Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 18. 6. 2006 8:38

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

SAKURA JE MAMINKA !!!

Konecne davam o sobe vedet - 17.6. vecer v 22:40 (v Cechach 15:40 odpoledne) se po dlouhych 2 dnech v porodnici za pomoci vyvolavacich leku a kapacek narodil nas syn Ryu za pritomnosti tatinka (bez babicky tummenupp . Je zdravy a vazil 3650g! Ale nemusela jsem ani byt sita prestoze je takovy macek. Po navratu z porodnice samozrejme napisu referat o porodu a poslu i fotku big_smile. Zdravim moc moc cely Babinet a dekuji vsem za podporu na dalku! Zase brzy ahoj! Sakura dudlik

hjarta dudlik hjarta
Blanka:ze srdce blahopřeji a přeji vám hooooodně zdrevíčka a šťesti v životě hjarta Ryu je tvůj nejkrásnější poklad dudlik , tak si ho užívej par Už se na tebe těšíme a držíme palečky v boji s tchýní tummenupp

Upravil(a) Blanka LBC (18. 6. 2006 21:02)

Není tady

 

#2 18. 6. 2006 8:41

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

gratulujuuuu!!!no konečně!!!!! tak ať je prcek zdravý a silný a zlobí maminku s tátou jen trošku - aby věděli, že je to kluk jak buk big_smile

Není tady

 

#3 18. 6. 2006 8:52

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

No hurááá...chuděrka si to teda asi protrpěla:-(((  Tak at to trapenicko mamince Ryu vynahradí.dudlik


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#4 18. 6. 2006 8:56

evule 2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 2537

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro posílám tu největší gratulaci , honě zdravíčka , štěstíčka pro tebe i malého . To se dalo čekat , že to zvládnete v pohodě jsi přece holka z ČECH .... šikovná. Už se těším na podrobnosti . Pa pa o at jste brzy doma .


http://lilypie.com/pic/081225/SHSW.jpghttp://b3.lilypie.com/ZfNkp1/.png

Není tady

 

#5 18. 6. 2006 9:08

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Taky přeju hodně štěstí a hlavně zdraví. Jste šikulky, že jste zvládli tak dlouhý porod.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#6 18. 6. 2006 9:10

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Přejeme hodně zdravíčka a sílu na tchýni tummenupp..

Není tady

 

#7 18. 6. 2006 9:29

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

mooooc gratuluji....je to krásné!! Přeji hodně štěstíčka a zdravíčka

Není tady

 

#8 18. 6. 2006 9:46

miselinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: CR
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 1678
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

jejda no konecne tak jsi to zvladla.moc jsme tady na tebe mysleli.take se pripoji ke gratulacim smilea preji vsechno dobre tobe i prckovi urcite nam pisni

Není tady

 

#9 18. 6. 2006 9:46

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

moc gratuluju a preju Vam obema hodne zdravi a Ryovi, at se mu na svete libi


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#10 18. 6. 2006 10:05

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

moooc, moooc s Barunkou gratulujeme!!!


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#11 18. 6. 2006 10:08

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro, posílám velkou gratulaci k narození Ryu smile Hodně zdravíčka a štěstíčka Tobě, miminku a manželovi storstark

Není tady

 

#12 18. 6. 2006 10:10

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

I já se připojuju ke gratulaci. a přeju ti, at klučina je zdraví no prostě at je kluk jak buk


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#13 18. 6. 2006 10:28

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Hurááááááááá........ tummenupptummenupp
Sakuro..máš to za sebou a já moc gratuluju hjartahjartahjartahjarta
Ať Vám Ryu roste ( mimochodem krásné jméno, znamená to něco v překladu ?? ) do krásy a zdravíčka !!!

A chci určitě taky fotky...teda jestli mi nějaké pošleš smile adresa je pinky.red@seznam.cz


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#14 18. 6. 2006 10:59

Cecilka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1637

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Ahojky Sakuro!!! Strašně moc ti gratuluji!!!!!!!! Ať jste všichni v pohodě!!!!!!! par


(FertilityFriend.com's boards, phpBB based boards, Invision Power Board, vBulletin...)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20070214/n/Eli%C5%A1ka/k/170e/age.png

Není tady

 

#15 18. 6. 2006 11:05

Petruse
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5421
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

No konecne,jsme se te krasne zpravicky pockali. Az mam slzy v ocich.... Prejeme moc zdravicka a stesticka a pohody,tu budes urcite potrebovat Sakuro na tchyni :-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15954.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/15955.png                           
                          FOTO: http://petruse78.rajce.idnes.cz
                          VIDEO: http://www.youtube.com/user/webicek

Není tady

 

#16 18. 6. 2006 11:31

Petricka80
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ostrava
Registrovaný: 4. 2. 2006
Příspěvky: 5259

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

hurááááááá......... blahopřeji!!! těším se na podrobnosti!!! krása!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;93/st/20061228/n/Natalinka/k/54c5/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10758;107/st/20090630/n/Misanek/k/55d8/age.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;107/st/20140812/n/Ondrasek/k/389b/age.png

Není tady

 

#17 18. 6. 2006 11:31

Tynas
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 234

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Velká geatulace pro tebe, Sakuro i mimíska ! Hodně zdraví pro vás oba, štěstí a tchýni hodně daleko smile  smile smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;51/st/20060428/n/Luky/dt/-2/k/b9e2/age.png
http://roxyman.wz.cz/ps/luky.jpg

Není tady

 

#18 18. 6. 2006 11:44

Štarmik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: západ
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 3888
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Huráá  Sakuro mooc blahopřeju, ted už jen samé štěstí a spoustu radostí se synáčkem, těšíme se na podrobnosti smile

Není tady

 

#19 18. 6. 2006 11:52

Anna
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 501

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Gratulujeme!!!! Moc hezký jméno!

http://lilypie.com/pic/060616/rUuL.jpghttp://b1.lilypie.com/zTAFp2/.png


http://lilypie.com/pic/070507/rX34.jpghttp://b2.lilypie.com/UZmgp2/.png

Není tady

 

#20 18. 6. 2006 12:20

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Ahoj Sakuro, gratuluju a moc vám to přeju! Hodně štěstí a zdravíčka!!!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#21 18. 6. 2006 12:26

Parmenka
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 507

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Milá maminko a tatínku gratulujeme. Ten nejkrásnější dar, který můžete mít vám leží v náručí! Važte si vašeho chlapečka a opatrujte ho jako všechny poklady světa! Po těžkém boji jste se konečně dočkali! Ať vám Ryu dělá jen samou radost!!!!

Není tady

 

#22 18. 6. 2006 13:13

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakurko já taky moc moc moc gratuluju, bylo to dlouhý čekání, ale stálo za to!!! Ryu je krásné jméno a patří k určitě krásnému chlapečkovi. Těším se na slohovku a samotřejmě na fotečky. Tak přeju malýmu v životě hodně štěstí, zdraví a lásky a Tobě ať jste brzo ve svém bytečku bez tchýně

Není tady

 

#23 18. 6. 2006 14:27

Petricka80
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ostrava
Registrovaný: 4. 2. 2006
Příspěvky: 5259

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Ježíš...pořád si to čtu a tečou mi slzy jak krokodýlovi! to jsou vážně ty nejkrásnější okamžiky života! fakt krása! ať je krásný i celý váš život!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;93/st/20061228/n/Natalinka/k/54c5/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10758;107/st/20090630/n/Misanek/k/55d8/age.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;107/st/20140812/n/Ondrasek/k/389b/age.png

Není tady

 

#24 18. 6. 2006 14:51

camelia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jablonec nad Nisou
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 2086
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro, konečně si se dočkala, moc se těším na tvůj referátek! Přejí vám co nejvíce štěstí a sil do nového života a hlavně pevné nervy na tchýni! tummenupp hjarta hjarta


http://lb3f.lilypie.com/eyvnp2.pnghttp://img839.imageshack.us/img839/1397/45175323.jpg
Michálek: 28.3.2008 - 5:53, 50cm,3300g
http://lb1f.lilypie.com/3bqIp2.pnghttp://img840.imageshack.us/img840/4357/14873649.jpg
Mareček: 4.7.2010 - 0:21,48cm,2650g
Videa: http://www.youtube.com/user/3005camelia

Není tady

 

#25 18. 6. 2006 15:20

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: SAKURA JE MAMINKA !!!

Sakuro...gratuluji ti za nekrásnější dárek v životě ženy...přeji stálé zdraví jak tobě tak i malému... Renča( salek)dudlik

Upravil(a) salek (18. 6. 2006 17:32)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů