|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
ahoj všem, dcera měla od minulého týdne rýmu. Kapala jsem Vibrocil. Už se zdálo, že to bude OK, ale najednou opět nemohla dýchat. Tento víkend už je bez rýmy, ale v noci nemůže dýchat, protože má zacpaný nos. Nic nevysmrká. Mám pocit, jestli nemá suchou sliznici. Poradíte mi co s tím?
Není tady

beruska321 napsal(a):
ahoj všem, dcera měla od minulého týdne rýmu. Kapala jsem Vibrocil. Už se zdálo, že to bude OK, ale najednou opět nemohla dýchat. Tento víkend už je bez rýmy, ale v noci nemůže dýchat, protože má zacpaný nos. Nic nevysmrká. Mám pocit, jestli nemá suchou sliznici. Poradíte mi co s tím?
To bude zdřejmě alergie na nějaký pyl.Bude lepší zajít klékaři.
Není tady
Měli jsme něco podobného a dětská doktorka nám doporučïla SINUPRED, dělají to v kapkách i v tabletách. Jsou to jen přírodní výtažky a funguje to na splasknutí oteklé sliznice v nose.
Není tady
beruska321 napsal(a):
ahoj všem, dcera měla od minulého týdne rýmu. Kapala jsem Vibrocil. Už se zdálo, že to bude OK, ale najednou opět nemohla dýchat. Tento víkend už je bez rýmy, ale v noci nemůže dýchat, protože má zacpaný nos. Nic nevysmrká. Mám pocit, jestli nemá suchou sliznici. Poradíte mi co s tím?
Je tolik rým a každá se léčí jinak!
Není tady