Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 12. 6. 2006 21:53

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Gia je maminka!!! Gratulace!

Dnes v deset večer jsem obdržela SMS od Gia a zněla takto: O pul osme se nam narodil Adam, 3,75 kg a 52 cm. Jsme oba v pořádku. Porod trval 16 hodin, bylo to náročné, ale malý je nádherný! Gia.

Mooooooc gratulujeme a těšíme se na obrázky Gio a Adámku! Také se nemůžem dočkat setkání s vámi na Letné! Hodně zdravíčka, štěstíčka, mlíčka a hlavně užívejte si spoustu nových momentů společně jako rodinka hjarta


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#2 12. 6. 2006 21:54

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio, super, velká gratulace, moc si užívej to svoje vytoužené miminko, přeji oběma zdraví a štěstí!!!!!!!!!! Konečně to máte za sebou viď?

Není tady

 

#3 12. 6. 2006 21:55

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Moooc gratulujeme...hlavne at je Adamek zdravoucky a nosi rodicum jen samou radost dudlikdudliktummenupp


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#4 12. 6. 2006 21:56

Petricka80
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ostrava
Registrovaný: 4. 2. 2006
Příspěvky: 5259

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

kráááása!!!! to je super!! obrovská gratulace!!!!! přeji hodně zdravíčka!!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;93/st/20061228/n/Natalinka/k/54c5/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10758;107/st/20090630/n/Misanek/k/55d8/age.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;107/st/20140812/n/Ondrasek/k/389b/age.png

Není tady

 

#5 12. 6. 2006 21:57

Myška 28
♥♥♥♥♥--
Místo: Teplice
Registrovaný: 18. 3. 2006
Příspěvky: 673

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Taky se přidáváme s Eliškou ke gratulaci a přejeme oboum hlavně hodně zdravíčka a Adámek at dělá mamince a tatínkovi jen samou radost tummenupp


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/isX0.jpghttp://lbyf.lilypie.com/isX0p1.png
Elinka se narodila 10.11.2005-3710g a 51cm.
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKQp.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKQpp2.png
Denisek se narodil 8.6.2008-4500g a 55cm

Není tady

 

#6 12. 6. 2006 21:58

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

No to je dost!!! Ja to tady skrinuju cely den.
Prejeme s Barunkou hodne stesticka s miminkem Adamkem!!
Tak uz nam tu konecne prevazuji kluci?


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#7 12. 6. 2006 21:59

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Já se taky přidávám s velikýma gratulacema a přeju mamince i Adámkovi hodně moc štěstí a zdraví a těším na fotečky.
Ještě ta Sakura.... smile

Není tady

 

#8 12. 6. 2006 22:04

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Takže úplněk zabral!!! Taky přeji hodně zdraví, štěstí a lásky celé rodince.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#9 12. 6. 2006 22:05

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio, gratuluju moc a přeju pevné zdraví, stálé štěstí, nevadnoucí úsměv, nehynoucí pochopení a moře lásky smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#10 12. 6. 2006 22:06

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Velikananánská gratulace!!!!! a přeji jen samé radosti, hodně úsměvů a slzičky jen vyjímečně wink

Není tady

 

#11 12. 6. 2006 23:22

camelia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jablonec nad Nisou
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 2086
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

GIA, strašně moc gratuluji, přeji hidně štěstí, zdraví a vzájemné lásky vám oboum,ať jste ta nejšťastnější rodinka! hjarta hjarta hjarta godlike


http://lb3f.lilypie.com/eyvnp2.pnghttp://img839.imageshack.us/img839/1397/45175323.jpg
Michálek: 28.3.2008 - 5:53, 50cm,3300g
http://lb1f.lilypie.com/3bqIp2.pnghttp://img840.imageshack.us/img840/4357/14873649.jpg
Mareček: 4.7.2010 - 0:21,48cm,2650g
Videa: http://www.youtube.com/user/3005camelia

Není tady

 

#12 13. 6. 2006 6:21

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Takže s tím úplňkem to byla asi pravda. Moc gratuluju k synkovi a přeji Vám hodně zdraví a štěstí.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#13 13. 6. 2006 6:53

petka5
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 89

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Taky moc gratuluju a přeji jen samé radosti, štěstí a zdraví  kapitulationsmile

Není tady

 

#14 13. 6. 2006 7:03

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Přeju hoooodně radosti a málo starostí. Moc gratuluju storstark


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#15 13. 6. 2006 7:10

miselinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: CR
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 1678
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

jejda no super.tak uz to mas za sebou takle se pridavam ke gratulacim a ted uz si pekne uzivej sve miminko smile pisni co a jak tesim se pa

Není tady

 

#16 13. 6. 2006 7:32

evule 2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 2537

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio obrovská gratulace , hodně zdravíčka ,štěstíčka tobě i Adámkovi a už se těším až budeš doma a písneš . pa pa


http://lilypie.com/pic/081225/SHSW.jpghttp://b3.lilypie.com/ZfNkp1/.png

Není tady

 

#17 13. 6. 2006 7:40

Mončičák
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 914

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio a Adámku, buďte oba zdraví a plní síly!! Stále usměvavý a spokojení!!! tummenupp storstark


http://lilypie.com/pic/070604/1VRv.jpghttp://b1.lilypie.com/YaYHp2/.png

http://lilypie.com/pic/070604/LFpo.jpghttp://by.lilypie.com/1WBgp2/.png

Není tady

 

#18 13. 6. 2006 7:49

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio, gratuluji k narození Adámka, hodně zdavíčka a štěstí celé rodině  storstark

Není tady

 

#19 13. 6. 2006 7:49

luciasek12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 30. 5. 2006
Příspěvky: 3191
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Taky se přidávám ke všem gratulantům storstark. Hlavně mamince přeji hodně pevných nervů a lásky k Adámkovi hjarta

Není tady

 

#20 13. 6. 2006 8:08

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Tak si se konecne dockala tummenupp Preji hooooodne zdravicka vam oboum a hlavne hodne stesticka v zivote Adamkovi hjarta At jste brzy doma a uz si jen uzivejte ty krasny starosti godlike hjarta dudlik hjarta


Urcite pak pisni,budeme se tesit.

Ted drzime palecky Sakure a Jajine, tak holky honem nasledujte Giu, snad to prolomila !!!!!! big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#21 13. 6. 2006 8:17

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

tummenupptummenupptummenupp storstark  veliká gratulace, přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka, ať jste oba zdraví par

Není tady

 

#22 13. 6. 2006 8:20

Kotě
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio moc a moc gratuluji a přeji malému hodně zdravíčka a štěstíčka.

Není tady

 

#23 13. 6. 2006 8:29

Pepulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 322

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

GIO, gratuluji ti k narození synka Adámka a přeji Vám hlavně zdraví, a aby vám dělal Adámek samou radost!!! Už se těšíme na popis porodu smile


http://lilypie.com/pic/060929/5tkG.jpghttp://b1.lilypie.com/ewijp2/.png

Není tady

 

#24 13. 6. 2006 8:42

Jajina
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 140

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio, tak ty jsi z nás tří vyhrála. tummenupp tummenupp Mám husí kůži po celým těle! Ani nevíš jako moc, moc, moc ti to přeju. Posílám do porodnice obrovskou gratulaci Vám oběma. par A už se nemůžu dočkat až si přečtu tvůj popis porodu.
Já už chci takyyyyy dudlik

Není tady

 

#25 13. 6. 2006 8:54

Mišulka
♥♥♥♥---
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 323

Re: Gia je maminka!!! Gratulace!

Gio to je krása. Moc gratuluju a přeju hodně zdraví, štěstí a spokojenosti:)


http://b1.lilypie.com/Ukqwp2/.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů