Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 6. 2006 14:29

blanch2006_1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 205

Re: Moc to bolí - přejde to???

Majkafo, to je moc hezké, cos napsala. Bohužel tu druhou šanci si můžete dát navzájem, ale nikdo jiný Vám ji neposkytne. Možná, že je to tak správné, učíme se z chyb a v těch dalších vztazích jsme již poučenější (někdy). Teď si vzpomínám na nějaký film, ale zaboha nevím jak se jmenoval, a hl. představitel se stále vracel na ráno stejného dne dokud ho neprožil tak, aby to bylo správně. To je ale jen ve filmu. Ale stejně Tě obdivuji, hrozně ses posunula. Jsi úžasná.

Není tady

 

#27 20. 6. 2006 14:33

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Moc to bolí - přejde to???

majkafo, moc pěkně jsi to napsala a vystihla...držím ti pěsti jsi silná a statečná a k tomu mᚠsnau a chut na sobě dale pracovat!!! drž se  big_smile big_smile  :pusa:


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#28 20. 6. 2006 14:41

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Moc to bolí - přejde to???

"Na Hromnice o den více", Bill Murray a Andie MacDowell, nejvíc se mi líbila ta scénka, jak jsou na nějakém dobročinném večírku a všichni hlavního hrdinu znajía děkují mu za různé pozornosti a Andie ho v burze "vyhraje"za všechny peníze, co má na účtě.
Majko, jsi tu, abys poznala, že se dá jít dál i bez toho třeštivého blouzněnípo někom, KDO UŽ TĚ NEMILUJE.Jsi moudrá, a úprotože i vesmír je moudrý a dobré se dobrým oplácí, tak v momentě, kdy se přestaneš upínat na jeho návrat, na něco, co sis ve stresu a depresi velmi zidealizovala, tak ti někdo přijde do cesty asplní ti to, co si zasloužíš.Vím, o čem mluvím, vlna adrenalinu opadne, a tělo nastartuje programsebezáchovy- a teprve potom budeš  připravená na další,  mnohem krásnější život. Jen to chvíli trvá. Vydrž, zvládly jsme to všechny, co jsme tady, vlastně všichni, i chlapi se tu trápí;-).


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#29 20. 6. 2006 14:45

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Moc to bolí - přejde to???

Majkafo, to je hezké cos napsla a taky vím, že to tak opravdu cítíš. Uvidíš, že bude líp a co víš, třeba ještě tu šanci dostanete a budete spolu. Rozvod není smrt. Víš kolik znám lidí, kteří se k sobě vrátili ? Pár jo.
Jsem ráda, žes to ze sebe konečně dostala, že je ti teď trochu líp, kočko ? hjarta

Není tady

 

#30 20. 6. 2006 14:46

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Moc to bolí - přejde to???

Regini, to se tak krásně čte....a dává mi to taky naději na "mnohem krásnější život"  :-))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#31 20. 6. 2006 14:46

majkafa
Host

Re: Moc to bolí - přejde to???

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:31)

 

#32 20. 6. 2006 14:49

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Moc to bolí - přejde to???

majkafo, ale že si tohle všechno uvědomuješ, jsi si toho plně vědoma-to si zaslouží pochvalu a uznání, minimálně samotné před sebou....i to co jsi napsala ted je moc pěkné....

a to že jsi někdy zlá, atd atd. znám též, a respektovat druhé??ano ale všechno má své meze...respektovat tak aby ze sebe nedělala něco co sama nechceš.

Upravil(a) adra (20. 6. 2006 14:50)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#33 20. 6. 2006 14:51

majkafa
Host

Re: Moc to bolí - přejde to???

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:32)

 

#34 20. 6. 2006 14:52

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Moc to bolí - přejde to???

majkafo, pokud si to výýslovně nepořeješ chválit tě nebudu big_smile
bud ráda za to že jsi na to přišla a netrap se tím že tak pozdě!!!!


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#35 20. 6. 2006 14:54

majkafa
Host

Re: Moc to bolí - přejde to???

Mazlíku, omlouvám se, že jsem ti vlezla do tvého tématu.

 

#36 20. 6. 2006 14:55

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Moc to bolí - přejde to???

já taky  .....


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#37 20. 6. 2006 14:59

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Moc to bolí - přejde to???

Majkafo, lepší třeba pozdě si to uvědomit než nikdy. Já jsem si taky hrábla. A dnes taky brečím. No vidíš. M. mi ráno řekl, že se odstěhuje až někdy - třeba za rok nebo uvidí. Jsem úplně na šrot a tak mu píšu maily, že chci , aby nás nechal a odešel a on zuří . Poslední zpráva teda zní : když opravdu chceš, tak toho 30.9. vypadnu. Ale já mu nevěřím. Proč je proboha doma, sakra proč nejde k ní.
A jenom se nechej pochválit, myslím, že to moooc potřebuješ hjarta. Jsi hodná holka.

Není tady

 

#38 20. 6. 2006 15:04

blanch2006_1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 205

Re: Moc to bolí - přejde to???

Majko, ne! Ty jsi hlavně moc bolavá, vidíš zatím ty chyby jen u sebe. Kdyby to takhle černobílé bylo po celou dobu Tvého manželství, tak to by ten tvůj brouček byl světec. A on není, to víme obě. Co kdyby ses tak podívala do zrcadla a začala v sobě hledat ty dobré vlastnosti? Začni tím, že  jsi statečná, že odešel a ty dál žiješ, pracuješ, starᚠse o děti a jsi na vše sama. Pokračuj tím, že jsi silná, dokážeš si přiznat své chyby a nehážeš je na druhé. Jsi milující - tvá láska je hluboká, chceš být lepší než jsi - kdybys byla pyšná, sobecká, .... tak bys určitě nehledala pokoru. Majko v Tvém případě skutečně je nutné, aby ses začala mít ráda. A ve škole Tě nenaučí co je správné, život nás učí. Občas nám nafackuje, abychom ten nos příliš nezvedali, ale v podstatě je k nám laskavý.

Není tady

 

#39 20. 6. 2006 15:16

Mazlík
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 391

Re: Moc to bolí - přejde to???

majkafa napsal(a):

Mazlíku, omlouvám se, že jsem ti vlezla do tvého tématu.

Vůbec se neomlouvej, já vítám každý názor, zážitek, jak říkám, člověka to posílí a třeba i nakopne k něčemu. Já nechci teď nic řešit s ním (a taky s ní), teď si to řeším sama v sobě, i když za sebe mám asi vyřešeno, prostě má čas srovnat si to v hlavě a další řešení je na něm. Trochu zamotané, ale snad mě pochopíte, samy jste to většinou zažily.
Já bych tak hrozně potřebovala vědět, jestli to co dělám, je správný??!! Ale jasně, já vím, že to teprve čas ukáže. Už mlčím a jdu si číst další příběhy a utěšovat se, že to dobře dopadne.

Není tady

 

#40 20. 6. 2006 15:37

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Moc to bolí - přejde to???

Strašně pěkně jsi to napsala,prošla jsem si něčím obdobným.Taky jsem si vždy říkala že se musí něco stát, co M vzpamatuje.Vidíš všechno zlé je k něčemu dobré, pochopily jsme že to takhle bylo špatně a chceme to jinak.Změnily jsme se a musíme věřit že bude líp.Buď s M a nebo s někým jiným, ale máme už v sobě nějaké pomyslné hranice za které se nechodí. Nikdy to není jen z jedné strany , tak si až zas tak nesypej popel na hlavu.Vím teď to hrozně bolí, chce to čas se stím srovnat a utříbit myšlenky.A věř že už lepší člověk jsi, pochopila jsi a to je to hlavní.

majkafa napsal(a):

PAJAVA moc ti rozumím. Dnes je to 5 měsíců, co se manžel odstěhoval. Byli jsme spolu přes 21 let, 13.7. bychom slavili 21. výročí svatby. Taky je mi hrozně smutno, miluju ho, přesto, že mi řekl, že mě vygumoval ze svého srdce. Já ho taky zkoušela "vygumovat", ale prostě to nejde. A tak mi nezbývá, než se smířit s tím, jak to je. Před 14-ti dny jsme se dohodli na rozvodu, no "dohodli", m. se dohodl, mně vlastně nic jiného než to přijmout, nezbývá. V noci se mi o něm často zdá, samé hezké sny, že spolu žijeme, jak nám děti rostou, jak se milujeme. Když ho občas vidím, taky se snažím předstírat nadhled. Chemie je stále silná, stále cítím, že je to ten pravý, se kterým můžu prožít celý svůj život, stejně jako v den, kdy jsme se seznámili. A stále si říkám, že takhle to přece nemůže skončit, že my dva k sobě patříme, přesto, že je tady teď jiná, že se něco musí stát. A stále se to "něco" neděje, já  žiju dál, ze dne na den, kvůli dětem a snad jednou i kvůli sobě, snad jednou zase uvidím sluníčko, které svítí. Za ty měsíce jsem probrala své nitro, sáhla si na své dno, vytáhla ven to nejhorší, co ve mně je a přiznala si to. Vím, že jsem udělala v našem vztahu spoustu chyb, že jsem ho svou láskou dusila, že jsem byla "hodná holka" v tom nesprávném slova smyslu. Tohle je má zkouška, můj trest za to, že jsem nᚠkrásný vztah brala jako něco, co je tady napořád, samozřejmost, pro co není třeba pracovat. Je to pokoření mé pýchy, trest za nedostatek pokory. Pochopila jsem. Teď jsem jiná, i když cesta k mému přerodu bude ještě dlouhá a asi nikdy neukončená a já jsem teprve na začátku. Jsem dost silná na to, aby nᚠvztah byl jiný. V chodu vesmíru se stalo cosi tragického, jakási veliká chyba, když už k sobě nepatříme. Tu chybu jsem udělala já. Kdybychom jenom oba dostali, dali jeden druhému šanci zkusit to znovu, jinak, být si rovnocennými partnery, cítit k sobě lásku nesobeckou a bezvýhradnou. Prosím vesmír, boha, podvědomí, přírodu, a se to něco nad námi nebo hluboko v nás nazývá jakkoliv, abychom dostali šanci napravit ten tragický omyl, udělat to jinak, abychom se vzájemnou láskou neudusili ale rozkvetli. Teď jsem se svlékla z kůže, donaha. Snad ze mne bude jednou díky této těžké zkoušce dobrý člověk. A i kdybych tu šanci nikdy nedostala, děkuju vesmíru, bohu, podvědomí, přírodě, že jsem s mým manželem mohla prožít ty nádherné roky a děkuju mu za dvě skvělé děti.

Není tady

 

#41 20. 6. 2006 16:52

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Moc to bolí - přejde to???

Majkafo, drž se !!!! Z  toho ,co jsi napsala je jasné, že JSI dobrý člověk. A tak to tady cítíme všechny, možná to neumíme tak krásně napsat, ale je to tak. Skoro jsem brečela. Tvoje láska z tvého příběhu přímo tryská a je škoda, že si to ON nikdy nepřečte... Možná by hodně pochopil . Držím palce !!!  pussa


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#42 20. 6. 2006 17:08

majkafa
Host

Re: Moc to bolí - přejde to???

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:32)

 

#43 20. 6. 2006 17:24

meya
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 312

Re: Moc to bolí - přejde to???

majkafa napsal(a):

Blanch, mě taky někdy bolelo chování mého m., měli jsme i těžké chvilky a přestáli jsme je. Protože jsme oba chtěli. Ale já nemohu řešit to, čím mi ublížil on. On sám si musí vyřešit, jestli cítí, že mi, nám ublížil. Já mohu maximálně cítit, že to bolí. Můžu si přiznat a řešit jen to, čím jsem ublížila já. A nejenom jemu, ale spoustě jiných lidí. Tou školou jsem myslela život. To, co prožívám teď, to je ta má škola, jak se naučit být taková, jak v určité situaci cítím, že je správné. Nebo jsem mockrát v životě cítila, jak to mám udělat správně a přesto jsem věci udělala jinak. Ta moje beraní tvrdá hlava. Mockrát v životě jsem cítila, že to, co teď říkám, dělám, je špatně, že tím ubližuju a přesto jsem ubližovala.
Blanko, píšeš: Občas nám nafackuje, abychom ten nos příliš nezvedali, ale v podstatě je k nám laskavý.
A já říkám, že vy tady jste ke mně laskavé. Děkuji vám.

Majenko, co takhle odpustit sama sobě smile říct si to pěkně nahlas

Není tady

 

#44 20. 6. 2006 17:36

majkafa
Host

Re: Moc to bolí - přejde to???

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:33)

 

#45 20. 6. 2006 20:40

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Moc to bolí - přejde to???

K zamysleni:
Neprichazi k nam nic, co bychom si nezaslouzili.
Neprichazi k nam nic, co bychom nezvladli.
Nic nemame za trest, vsechno je dar - sance - nova ucebni lekce...
Ta je tak tezka, jak moc ji odmitame, jak moc se nechceme ucit.
Laska neocekava, neprosi, nezadoni, neboli, netresta, neprinasi nestesti ani smutek.
Laska se nevnucuje.
Laska se nezahazuje..ani pryc ani s nekym..
Laska je cit s kladnym zanmenkem, nikoliv po*n.
Laska nedava ultimata.
Laska dava a obohacuje.
Laska obstastnuje toho, kdo umi byt stastny, je v souladu sam se sebou.
Kdo nama lasku uvnitr, nikde jinde ji nenajde.
Kazdy z nas lasku uvnitr mame.
Kazdy z nas ji ale neumi najit.... Protoze ji hleda k NEKOMU...mel by zacit hledat lasku k SOBE.
Neoslavovat sam sebe, ale take do sebe nekopat...
Kazdy z nas si zaslouzi byt stastny a milovan.
Kazdy z nas se musi naucit mit se rad.
Pak teprve dokaze mit rad lidi a pochopi, co je to vlastne laska.
Nebude ji HLEDAT, bude ji DAVAT.
hjarta


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#46 20. 6. 2006 21:21

majkafa
Host

Re: Moc to bolí - přejde to???

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:33)

 

#47 20. 6. 2006 21:26

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Moc to bolí - přejde to???

Majko, že už je trošku líp ? Piš, pořád piš, moc ti to pomůže. Eva smile

Není tady

 

#48 20. 6. 2006 22:46

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Moc to bolí - přejde to???

Majkafo,
je to těžké, ale be rto jako osud...prostě co tě čeká, to tě v podstatě nemine....to v podstatě  to vše trochu zakulacuje, neb má kamarádka říkala: ano, je to osud, ale osudu se musí trošku pomoct!...přemýšlwj o tom, prosím, třeba na něco příjdeš

Není tady

 

#49 21. 6. 2006 0:00

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Moc to bolí - přejde to???

majkafa napsal(a):

Pan, tys cítila, že čekám na tvé řádky. Jsi moudrá. Děkuji a budu přemýšlet.

Vis, ty mi pripadas, jako bys byla ve tme a bala se rozsvitit.... jako bys si rikala: zaslouzim si tu tmu, zaslouzim si trest! Je to muj osud.... jenze zadny osud neexistuje! Existuje jen zivotni plan, jakasi osnova toho, co musim v zivote zvladnout... A jak a kdy k tomu dojdu, to uz je na mne. Muze to trvat hodne dlouho a muze to hodne bolet, pokud budu pysna a netrpeliva. Muze to byt ale i radostne poznavani, pokud budu pokorna a moudra - to jest poznam sama sebe a sama se sebou se smirim a sladim, dojdu k harmonii.
Ty jsi neudelala nikde chybu! Ty jsi jednala tak, jak jsi nejlepe umela a jak ti bylo lidmi kolem tebe dovoleno jednat! Jejich i tvoje "vina" je naprosto stejna. Vsichni jste vinni i nevinni zaroven. Hrajete jednu hru a pravidla jsou pro vsechny stejna. Jestlize ty si zaslouzis, co se ti deje, zaslouzi si to i tvuj muz a vsichni ostatni.... a to, co se deje, to jen na prvni pohled vypada tak, jak to vypada.... Z jineho uhlu to muze vypadat uplne jinak.
Vim, ze to neni lehke vstrebat.... asi i ja sama proto, abych stale jen neplkala, ale i si to uzila, zazivam poslednich par dni velke soky... neni to o partnerstvi, je to o mne blizkych lidech. O neskutecne lidske zlobe, ktera zasahla bezbranneho.... Touha vzit "pomstu a odplatu" do svych rukou se u mne strida s pocitem hruzy nad tim, co si lide taky dovedou navzajem udelat.. Kdybych nevedela, jak vse funguje, snad zabijim! Tak je to mocna emoce. Snazim se to "rozdejchat" a je to opravdu tezke, protoze jsem si vedoma sve velke sily - umela bych se strasne pomstit a zasahnout vinika. Jenze vinik je zaroven i obet a nic se nedeje nahodou...A zivot neni o trestu, ale o poznani. Proto resim otazku, jak nezasahovat a "nerusit kruhy" jinych lidi, byt mne milovanych..... Zkus to taky. Nerus kruhy sveho manzela a pracuj na sve sile. Obrod ji a napri tim spravnym smerem. Ne pro dobro svoje, ale pro dobro vsech. Drzim nam obema palce par


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#50 21. 6. 2006 7:07

majkafa
Host

Re: Moc to bolí - přejde to???

-

Upravil(a) majkafa (27. 3. 2008 7:33)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů