Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 6. 2006 22:59

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

sídliště a kočky

Vždycky mě dokáže vytočit, že s příchodem léta se na sídlišti začnou objevovat hladová a vystrašená koata. A mnohdy to původně byla "dětská hračka", která se omrzela, stala se nepohodlnou a tak šla na ulici. Zrovna dnes, děti mi přinesli domů nalezenečka, možná tak 4měsíčního kočičáka. Nádhernej, obrovský kukadla, evidentně zvyklý na soužití s člověkem, mazel k pohledání, vrněl jak kompresor a na klíně byl doma. Jenže co s ním ? Tady nikde v okolí žádný kočičí útulek není, v tomhle má Tábor obrovský deficit. A já mám doma dvě kočky - šlechtičny a ty by ho mezi sebe nepřijaly (ikdyž možná ano, ale manžel by to už nerozdejchal). Obvolala jsem pár známých, jestli by se ho někdo nechtěl ujmout. Jenže žádný se k tomu neměl, buďto měli před dovolenou, moc práce .. (klasické výmluvy). S číčourem v přepravce jsme došli ke zdejšímu útulku (kolem 18h), ale na zvonění nikdo nereagoval, asi tam byly hafani sami (a kdo ví, jestli by nám tam vůbec pomohli, je to jen psí útulek, nikoliv pro kočky). Takže zpátky domů, číčour dostal nabaštit a s těžkým srdcem byl vypuštěn zpět na ulici. Jak se tam bude živit, zda přežije, když je tolik důvěřivý vůči lidem, to jsou otázky, které si raději nepřipouštím.
Jen bych chtěla vzkázat všem, kdo zvířata chápou jako věc, něco, s čím si lze pohrát a pak to jednoduše zahodit: je to hnusné !! Člověk se od zvířat liší především schopností soucitu, ale jsme-li lhostejní pro trápení druhých, ikdyž se jedná "jen" o němé tváře, pak nemáme právo nazývat se homo sapiens. sad

Upravil(a) Ela.. (16. 6. 2006 22:59)

Není tady

 

#2 17. 6. 2006 18:09

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

Příběh pokračuje - dcera šla ráno venčit pudlinu a ten mrňous na ní čekal na stejném místě, kde jsme ho včera vypustili. Patřičně zmáčený (v noci byla pořádná buřina i s vichřicí), smutné oči a přesto vrněl jak kompresor. Takže šel zase k nám. Opět dlabanec a obrovské dilema, co s ním dál. Dostal odčervovací tabletu zabalenou do sýra, granule i mléko a už pár hodin se nás snaží přesvědčit, že by se mu u nás opravdu moc líbilo. Naše šlechtičny se proměnily v syčící prskací koule, ale jemu to nevadí, přimáčkne se, jakmile si někdo sedne, přitulí se, vleze na klín ..  Trochu se i prospal, za bedlivého dohledu naší pudliny (ta nesyčí ani neprská, naopak se chechtá, pusu od ucha k uchu a už ho láskyplně oblizovala). Ale opravdu - co dál ?? Největší boj asi svedu zítra, kdy se vrátí moje "drahá" polovička z víkendového rybářského pobytu i s naší lochnesskou (zlatým retrívrem),  bude to největší přesvědčování, ale jeden obrovitánský argument mám - ten maličkej má zlomený ocásek a za celou dobu (a už včera, tak i dnes), nevytáhl drápky. Jako by to vůbec snad ani neuměl. S takovou by si venku opravdu nic neulovil. Jak to rozdejchá můj mužíček, netuším. Asi budu muset vyrukovat s nejsladšími řečičkami a využít veškerý svůj přesvědčovací um, aby u nás mohl prcek zůstat. Už má i jméno: Štístko. Držte nám pěsti !!!!!  Uznávám, dva psi, 3 kočky a 3 děti jsou v jednom panelákovém bytě asi docela silné kafe. Zato veterinář z druhého patra má z nás velkou radost tonguewink.

Není tady

 

#3 17. 6. 2006 18:35

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sídliště a kočky

Za tohle tě obdivuju! Já to neznám, bydlím v malém městě kde převažují rodinné domy. Držím ti pěsti, a hele když ho uvidí a řekne co to je, tak to udělej jako se šatama nebo s botama - řekni "to už mám dávno"... já nevím jestli bych toho mojeho přesvědčila, asi by se mi to nepovedlo. Teď máme 2 psy a kočky jsme měli 3, ale takové "chodící ven" a ony se nám postupně odněkud nevrátily.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 17. 6. 2006 20:04

sarah
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 43

Re: sídliště a kočky

:)Ahojky Elinko, já se strašně moc přimlouvám za toho drobečka, musí být úžasný. Elinko a někde dál od tábora není nějaký útulek? Elinko moc držím palce budu na vás myslet  a strašně moc si přeji aby to pro toho milého kocourka dopadlo co nejlíp. Eli ozvi se potom jak to dopadlo. Přeji vše dobré a hodně štěstí Sára:)

Není tady

 

#5 17. 6. 2006 20:14

sarah
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 43

Re: sídliště a kočky

:)Eli ještě jsem si vzpoměla, třeba dát inzerát a někdo by se přihlásil. Aspoň já když jsem našla někde koátko tak se mi mu tak podařilo mu najít domov. To mě jen tak teď napadlo nebo mě ten příběh co jsi napsala moc dojal. Měj se hezky Sára:)

Není tady

 

#6 17. 6. 2006 20:30

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

sarah napsal(a):

:)Eli ještě jsem si vzpoměla, třeba dát inzerát a někdo by se přihlásil. Aspoň já když jsem našla někde koátko tak se mi mu tak podařilo mu najít domov. To mě jen tak teď napadlo nebo mě ten příběh co jsi napsala moc dojal. Měj se hezky Sára:)

Sári, zkusila jsem napsat meily na depozitáře pro opuštěné a týrané kočičky, jestli se někdo neozve a dala vzkaz na diskusním fóru i na webu kočky Adélky. Tak uvidíme.   Je to opravdu obrovitánský mazel, teď  zrovna už víc jak půl hodinky chrouní u dcerky na klíně. To od svých "šlechtičen" neznám..
Ze zítřka mám strach, kdyby tak ti chlapi měli víc té ženské citovosti, bylo by s nimi hned snazší pořízení a na světě lépe  roll.

Není tady

 

#7 17. 6. 2006 21:01

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: sídliště a kočky

Jo, tak to znám, my, co jsme měli doma kdy jakou kočku,  tak je to vždycky nalezenec. Pokaždé jsme ho našli v létě jako kotě, zřejmě ho nějaké dítko dostalo za vysvědčení, ale ejhle, ono to potřebuje péči a už je stím starost a na to zřejmě rodiče pozapoměli. Takže pokaždé to chodilo po městě hladové a někdy i zmrzačené. Jeden kocourek měl zlomená žebra, druhý ocásek a třetí zlámanou pacičku. Proč si to berou lidi, kteří o tom nic nevědí a nemají k tomu žádný vztah? Jen proto, že si to děcko přeje, tak proč mu nevyhovět? Měli by se tyto lidé zamyslet, vždy to zvíře není hračka, cítí bolest zrovna jako člověk :-(

Není tady

 

#8 17. 6. 2006 22:28

sarah
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 43

Re: sídliště a kočky

smile

Ela.. napsal(a):

sarah napsal(a):

:)Eli ještě jsem si vzpoměla, třeba dát inzerát a někdo by se přihlásil. Aspoň já když jsem našla někde koátko tak se mi mu tak podařilo mu najít domov. To mě jen tak teď napadlo nebo mě ten příběh co jsi napsala moc dojal. Měj se hezky Sára:)

Sári, zkusila jsem napsat meily na depozitáře pro opuštěné a týrané kočičky, jestli se někdo neozve a dala vzkaz na diskusním fóru i na webu kočky Adélky. Tak uvidíme.   Je to opravdu obrovitánský mazel, teď  zrovna už víc jak půl hodinky chrouní u dcerky na klíně. To od svých "šlechtičen" neznám..
Ze zítřka mám strach, kdyby tak ti chlapi měli víc té ženské citovosti, bylo by s nimi hned snazší pořízení a na světě lépe  roll.

smile Ahojky, Elinko snad když povíš, že je jenom dočasne tak se manžel slituje, věřím tomu. Já bych Ti pomohla ale bydlím od Tábora hrozně moc daleko. Teď nemám žádnou kočičku jenom od zimy tady při naší bytovce krmím jednu kočičku ráda bych si ji vzala ale bohužel nedá se odchytit je moc plachá. Nepomáhá vúbec nic a dost mě to trápí. Jinak už bych ji měla doma. Vždy jsem měla jenom takové nalezence a byli úžasní život s nimi byl o hodně hezčí. Elinko strašně ale strašně moc držím palce aby to dopadlo co nejlépe pro toho drobce. Jenom prosím nedávejte ho na ulici moc se přimlouvám. Elinko určitě mᚠdobré srdíčko a drobcovi pomúžeš.Elinko dej potom vědět. Moc Tě pozdravuji a ozvi se Sára:)

Není tady

 

#9 18. 6. 2006 12:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sídliště a kočky

Ještě vyzkoušej ty inzeráty zdarma - v Bille, Albertu. Kauflandu na nástěnkách, a taky u nás je možné dát si zdarma lístek na nástěnku u veterináře a ve zverimexu, to si přečtou místní lidé...

Upravil(a) Bety (18. 6. 2006 12:23)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#10 18. 6. 2006 15:24

jeanee80
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 17

Re: sídliště a kočky

to je krasny pribeh, kocicky mam moc rada a mam dve mourky, problem je v tom ze na vanoce daji rodice detem zviratko a na novy rok je uz nebavi, tak ho pusti ven, je to hnusne ale je to tak sad

Není tady

 

#11 18. 6. 2006 18:13

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: sídliště a kočky

Eli, tak mi dnes po "leteckém dni" naší číči napadá, jestli se přeci jen nemohl kocourek ztratit a nějaké dítko ho nehledá a nesmutní.
Musím zaukat, ale vypadá to, že to naše číča přežila výskok bez padáku ze čtvrtého patra panelákového bytu. Nemá nic zlomeného,
jen máme hlídat 24 hodin, zda dýchá a jí a čůrá...
Malé, která je na škole v přírodě, jsme to zatajili, protože jinak bych musela ke všem těm starostem, pro ní dojet.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#12 18. 6. 2006 18:51

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: sídliště a kočky

jeanee80 napsal(a):

to je krasny pribeh, kocicky mam moc rada a mam dve mourky, problem je v tom ze na vanoce daji rodice detem zviratko a na novy rok je uz nebavi, tak ho pusti ven, je to hnusne ale je to tak sad

a co teprve po prázdninách...to bude vyhozených kočiček a pejsků...butter


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#13 18. 6. 2006 20:20

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

Holky, je to v suchu, manžel ho přijal !!  Sice že jen jako "na azyl", než mu bude líp a než mu někoho seženeme, ale už za ním přišel i sám a drbal ho za ušima, litoval jeho bolavý ocásek i natržené ouško a šeptal mu, že ho vykrmí do pořádného kočičáka. Já mlčím, jen tu a tam nenápadně prohlásím - "jůů, koukej, jak se malý (rozuměj naší dceři) dívá přes rameno na Krtečka" (Krteček byl puštěný na PC a kočičákovi mohli oči vypadnout, jak ho to zajímalo), nebo "to je ale šikula, tak maličký, z ulice a ví, co je to kočičí záchodek" (pokrok na poli vykonat potřebu do bedýnky), nebo "má tě rád, líbíš se mu" (když se Štístko přišel přimáčknout do manželova klína).
A druhá prima zpráva - zatímco včera toho opravdu moc nesnědl, nechtěl jíst, jen jak mravenec (asi jak měl zcvrklý žaludek), dnes je to už mnohem lepší a jednu whiskas kapsičku smlsl na 2x během hodiny. Však to taky potřebuje, zatím bych mu mohla hrát na žebra..yikes

PS: asi to bude hodně akční hrdina,  už jste viděli kočku chodit na horní hraně dveří ? Já už ano, dnes lol !

Není tady

 

#14 18. 6. 2006 20:27

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

Frigo napsal(a):

Eli, tak mi dnes po "leteckém dni" naší číči napadá, jestli se přeci jen nemohl kocourek ztratit a nějaké dítko ho nehledá a nesmutní.
Musím zaukat, ale vypadá to, že to naše číča přežila výskok bez padáku ze čtvrtého patra panelákového bytu. Nemá nic zlomeného,
jen máme hlídat 24 hodin, zda dýchá a jí a čůrá...
Malé, která je na škole v přírodě, jsme to zatajili, protože jinak bych musela ke všem těm starostem, pro ní dojet.

Frigo, nemyslím, že se ztratil. Několik lidí tvrdilo, že na tom místě, kde ho našla i moje dcera, byl už pár týdnů a kdyby ho někdo opravdu postrádal, našel by ho velmi snadno, slyší na klasické čičiči a hned přiběhne, snadno se nechá nalákat.
Tvojí kočičce přeju, a vše dobře ustojí, my také bydlíme ve 4. patře, ale ve všech oknech i na balkonových dveřích máme takové zarážky z baumaxu, bílé, plastové, okno jen pootevřu, zaklapnu zarážku a tudíž s ním necloumá vítr, ani kočky (nechám jen takový otvor, aby tam čičiny neprostrčily hlavu). Tím jsem odbourala možnost nechtěného volného pádu a mám i větší klid ohledně bezpečnosti dětí (tím, že okna nejsou úplně dokořán, je neláká do nich lézt).

Není tady

 

#15 18. 6. 2006 21:03

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: sídliště a kočky

Ela.. napsal(a):

Frigo napsal(a):

Eli, tak mi dnes po "leteckém dni" naší číči napadá, jestli se přeci jen nemohl kocourek ztratit a nějaké dítko ho nehledá a nesmutní.
Musím zaukat, ale vypadá to, že to naše číča přežila výskok bez padáku ze čtvrtého patra panelákového bytu. Nemá nic zlomeného,
jen máme hlídat 24 hodin, zda dýchá a jí a čůrá...
Malé, která je na škole v přírodě, jsme to zatajili, protože jinak bych musela ke všem těm starostem, pro ní dojet.

Frigo, nemyslím, že se ztratil. Několik lidí tvrdilo, že na tom místě, kde ho našla i moje dcera, byl už pár týdnů a kdyby ho někdo opravdu postrádal, našel by ho velmi snadno, slyší na klasické čičiči a hned přiběhne, snadno se nechá nalákat.
Tvojí kočičce přeju, a vše dobře ustojí, my také bydlíme ve 4. patře, ale ve všech oknech i na balkonových dveřích máme takové zarážky z baumaxu, bílé, plastové, okno jen pootevřu, zaklapnu zarážku a tudíž s ním necloumá vítr, ani kočky (nechám jen takový otvor, aby tam čičiny neprostrčily hlavu). Tím jsem odbourala možnost nechtěného volného pádu a mám i větší klid ohledně bezpečnosti dětí (tím, že okna nejsou úplně dokořán, je neláká do nich lézt).

Eli, dík za radu, ale .. ta naše potvora vylezla ventilačkou u dětí v pokoji, a v noci bylo takové vedro, že prostě musela být otevřená i v noci.
Když jsem zjistila, že se tak spouští i na balkon z kuchyňského okna, tak jsem holt zavírala, ale trochu jsme to podcenili. Takže teď budeme muset vymyslet něco... nejspíš jí koupit padák lol  Vyhráno asi není, ale už vypadá trochu líp.  A bude hej, asi jako tomu vašemu kočičákovi..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#16 18. 6. 2006 22:28

sarah
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 43

Re: sídliště a kočky

smilesmile

Ela.. napsal(a):

Holky, je to v suchu, manžel ho přijal !!  Sice že jen jako "na azyl", než mu bude líp a než mu někoho seženeme, ale už za ním přišel i sám a drbal ho za ušima, litoval jeho bolavý ocásek i natržené ouško a šeptal mu, že ho vykrmí do pořádného kočičáka. Já mlčím, jen tu a tam nenápadně prohlásím - "jůů, koukej, jak se malý (rozuměj naší dceři) dívá přes rameno na Krtečka" (Krteček byl puštěný na PC a kočičákovi mohli oči vypadnout, jak ho to zajímalo), nebo "to je ale šikula, tak maličký, z ulice a ví, co je to kočičí záchodek" (pokrok na poli vykonat potřebu do bedýnky), nebo "má tě rád, líbíš se mu" (když se Štístko přišel přimáčknout do manželova klína).
A druhá prima zpráva - zatímco včera toho opravdu moc nesnědl, nechtěl jíst, jen jak mravenec (asi jak měl zcvrklý žaludek), dnes je to už mnohem lepší a jednu whiskas kapsičku smlsl na 2x během hodiny. Však to taky potřebuje, zatím bych mu mohla hrát na žebra..yikes

PS: asi to bude hodně akční hrdina,  už jste viděli kočku chodit na horní hraně dveří ? Já už ano, dnes lol !

smilesmilesmile:)Ahojky Elinko, tak jsem nesmírně šastná, že to tak dopadlo, tvuj manžel je báječný že ho tak přijal. Eli takové správy mám nejradši, moc jsem na vás myslela. Eli přeji Vám hodně radosti s tím drobcem a a jste všichni moc šastni. Elinko měj se moc fajn přeji krásné léto. Sára:)smilesmilesmilesmilesmilesmile

Není tady

 

#17 19. 6. 2006 7:55

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: sídliště a kočky

Eli, přesně to dělá ta naše číča taky.. na horní hraně dveří, na horní hraně okna...  příště už jí dumbom


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#18 19. 6. 2006 8:17

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

Frigo napsal(a):

Eli, přesně to dělá ta naše číča taky.. na horní hraně dveří, na horní hraně okna...  příště už jí dumbom

Taky mᚠakrobata lolstyrka !
yikesusch  A to jsem si myslela, že ventilačky jsou bezpečný. Uf, ještě že je nemáme !! supermario

Není tady

 

#19 19. 6. 2006 8:50

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: sídliště a kočky

Ela.. napsal(a):

Frigo napsal(a):

Eli, přesně to dělá ta naše číča taky.. na horní hraně dveří, na horní hraně okna...  příště už jí dumbom

Taky mᚠakrobata lolstyrka !
yikesusch  A to jsem si myslela, že ventilačky jsou bezpečný. Uf, ještě že je nemáme !! supermario

a vypadá to, že jí docela otrnulo... ráno vypadalo, že už se tam zase chystá.. Doufala jsem, že aspoň týden vydrží a bude mít strach a mezitím stihnu vyřešit zakrýt ventilačku tak, aby si už neublížila.
No, asi to je všechno v genech, je to vlastně venkovská kočka a její máma se dožadovala vstupu do baráku přes střešní okno..  Prostě jí to táhne ven.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#20 19. 6. 2006 8:59

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

Frigo napsal(a):

Ela.. napsal(a):

Frigo napsal(a):

Eli, přesně to dělá ta naše číča taky.. na horní hraně dveří, na horní hraně okna...  příště už jí dumbom

Taky mᚠakrobata lolstyrka !
yikesusch  A to jsem si myslela, že ventilačky jsou bezpečný. Uf, ještě že je nemáme !! supermario

a vypadá to, že jí docela otrnulo... ráno vypadalo, že už se tam zase chystá.. Doufala jsem, že aspoň týden vydrží a bude mít strach a mezitím stihnu vyřešit zakrýt ventilačku tak, aby si už neublížila.
No, asi to je všechno v genech, je to vlastně venkovská kočka a její máma se dožadovala vstupu do baráku přes střešní okno..  Prostě jí to táhne ven.

yikes .. ty geny se opravdu nezapřou .. skurt  Ale hlavně že jsou zdravý a že jim chutná .. lollol

Není tady

 

#21 19. 6. 2006 21:05

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

Holky, nafotila jsem Štístka (a má taky něco do alba). Chce někdo poslat fotky mejlíkem ?

Není tady

 

#22 20. 6. 2006 9:17

sarah
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 43

Re: sídliště a kočky

Ela.. napsal(a):

Holky, nafotila jsem Štístka (a má taky něco do alba). Chce někdo poslat fotky mejlíkem ?

:)Ahojenky Elinko, to víš, že budu hrozně ráda když mi ho pošleš aspoň takto ho budu mít. Eli, adresa je miamia5@orangemail.sk. Budu se moc těšit hned mi to udělá pěkný den. Elinko měj se moc hezky a přeji hodně sluníčka:)smilesmilesmile:)papa Sára

Není tady

 

#23 20. 6. 2006 9:43

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: sídliště a kočky

Já se taky hlásím o fotky - teru.teru@centrum.cz. Jste skvělá Elo! škoda, že takových lidí není víc!

Pěkný den
Teru


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#24 20. 6. 2006 10:01

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: sídliště a kočky

posláno smilewink

Není tady

 

#25 20. 6. 2006 13:00

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: sídliště a kočky

Ela.. napsal(a):

posláno smilewink

Je moc pěkňoučký a evidentně u vás doma spokojený! Opravdový Štístko, že vás našel ;o)
T.


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů