|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Gio. to je nádhera, tak jsi se konečně dočkala, vše nejlepší Tobě i Adámkovi 
Není tady
Gio, tak se také přidáváme ke gratulantu. přejeme jen zdravíčko, štěstíčko a hodné spavé miminko.
Není tady
Veliké gratulace a ať mamka i Adámek jen spokojeně proplouvají společným životem. 
Není tady
Veliká gratulace a hlavně hodně štěstí, zdraví a pohody....
Není tady
Teď se rodí samí klučíci 
Blahopřejeme Adámkovi a přejeme hlavně krásný život bez starostí 
Není tady
Take moc gratuluji, Gio! Tak vidis, nakonec jsi me preci jen predbehla! Preji tobe i Adamkovi hodne zdravi a brzy nam toho tveho mimiska ukaz! Moc se tesime. 
Není tady
Není tady
Moc moc gratulujeme a přejeme hlavně zdravíčko chlapečkovi i mamince a spoustu krásných teď už rodičovských dnů, plných lásky 
Není tady
Posílame taky hodně gratulací a přejeme moc,moc moc,štěstíčka a zdravíčka do života.
Není tady
Gio tak jsi se taky dočkala. Že je to nádhera sevřít v náručí takového malého drobečka svého synáčka. Moc s Miškou gratulujeme a přejeme spoustu zdravíčka, štěstíčka a lásky!!!!

Není tady
Paráááááááááda taky moc a moc gratulujeme, hlavně zdravíčko a štěstíčko, to ostatní příjde samo
!!! Už se těšíme na fotečky 
Není tady
Gio,tobě i miminku veliká gratulace.....



Není tady
Taky moc a moc gratuluju a přeju hodně stěstíčka a hodného synáčka!
Není tady
MOc gratuluju šťastné mamince a Adámek ať je zdravý , jako rybička a hlavně hodně štěstí do života !
Není tady
Děkuju Vám všem za přání 
Šestinedělí funguje - mám z toho slzy v očích.
Popis porodu dodám
, fotečky budeme mít na stránkách, až je manžel udělá.
Pustili nás z porodnice až po týdnu - Adámek má žloutenku a měl ji hodně vysokou, takže byl 2 dny na fototerapii a nosili mi ho jen na kojení. Ještě je pořád žlutý, zítra jedeme na kontrolu do porodnice, tak doufám, že to bude zase lepší.
Až se z toho všeho vzpamatuju, zapojím se opět do babinetí diskuze.
Mějte se krásně 
Není tady
Drž se holka, prošly jsme si tim všechny maminy, blues jak vyšitý
. Kačenka posílá pusinku Adámkovi 
Není tady

Ahoj Jituš, Adámek se jistě brzy uzdraví! Těšíme se na fotečky, držte se!



Není tady
Gia napsal(a):
Děkuju Vám všem za přání
Šestinedělí funguje - mám z toho slzy v očích.
Popis porodu dodám, fotečky budeme mít na stránkách, až je manžel udělá.
Pustili nás z porodnice až po týdnu - Adámek má žloutenku a měl ji hodně vysokou, takže byl 2 dny na fototerapii a nosili mi ho jen na kojení. Ještě je pořád žlutý, zítra jedeme na kontrolu do porodnice, tak doufám, že to bude zase lepší.
Až se z toho všeho vzpamatuju, zapojím se opět do babinetí diskuze.
Mějte se krásně
S tou žloutenkou jsme měli taky trápení a chodili jsme na kontroly do nemocnice. Ale do 14 dnů se z ní vykřesal, musel spinkat u okna jen v plínce aby byl co nejvíce na světle. 

Není tady
Tak dneska jsme byli na kontrole, hodnoty měl nižší, takže už tam nemusíme. Hurrrá!
Už máme fotky na www.volni.rajce.net
Není tady
Gio, no ten je fantastický, nádherný brouček,a kolik má už vlásků,ten je přímo k uňuchňání
, Prostě nádhera, moc a moc gratuluji - jinak pěkný manža 




Není tady