Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 13. 6. 2006 8:59

Štarmik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: západ
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 3888
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio. to je nádhera, tak jsi se konečně dočkala, vše nejlepší Tobě i Adámkovi smile

Není tady

 

#27 13. 6. 2006 9:00

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio, tak se také přidáváme ke gratulantu. přejeme jen zdravíčko, štěstíčko a hodné spavé miminko.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#28 13. 6. 2006 9:03

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Veliké gratulace a ať mamka i Adámek jen spokojeně proplouvají společným životem. storstark

Není tady

 

#29 13. 6. 2006 9:04

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Moc moc moc gratulujeme!!! smile


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#30 13. 6. 2006 9:58

BLUE
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 5159

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Veliká gratulace a hlavně hodně štěstí, zdraví  a  pohody....wink


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Mtaw.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Mtawp2.png
3010g a 52cm               3. roky   14,6kg/100cm
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/94Mh.jpghttp://lb1f.lilypie.com/94Mhp2.png    http://blue79.rajce.idnes.cz/     
3510g a 51cm               4.měsíc  6820g/66cm

Není tady

 

#31 13. 6. 2006 10:25

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Teď se rodí samí klučíci big_smile

Blahopřejeme Adámkovi a přejeme hlavně krásný život bez starostí big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#32 13. 6. 2006 10:51

medulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha-vých.
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 2950
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Sláva, Slávinka - teda - Sláva, Adámek!!!! hjarta
Jen to nejlepší pro Tebe Gio a Tvého chlapečka...


http://www.tickerclub.com/cache/1d3c15d34a.png  http://www.tickerclub.com/cache/05e6aff4ba.png

Není tady

 

#33 13. 6. 2006 11:27

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Take moc gratuluji, Gio! Tak vidis, nakonec jsi me preci jen predbehla! Preji tobe i Adamkovi hodne zdravi a brzy nam toho tveho mimiska ukaz! Moc se tesime. big_smile

Není tady

 

#34 13. 6. 2006 12:10

Anna
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 501

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Moooooc gratulujeme ke zdravému klučíkovi, zase je nás babineťáckých chlapáků víc tummenuppdudlik.

http://lilypie.com/pic/060604/6gIZ.jpghttp://b1.lilypie.com/E6fWp2/.png


http://lilypie.com/pic/070507/rX34.jpghttp://b2.lilypie.com/UZmgp2/.png

Není tady

 

#35 13. 6. 2006 13:07

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Moc moc gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko chlapečkovi i mamince a spoustu krásných teď už rodičovských dnů, plných lásky hjarta

Není tady

 

#36 13. 6. 2006 16:15

Katkad
♥♥♥♥♥♥-
Místo: SEVERNI MORAVA
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2451

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Posílame taky hodně gratulací a přejeme moc,moc moc,štěstíčka a zdravíčka do života.


http://www.mytickerz.com/tickers/ku7noznx2qut1dby.png

Není tady

 

#37 13. 6. 2006 22:05

Parmenka
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 507

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio tak jsi se taky dočkala. Že je to nádhera sevřít v náručí takového malého drobečka svého synáčka. Moc s Miškou gratulujeme a přejeme spoustu zdravíčka, štěstíčka a lásky!!!! big_smile big_smile

Není tady

 

#38 14. 6. 2006 14:41

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Paráááááááááda taky moc a moc gratulujeme, hlavně zdravíčko a štěstíčko, to ostatní příjde samo big_smile big_smile !!! Už se těšíme na fotečky big_smile

Není tady

 

#39 14. 6. 2006 15:44

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio,tobě i miminku veliká gratulace.....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#40 15. 6. 2006 8:44

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Taky moc a moc gratuluju a přeju hodně stěstíčka a hodného synáčka!


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#41 15. 6. 2006 8:52

Tynas
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 234

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

MOc gratuluju šťastné mamince a Adámek ať je zdravý , jako rybička a hlavně hodně štěstí do života !


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;51/st/20060428/n/Luky/dt/-2/k/b9e2/age.png
http://roxyman.wz.cz/ps/luky.jpg

Není tady

 

#42 20. 6. 2006 19:33

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Děkuju Vám všem za přání smile
Šestinedělí funguje - mám z toho slzy v očích.
Popis porodu dodám big_smile, fotečky budeme mít na stránkách, až je manžel udělá.
Pustili nás z porodnice až po týdnu - Adámek má žloutenku a měl ji hodně vysokou, takže byl 2 dny na fototerapii a nosili mi ho jen na kojení. Ještě je pořád žlutý, zítra jedeme na kontrolu do porodnice, tak doufám, že to bude zase lepší.
Až se z toho všeho vzpamatuju, zapojím se opět do babinetí diskuze.
Mějte se krásně     hjarta


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#43 20. 6. 2006 19:35

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Drž se holka, prošly jsme si tim všechny maminy, blues jak vyšitý big_smile . Kačenka posílá pusinku Adámkovi big_smile

Není tady

 

#44 20. 6. 2006 19:38

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Ahoj Jituš, Adámek se jistě brzy uzdraví! Těšíme se na fotečky, držte se!


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#45 20. 6. 2006 20:04

Anna
♥♥♥♥♥--
Místo: Děčín
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 501

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gia napsal(a):

Děkuju Vám všem za přání smile
Šestinedělí funguje - mám z toho slzy v očích.
Popis porodu dodám big_smile, fotečky budeme mít na stránkách, až je manžel udělá.
Pustili nás z porodnice až po týdnu - Adámek má žloutenku a měl ji hodně vysokou, takže byl 2 dny na fototerapii a nosili mi ho jen na kojení. Ještě je pořád žlutý, zítra jedeme na kontrolu do porodnice, tak doufám, že to bude zase lepší.
Až se z toho všeho vzpamatuju, zapojím se opět do babinetí diskuze.
Mějte se krásně     hjarta

S tou žloutenkou jsme měli taky trápení a chodili jsme na kontroly do nemocnice. Ale do 14 dnů se z ní vykřesal, musel spinkat u okna jen v plínce aby byl co nejvíce na světle.

http://lilypie.com/pic/060616/rUuL.jpghttp://b1.lilypie.com/zTAFp2/.png


http://lilypie.com/pic/070507/rX34.jpghttp://b2.lilypie.com/UZmgp2/.png

Není tady

 

#46 21. 6. 2006 14:04

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Tak dneska jsme byli na kontrole, hodnoty měl nižší, takže už tam nemusíme. Hurrrá!
Už máme fotky na  www.volni.rajce.net


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#47 21. 6. 2006 14:07

Mišulka
♥♥♥♥---
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 323

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio ten je nádhernej big_smile Hlavně ať jste zdraví tummenupp


http://b1.lilypie.com/Ukqwp2/.png

Není tady

 

#48 21. 6. 2006 14:09

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

tedááá, vám to tam sluší... smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#49 21. 6. 2006 14:09

camelia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jablonec nad Nisou
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 2086
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio, no ten je fantastický, nádherný brouček,a kolik má už vlásků,ten je přímo k uňuchňání godlike , Prostě nádhera, moc a moc gratuluji - jinak pěkný manža gloria


http://lb3f.lilypie.com/eyvnp2.pnghttp://img839.imageshack.us/img839/1397/45175323.jpg
Michálek: 28.3.2008 - 5:53, 50cm,3300g
http://lb1f.lilypie.com/3bqIp2.pnghttp://img840.imageshack.us/img840/4357/14873649.jpg
Mareček: 4.7.2010 - 0:21,48cm,2650g
Videa: http://www.youtube.com/user/3005camelia

Není tady

 

#50 21. 6. 2006 14:20

medulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha-vých.
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 2950
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Ježíši, to je zlatíčko pussa
Gio, obrovská gratulace!!


http://www.tickerclub.com/cache/1d3c15d34a.png  http://www.tickerclub.com/cache/05e6aff4ba.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů