Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 6. 2006 23:49

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Vyvolení2

Co říkáte na Tonyho vítězství?

Není tady

 

#2 10. 6. 2006 23:57

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Vyvolení2

Renča2 napsal(a):

Co říkáte na Tonyho vítězství?

Mám radost, znám ho od 14-ti let a můžu říct, že si to zaslouží. Není to arogantní hajzlík, jak to možná občas vypadalo, ale fajn kluk.
Přeju mu to ze  hjarta

Není tady

 

#3 11. 6. 2006 1:05

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Vyvolení2

I já mu to přeji,vypadá trochu inteligentně oproti té hrůze, co  ve vile  byla.... Maruška je dle mne  alkoholická štětka a Marsy se mi zdá vykrákaná , naivní ,husa... Pluto je psychopat, nejhnusnější pro mne byl Pavel - tak to byla síla - arogantní, alkoholik - jen, a Hrotovice pláčou.....

Není tady

 

#4 11. 6. 2006 9:12

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Vyvolení2

Tony mě sice trochu zarazil, když byl s Martinem, někdy byl fakt hnusnej. Ale přeju mu to.
Sice ho neznám, ale vypadá na chlapa, který ví co chce a peněz si s rozumem užije. Jen doufám, že fakt Hranáčovi nedá ty tři melouny.

Není tady

 

#5 11. 6. 2006 9:32

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Vyvolení2

Ikdyž jsem Vyvolené často nesledovala, tak jsem Tonyho měla vytipovaného od samého začátku.Přeji mu to, nikdo lepší ve vile nebyl.Myslím že je to super chlap.

Není tady

 

#6 11. 6. 2006 10:29

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Vyvolení2

Darjo - Hranáči musí ty 3 melouny dát - byl to veřejný příslib !!! Mohl by je asi vymáhat, třeba i soudně......

Není tady

 

#7 11. 6. 2006 11:59

ABC
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 338

Re: Vyvolení2

Aneri! Není tomu tak.

Není tady

 

#8 11. 6. 2006 13:02

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Vyvolení2

to choysia: a co říkᚠtomuhle http://www.stratosfera.cz/clanek_w.php?id=44784

jinak Tonymu jsem fandila, ale o tomhle článku nevím, co si myslet.... faktem je, že radost mi přišlo, že moc neměl......ale třeba je to takový typ člověka, co mu to docvakne až později...


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#9 11. 6. 2006 13:37

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Vyvolení2

mala.popelka napsal(a):

to choysia: a co říkᚠtomuhle http://www.stratosfera.cz/clanek_w.php?id=44784

jinak Tonymu jsem fandila, ale o tomhle článku nevím, co si myslet.... faktem je, že radost mi přišlo, že moc neměl......ale třeba je to takový typ člověka, co mu to docvakne až později...

Já nevím, co k tomu říct. Myslím, že bulvár dělá svý. A je mi úplně jedno, jak to bylo, at si ty prachy daj komu chtěj.
Renatu vůbec neznám, ale je vidět, že on jí fakt moc miluje. hjarta
Jenom říkám, že je to fajn chlap, férovej a ví, co chce. Nikdy nikoho nepodrazil, to vím já. storstark

Není tady

 

#10 11. 6. 2006 14:56

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Vyvolení2

Tony mi byl ze začátku hodně sympatický, ale ke konci jsem ho moc nemusela.  Taky bych se přikláněla spíše k tomu, že šlo o manipulaci s hlasy.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#11 11. 6. 2006 15:40

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Vyvolení2

No tak koukám, že jsem tu zatím jediná komu Tonda sympatický nebyl. Já mu výhru vysloveně nepřála.
Ze začátku se sice držel, a zdál se mi celkem fajn. Ale brzdy (podle mě) přestal situaci zvládat.
Začínal se vztekat, jakmile se snažil někdo nějak projevit. Nesnesl, kdyby měl na sebe někdo upozornit.
Taky si hodně odporoval - buď opakoval, že je ve hře a kdo netaktizuje a nepřemýšlí nad ní, je podle něj hlupák a o pár dní později druhým taktiku vyčítal.
Pořád dokola opakoval, jak kdo chlastá - nevynechal jedinou příležitost, aby nezdůraznil, že Pavel chlastá, Kykola chlastá, Marie chlastá. (Já sice nijak moc nepiju, ale být zavřená ve vile, taky bych si ráda nalila)
Tonda každého soudil a odsuzoval - ale jak se chovala Renata Kajdžas v BB? Dy tam chlastala, líbala se s Lenou a Šrekem - takhle hrozně se ve VV2 nechoval nikdo a stejně je Tonda velice zle hodnotil
Já to ze srdce přála Marcy, ikdyž tedy uznávám, že i ona byla někdy "na facku".
Nevěřím, že Tonda vyhrál poctivě - je to jen můj názor, takže mi nenadávejte.

Není tady

 

#12 11. 6. 2006 15:42

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Vyvolení2

Já to Tonymu ke konci přála,ale zároveň bych mu přála,aby se na něj Renata vyprdla,což asi neudělá,protože miluje prachy,o tom není pochyb.Pokud ji tak nutně potřebuje ke štěstí,tak se bude muset snažit,aby se mu ty melounky moc rychle nerozkutáleli.Martinovi asi nic nedá,protože by nejspíš dostal od Renatky po čuni.Ve vile se sice choval sebevědomě,ale jinak asi skáče jak Renata píská.dumbom

Upravil(a) Ivča K. (11. 6. 2006 15:45)

Není tady

 

#13 11. 6. 2006 16:29

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Vyvolení2

Electra napsal(a):

No tak koukám, že jsem tu zatím jediná komu Tonda sympatický nebyl. Já mu výhru vysloveně nepřála.
Ze začátku se sice držel, a zdál se mi celkem fajn. Ale brzdy (podle mě) přestal situaci zvládat.
Začínal se vztekat, jakmile se snažil někdo nějak projevit. Nesnesl, kdyby měl na sebe někdo upozornit.
Taky si hodně odporoval - buď opakoval, že je ve hře a kdo netaktizuje a nepřemýšlí nad ní, je podle něj hlupák a o pár dní později druhým taktiku vyčítal.
Pořád dokola opakoval, jak kdo chlastá - nevynechal jedinou příležitost, aby nezdůraznil, že Pavel chlastá, Kykola chlastá, Marie chlastá. (Já sice nijak moc nepiju, ale být zavřená ve vile, taky bych si ráda nalila)
Tonda každého soudil a odsuzoval - ale jak se chovala Renata Kajdžas v BB? Dy tam chlastala, líbala se s Lenou a Šrekem - takhle hrozně se ve VV2 nechoval nikdo a stejně je Tonda velice zle hodnotil
Já to ze srdce přála Marcy, ikdyž tedy uznávám, že i ona byla někdy "na facku".
Nevěřím, že Tonda vyhrál poctivě - je to jen můj názor, takže mi nenadávejte.

Kdo by ti nadával? Je to o názorech. Já mám Tondu ráda a vím, jakej je. Ale lidi nemůžou tímhle způsobem toho člověka vůbec poznat. Pokud si někdo myslí, že je to blb, je to jeho věc, přece.

Jen chci dodat, že jak se chovala Renata v BB, byl děs.
Ale přesně tak se chovala právě třeba Marie, proto se mu to třeba nelíbilo. Schlastaná holka, která si to před kamerama div nerozdá s někým hned první den......Taky bych jí asi nemusela.
A 100x denně "Na pohodu" bych taky nepřekousla.

Není tady

 

#14 11. 6. 2006 16:56

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Vyvolení2

Já prostě Tonymu nevěřím, že jak se choval ve vile, že to byla jenom hra a taktika. Myslím, že se tak chová i v běžným životě. Měl snad všechny negativní vlastnosti, který může člověk mít. Já mu nevěřím ani dokonce to, že moc, moc Renatu miluje.Fandila jsem Pavlovi a nakonec Marcy, ale bohužel... Pokud bych byla přesvědčená, že opravdu Tony vyhrál čistě a podle pravidel a výhru mu přiklepli diváci u TV, tak a si jí s pánembohem užije, ale zdá se mi celá hra zmanipulovaná. Četla jsem různý diskuce a málokdo hlasoval pro Tonyho, nejvíc z poslední trojky posílali hlasy Marcy a ejhle... A hodně další podivných věcí bylo vidět, ale už se v tom nechci šourat, jdu si raději dát kafčo na zahrádku a koukat na děti, jak si hrajou....

Upravil(a) Iveta X (11. 6. 2006 16:57)


Iveta X

Není tady

 

#15 11. 6. 2006 17:44

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Vyvolení2

Iveta X napsal(a):

Já prostě Tonymu nevěřím, že jak se choval ve vile, že to byla jenom hra a taktika. Myslím, že se tak chová i v běžným životě. Měl snad všechny negativní vlastnosti, který může člověk mít. Já mu nevěřím ani dokonce to, že moc, moc Renatu miluje.Fandila jsem Pavlovi a nakonec Marcy, ale bohužel... Pokud bych byla přesvědčená, že opravdu Tony vyhrál čistě a podle pravidel a výhru mu přiklepli diváci u TV, tak a si jí s pánembohem užije, ale zdá se mi celá hra zmanipulovaná. Četla jsem různý diskuce a málokdo hlasoval pro Tonyho, nejvíc z poslední trojky posílali hlasy Marcy a ejhle... A hodně další podivných věcí bylo vidět, ale už se v tom nechci šourat, jdu si raději dát kafčo na zahrádku a koukat na děti, jak si hrajou....

Presne muj nazor. hmm


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#16 11. 6. 2006 19:57

Renča2
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 124

Re: Vyvolení2

Jo,jo,teď se ho Renata bude držet jak klíště.

Není tady

 

#17 11. 6. 2006 21:51

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: Vyvolení2

Ahoj také se musím připojit, ale k negativním názorům. Taky jsem Tonyho nemusela... vím, bulváry napíšou cokoliv viz. http://www.atlas.cz/r/?a1%2cclanek%3d73 … rika%3d358  nemyslím si, že Tony je fér a upřímnej.... No nic názor je názor, ale poctivě určitě nezvítězil.

Za pobavení stojí přečíst si i článek  http://www.atlas.cz/r/?a1%2cclanek%3d73 … rika%3d358  s Jakubem Hajníkem a Terezou Pergnerovou.....

A ještě toto  http://www.atlas.cz/r/?a1%2cclanek%3d73 … rika%3d358

Normální člověk to prostě vyhrát memůže!!!!!!!  Co by za chvíli za nějakej čas psali o nějaké Marušce nebo o Marcy atd.... Tony díky Kajdžasce bude medializovanej furt a půjde za tím jak slepice za flusem a novináři budou mít aspoň o čem psát.....  o Vladovi se mluvilo a psalo chvíli sem tam se ještě někde vyskytne nějakej článek...i na Vařečku se jim vyprd'......
Nevadí mi,že to vyhrál Tony, ale štve mi, jak to vyhrál...určitě to nebylo poctivý, byl už danej jako vítěz hodně před VV2......

Upravil(a) Lucy (11. 6. 2006 22:11)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#18 11. 6. 2006 22:20

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Vyvolení2

Lucy napsal(a):

Ahoj také se musím připojit, ale k negativním názorům. Taky jsem Tonyho nemusela... vím bulváry napíšou cokoliv viz. http://www.atlas.cz/r/?a1%2cclanek%3d73 … rika%3d358  nemyslím si, že Tony je fér a upřímnej.... No nic názor je názor, ale poctivě určitě nezvítězil.

Za pobavení stojí přečíst si i článek  http://www.atlas.cz/r/?a1%2cclanek%3d73 … rika%3d358  s Jakubem Hajníkem a Terezou Pergnerovou.....

A ještě toto  http://www.atlas.cz/r/?a1%2cclanek%3d73 … rika%3d358

Normální člověk to prostě vyhrát memůže!!!!!!!  Co by za chvíli za nějakej čas psali o nějaké Marušce nebo o Marcy atd.... Tony díky Kajdžasce bude medializovanej furt a půjde za tím jak slepice za flusem a novináři budou mít aspoň o čem psát.....  o Vladovi se mluvilo a psalo chvíli sem tam se ještě někde vyskytne nějakej článek...i na Vařečku se jim vyprd'......
Nevadí mi,že to vyhrál Tony, ale štve mi, jak to vyhrál...určitě to nebylo poctivý, byl už danej jako vítěz hodně před VV2......

Jakub byl vážně dílo. A to po celou dobu ve vile. Když jsem ho vídala sem tam jako moderátora, nikdy bych do něj neřekla, že je tak tragickej.
Ovšem včera jsem mu dala zapravdu, když mluvil o tom, kde asi jsou hlasy pro Márcy.....

To, že byl vítěz předem jasný je mi ale velmi líto. Škoda, že se nedá ničemu věřit.
Pravda je také to, že se nedá věřit bulvárům - i když teda, jak se říká - na každém šprochu, pravdy trochu. Tady té pravdy bude asi dost.
Určitě jsou lidé kterým byl Tonda sympatický a fandili mu. Ale já například z okolí neznám nikoho, kdo by mu v duelech přál.
Nevím také jak by mě měl ohromit člověk, který se chce podřezat, když nemá cigarety, který uráží a zesměšnuje druhé, který skládá básně pro vypadnutého Martina, který píše věci typu T+R=VLLSPP..... jako děti na prvním stupni ZŠ, který pro pobavení šišlá, pitroří se a říká - jsi blbá, užížnu ti hlavu......
Mrzí mě kdo vyhrál.
Zdarec :-)

Není tady

 

#19 12. 6. 2006 7:42

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Vyvolení2

ahojky, také souhlasím s negativními názory, přišlo mi, že už dávno před tím byl Tony stanovený jako vítěz a přišlo mi uhozený, jak jsem někde četla, že se byl radit s psychologem, jak se chovat ve vile a co lidi rádi uvidí.....myslím si, že je to zmanipulované, ale nemá cenu se nad tím rozčilovat.....sluníčko svítí, tak co. Ale jedno je jisté. Tak, jak Renátka rozhlašovala, že se s ním rozejde a že ho nechce ani vidět, teď se ho bude držet jako klíště...no jo, peníze dělaj divy.....hezký sluníčkový den všem.


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#20 12. 6. 2006 8:33

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Vyvolení2

Já Tonymu fandila na začátku, moc. Dokonce i Hranáč mě na záčátku bavil. Naopak Pavla jsem nemusela, ničím mě neoslovil a předpovídala jsem, že brzo vypadne. Ale potom jaké nechutné chování předvedl Tony ke konci - tak jsem naprosto změnila názor, tak po*ný chování jsem už dlouho neviděla a způsobilo to, že jsem proto fandila Pelánovi, jen proto aby Tonyho dostal pryč. Takže já jsem z jeho vítězství zklamaná, ale co se dá dělat...

mala.popelka:
jak tu dávᚠodkaz na ten článek a tam píšou (mimo jiné), že je divný, že Pavel měl vždycky skoro 2x tolik hlasů, vždycky vedl a najednou záhadně prohrál. Já o tom mám trochu pochybnosti, jestli to bylo fér, protože jsem se snažila poslat Pavlovi hlasy a nešlo to! Zkoušela jsem to ze 2 telefonů párkrát a nešlo to... tak mi to vrtalo hlavou.

Není tady

 

#21 12. 6. 2006 9:09

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Vyvolení2

Ahoj, na finále už jsem nekoukala. Byla jsem i před tím nepravidelný divák a chování Tonyho mě od celýho pořadu odradilo. Na konci jsem už jen poslala pár hlasů Marii i Marcy a přepla na moc pěkný film o mexické malířce na ČT1. smile

Není tady

 

#22 12. 6. 2006 10:13

anaid41
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 108

Re: Vyvolení2

Renča2 napsal(a):

Co říkáte na Tonyho vítězství?

Typickej hospodskej filosof, kam vítr tam pl᚝ , děsný. Ale český národ nezklamal, stejně jako u voleb. Necháme se krásně oblbovat.

Není tady

 

#23 12. 6. 2006 11:04

Venus
Host

Re: Vyvolení2

anaid41 napsal(a):

Renča2 napsal(a):

Co říkáte na Tonyho vítězství?

Typickej hospodskej filosof, kam vítr tam pl᚝ , děsný. Ale český národ nezklamal, stejně jako u voleb. Necháme se krásně oblbovat.

Souhlas! Já jsem první řadu ze zvědavosti, o co  vlastně kráčí , sledovala asi 5x a druhou řadu několikrát  pár minut, jen, když jsem omylem přepla na Primu..Můžu říct, že jsem se za ty lidi styděla a za ten pořad, jak cíleně vyvolává v lidech  prvoplánově  primitivní pudy (podrazáctví, přetvářka, cíleně někoho ponížit, snásilnit své ego ubohými "hramy" ... o ubohé rádoby erotice ani nemluvě...)

 

#24 12. 6. 2006 13:36

End
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7

Re: Vyvolení2

Já si myslím že je to jeden velkej podvod.Tony vyhrál jenom proto že se Renata-mimochodem Mystriková strašně moc snažila a jak jí znám tak se vyspala ským to šlo.Je to vychcaná mrcha a nedovolila bych si něco takovýho napsat kdybych nevěděla že je to pravda.Je to obyčejná vesnická nána která utekla do Prahy protože utíkala před svojí minulostí šlapky.Proto tam ted prodává dům a nikdo ho nechce.Proto nechce mluvit a lže když někdo mluví o jejich rodičích.Byla přitom když její maminka upadla ze schodů a místo toho aby jí pomohla tak jí tam nechala umřít.Mluví o tom celá Stráž.A kde se naučila tak pěkně romsky -taky ve Stráži-mezi romama,za jednoho byla provdaná ale protože je jako ženská k ničemu tak jí nakop do pr....Vyspala se s každým chlapem v týhle vesnici. Každej člověk ve Stráži Vám to portvdí-je to málá vesnička a každej tam zná každýho.Jí tam ale každej nesnáší a proto utekla.Její táta se za ní tak styděl až se zastřelil .
Každá věta je pravdivá a nemluví ze mě z᚝.Je to mrcha a Tony dřív nebo později zjistí jakou veš si pustil do kožichu.Výhru mu přeji ale jí(Renatu) mu teda ani co se za nehet vejde nezávidím.

Není tady

 

#25 12. 6. 2006 13:52

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Vyvolení2

End:
teda já zírám! Ačkoliv mi Tony ani Renata nejsou sympatičtí, tak bych se něco podobného nevypustila z pusy. Vždy to je hrozný, co jsi tu napsala. To je vtip (mimochodem špatný) nebo jsi to myslela vážně??? To snad ne.
A Renata pochází z Karlovarska, ne? Myslím Nejdek nebo Kynšperk - teď si nejsem jistá které z nich to je. A né ze Stráže...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů