Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 16. 6. 2006 10:00

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Hodně pevných nervů mamince a zdravého Danielka dudlik. Teď už maminku čekají jen samé krásné zážitky... rodna

Není tady

 

#27 16. 6. 2006 10:26

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

toje krásný smile přeju hodně moc štěstí a zdraví


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#28 16. 6. 2006 12:05

Mišulka
♥♥♥♥---
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 323

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Jájino, moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka, a ať pěkně rostete smile


http://b1.lilypie.com/Ukqwp2/.png

Není tady

 

#29 16. 6. 2006 13:13

Parmenka
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 507

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

My s Miškou taky moc gratulujeme mamince a danielkovi přejeme hodně štěstístíčka a zdravíčka!!!

Není tady

 

#30 16. 6. 2006 16:30

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

i já se připojuji ke gratulacím....hodně štěstí a zdrvíčko....takovej malinkej,to je bomba,musí být krásný!

Není tady

 

#31 16. 6. 2006 17:53

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

TAK TO MOC GRATULUJEME !!!!!!!!!!!    big_smile  Moc štestíčka a zdravíčka přejem. A já i zavidim v těchto vedrech.    big_smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#32 16. 6. 2006 18:58

Martina
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 209

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Supeeeeeeeeer dalsi kluk, tak at dela jen samou radost :-)


http://tt.lilypie.com/8KSZp1/.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10715;107/st/20051222/n/Tomasek/dt/6/k/42ed/age.png

Není tady

 

#33 17. 6. 2006 9:47

Tynas
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 234

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Velká gratulace Danielkovi dudlik  i mamině ! Tyna  a Lukaš dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;51/st/20060428/n/Luky/dt/-2/k/b9e2/age.png
http://roxyman.wz.cz/ps/luky.jpg

Není tady

 

#34 18. 6. 2006 21:16

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Gratulace k prckovi a ke snadnému porodu... těším se na pikantními poznámkami prošpikovanou slohovku smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#35 19. 6. 2006 8:09

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Tak to byl asi porod docela vpohodě, už se těším na podrobnou zprávu.

Velká gratulace mamince i Daníkovi.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#36 19. 6. 2006 18:02

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Taky posílám velké gratulace a hodně štěstíčka!!


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#37 19. 6. 2006 21:00

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Tak Jáju dnes pustili z porodnice domů. Az se da trochu do cajku, tak nam sem zase pekne vlitne:o)


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#38 19. 6. 2006 21:18

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Už se těšíme na vtipný popis porodu, jinak to ona snad ani neumí big_smile, než jela, hlásila že vyjídá lednici, ale má už pekný kontrakce godlike Snad to doktoři přežili a neuchechtala si je Jájo !!! big_smile

Upravil(a) Blanka LBC (19. 6. 2006 21:19)

Není tady

 

#39 20. 6. 2006 9:48

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Jááájina je mamkááááá:-)))

Moc gratuluji k miminku. Všem hodně zdraví a štěstí!!!!!!!!!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů