Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 6. 2006 15:23

vladimira
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 103

Re: Co myslíte, čím to bude?

smile Většinou ti chlapi, co hned zkraje mluví o vztahu, si o sobě myslí, že nejsou sexy, a tak mají malé sebevědomí (což je ta pravá příčina toho, že ve skutečnosti nejsou sexy). Takže se to snaží uhrát jakoby přes "rozumnou nabídku", ale to je něco, co už od začátku je divné a spolehlivě odpuzující.
No a tu druhou "kategorii" netřeba rozebírat smile
A kde jsou ti vyrovnaní? Ženatí! Upřímně řečeno, došla jsem k názoru, že partnera mám šanci najít jedině mladšího než jsem já. Stejné a vyšší věkové kategorie jsou už rozebrané: svobodní jsou ti nepoužitelní, a ti "se závazky", kteří už se do ničeho nehrnou...
Zajímalo by mě, jestli takhle uvažují i muži. Pak se to jeví neřešitelné smile))

Není tady

 

#27 16. 6. 2006 8:00

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Co myslíte, čím to bude?

Zápo*ná neděs :-) o jaké věkové kategorii mluvíš?

No můj bývalý muž byl dost bez sebevědomí a nebo já s moc velkým - spíš na povrchu? Kdo ví, asi od každého něco....naštěstí i přes jeho snahy jsem se nenechala zahnat do toho, že jsem to způsobila já....to nízké sebevědomí. Stejně furt to rozebírám ze předu a ze zadu a kolikrát mám pocit že jsem to dost zkazila já :-( pak zas že né....no bordel. Škoda, že se nedá nějak pomoct aby to člověk nedělal....


Tak bych chtěl mít jistotu že bude zas lépe, a že najdu někoho s kým to fungovat bude a budu šastná, jenže to mi nikdo nezaručí :-(

Není tady

 

#28 16. 6. 2006 8:06

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Co myslíte, čím to bude?

Marioneta napsal(a):

Když mě někdo přitahuje jen chvíli.Bude to znít blbě, ale asi jen do doby, než mi řekne, že mu na mě záleží..
Kluk, se kterým se teď vídám, mi po 14 dnech řekl, že se do mě zamiloval a že jsem jeho všechno..Možná, kdyby mi to neřekl tak brzo, nebo mě nechal v nejistotě, abych se víc snažila, nevím. Taky jsem si říkala, že mi vyhovuje pozice té, která loví, ne té, která je lovena..Ach jo, vůbec se v sobě nevyznám :-(


adra napsal(a):

Marionetu, chce to "jen" čas....a nemít někoho za každou cenu...když se s někým seznámíš tak tě přitahuje, nebo si říkᚠtak to teda zkusím...jaký  mᚠpocity??

podle mě jak jsi poznala zklamání a ztrátu tak podvědomě cítíš že když někomu začne na tobě záležet tak prostě jdeš od toho ... asi to bude chtít čas a nebo prostě hledat kámoše ....

Není tady

 

#29 16. 6. 2006 9:04

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Co myslíte, čím to bude?

Marioneta: Já myslím, že tím, jak jsi hodně zklamaná, ti ted stačí málo. Jenom ten pocit, že o tebe někdo stojí, že tě někdo chce. Zvedne ti to sebevědomí a to ti prozatím stačí. Zřejmě zatím víc nechceš, tak jdeš od toho. Na tom není nic špatnýho, je to normální reakce po rozchodu. smile

Není tady

 

#30 16. 6. 2006 13:00

Marioneta
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 76

Re: Co myslíte, čím to bude?

Díky za příspěvky..
Jenomže já už u sebe někoho chci, někoho koho budu mít ráda a on mě a nebudu se bát zklamání, ale..., ale nejde to :-(
Zase si myslím, že je rok dlouhá doba na to, aby se zapomnělo na špatnou zkušenost. Ale u mě asi ne.

Není tady

 

#31 16. 6. 2006 13:02

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Co myslíte, čím to bude?

podle mě rok nic neni, ale každej je jinej

Není tady

 

#32 16. 6. 2006 13:09

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Co myslíte, čím to bude?

Mari, mě to taky děsí nemysli :-( budem mi 26let, na podzim jsme plánovali tu vytouženou rodinu, dostavovali dům a věř že tam bylo práce a nervů.....už se mělo blískat na lepší časy....a pak tohle :-( chci rodinu, chci hodného muže co mě bude milovat a bude se starat.....snad jednou mě zas bude chtít :-(

Není tady

 

#33 16. 6. 2006 13:21

Marioneta
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 76

Re: Co myslíte, čím to bude?

Jejda, tak to mi to plánování něco říká..
Sice jsme s bývalým nebudovali bydlení, ale svatba byla také na spadnutí a strašně jsem se těšila na děti, které mám strašně ráda..a teď, když vidím maminky s dětma, nebo maminky s velkými bříšky, příjde mi to hrozně líto.


Marikaa napsal(a):

Mari, mě to taky děsí nemysli :-( budem mi 26let, na podzim jsme plánovali tu vytouženou rodinu, dostavovali dům a věř že tam bylo práce a nervů.....už se mělo blískat na lepší časy....a pak tohle :-( chci rodinu, chci hodného muže co mě bude milovat a bude se starat.....snad jednou mě zas bude chtít :-(

Není tady

 

#34 16. 6. 2006 13:24

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Co myslíte, čím to bude?

Mari, já byla vdaná 3 roky, většina věcí byla díky mě...muž to sice financoval, ale já vše organizovala, zařizovala a ještě jsem ho měla podporovat.....no bylo to drsné....dítě jsem chtěl už dříve, ale furt né,né až dostavíme, dům zatím nechává ladem, ale věřím že až si do něj někoho najde, rychle ho dostaví, určitě se jim tam bude žít dobře, konec konců stavěla jsem ho i já s láskou.....a že jsme dřela :-)

Ale hlavu zvhůru, třeba to takhle mělo být a teprv nás to "pravé" štěstí čeká, my měli dost problémů, tak snad to příště už vyjde.

Není tady

 

#35 19. 6. 2006 17:24

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Re: Co myslíte, čím to bude?

Marioneta: Nejsi rozhodně připravená na nový vztah. Je potřeba nejdřív sama v sobě ukončit a "vymazat" předchozí vztah, jinak to nepůjde. Tohle chce jednak čas a jednak spoustu dalšín nových vjemů, které přebijí ty staré. A uvědomit si sama v sobě, že to prostě může být všechno jinak. Jedna etapa skončila, začíná nová. Já se z toho dostal díky kamarádům a přátelům, kteří mně brali na různé akce, za kulturou, sport atd. Abych neměl čas přemýšlet o tom, že jsem přišel o ženu. Pak jsem začal sám od sebe uvažovat tak jako že prostě je to vlastně dobře, nebýt toho že odešla nepoznal bych tyhle lidi, tuhle přítelkyni, neměl tyhle zážitky atd. Hledat na tom něco pozitivního. Člověk si ve vztahu zvykne na něco, zapomeň to a "uč se" znovu se svým novým přítelem. Byl jsem zvyklý že moje ex rovnala košile tak a tak, nová přítelkyně je rovnou věší na ramínka... no a co, tak to je.

Není tady

 

#36 23. 6. 2006 9:19

Anna9
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 49

Re: Co myslíte, čím to bude?

Ale to je úplně jasný, Marioneto, nemůžeš s nimi vydržet, protože z celého srdce nemiluješ a to je hlavní impuls pro pokračování vztahu, toleranci.

Není tady

 

#37 23. 6. 2006 9:28

stella.a
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 163

Re: Co myslíte, čím to bude?

..

Upravil(a) stella.a (23. 2. 2008 22:39)

Není tady

 

#38 23. 6. 2006 9:45

Marioneta
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 76

Re: Co myslíte, čím to bude?

Ne, nemiluji a asi ani jen tak někoho nebudu.. bude to nejspíš nějaký blok ve mně, či co..Jednou jsem milovala tolik, že nevím, jestli ještě budu schopna někdy aspoň z trošky tak milovat .. :-(



Anna9 napsal(a):

Ale to je úplně jasný, Marioneto, nemůžeš s nimi vydržet, protože z celého srdce nemiluješ a to je hlavní impuls pro pokračování vztahu, toleranci.

Není tady

 

#39 23. 6. 2006 9:52

Marioneta
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 76

Re: Co myslíte, čím to bude?

No právě, nechci, aby se mnou hned chlap počítal jako s partnerkou. Jsem teď s klukem, o kt. jsem psala někde v úvodu, necelý měsíc. 14 dnů se neuvidíme a včera z něj vypadlo, jak moc mě má rád a že se ustýská, ...atd. Ach jo, proč to se mnou nic nedělá??
Naopak jsem byla s "kamarádem", kt. si na mě o půl noci vzpomněl, že mě navštíví.Tak jsme spolu kecali do tří do rána ( teď v práci vypadám, jak přejetá vlakem :-))  ) S ním se znám 14 dnů. Bohužel došlo i k polibkům, ale takovým těm krásným, vášnivým..  Z něho není ani trochu patrný, co se mnou zamýšlí, nebo něco podobného, prostě mě chtěl vidět-přijel..
Sice mám teď pěkně černý svědomí, ale nemohla jsem se tomu ubránit...možná, ani nechtěla..   rodna nevím..
Jsem to ale půtvůrka, viďte :-(


stella.a napsal(a):

Nemyslim, ze by nebyla pripravena na vztah. ale asi nechce, aby ten chlap hned s ni pocital coby s partnerkou. Necetla jsem vsechny prispevky, ale dela to dojem, ze ten kluk, kdyz byl predtim zklamany, se o to vic snazi, aby to ted bylo ok. A takove velke usili - u nekterych typu az zoufalost, ktera se s dalsimi neuspechy zakonite zvetsuje- dokaze poradne odradit. Kazdemu se snad prece vice libi, kdyz je to zezacatku, kdy nejde o lasku, ale spise o zaujeti,  takove hrave, ze nevi, na cem uplne je. Podle me je problem v tech zoufalcich na druhe strane.

Není tady

 

#40 23. 6. 2006 10:20

Marikaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 556

Re: Co myslíte, čím to bude?

Mari nejseš neboj gloria já včera pařila s naším společným známým s kterým bývalý přerušil veškeré kontakty, scházíme se už dlouho a včera došlo téměř na 100%  hjarta

nikdy bych nevěřila že s tím přijdu já   wink  a najednou mu říkám, že by jsem si dala říct hjarta a bylo. Měla jsem strach jak budu myslet na bývalého, jaký budu mít následky atd...je mi skvěle, sice se to nepovedlo dotáhnout do konce, ale určitě to stálo za to    lyssna a já mám dobrý pocit z toho, že je někdo ze mě zas paf a ten někdo se mi i celkem líbí. I když vztah s ním vůbec neplánuji....

Takže hlavu vzhůru a užívej života pussa když na to přijde budu i třeba občas sobeček, protože nyní jde nejvíce o mě a mé pocity rodna

Není tady

 

#41 23. 6. 2006 10:33

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Co myslíte, čím to bude?

:-)) no vidíš cool

Není tady

 

#42 23. 6. 2006 11:09

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Co myslíte, čím to bude?

Marioneto,

2 kluci jsou lepší než 1 smile
navíc v tvém soušasném stavu. Doublex má recht. Nejsi na normální vztah ještě pripravana - no a co, to není lepra, nemusíš nikam spěchat a nikomu nic dokazovat. I když si myslíš, že někoho chceš, tak ho vlastně nechceš...

Je léto: takže líbat se, líbat se, líbat se..
A pokud cítíš z hocha divný pocit, když ti řekne, že tě miluje - tak je nám tady všem jasné....že ty ho sakra nemiluješ.. smile A je na tobe, jestli tomu dᚠčas s tím prvním nebo se budeš líbat s tvým kámošem. Co ti vlastně vyhovuje lépe? Odpověz nám upřímně...

Není tady

 

#43 23. 6. 2006 12:30

Marioneta
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 76

Re: Co myslíte, čím to bude?

No jo, zase mě láká, to co nemám..Takže ten kámoš..
Říká se, že zakázané ovoce nejlépe chutná..ne, že bych mělo něco zakázané, ale podobné, to myslím je..

"příteli" nebo jak ho nazvat, dám šanci, je na mě hodný a milý, tak si to jistě zaslouží. No a co s kamarádem, se uvidí ;-)..



Nicolas napsal(a):

Marioneto,

2 kluci jsou lepší než 1 smile
navíc v tvém soušasném stavu. Doublex má recht. Nejsi na normální vztah ještě pripravana - no a co, to není lepra, nemusíš nikam spěchat a nikomu nic dokazovat. I když si myslíš, že někoho chceš, tak ho vlastně nechceš...

Je léto: takže líbat se, líbat se, líbat se..
A pokud cítíš z hocha divný pocit, když ti řekne, že tě miluje - tak je nám tady všem jasné....že ty ho sakra nemiluješ.. smile A je na tobe, jestli tomu dᚠčas s tím prvním nebo se budeš líbat s tvým kámošem. Co ti vlastně vyhovuje lépe? Odpověz nám upřímně...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů