Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 6. 2006 17:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Vyvolení2

End napsal(a):

Umíte něco jinýho než se návážet do někoho kdo udělá pravopisnou chybu?Tady přeci šlo o reakci na Tonyho a tu jeho trubku.
To jste hrdinky když někoho strapňujete co?
Jste krávy,nic jinýho.Nikdo nemá právo někoho soudit podle pár řádků .Akorát jste se zas ukázaly-samá rasistka a moralistka.
Všem těm co mě neodsoudily a braly můj příspěvěk normálně se omlouvám.
Voni totiž dámy Tiina a aprill jsou tak dokanalé že neumí nic jinýho než blbě psát a když už nic jinýho tak poukazovat na chybičky..

ztrapňovat se píše se z. změna stavu.

Není tady

 

#52 12. 6. 2006 17:11

anela
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 397

Re: Vyvolení2

End a proč se tedy stydíš za to, že jsi romka? Pokud se Renata přivdala do romské rodiny, která je tvojí rodinou, jednoznačně z toho vyplývá tvůj původ. Píšeš, že se vyspala s téměř celou vesnicí, tedy se všemi romy a odsuzuješ ji za to.  Ty se chovᚠjako rasistka. A navíc to by ji snad tam někde ve Stráži měli mít spíš všichni rádi, ne?

Není tady

 

#53 12. 6. 2006 18:10

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Vyvolení2

Já jsem fandila taky Tonymu, ale až po tom, co vypadl Pavel, jinak mi byla sympatická ještě Karin. Marie tedy rozhodně ne, to co tam předvedla na začátku-hnus a pak plakala, že jí ten blonďák, teď nevím jak se jmenuje, nazval štětkou, to bylo tedy na místě.

Není tady

 

#54 12. 6. 2006 18:39

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Vyvolení2

milá Agnes
debata byla na téma Vyvolení2
End do toho zapletla ne názor na Tonyho, ale ničím nepodložené informace a Renatě, tedy třetí osobě, která se ani nemá jak bránit. To všechno by mě osobně nevadilo, nevadily by mi ani pravopisné chyby (jakkoli si myslím, že člověk by se měl věty po sobě přečist), ale pozastavila jsem se nad osobními invektivami na diskutující...
Ty se zde totiž nikdy netolerovaly a není důvod s tím začínat.


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#55 12. 6. 2006 21:07

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Vyvolení2

choysia napsal(a):

To maj ze solárka, budou za chvíli zcvrklý jako rozinky lollollol A vem si, co vyhulí cigaret, to je kombinace.
To víš, napravená kuřačka. vissla

lol Jo, to jsem zapomněla dodat - noční život hvězdy a barmana a solárko obecně dělá starší. Ale jinak proti nim nic nemám.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#56 12. 6. 2006 21:11

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Vyvolení2

Mendy napsal(a):

Já jsem fandila taky Tonymu, ale až po tom, co vypadl Pavel, jinak mi byla sympatická ještě Karin. Marie tedy rozhodně ne, to co tam předvedla na začátku-hnus a pak plakala, že jí ten blonďák, teď nevím jak se jmenuje, nazval štětkou, to bylo tedy na místě.

Mně se moc líbilo, jak Tony řekl, že "by jí HO nepůjčil". od té doby to používám. Je to takové "roztomilé". big_smile

Upravil(a) Nety (12. 6. 2006 21:12)


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#57 12. 6. 2006 21:14

LauraK.
♥♥-----
Registrovaný: 4. 6. 2006
Příspěvky: 47

Re: Vyvolení2

Muj nazor je takovy... jediny Tony byl pro me ve vile jako vyrazna osobnost. Ten zbytek nic moc. Nemusim se vsim co delal nebo jak se choval souhlasit, ale proste a jasne byl vyrazny. A jestli je takovy a Renata makova, to uz opravdu resit nemuzu. Beru ho takoveho, jaky byl ve hre. A hra to byla, takze nenadavejme, ze hral. Nikdo nevi, jak by reagoval a jak by se choval, kdyby byl ve vile zavreny na tak dlouhou dobu. A co se mi nelibilo...ze neprojevil trosku vetsi radost nad tim, ze vyhral. Ale jinak...at si to uzije.

Není tady

 

#58 12. 6. 2006 21:58

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Vyvolení2

Přesně tak godlike Líbilo se mi, že dokázal říct a prosadit svůj názor, je opravdu dominantní. Ti ostatní - někdo hodný, martin byl taková směs výbušných citů, ale občas dokázal být velmi vtipný, ten zbytek chlapů - třeba Pluto, ten mi přišel jako by se snažil tak nějak plout se všemi zadobře. Zajímavé byly sestřihy, kdy mu pokaždé na zahrádce kńučel jeden z vyvolených a Pluto tak nevěděl, až mi ho bylo líto roll

Ach jo. škoda, že vypadla Karol a Karin. To ty souboje ve třech, strašně to rozmístilo hlasy. Ale ony se holky neztratí vissla

Upravil(a) Nety (12. 6. 2006 22:02)


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#59 15. 6. 2006 15:44

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Vyvolení2

Barborka napsal(a):

Já Tonymu fandila na začátku, moc. Dokonce i Hranáč mě na záčátku bavil. Naopak Pavla jsem nemusela, ničím mě neoslovil a předpovídala jsem, že brzo vypadne. Ale potom jaké nechutné chování předvedl Tony ke konci - tak jsem naprosto změnila názor, tak po*ný chování jsem už dlouho neviděla a způsobilo to, že jsem proto fandila Pelánovi, jen proto aby Tonyho dostal pryč. Takže já jsem z jeho vítězství zklamaná, ale co se dá dělat...

mala.popelka:
jak tu dávᚠodkaz na ten článek a tam píšou (mimo jiné), že je divný, že Pavel měl vždycky skoro 2x tolik hlasů, vždycky vedl a najednou záhadně prohrál. Já o tom mám trochu pochybnosti, jestli to bylo fér, protože jsem se snažila poslat Pavlovi hlasy a nešlo to! Zkoušela jsem to ze 2 telefonů párkrát a nešlo to... tak mi to vrtalo hlavou.

Úplně ve všem s Tebou souhlasím... Koukala jsem teda tak 1x max 2x za týden, ale...
Tony mi ze začátku přišel taky super, říkala jsem si, jakej je to charakterní chlap, ale to co předvedl proti Pavlovi atd... No děs...!!!


cool

Není tady

 

#60 16. 6. 2006 11:57

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Vyvolení2

Nové důkazy o manipulaci VyVolených?!
15.6.2006 8:10 | VyVolení | diskuse (17)
MF Dnes jde v našich stopách a přidává se tak k dalším médiím, která otevřeně hovoří o možné manipulaci VV2. A jestli někdo z nich spekuluje, MF Dnes dodává pádný důkaz!
Úvodem si řekněme, že alespoň každý jednou zapochyboval nad různými výsledky Duelů. Psali jsme o především o Duelu Pluto vs. Tony. V dnešním druhém článku se můžete dočíst o svědectvích deníku Super. Tento článek bere jako svůj podklad MF Dnes a její šokující zjištění. „Na serveru Blesk.cz se totiž v sobotu ve 21.43 objevil článek s názvem "Vítězem druhé řady VyVolených se s 176060 hlasy stal Tony". Nutno podotknout, že skutečný výsledek zazněl na Primě až krátce po jedenácté večerní!
Také je podstatné zmínit spolupráci mezi Bleskem a Primou. Snad před každým přenosem jsme mohli na tento bulvární deník vidět reklamu. Mezi oficiálními partnery reality show však Blesk a ani jeho vydavatele nenajdete. Zástupce internetového vydání Blesku k tomuto děsivému faktu dodává: „Redaktorky si článek připravily v předstihu. Po vyhlášení vítěze do něj doplnily výsledky, ale zapomněly u něj opravit čas a článek omylem vydaly i s časem, kdy článek založily.“
Tomu by šlo věřit, pokud by MF neuveřejnila i další zjištění! Ve 22:39 (28 minut před finálovým verdiktem) se v diskusi pod článkem objevil názor „Tak to je tedy rychlost!“ Zástupce Blesku má nové vysvětlení: „Pravděpodobné je, že se někomu podařilo dostat do článku ještě před jeho publikováním a komentoval rozpracovanou verzi. V tuto chvíli technici hledají díru, jak se někdo mohl do nepublikovaného článku dostat.“ Pro vás, kteří nejste technicky založení, přidáváme laické vysvětlení. MF nespekuluje, ale konstatuje, že více než hodinu před koncem VV2 zveřejnil Blesk výsledky. Deník se brání, že došlo k chybě redaktorek.
MF znovu konstatuje, že 28 minut před koncem VV2 někdo komentuje článek s finálním výsledkem! Jak mohl někdo komentovat skoro půl hodiny před koncem vítěze Tonyho, když ještě nebyl známý? Blesk tvrdí, že se někdo nejspíše naboural do systému a okomentoval nepublikovaný článek. Jenomže ono nejde o to, kam dotyčný přispíval, zda do publikovaného, anebo nepublikovaného článku, ale jde o to, v kolik hodin připojil svůj komentář!
Zkrátka se nám vyskytla záhada, na níž MF upozornila. A přidala se tak k našemu magazínu, stejně jako deníku Super. Podobně i my upozorňujeme na možné nejasnosti během hlasování. Nehledě k tomu, že iDnes zveřejnil i následující odstavec: „Pochybnosti však vzbuzuje i samotné hlasování. "Při pátečním duelu nešlo volat pro Pluta! Linka byla stále obsazená. Kdyby nebyly hlasy takto manipulovány, mohl být Pluto vítěz," psali čtenáři do iDNES.

Není tady

 

#61 16. 6. 2006 13:00

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Vyvolení2

End - sorry, ale nenavážela jsem se do tebe primárně kvůli pravopisným chybám, to byla jenom taková poznámka na okraj. Příjde mi legrační, že někdo s psaným projevem jako mᚠty někoho jiného obviňuje z nízké inteligence.

A taky bych ráda věděla, co přesně bylo v mých příspěvcích rasistické. To ty si tady začala s tím, jak Renata spala s Romy, atd. To je rasistická poznámka jak vyšitá.

A znovu opakuji, informace ze zdroje JPP ( jedna paní povídala ) prostě neberu.

Není tady

 

#62 16. 6. 2006 13:43

upřímná
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2006
Příspěvky: 100

Re: Vyvolení2

Neznám End, Renatu ani Tonyho osobně, ale podle všech informací v mediích je prostě Renata mrcha, to souhlasím s End. Ve velkém bratrovi dováděla se Šrekem, i když na ni Tony věrně čekal a staral se jí o zvěřinec. Pak před vstupem do vily mu vyhrožovala, jestli tam bude něco provádět, je konec. Scény s brčky na bazénu byly taky hodně zajímavé. Tony je rozhodně prima chlap, věrnej, inteligentní, pěknej.... Teď už se Renaty nikdy nezbaví, když je milionář. Všechny upozorňuju, že je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji...

Není tady

 

#63 16. 6. 2006 14:02

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Vyvolení2

Jednou se Renaty zbaví - až z něj ty peníze vycucne. Rozhodně si ale nemyslím, že je to pěkný, inteligentní, prima chlap...


Iveta X

Není tady

 

#64 16. 6. 2006 14:27

anaid41
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 108

Re: Vyvolení2

Antonín je rozvedenej a má dítě, ne?

Není tady

 

#65 16. 6. 2006 15:56

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Vyvolení2

Když začínali vyvolení a ukazovali sestavu lidí tak moji favoriti byli Tonda a Karin. Vyvolený jsem sledovala pořád a místama to bylo o emocích a o radostech jak to už bývá všude. A zvl᚝, když je někdo tak dlouho uzavřený v jednom prostoru. Na Tonym bylo vidět už v začátcích, že to dotáhne hodně daleko. Byl pro každou srandu. Sice kolikrát jeho nálady byly taky nesnesitelný. A ve finále jsem byla hrozně ráda, že to vyhrál on a ne třeba Pavel nebo Pluto. Akorát mě přišlo divné jeho reakce na vítězství. Podle mě si byl dost jistej tak mu to vítězství asi už tolik nepřišlo. Ale zase jsem nečekala jako když reagoval Vladko v jedničce to byla pro mě síla!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#66 18. 6. 2006 15:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Vyvolení2

Nesnáším lidi, kteří manipulují s druhými a to přesně byl Tony. Využil Martina stejně tak, jak se ve VV1 snažil využít Michal Vladka. Jenže ten mu to prokoukl. Jediné, co Tony předvedl, je že je dobrý hráč, který je pro výhru schopný udělat či očernit kohokoliv.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů