|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Dnes v deset večer jsem obdržela SMS od Gia a zněla takto: O pul osme se nam narodil Adam, 3,75 kg a 52 cm. Jsme oba v pořádku. Porod trval 16 hodin, bylo to náročné, ale malý je nádherný! Gia.
Mooooooc gratulujeme a těšíme se na obrázky Gio a Adámku! Také se nemůžem dočkat setkání s vámi na Letné! Hodně zdravíčka, štěstíčka, mlíčka a hlavně užívejte si spoustu nových momentů společně jako rodinka 



Není tady
Moooc gratulujeme...hlavne at je Adamek zdravoucky a nosi rodicum jen samou radost 


Není tady
kráááása!!!! to je super!! obrovská gratulace!!!!! přeji hodně zdravíčka!!!!
Není tady

Taky se přidáváme s Eliškou ke gratulaci a přejeme oboum hlavně hodně zdravíčka a Adámek at dělá mamince a tatínkovi jen samou radost 
Není tady
No to je dost!!! Ja to tady skrinuju cely den.
Prejeme s Barunkou hodne stesticka s miminkem Adamkem!!
Tak uz nam tu konecne prevazuji kluci?
Není tady

Já se taky přidávám s velikýma gratulacema a přeju mamince i Adámkovi hodně moc štěstí a zdraví a těším na fotečky.
Ještě ta Sakura.... 
Není tady
Takže úplněk zabral!!! Taky přeji hodně zdraví, štěstí a lásky celé rodince.
Není tady
Velikananánská gratulace!!!!! a přeji jen samé radosti, hodně úsměvů a slzičky jen vyjímečně 
Není tady
GIA, strašně moc gratuluji, přeji hidně štěstí, zdraví a vzájemné lásky vám oboum,ať jste ta nejšťastnější rodinka!





Není tady
Takže s tím úplňkem to byla asi pravda. Moc gratuluju k synkovi a přeji Vám hodně zdraví a štěstí.
Není tady
Taky moc gratuluju a přeji jen samé radosti, štěstí a zdraví 

Není tady
Přeju hoooodně radosti a málo starostí. Moc gratuluju 
Není tady
Gio obrovská gratulace , hodně zdravíčka ,štěstíčka tobě i Adámkovi a už se těším až budeš doma a písneš . pa pa
Není tady
Gio a Adámku, buďte oba zdraví a plní síly!! Stále usměvavý a spokojení!!!

Není tady
Gio, gratuluji k narození Adámka, hodně zdavíčka a štěstí celé rodině 
Není tady

Taky se přidávám ke všem gratulantům
. Hlavně mamince přeji hodně pevných nervů a lásky k Adámkovi 
Není tady
Tak si se konecne dockala
Preji hooooodne zdravicka vam oboum a hlavne hodne stesticka v zivote Adamkovi
At jste brzy doma a uz si jen uzivejte ty krasny starosti

Urcite pak pisni,budeme se tesit.
Ted drzime palecky Sakure a Jajine, tak holky honem nasledujte Giu, snad to prolomila !!!!!!

Není tady



veliká gratulace, přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka, ať jste oba zdraví 
Není tady
Gio moc a moc gratuluji a přeji malému hodně zdravíčka a štěstíčka.
Není tady
GIO, gratuluji ti k narození synka Adámka a přeji Vám hlavně zdraví, a aby vám dělal Adámek samou radost!!! Už se těšíme na popis porodu 
Není tady
Gio, tak ty jsi z nás tří vyhrála.
Mám husí kůži po celým těle! Ani nevíš jako moc, moc, moc ti to přeju. Posílám do porodnice obrovskou gratulaci Vám oběma.
A už se nemůžu dočkat až si přečtu tvůj popis porodu.
Já už chci takyyyyy 
Není tady
Gio to je krása. Moc gratuluju a přeju hodně zdraví, štěstí a spokojenosti:)
Není tady