Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 6. 2006 10:12

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Ahojky,

je nás tu dost rozešlých dřív či později, a ráda by jsem znala zkušenosti těch co to mají už zdárně za sebou....jedná se spíše o rozchody po delších vztazích.

Není tady

 

#2 16. 6. 2006 10:13

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

to jsem taky zvědavej

Není tady

 

#3 16. 6. 2006 10:14

x62358
Host

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

budeš brzo starej big_smile

 

#4 16. 6. 2006 10:14

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

No, ja som skocila z jedneho vztahu rovno do druheho. :-)))) Ale uz si netrufam tvrdit, co je "prava" laska a co nie, o mojom ex som si to totiz myslela....


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#5 16. 6. 2006 10:19

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

ffly napsal(a):

budeš brzo starej big_smile

provokatérko dumbomlol

Není tady

 

#6 16. 6. 2006 10:28

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Po rozvodu za tři roky a trvá dodnes - přes 20 let. Aspoň doufám, že je to ta pravá, protože kdo ví, co na nás ještě čeká? Jistého není nikdy nic, ale snažím se, i po dvaceti letech se snažím a on taky.

Není tady

 

#7 16. 6. 2006 10:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Ja som bola 1,5 roka po rozchode schopná akého-takého vzahu(no, išlo  o zamilovanos, iskrenie až no, a tak, ale nejako som ho nebrala ako "doživotný") a po 8 rokoch takého "naozajstného" so všetkým, čo k nemu patrí. Nepotešila som?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 16. 6. 2006 17:08

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

To se nedá takhle definovat. Že teď jsem rozešlá a odteď začnu hledat. Život míchá karty úplně podle svého. Ještě nejsem rozešlá a už potkám, nebo ještě jsem s rozchodem nepočítala a už jsem zakoukaná, nebo na rozchod ani nemyslím a zasáhne mě to... Nebo budu celý život v jedné roli, spokojená či ne, a když neudělám ten krok, nehnu se z místa...
Myslím, že dneska je hlavní, že komunikace je dost otevřená ve všech rovinách. Je to spíš k dobru věci. Lidi umějí říct svůj názor a dokážou si ho obhájit. V rodině i v úrovni vztahů zcela nových.
Důležité je neužírat se v nefunkčním vztahu, dokázat se rozhodnout, umět  vytrvat, věřit, že zase bude líp. Řekla bych, že když člověk chodí mezi lidi, potká. O tom to je. Ne za jak dlouho, ale kde. Jestli nečučíš doma na telenovely a nedojímᚠse u Steelový /jinak nic proti jejím knížkám, píše dobře, ale hltat románky místo žití vlastního...to ne/ , natrefíš. Pravidlo číslo jedna: být sama sebou, pracovat na sobě, být ráda mezi lidmi, chovat se přirozeně, uvolněně, mít oči a uši otevřené. Být přístupná lidem, poznávání nových tváří. Choď za kulturou, sportem, vzdělávej se. Nepodřizuj všechno tomu, někoho si co nejrychleji uvázat na krk, někomu se co nejrychleji na krk pověsit...
Hlavně nebýt křečovitá, nesnažit se najít za každou cenu. Užít si i přechodného pocitu samoty. Je to užitečné. Věřit, že po blbých dobách přijdou i lepší. Neprotivit se tomu, co přijde, ale tak nějak se s tím víceméně sladit. Jestli mᚠnějaké aktivity, známé,  nespíš na vavřínech / člověk se vyvíjí celý život, mění chutě, zpúsoby života, atd./ Měj ráda sama sebe, aby Tě mohl někdo milovat. Když je ženská hádavá, zamindrákovaná, nejistá, visí na druhých, chronická stěžovatelka, nahaněčka, žárlivka, nedbá na sebe, nebo naopak je přehnaně perfekcionistka...
Přečti si pár zajímavých knížek. Teď jich dost vychází. Jak rozumět sama sobě, testy, jak někoho potkat,,, Utřídíš si náhled sama na sebe. Dopřej si oddych. Nevyhlížej HO denně z okna a večer si zklamaně neříkej - zas nepřijel, že by se mu porouchal kůň...?
Zkrátka, jestli jsi taková akorát a normálně fajn holka... No to by bylo, abys nepotkala!
Herdek, zas jsem se rozepsala. Druhým...to já radit umím.  Prostě si to užij a co přijde, může odejít, nebo zůstat. Tak držím palce a koukej hlavně kolem sebe. Kde se scházejí u fajn aktivity fajn lidi. Nejdůležitější je správně začít. Pak už budeš jen držet krok a čím dál, tím lépe se Ti půjde. Uvidíš, ono to půjde. Konec konců - kdo má za sebou jen pěkné věci  a před sebou  kdovíjakou jistotu? Ale žít je třeba a mít  chu žít. Je to málo? Není....Prostě počáteční vklad. A určitě výhled na úspěšnost je  padesátiprocentní. To jde, ne?

Není tady

 

#9 17. 6. 2006 21:24

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Já vždycky spíš vyměňovala,ale teď je to určitě ten pravý.Už 4 roky.

Není tady

 

#10 17. 6. 2006 21:43

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Já většinou letěla ze vztahu do vztahu, jen po rozvodu byl chvíli klid. Neumím bejt sama. dudlik
Toho pravýho hjarta jsem opustila před 11 lety, takže vlastně, když to vezmu podle toho, tak ta pravá láska už asi nepřijde gratergrater

Není tady

 

#11 18. 6. 2006 14:27

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

to neni o tom umět být sám, ale někoho v tu chvíli potkat ...

Není tady

 

#12 18. 6. 2006 14:28

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

vašek napsal(a):

to neni o tom umět být sám, ale někoho v tu chvíli potkat ...

No tak asi umím potkávat.... vissla

Není tady

 

#13 18. 6. 2006 14:32

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

spíš neumíš ...

Není tady

 

#14 18. 6. 2006 14:34

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

vašek napsal(a):

spíš neumíš ...

dík.

Není tady

 

#15 18. 6. 2006 15:01

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

není zač :-) kdyby byl nějaký problém potkᚠdalšího né?

Není tady

 

#16 18. 6. 2006 15:25

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

vašek napsal(a):

není zač :-) kdyby byl nějaký problém potkᚠdalšího né?

tos nemusel  gratergratergrater

Není tady

 

#17 18. 6. 2006 20:45

Majdalena
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 32

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Po rozchodu jsem si dala měsíc, že nesmím hledat. Pak následoval další měsíc, kdy jsem pokukovala a náhoda mi do dohnala do náruče. Jsme spolu zatím tři roky. A dobrý. Myslíme si oba, že je to to púravé, co jsme hledali. Doufám,, že z toho nevyrosteme.

Není tady

 

#18 19. 6. 2006 13:14

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Marikoooo,

nezlob!!! :-)
- pravá láska
- pravý partner
- a podobné "pravé" věci neexistují... Je to jen romantický mýtus. Pohádky. Filmy. Jediné, co opravdu existuje, je tzv. "pravý direkt" - to je úder pěstí, kterým Vašek a já příště srazíme nápadníky svých budoucích žen :-)

Jak by to proboha mohla být pravda, když ten tzv "pravý" ti utekl (a tisícům ostatních holek také....) - to je literární obrat (tvůj pribeh rozchodu jsem nejak nemohl najít - jde jen o to, ze "pravý" je prostě ten, s kterým jsi ted a tady a jsi štastná. Tedy aspon se tak cítíš. Za 10 let to může být jinak. Pravý neznamená nutně na celý život. Můžeš někoho potkat a zažít s někým 1 měsíc tak skvělý, že se ti bude tajit vzpomínkami dech i v důchodu....

A konečně odpověd na tvoji otázku - která je, přiznejme si to otevřeně a bez špetky ironie, opravdu trošku mimo. Pravá láska po rozchodu může přijít kdykoli :-) žádná pravidla na to přeci neexistují. Může to být 1 měsíc, 1 rok, 2 roky, 3 roky...nebo taky nikdy.

Spíš se zeptej sama sebe:
- jsem už po rozchodu OK nebo jsem pořád ještě smutná (no a co, mᚠna to právo)
- jsem tak zoufalá a závislá, že nejsem schopná být chvíli sama a hledám spásu u někoho, kdo mě zachrání, učiní štastnou a dá mi lásku (protože sama toho nejsem ještě schopná..)?
- jsem pořád ještě zamilovaná do bývalého partnera a nového potřebuji jenom proto, abych na toho původního konečně zapomněla (protože je to takto mnohem pohodlnější...)?
- mám pořád strach z toho, že zůstanu sama...? (neumím stát na vlastních nohách, bojím se toho...)

Není tady

 

#19 19. 6. 2006 13:17

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Nazdar chlapče,

zrovna ráno jsem ti smolil mail ale spadlo mi to :-( tak napíšu znovu ... a vidím co je novýho :-)

Není tady

 

#20 19. 6. 2006 13:25

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Nicolasi, nejsem si jistá jestli jsem si už nějaký ten tvuj řádek netiskla big_smile big_smile big_smile každopádně mám nějaký papír doma a když mi je nejhuře čtu si ho,píšeš tam mimo jiné,nikdo po tobě nemůže chtít aby jsi byla ihned po rozchodu plná síly...atd atd. skutečně nevím zda jsi to psal ty ale tenhle  tvuj příspěvek(torhuc výš) je stylově hodně podobný a TAK PEKNÝ....potěšilo mě to:-))))

Kalupinko a ty taky musela jsem se při čtení tvých řádků usmívat, píšeš jaká nebýt a v některých tvých pasážíš se bohužel velice dobře poznávám....že přesně taková bohužel jsem
:-)))

Upravil(a) adra (19. 6. 2006 13:27)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#21 19. 6. 2006 13:29

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Vašku,
nazdar zvedavce :-)

Na tvoji otazku (Marice odpovidat nebudu, protoze ta otazka je fakt mimo.. :-) ), odpovim: 1 rok a cca 3 mesice.
Mam pritelkyni. Ale je to cerstvy, cca 2 mesice.
Opustil jsem vsechny své přítulkyně a milenky. A dokonce to ani tak nebolelo :-)

Co ty? Splnil jsi trenýrkový úkol? :-)

Není tady

 

#22 19. 6. 2006 13:34

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Nicolas napsal(a):

Vašku,
nazdar zvedavce :-)

Na tvoji otazku (Marice odpovidat nebudu, protoze ta otazka je fakt mimo.. :-) ), odpovim: 1 rok a cca 3 mesice.
Mam pritelkyni. Ale je to cerstvy, cca 2 mesice.
Opustil jsem vsechny své přítulkyně a milenky. A dokonce to ani tak nebolelo :-))

tummenupp dobrý

pošlu mail vydrž prďka vydrž ale neboj úkol jsem nesplnil :-))

Upravil(a) vašek (19. 6. 2006 13:35)

Není tady

 

#23 19. 6. 2006 13:36

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Nico

tummenupptummenupptummenupp

tak to už nepřijedu


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#24 19. 6. 2006 13:49

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Jájo,
propásla jsi svoji životní šanci :-) Coz je jen a jen tvoje chyba - kazda zena  je sama svého štěstí strojvůdcem (nemůžeš čekat, až nějaký Nicolas přijde a nabídne modré z nebe).

Ted vazne. Co ty? Jak to jde? Já jsem myslel, ze jsi me ve Strasnicích neprijela (na nekolikeré mé nabídky) navstívit, protoze mas pritele. Pritel je gut? nebo momentalne zlobí? Nebo jsi tzv. "mezi jednotlivými príteli"?....

Není tady

 

#25 19. 6. 2006 13:56

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Jak dlouho po rozchodu přišla ta "pravá" láska?

Nikolasi tak se ptám sama sebe:

-po rozchodu OK nejsem - jsem smutná, ale je to lepší a lepší

-s láskou k sobě samé mám problém, i proto si nechávám o bývalého furt mlátit na kokos a trápit se

-nevím jestli jsem zamilovaná ale vím, že nejsem schopná ještě přijmout někoho jiného

-nemám strach že zůstanu sama půl roku, rok, dva mám strach že nebudu mít rodinu a že nikdy nenajdu to své štěstí....jestli ano, počkám si

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů