prípade viem málo, ale keď ste sa tu vrhali na matku - neviem, aké staré boli ostatné deti - tak som si spomenula na sesternicu (mimochodom, je to psychologička a dobrá psychologička, jej muž je psychiater) - ktorej sa narodili dvojičky a keď som sa raz bola s nimi doobeda prejs na ihrisko a videla som, ako je nemožné zvláda naraz dve deti, spýtala som sa jej, čo robí, keď sa jej každé diea(mali vtedy cca 2 roky) rozbehne inam. Odpovedala: Pomodlím sa a rozbehnem sa za tým, ktorému hrozí väčšie nebezpečenstvo... Výstižné, podža mňa.

Tak v tomto případě druhá dcera byla o hodně starší,ta potom pokračovala sama vlakem a hledala bratra a domů jela taxíkem.Takže příběh o dvojčatech je něco jiného.

Není tady

 

#74 20. 7. 2006 11:13

Myschak
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 20

Re: Matěj

Trochu mi to jednostranné odsuzování matky přijde jako hon na čarodejnice. Napadlo mě ale něco jiného - potrestá někdo ty svědky dumbom , kteří zaručeně viděli Matěje na nádraží v Olomouci? Třeba tu trafikantku, která si ho tak přesně vybavila? Vždy nebýt jich, našel by se Matěj možná ještě ten den, možná o den později.... sad mad

Není tady

 

#75 20. 7. 2006 11:45

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Matěj

Myschak napsal(a):

Trochu mi to jednostranné odsuzování matky přijde jako hon na čarodejnice. Napadlo mě ale něco jiného - potrestá někdo ty svědky dumbom , kteří zaručeně viděli Matěje na nádraží v Olomouci? Třeba tu trafikantku, která si ho tak přesně vybavila? Vždy nebýt jich, našel by se Matěj možná ještě ten den, možná o den později.... sad mad

Já tady nechci moralizovat, ale osobně snad neznám matku, která by nepřipustila, že se její dítě ocitlo v situaci, že jen díky "andělu strážnému" z toho nebyl přinejmenším vážný úraz.
Matějovu maminku neznám, nevím, co se konkrétně v tom vlaku událo, a tak si myslím, že a si o tom v novinách přečtu cokoliv, nikdy neznám všechny okolnosti a nemohu soudit.
Zažila jsem novináře v akci a vím, že by dokázali ze svatého udělat ďábla a nedá jim to ani moc úsilí... takže články v novinách a reportáže v televizi mne jaksi nechávají chladnou.
Matěje je mi líto, je mi líto jeho maminky a mně je to velkým ponaučením do života - vím o dalším riziku, které bych třeba mohla podcenit, nestát se toto. Soudit matku nechám v pravomoci soudu...
T.


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů