Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 18. 6. 2006 15:47

Katkad
♥♥♥♥♥♥-
Místo: SEVERNI MORAVA
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2451

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Je konečně ses dočkala,přidáváme se ke všem gratulacím a přejeme hodně štěstí do života.


http://www.mytickerz.com/tickers/ku7noznx2qut1dby.png

Není tady

 

#27 18. 6. 2006 19:41

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Posíláme velikou gratulaci do daleké ciziny, mamince i miminku mnoho zdravíčka a samé krásné dny (pokud možno, co nejdál od tchýně vissla )

Není tady

 

#28 18. 6. 2006 19:44

Martina
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 209

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Taky s Tomikem posilame gratulace. Dva dny je asi mazec ale mrnousek ti to urcite vynahradi. Tak hodne stesticka a zdravicka do zivota!!!!!


http://tt.lilypie.com/8KSZp1/.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10715;107/st/20051222/n/Tomasek/dt/6/k/42ed/age.png

Není tady

 

#29 18. 6. 2006 19:58

Myška 28
♥♥♥♥♥--
Místo: Teplice
Registrovaný: 18. 3. 2006
Příspěvky: 673

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

I my s Eliškou se přidáváme ke gratulacím a přejeme hlavně zdravíčko jak mamince tak mimískovi dudliktummenupp


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/isX0.jpghttp://lbyf.lilypie.com/isX0p1.png
Elinka se narodila 10.11.2005-3710g a 51cm.
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKQp.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKQpp2.png
Denisek se narodil 8.6.2008-4500g a 55cm

Není tady

 

#30 18. 6. 2006 20:51

Claire
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 1649
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro taky se samozřejmě připojuji ke všem gratulantům, gratulantkám a gratulantčatům :-) ! A přejeme ti s Matyldou krásný nový život. Ať se ti jako mamince všechno daří, ať ti Ryu dělá radost a ať je celá vaše rodina šťastná, což ani není potřeba přát, protože teď určitě všichni šťastní jste. Posílám pusu Klára


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/7z/4d/tsxmhh98ws.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzU7IGXDASvwKl41.png
http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/dh/7p/ts0i5un5wk.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzVbIGXDASvAKk30.png

Není tady

 

#31 18. 6. 2006 21:14

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Taky posíláme gratulaci do dalekého Japonska, přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a hlavně vlastní byteček co nejdříve smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#32 18. 6. 2006 21:19

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Moc veliké gratulace do Japonska.Ať jsou Riu i maminka a samo,že i tatínek jen spokojení.

Není tady

 

#33 18. 6. 2006 22:16

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Také se připojujeme ke gratulantům. Co víc říct? Hlavně že jsi se malého v náručí dočkala, s manželem, bez tchýně big_smile. Ryu si dal malinko načas, ale hlavně že jsi se dočkala a zažila ten nezapomenutelný pocit big_smile . Mimochodem, taky by mně zajímalo, jestli jeho opravdu krásné jméno něco znamená big_smile

Není tady

 

#34 19. 6. 2006 7:07

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro, přidávám se ke gratulacím hodně zdravíčka štěstíčka a hodně radosti a málo starostí a klouček ať roste do moudrosti, chytrosti a zdatnosti. Ryu je vážně nádherné jméno storstarkhjartastorstark


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#35 19. 6. 2006 7:42

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro, gratuluju moc a moc k  novému členu rodiny.
A taky ti gratuluju k tomu, že jsi to zvládla a tchyni nechala doma.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#36 19. 6. 2006 7:58

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Tak hurá, chudina si užila, vše nej a hodně zdraví a síly. Gratuluju!!!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#37 19. 6. 2006 8:07

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Tak hodně gratulací k narození kluka. Ať vám roste jako z vody!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#38 19. 6. 2006 8:20

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Hodně zdravíčka a pevných nervů mamince, zaslouží si to!!! godlike

Není tady

 

#39 19. 6. 2006 8:30

Miroslava
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 186

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

ahoj sakuro,
jsem ráda, že to máš konečně za sebou, no a ted vlastně všechno před sebou... smile
Přeji vám všem hodně zdraví a tchýni zdravý rozum big_smile big_smile


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;42/st/20060528/n/Georgios/dt/7/k/635b/age.png

Není tady

 

#40 19. 6. 2006 8:32

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Miroslava napsal(a):

ahoj sakuro,
jsem ráda, že to máš konečně za sebou, no a ted vlastně všechno před sebou... smile
Přeji vám všem hodně zdraví a tchýni zdravý rozum big_smile big_smile

Sakuro, ale že to trvalo, viď ? Víš, jak jsme tady byly všechny napnuté jako kšandy ?? Ale koooonečně jsi se dočkala, tak hodně štěstíčka a ať tě malý uzlíček příliš nezlobí a tchyně jakbysmet. Pa a držte se !! dudlikhjarta

Není tady

 

#41 19. 6. 2006 8:51

xsonah
♥♥♥♥---
Místo: Benešovsko
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 473
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

taky přeji hodně štěstíčka tobě i dudlik


http://diskuse.dama.cz/img/19140.jpghttp://image.lafemmebonita.com/c/u377476.png
přítelovy stránky potápění www.willyteam.cz, mé stránky http://decora.webz.cz/

Není tady

 

#42 19. 6. 2006 9:19

Pepulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 322

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Tak jsem tu jen pár dní nebyla a co to nečtu!!! Sakuro, posílám obrovské gratulace k narození Vašeho synka a přeju Vám všem hodně zdraví a štestí do společného života!!!!!!


http://lilypie.com/pic/060929/5tkG.jpghttp://b1.lilypie.com/ewijp2/.png

Není tady

 

#43 19. 6. 2006 9:29

Mišulka
♥♥♥♥---
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 323

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sláva smile Konečně to má za sebou. Posílám velikánskou gratulaci do Japonska a hodně zdraví, štěstí a pohody wink


http://b1.lilypie.com/Ukqwp2/.png

Není tady

 

#44 19. 6. 2006 11:11

Moňa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 1042

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

gratuluji. Hodně zdravíčka a štěstíčka oběma smile


http://ticker.7910.org/as1cxJB0g411110MDAwMDYxMmR8MDAwMTQyN2R8S2Fyb2ztbmthIGlz.gif

http://ticker.7910.org/as1cCxj0g411110MDAwMTE0ZHwwMDA4OTk2ZHxWZW5vdXNlayBpcw.gif

Není tady

 

#45 19. 6. 2006 11:53

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

A toz mi zase ukapla sleznka gloria to je krasne.... Moc gratuluji a preji hodne stesti a radosti par


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#46 19. 6. 2006 18:00

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Moc moc gratuluju!! Uz bylo načase! Přeju hodně štěstíčka!!


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#47 19. 6. 2006 21:19

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

tak to jsem ráda, že to je vše v pořádku. Chci co nejdříve foto na trestikovam@seznam.cz - ten musí být úžasný!!!! big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#48 19. 6. 2006 21:19

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

tak to jsem ráda, že to je vše v pořádku. Chci co nejdříve foto na trestikovam@seznam.cz - ten musí být úžasný!!!! big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#49 19. 6. 2006 23:05

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro,moc gratuluji ke chlapečkovi,já věděla,že to zvládneš.Posílám na dálku hodně síly a brzké zotavení z tak dlouhého porodu.Užívej si miminka a na tchýni už nemysly.Hodně zdravíčka celé rodince,pa Iva.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#50 19. 6. 2006 23:26

Světluška
♥♥♥♥♥--
Místo: Aš
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

právě jsem zapla PC a dověděla se tu krásnou novinu musím se ale přiznat,že jsem na sakuru celý víkend myslela takže moc moc gratuluju k synáčkovi dudlik ať se jemu i rodičům dobře daří a tchýně ať moc nezlobí dumbom

Upravil(a) Světluška (19. 6. 2006 23:26)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů